Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пропоную всім купити щось мериканського виробництва :D

Підтримаємо такскать союзників заокеанських (tu)
   
Так наваляти на голову Куйла і на всю Рашку ... давно такого не було))
   
Американського виробництва - це мабуть тільки літак Боїнг, трактор Джон Дір  чи гвинтівку М-16 . Ну можна ще Теслу. Більшість
 автівок - канадсько-мексиканскі. Все інше- китайське.
   
я вот хочу себе купить DSI Prophet-6. 3000 стоит. куплю в будущем обязательно. но пока что вынужден зарабатывать.
   
Зробили б зону вільної тогрівлі зі Штатами, як от недавно з Канадою, - було б просто супер
   


скажи где купить- я куплю)
   
Користуваня Google, Facebook, iPhone чи Apple i Windows - це вже внесок в амер. економіку ;)
   
Зробили б зону вільної тогрівлі зі Штатами, як от недавно з Канадою, - було б просто супер

декому не завадило б купити трохи розуму
   
Тут в Америці важко щось американське купити.
А що в Україні навіть інтересно.
   
Тут в Америці важко щось американське купити.
:D
   
віскі
а ще вино каліфорнійське з"явилося
   
http://www.geograf.com.ua/usa/251-usaind

Вивчайте економічну географію...
   
Американського виробництва - це мабуть тільки літак Боїнг, трактор Джон Дір  чи гвинтівку М-16 . Ну можна ще Теслу. Більшість
 автівок - канадсько-мексиканскі. Все інше- китайське.
вы еще скажите, что айфон - китайский :-D
   

скажи где купить- я куплю)

Пиво з сніфтера?!!!  ;o
   
Американського виробництва - це мабуть тільки літак Боїнг, трактор Джон Дір  чи гвинтівку М-16 . Ну можна ще Теслу. Більшість
 автівок - канадсько-мексиканскі. Все інше- китайське.

Пан пропустив найважливіший товар американського виробництва. ДОЛЯР!
Всі біжимо купляти доляри!!!!  :laugh:
   
У мене пом'якшувач води стоїть вотербос американського виробництва, класна штука, конкуренти і рядом не валялись ні по ціні, ні по ттх. (tu)
   
Так ми ж вже купили вугілля за 112 дол. за тону.
   
Цитата: Задармапродавши
Так ми ж вже купили вугілля за 112 дол. за тону.

112 - це ціна вугілля на шахті, в якій воно добувається. Ціна ж цього вугілля в кінцевого споживача в Україні ще + 45 доларів  :(
   
Американського виробництва - це мабуть тільки літак Боїнг, трактор Джон Дір  чи гвинтівку М-16 .
Не правда, у меня есть шмотки производства США.
   
саме американського отаке недавно придбав - в т.ч. бо саме американське



повністю підтримую даного товаровиробника  :aggressiv:
   
сходили сьогодні у Макдональдс (хоч він і не зовсім американський))
підняли по одному середньому соку за санкції  :-B  :D
   
сходили сьогодні у Макдональдс (хоч він і не зовсім американський))
підняли по одному середньому соку за санкції  :-B  :D
(tu)  :-B
   
Тут в Америці важко щось американське купити.
А що в Україні навіть інтересно.
А от оце - тупа нагла брехня! Ви в якійсь альтернативній америці живете. Бо от у мене у побуті до біса мейд-ін-юса товарів: практично вся побутова хімія; подущки-матраси-наматрасники-пухові ковдри; перс. гігієна - зубна паста, шампуні і т.і.; дитячі памперси... та до біса всього. Он зламалася завіса на дверцях, у магазині знайшов 2 потрібного розміру - одна зроблена в Китаї за 2.20 долл, а інша - зроблена в штатах - дешевше 2-х доларів! - Звісно, взяв зроблене в ЮЕсЕй. Коротше, не вірте дешевому кацапському піздєжу, що штати нічого не виробляють окрім боінгів та "нічого-не-вартих-зелених-папірців".
   
Американського виробництва - це мабуть тільки літак Боїнг, трактор Джон Дір  чи гвинтівку М-16 . Ну можна ще Теслу. Більшість
 автівок - канадсько-мексиканскі. Все інше- китайське.

Штаны "LC King", одежда Todd Shelton, GORUCK, "Colonel EH Teylor" rye whiskey, "Old Pappy Van Winkle" если денег есть. Рекоммендую...
Ишшо Тиффаниз...;)
   
Виробляють багато, але в звичайних магазинах від сили 5—10% і то хз яка і звідки комплектація і інгрідієнти. Холодильники, стиральні машини та подібний габаритний товар все більше мейд ін юсєй, але знову ж компоненти зі всього світу. Саме головне в Америці не товари а сервіси, мейд ін юсєй сервісів потрібно уникати як вогню, а не пощастить уникнути навіть на мейд ін чайна товар мало що залишиться.
   
Підтримаємо такскать союзників заокеанських (tu)

можно не волноваться - скоро мы все вместе прикупим уголька американского пару сотен тысяч тонн :)
   
декому не завадило б купити трохи розуму
И я даже точно знаю кому.  :lol:
   
Особливо радує як китайці їб..ть GPS-и і тахеометри Leica (Trimble скупив), такий собі "невєбє-й Айфон в геодезії".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія