Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Есть до 50ти постоянных рабочих мест в Ирландии

Все, что могу сказать, это что Ирландия, если доберутся, сделает все возможное. В таком возрасте, конечно, трудно, но пенсию дадут. Работать уже вряд ли кто возьмет.
То есть их смогут встретить, помочь с устройством? Какой-то местный Каритас есть?
   
Re: Есть до 50ти постоянных рабочих мест в Ирландии

То есть их смогут встретить, помочь с устройством? Какой-то местный Каритас есть?

не знаю, як в Ірландців в нас для таких людей похилого віку буде проблема з мовою і медициньською допомогою

я би Вам порадив подумати Литва, Латвія - по перше мовний бар"єр простіше, медицина також не фонтан, але місцеві жителі допоможуть
   
Работа на молочных фермах и состоит главным образом в подсоеденении доильных аппаратов, стерилизации и так далее

Корівник людина прибирає чи автоматика?

   
О-о, просто жахаєшся.
ТС відкрив корисну гілку, показав, які є пропозиції, вже. Може комусь і підійде за рік хоч і в тяжких умовах заробити 15 штук чистими. Нє, давай його чехвостити.
Інших жаба вдусила, нема щоб порадіти за когось. Нікому сьогодні не легко і перш за все без рідного дому і Батьківщини.
ніде правди діти,  кожне слово  (tu)

Схаменіться,  віслюки токсичні!
   
Дивилась колись відео, хлопець працює за кордоном, вивозить ...відходи життєдіяльності людей та тварин на поля. Я думаю, що теж робота не дуже приваблива, та й аромат не парфумів, але захотів залишитися, то працює. Також на фермах свіней доглядають у Фінляндії, різна є робота.
   
То есть их смогут встретить, помочь с устройством? Какой-то местный Каритас есть?
Карітас всюди є.
   
То есть их смогут встретить, помочь с устройством? Какой-то местный Каритас есть?

IPAS

https://www.gov.ie/en/campaigns/d9f43-international-protection-accommodation-services-ipas/

Вот ссылка на анкету... Заполните и отошлите им когда будете знать дату и время прибытия:

https://docs.google.com/document/d/1Lm40JI_523P9KH6XMbCEPqDtIZFdsJ4R/edit

Во всех портах прибытия есть переводчики в айпасовских командах.
   
А ты там чем занята, труженица квалифицированная, белое пальто выгуливаешь? Или все же место реальных беженцев занимаешь?
Реальні це які?
Які хуйла кликали, а тепер їм всє должни?
   
Re: Есть до 50ти постоянных рабочих мест в Ирландии

От же дура черноротая  :facepalm1: Ну яке таке " місце під сонцем"? Я по работе каждый день вижу детей из горячих точек, их родители выезжали кому как повезет - в лучшем случае в автивку все, что можно впихнуть впихнули, а некоторые с рюкзаком за спиной. И ваты я среди них не встречала, почему-то. Вата подалалась исключительно на Львивщину, судя по вашим постам. Так вот эти люди снимают жилье за свои деньги, часто за последние, в городах Украины и ждут, когда смогут вернуться к себе домой, а условный комарик, имея жилье в Киеве, сидит на социале в Ирландии и позволяет себе обсуждать "низкоквалифицирован ных" и "необразованных" "жопомоев", которые работой видите ли перебирают. Потому как такие высокоинтеллектуаль ные спецы, как комарик, могут себе позволить на социале сидеть, а бывшие "жопомыии" достойны лопаты.

Бывшая коллега по работе с невесткой и внуками выбралась их Харькова в Болгарию, поездом. В левой руке чемодан, в правой внук. Муж и сын оба в ВСУ. Сейчас вернулись в Днепр. Жить в Харькове негде, жильё уничтожено.
   
Re: Есть до 50ти постоянных рабочих мест в Ирландии



"У відносинах між Україною та Заходом мало що змінилося...

Це означає: НАТО зайняте розглядом реакції хуйло, але, перш за все, переозброюється, розміщуючи замовлення на нові системи озброєнь вартістю сотні мільярдів «наліво і направо» — тому що це забезпечує прибутки для своєї власної олігархії (яку, звісно, ніколи не називають «в такий» спосіб, а позначають «приватними та корпоративними інтересами» і зазвичай продають громадськості як «вищі національні інтереси»).


а шмарклі, емаптії, почуття -все є, але резалт завжди один



А вот и настоящее нутро поперло… об этом кацы давно поют…
   
Реальні це які?
Які хуйла кликали, а тепер їм всє должни?
Ага, пальці розчепірюють, а когось ще ватою обзивають.
І так, ніби їх хтось до ліжка прив'язав і не дає їхати. Хто не хотів з хуйло жити, той давно кудись майнув.
   
Ага, пальці розчепірюють, а когось ще ватою обзивають.
І так, ніби їх хтось до ліжка прив'язав і не дає їхати. Хто не хотів з хуйло жити, той давно кудись майнув.
Ділили на сорти українців
Тепер на сорти біженців ділять  :facepalm1:
   
Ділили на сорти українців
Тепер на сорти біженців ділять  :facepalm1:
Та власне українці не діляться, а кацапській ваті українці до скону кісткою в горлі будуть.
   
А ты там чем занята, труженица квалифицированная, белое пальто выгуливаешь? Или все же место реальных беженцев занимаешь?

друге.
і ше їй все не подобається. жити дають безплатно. жерти - безплатно. тупорилого внука який не хоче вчитися вчать і годують. а їй все погано.
1200 євро в місяць. пенсію з якої статі їй ЄС платить ?  воно платило податки в ЄС шоб стільки бабла отримувати нізащо ?
а воно невдоволене . сволоч воно  (td)

Останнє редагування: 11 серпня 2022 21:59:26 від Бандер1вець
   
друге.
і ше їй все не подобається. жити дають безплатно. жерти - безплатно. тупорилого внука який не хоче вчитися вчать і годують. їй все погано.
1200 євро в місяць.
а воно невдоволене

А є бан за наглу брехню?

Мені не подобаються тільки такі жлоби як ти, це правда

А я знаю що тобі муляє і чого ти хочеш позбутись мене з ФУПу.  Гріхи старі і вже нові печуть?
   
А є бан за наглу брехню?


нема. на жаль.
тебе ж розбанили і не банять.

іди внуку казочку почитай наніч. "біженка" срана. і євро перерахуй перед сном. які тобі чужа країна дає шоб ти собі зуби вставила.
   
нема. на жаль.
тебе ж розбанили і не банять.

іди внуку казочку почитай наніч. "біженка" срана. і євро перерахуй перед сном. які тобі чужа країна дає шоб ти собі зуби вставила.

Витри жовч з пащі - захлинешся, а в ЗСУ потрібні такі здоровані як ти, то ж бережи себе!
   
 :D
   
Re: Есть до 50ти постоянных рабочих мест в Ирландии

А є бан за наглу брехню?

Мені не подобаються тільки такі жлоби як ти, це правда

А я знаю що тобі муляє і чого ти хочеш позбутись мене з ФУПу.  Гріхи старі і вже нові печуть?
Дуже перепрошую, то, звісно, виглядало б так, як ви пишете, якби не те, що ви дійсно накидаєте на біженців. Про Швейцарію ви з Ірландії в «моєму» треді (про Венедіктову в Берні) написали багато дуже дивних речей (зокрема, зрівняли S і «справжніх» юридично біженців, що тут не є коректним) і не стали відповідати, коли я вас поправив.
Звісно, в мене тут своя історія, але біженок в нас на фірмі троє. Двоє — офтальмологи-терапевти з Дніпра на стерильному виробництві операційних розвідників, третю з Коростеня взяли веб-дизайнером (я допомагав відбирати, бо шеф ухопився за варіант і взяв її стажером). Тобто люди певного рівня, з якими мені не нудно, скажімо, обідати, хоч за формальною ієрархією в мене значно вища позиція. Тобто в мене протилежний досвід, манікюрниць і психологигь я хіба на вулицях бачив. А де ви їх весь час берете, в найтемніших барвах? Болуканівщина якась.
   
манікюрниць і психологигь я хіба на вулицях бачив.
Відсторонююсь від дописувачки Комарик, бо не знаю передісторії дописів, але порівнювати Швейцарію мабуть не можна. Туди поїхали люди більш заможні і здебільшого іншого рівня. В Ірландії певно більш посполито. Що вдієш, нарід у нас різний, але всім треба себе рятувати.
Вважаю, що тим, хто веде себе не дуже чемно закордоном, треба таки делікатно робити зауваження. Це не про Швейцарію.  :)
   
Робота на фермі - низькооплачувана, важка (ті фупчики, що запевняють, що це на так, стовідсотково бачили ферму лише на малюнках) і непрестижна - підтвердження тому - відсутність черг бажаючих серед місцевих.

Необхідне знання англійської мови - що в українських реаліях є свідчення того, що це людина з інтелектом вище середньостатистично го по країні і, майже напевно, має вищу освіту.

І люди щиро дивуються, чому невдячні українці в ноги не кланяються за таку щедру пропозицію.
   
Робота на фермі - низькооплачувана, важка (ті фупчики, що запевняють, що це на так, стовідсотково бачили ферму лише на малюнках) і непрестижна
Непрестижна  :facepalm: Місцеві працюють, а в українців по 2 дипломи ВО і їм подавай офіс  :weep:

Перша робота - будь яка робота.
   
Непрестижна  :facepalm: Місцеві працюють, а в українців по 2 дипломи ВО і їм подавай офіс  :weep:

Перша робота - будь яка робота.

І яка ж у пана була перша робота в Англії - невже теж на фермі?
   
Re: Есть до 50ти постоянных рабочих мест в Ирландии

І яка ж у пана була перша робота в Англії - невже теж на фермі?
1. Пан спікав трохи інгліш
2. Пан мав можливість вибирати, бо мав скіли
3. Зарплата була - мізерна
   
1. Пан спікав трохи інгліш
2. Пан мав можливість вибирати, бо мав скіли
3. Зарплата була - мізерна

Ну так і вони спікають - вимога така; і скіли у них свої також є. Але не всім їм пощастило вивчитися на програміста ;)

Та мова ж не про це. Звичайно, фермеру набагато вигідніше найняти на мінімалку біженця з України, якому просто нікуди діватися, ніж місцевого або громадянина ЄС.
І в цьому немає нічого дивного, чи поганого - просто бізнес.

Але подавати це, як величезну безцінну послугу і ексклюзивну домопогу невдячним українським біженцям - як на мене, перебір.

   
Re: Есть до 50ти постоянных рабочих мест в Ирландии

Звичайно, фермеру набагато вигідніше найняти на мінімалку біженця з України, якому просто нікуди діватися, ніж місцевого або громадянина ЄС.
А в чому вигода якщо не секрет?
   
Робота на фермі - низькооплачувана, важка (ті фупчики, що запевняють, що це на так, стовідсотково бачили ферму лише на малюнках) і непрестижна - підтвердження тому - відсутність черг бажаючих серед місцевих.

Необхідне знання англійської мови - що в українських реаліях є свідчення того, що це людина з інтелектом вище середньостатистично го по країні і, майже напевно, має вищу освіту.

І люди щиро дивуються, чому невдячні українці в ноги не кланяються за таку щедру пропозицію.

Кто эти "люди"?

ПыСы. Работа любая тяжелая... Если рабочий день, например, 5 часов и менее, то работнику положен перерыв в 20 минут всего... это включет перекуры и посещение сортира...
   
Дуже перепрошую, то, звісно, виглядало б так, як ви пишете, якби не те, що ви дійсно накидаєте на біженців. Про Швейцарію ви з Ірландії в «моєму» треді (про Венедіктову в Берні) написали багато дуже дивних речей (зокрема, зрівняли S і «справжніх» юридично біженців, що тут не є коректним) і не стали відповідати, коли я вас поправив.
Звісно, в мене тут своя історія, але біженок в нас на фірмі троє. Двоє — офтальмологи-терапевти з Дніпра на стерильному виробництві операційних розвідників, третю з Коростеня взяли веб-дизайнером (я допомагав відбирати, бо шеф ухопився за варіант і взяв її стажером). Тобто люди певного рівня, з якими мені не нудно, скажімо, обідати, хоч за формальною ієрархією в мене значно вища позиція. Тобто в мене протилежний досвід, манікюрниць і психологигь я хіба на вулицях бачив. А де ви їх весь час берете, в найтемніших барвах? Болуканівщина якась.

 З 48 людей що зараз мешкають в кампусі, лише одна жіночка має фах що виявився тут потрібним -  провізора (медучилище), проте не знає мови. Її прийняли на роботу в місцеву аптеку і вона активно вчить мову бо їй запропонували ще й роботу на фармпідприємстві в столиці з хорошою з/п у 35 є/год, але є вимога з мови.
Є одна вчителька що знає мову. Для неї не знайшлось роботи за фахом. Є один айтішник, один електрик.
Всі решта і мови не знають і не мають якогось фаху що має попит. Наші юристи, економісти не мають тут перспектив і не отримають роботу за фахом. Бо треба мова+перевчатись.
Реально смішно, але багато з жіночок хто пише в резюме чомусь про психологінь - де вони ті папірці набрали, не знаю. Але бачила на власні очі ті резюме у 6-7 жінок.
З розмов стає зрозумілим що більшість або торгували десь, або заробітчанствували. Люди досить прості, виживали і крутились  як могли.Тут працюють на птахофабриці, в готелі, на кухні, на заводі по виробництву йогуртів (до речі дуже якісна продукція). Одна жіночка може стригти, інша пропонує послуги масажу. І таки більшість працюють.
Вас реально дивує що абсолютна більшість населення у нас досить прості люди? Ви вбачаєте в цьому якесь очернення наших біженців? Так я тут, якби мала здоров'я, теж не могла б ніде працювати крім як на простій некваліфікованій роботі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія