Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

Де бліять вы там бачите піонерів?

   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

А чем ТС собирается москву бомбить на 9 травня?

тут нет ракет чтоб до луганска достать или каких нибудь ровенек
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?
HSM

Таке враження  що пані Моллі
Готова з луганська дрезден зробити .
Чому ?
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

Обовязково.
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

Дуже примітно як багато в цій гілці провокаторів і корисних ідіотів  :facepalm:
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

Краще кримський міст розбомбити. Користі буде більше.
Його вже розбомбилі
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

Та ж само тенденція - ФУП перетворюється на  збіговисько єбанутих ковбасних пікєйних жилетів, котрі споглядають війну, як шоу.
Оскільки строх, но справєдлів - не тільки ковбасних.
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

Дуже примітно як багато в цій гілці провокаторів і корисних ідіотів  :facepalm:
Потрібно відходити від психології жертви.
Кожен удар кацапні по Українським містам і селищам викликає у них ейфорію.
З іншого боку, будь-які удари по об'єктах на території рашки викликають в кацапів ступор і паніку.
Згадайте нещодавні прольоти дронів у безпосередній близькості до маскви, як пищали їх розгублені пропагандони.
Наші удари кацапню деморалізують, а не згуртовують.
Тому бити вглиб, і по маскві в тому числі. Чим можемо. Нечасто, але болючо, виключно по військовим об'єктам.
Лізти до нас вони всеодно не перестануть, так хоч йтимуть обісцяні.
І взагалі, наслідком цієї війни має стати те, щоб кацапня і всі інші бурятоякутодагокади роцапи від однієї згадки про Україну та українців починали заїкатися від жаху.
Все решта - від лукавого.
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

Тому бити вглиб, і по маскві в тому числі. Чим можемо. Нечасто, але болючо, виключно по військовим об'єктам.
Лізти до нас вони всеодно не перестануть, так хоч йтимуть обісцяні.
І взагалі, наслідком цієї війни має стати те, щоб кацапня і всі інші бурятоякутодагокади роцапи від однієї згадки про Україну та українців починали заїкатися від жаху.
Все решта - від лукавого.
Ну і де тут, в цьому сенсі, писданута пропозиція автора теми?
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?
HSM

Бити на 9
Ну хіба по інституту з розробки
Ракєт , літаків
Ппо
І то краще не 9 а 8 чи 5 напередодні
І не факт що парад буде готуватися взагалі
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

Ну і де тут, в цьому сенсі, писданута пропозиція автора теми?
Все треба робити з розумом і розстановкою. А головне, з холодною головою.
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

Це точно....
Нічого в нас не вийде...

Бо дрочери з грейтбрітану не куплять нам за наші гроші іржавий пепелац...
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

Бити на 9
Ну хіба по інституту з розробки
Ракєт , літаків
Ппо
І то краще не 9 а 8 чи 5 напередодні
І не факт що парад буде готуватися взагалі
Знову психологія.
Підірвати казарму чи склад БП поближче до мацкви саме на день побєдобісся для кацапні буде шоком.
Війна для кацапосвиней не має бути десь далеко. Вона має бути на їхніх головах і під їх вікнами.
Під скавучання "а нас за чьто?"
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

1) у нас немає чим бомбити маскву
2) а якщо б було, варто було б цю недешеву  зброю використати для більш важливих воєнних цілей
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

Бомбити варто те на що вкаже Генштаб  :idea:
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

Потрібно відходити від психології жертви.
Кожен удар кацапні по Українським містам і селищам викликає у них ейфорію.
З іншого боку, будь-які удари по об'єктах на території рашки викликають в кацапів ступор і паніку.
Згадайте нещодавні прольоти дронів у безпосередній близькості до маскви, як пищали їх розгублені пропагандони.
Наші удари кацапню деморалізують, а не згуртовують.
Тому бити вглиб, і по маскві в тому числі. Чим можемо. Нечасто, але болючо, виключно по військовим об'єктам.
Лізти до нас вони всеодно не перестануть, так хоч йтимуть обісцяні.
І взагалі, наслідком цієї війни має стати те, щоб кацапня і всі інші бурятоякутодагокади роцапи від однієї згадки про Україну та українців починали заїкатися від жаху.
Все решта - від лукавого.
скажу лише одне - треба відходити від анархії і переходити до порядку і відповідальності
ми не москалі і не будемо тратити боєприпаси надарма а тим більше  бомбити мирне населення
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

І ще.
Кацапам треба намагатися показувати 24/7 як їхніх вонюшок їдять українські собачки, котики, кабанчики та, як прокинуться, їжачки.
Факт смерті багаторазово повторений величина статистична. Вона швидко перестає викликати сильні  емоції.
А от таке, це проб'є навіть отупілий кацапський ганглій. Саме в силу неприродності події навіть для кацапів, бо це нижче іх рівня цивілізованості.
Для українців же це нічим не грозить, в сенсі іміджевих втрат: кацапи не забирають своїх, і оно воно як закінчується.
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

взагалі бомбити щось під певну дату це типова кацапщина

   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

1) у нас немає чим бомбити маскву
2) а якщо б було, варто було б цю недешеву  зброю використати для більш важливих воєнних цілей

А шо там бомбить на красній площі - мумію дєдушкі леніна?
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

скажу лише одне - треба відходити від анархії і переходити до порядку і відповідальності
ми не москалі і не будемо тратити боєприпаси надарма а тим більше  бомбити мирне населення
100% Жодних заперечень. Я теж саме про це і кажу.
І як зауважили вище, цілі визначають військові.
Доцільність глибоких ударів визначати теж їм.
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

А шо там бомбить на красній площі - мумію дєдушкі леніна?

так і я про це
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

взагалі бомбити щось під певну дату це типова кацапщина
Є нюанс: коли Вам буде образливіше, як хтось Вам зробить зле у звичайний день, чи на день народження?
Кошмарити під певну дату потрібно саме кацапів, бо вони до цього чутливі. Бо саме приі'язка до дат - їхня скрєпа.
І такі дії стосовно кацапні не є мавпувпнням їх дій, а саме врахування їх покрученої свідомості.
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

Та ж само тенденція - ФУП перетворюється на  збіговисько єбанутих ковбасних пікєйних жилетів, котрі споглядають війну, як шоу.
Оскільки строх, но справєдлів - не тільки ковбасних.
ні, на персонажів з пісні висоцкого про психлікарню
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?
LAR

А я хочу дивитися парад... Військовий, танки щоб 60-років, мотолиги з навареною байдою, солдати з мосинками і щось там у них ще залишилося, паламатий літак щоб котили червоною площею. А так ви їх розлякаєте, доведеться їм і парад скасувати. B-)
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

ні, на персонажів з пісні висоцкого про психлікарню
Хлопці, інколи є бажання виговоритись.
Та, нажаль, не завжди вдається висловитись логічно, чи підібрати правильні слова, щоб передати те, що на серці.
Як казав хтось із психолрнів, усіляка думка вимовлена вголос є неправдива, бо словами неможоиво точно передвти те, що відчуваємо.
Ну і закн Мерфі теж ніхто не відміняв: як би кришталево чисто, логічно і лаконічно, на впш погляд, ви не сформулювали вашу думку  завжли знайдуться ті, хто зрозуміє все абсолютно протилежео до того, шо ви намагалися донести.
Отаке...
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

А я хочу дивитися парад... Військовий, танки щоб 60-років, мотолиги з навареною байдою, солдати з мосинками і щось там у них ще залишилося, паламатий літак щоб котили червоною площею. А так ви їх розлякаєте, доведеться їм і парад скасувати. B-)
Та ви гурман!
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

А я хочу дивитися парад... Військовий, танки щоб 60-років, мотолиги з навареною байдою, солдати з мосинками і щось там у них ще залишилося, паламатий літак щоб котили червоною площею. А так ви їх розлякаєте, доведеться їм і парад скасувати. B-)

А якщо у розпал того параду оголосять повітряну тривогу?  :shuffle:


Навть без бомбування.

Цікаво, як вони розбігатимуться  :D

Останнє редагування: 13 березня 2023 18:14:44 від авжеж
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

А якщо у позпал того параду оголосять повітряну тривогу?  :shuffle:


Навть без бомбування.

Цікаво, як вони розбігатимуться  :D
Рвонуть на всі боки намотуючи на траки натовп  X(
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

щось гілка починає нагадувати мені кацапськи гілки про те як вони будуть бомбити Вашингтон
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

Таке враження  що пані Моллі
Готова з луганська дрезден зробити .
Чому ?
туда дофига всего натащили, такая себе опорная база руских

я ж не призываю к ковровым бомбежкам
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

Та ж само тенденція - ФУП перетворюється на  збіговисько єбанутих ковбасних пікєйних жилетів, котрі споглядають війну, як шоу.
Оскільки строх, но справєдлів - не тільки ковбасних.
да

почитав сегодня гилки я чувствую себя в палате номер 6, воевать классно сидя на диванах - тут даже не поспоришь
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?
LAR

А я хочу дивитися парад... Військовий, танки щоб 60-років, мотолиги з навареною байдою, солдати з мосинками і щось там у них ще залишилося, паламатий літак щоб котили червоною площею. А так ви їх розлякаєте, доведеться їм і парад скасувати. B-)

...... А за військовими їде колона білих лад-калина, а за ладами вагітні мамки... якім пощастило меньш... які штовхають перед собою інвалідні коляски зі своїми старшенькими... .. І тиша над площею... Тільки побрязкування медалей.... Дуже хочу такий парад подивитися.
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

...... А за військовими їде колона білих лад-калина, а за ладами вагітні мамки... якім пощастило меньш... які штовхають перед собою інвалідні коляски зі своїми старшенькими... .. І тиша над площею... Тільки побрязкування медалей.... Дуже хочу такий парад подивитися.
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?
LAR

https://youtu.be/ELbwJJQl_mU?t=4

Добра озвучка!  (tu)    :)
   
не треба воювати до дат, скільки вам товкти  :fool:
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

не треба воювати до дат, скільки вам товкти  :fool:
...Но города берутся к датам и потому любой ценой. (С)
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

 Бомбить Москву...НАДО! Но МОРАЛЬНО! Успехами ВСУ по освобождению оккупированных территорий Украины. В любой день  2023 года. А может и 2024....
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

Треба!
І не тільки мааскву...
І не тільки на дівятаємая...
   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

   
Re: Чи треба бомбити Москву на 9те травня?

Над Новой Москвой за последние дни несколько раз заметили неизвестные летательные аппараты.
В частности, три беспилотника кружили над военной частью Воздушно-космических войск, которая обеспечивает противовоздушную и противоракетную оборону столицы.
Что известно о появлении БПЛА над Новой Москвой – в материале «Газеты.Ru».
https://www.gazeta.ru/army/2023/03/13/16389139.shtml
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія