Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тут Ёжик спрашивала за награду... первая украинская

Умопомрачительная ветка :gigi: Спасибо всем.......пусть будет участникам :)
   
мова йшла про гривні, якщо я не помиляюсь 

ну слава Богу
   
Славік ви балбєс.  :(
ну, може не хуйло, а, наприклад, Мєдвєд
це нічого не міняє по суті
краще бути віруючим балбєсом, ніж прихованою ватою, як дописувач Брандт
   
Ну добре, що всього 5 тис. баксів- він міг попросити й більше
Шо развел клоунов с форума на баблосы??Тогда воевал,точно воевал и награду получил,так как вполне заслуженная,да и в приказе о награждении он есть,сёма семенченко афторитетно сказал. :lol:
   
Забавно
Я теж не знаю, хто такий Ореошка, але явний анахронізм Анголи та Ємена, плюс техніка тролення Махна наводили на сумніви

А Туй- підар. Він у мене в ігнорі, але іншим ФУПчакам, які його бачать, раджу його тролити. От що він написав про них по темі:
___________________ ___________________ ___________________ ________________
tyu

Ореошка разводит фупчегофф...
«  : Сегодня в 09:34:28 »
http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=857224.0

Ну, так как я знаю, кто такой этот Ореошка, то реакция фупчегофф меня веселит неимоверно....
 Записан
tyu
 
 
Re: Ореошка разводит фупчегофф...
« Ответ #1 : Сегодня в 09:36:53 »
Ну и приятно, то ни тени сомнений, ни грамма скепсиса...
Тру идиотизмус....
Такие няшки..
Уморительно, как по мне..

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Забавний цей Промакашка... Тобто, перепрошую, Ореошка...
А я-то тут при чом? Хотя по ветке про Пикассо всё было в принципе понятно.
   
ну, може не хуйло, а, наприклад, Мєдвєд
це нічого не міняє по суті
краще бути віруючим балбєсом, ніж прихованою ватою, як дописувач Брандт

в такі часи(С) будь яка думка, що не подобається автоматично робить її носія агентом Хуйла чи Мудачука,
тільки, чи великого розуму ті хто таке верзе, питання риторичне
   
ганс лютує  :gigi: добре а вілла в гішпанії в нашого Рембо хуч є чи теж того...? B-)
   
:lol:

Ще раніше доводив, що Неравнодушний - цинічне брехло, яке ні на якому передку не був ніколи. Та в спецназі скоріше за все ніколи не служив. Це якись прохіндей з Миколаєва.
Це дуже цинічне і підступне брехло, яке вводить в оману довірливих людей.
   
Навіць оцей орден - це фотографія з вікіпедії  :weep:
   
недавайте людям денег в интернетах
   
та Птаху, щось довести, як дурному з горбочка збігти
він і святість Порошенка доводить
   
:lol:

Ще раніше доводив, що Неравнодушний - цинічне брехло, яке ні на якому передку не був ніколи. Та в спецназі скоріше за все ніколи не служив. Це якись прохіндей з Миколаєва.
Це дуже цинічне і підступне брехло, яке вводить в оману довірливих людей.
восені пропонував мені проїхатись з ним в аеропорт а через пост написав що поспішає бо відлітає в гішпанію ,мабуть з ДА хотів вилетіти :laugh:
   
восені пропонував мені проїхатись з ним в аеропорт а через пост написав що поспішає бо відлітає в гішпанію ,мабуть з ДА хотів вилетіти :laugh:

В нього в Іспаній бізнес, який він перевів з Миколаєва, який зараз у Канаді, який в нього віджав син, який ватник :weep:
   
В нього в Іспаній бізнес, який він перевів з Миколаєва, який зараз у Канаді, який в нього віджав син, який ватник :weep:
а шо за бізнес щось  радіотехнікою бо він казав що розробляв РЛС Фрєгат? B-)
   
Нет. Йемен, Ангола и другая Африка. Афганистан - один раз, когда забирали 32 трупа спецназа в Мараваре. С боем забирали.
Прилетели группой (12 человек), под командованием, тогда ещё живого, капитана Волтовского, постреляли, порезали, обеспечили два МИ-8.


Неравнодушный= Reader на ДД.

"Турч приветик! Тут я Reader (ака Неравнодушный).
Пока я путешествовал, смотрю сюда много знакомых лиц перебралось"
https://forum.durdom.in.ua/viewtopic.php?f=1&t=39031&start=50



Останнє редагування: 5 липня 2015 22:21:52 від Arska
   
дивна історія з цим орденом

на фотці - Зірка ордену "За заслуги" I ступеню

але ж статут ордену каже

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/870/96

Цитувати
Нагородження   орденом   "За   заслуги"  громадян  України здійснюється послідовно, починаючи з III ступеня.

Цитувати
6. Нагородження  орденом  "За  заслуги"  наступного   ступеня
можливе, як   правило,   не   раніш    як  через  три  роки  після
нагородження орденом попереднього ступеня.

тобто у ТС мало би бути вже ордени II та III ступенів, отримані мінімум на протязі останніх 6 років, не пізніше



Останнє редагування: 5 липня 2015 19:26:15 від H.Kropp
   
дивна історія з цим орденом

на фотці - Зірка ордену "За заслуги" I ступеню

але ж статут ордену каже

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/870/96

тобто у ТС мало би бути вже ордени II та III ступенів, отримані мінімум на протязі останніх 6 років, не пізніше

а з чим не дивна? з активним бойовим довголіттям чи з проблемою 5 тис. грн. при нерухомості і бізнесі за кордоном?
   
В чом, господа, суть срача?
   
Неравнодушный= Reader на ДД.
Маячня якась виходить...Тут начебто група 12 осіб під командуванням Волтовського згадується у зв"язку з якимись подіями в Афганістані, а тут
Цитата: Reader
Выписка из Указа №211-Р ПВС СССР
"...во время исполнения специального задания Правительства СССР на территории Народной Демократической Республики Йемен, группа военнослужащих 41-го отдельного батальона войск специального назначения проявила высокую военную выучку, самоотверженность, личную храбрость и патриотизм. На протяжении 18 часов группа из 12 военнослужащих под командованием капитана Волтовского Владимира Михайловича, ведя бой со, значительно превосходящими силами диверсионной группы сомалийских агрессоров, удерживала оборону взлетно-посадочной полосы аэропорта Сайхут для обеспечения возможности эвакуации советских специалистов с территории военных действий . Проявив беспримерное мужество и высокое боевое мастерство, иногда ценою своей собственной жизни, группа пд командованием капитана Волтовского В. М. успешно выполнила задание Правительства СССР..."
вже точно йдеться про Йємен
   
Ридер, емнип, был из Крыма. Феодосия или Керчь...
з Миколаєва
   
Так, здається Феодосія теж фігурувала
Цитата: Reader
Так случилось в жизни, что, в далёком 1972, в возрасте 15 лет, я уехал жить к бабушке, назад на родину в Феодосию. Родители тогда жили в Николаеве, жили не мирно - то сходились, то расходились. Больше я в родительский дом не вернулся. Окончил в Феодосии школу, родную вторую английскую школу.
   
Я пригласил его на шашлык в Морское на нашу стоянку. Приглашение повисло в воздухе.
і недивно. Нафік ти йому здався?... :gigi:
   
Ну, тебе ж Тамилка зачем-то сдалась? Колбаску и сальце кушала?  :-B
Це тобі таке твоя тамілка розповіла?...Вона на підгрунті сатанізму-стадонеадекватізму зовсім звихнулася..
То ти на ковбаску-сальце від Рідера розраховував, а він тебе обламав ?
   
Напротив, я Ридера звал к себе за стол, преломить хлеб, так сказать.
ну і нафік ти йому здався?
Ты от сальца Тамилкиного не открещивайся.
Сальце тамілкіно на тамілці шукай. Я до її сальця не маю і не мала стосунку. А рівно і до ковбаски теж.
   
Щодо "доїти", то тут тобі рівних справді немає. Правду кажуть, що ти виклянчуєш у форумчан гроші, посилаючись на важкий матеріальний стан непрацюючого багатодітного пенсіонера ?
   
Где?  :weep:
вєздє!
   
И тут нестыковочька, Ореоша.

Как пояснили знающие люди, тех спецов забирали джелалабадские спецы, а никакие не пришлые на один раз. Сам посуди: какого хуя поручать такое дело войскам, не знающим обстановки, по-сути чайникам. Рядом ведь есть опытные, обстрелянные, знающие местность и кучу нюансов.

Ты бабам втирай лапшу, а взрослым, служившим мужикам не стоит.

От я когда вижу "ликвидатора", то мне хватает 5 минут разговора с ним, чтобы понять: он в зоне ЧАЭС даже близко не был. Или был...

А ещё была история почти 30 лет назад: один поцыэнт на заводе (Витя Каргополов из Воловца родом) косил под "афганца", все относились к нему с уважением. Пока однажды не случилась пьянка в общаге, где настоящие афганцы присутствовали. Вывели Каргополова на чистую воду, п***а вломили и сказали убираться нахуй из города в свой Воловец. И Витя убрался. С концами. Больше его в Черновицах не видели.

А с тобой... Ну ладно, слупил хоть 5 косарей с дебилов, так им и надо  :laugh:

Лашары...  :rotate:
Та да, спецы из рассказов профессора без научных работ, диссертаций и аспирантов бывшему ветеранй спейназа желдорвойск Бене Черниговскому.
   
Напротив, я Ридера звал к себе за стол, преломить хлеб, так сказать. Я ж не знал, шо он аферист и прощелыга. Вот Серёга, 13-й, из Нового Света, - тот реальный пацык.

Шо да, то да. Токо ссыклив, как заец. Так в штаны насрал после бегства Яныка, шо с травматикой под кроватью спал, от бендеровцев отстреливаться собирался.

Поня уже лох, шо развели или вовремя в поезд депутатский поезд запрыгнул?
   
Пляць... Какой у нас легковерный народец... Мечта афериста, чем они регулярно и пользуются..
   
вєздє!
Молодець тетянко, культурну рифму підібрала,
бо твоя матюклива подружка написала б інакше
чи ви вже не подружки? її так образили на ДД,
а ти промовчала...   невже знову зрада?
   
Завидуешь, шоле?  :rotate:

Серёга - известный и уважаемый мэн, а ты хто, булька? :-B

Есть кому и чему?
   
первая украинская

Как-то пропустил эту историю. Сейчас всё прочитал. С огромным удовольствием.  :lol:

Всем спасибо.

Боковичок с наградой тронул особо.
   
ето брат решика зада
   
Круто раздел Вільне спілкування подняли. це ПиАр!
   
Вітаю! Бережіть себе! [ua]
   
Продала Кароффку, зрадныця... :weep:
нитрогай бо підеш у воєнкомат :butcher:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія