Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

наслідки засівання грошима в США

наслідки засівання грошима в США

те, про що говорили капіталісти, починає реалізовуватись
роздача грошей призводить до втрати будь-якої мотивації
а от голод - справжній двигун прогресу:

У березні роботодавці США розмістили рекордну кількість доступних робочих місць, що наочно демонструє розпач підприємств, що прагнуть знайти нових робочих, у міру зростання економіки. Але компанії, схоже, не можуть знайти потрібних їм робочих, навіть при підвищеному рівні безробіття до 6,1%. Про це повідомляє ABCNews.

Влада заявила, що кількість вакансій зросла майже на 8% до 8,1 мільйона в березні, що є максимальним показником з грудня 2000 року. Проте, загальний найм в цьому місяці виріс менш ніж на 4% до 6 мільйонів.

Окреме дослідження малих підприємств, проведене Національною федерацією незалежного бізнесу, показало, що у 44% компаній є робочі місця, які вони не можуть заповнити, що також є рекордним показником.

Кількість оголошень про вакансії виросло в більшості галузей, включаючи ресторани, бари і готелі, виробництво, будівництво та роздрібна торгівля. Вони знизилися в сфері охорони здоров'я, логістики та складування.

Величезна кількість вакансій, ймовірно, спровокує політичну суперечку про те, чи дійсно додаткові 300 доларів у вигляді щотижневої федеральної допомоги по безробіттю на додаток до державної виплаті, яка в середньому становить близько 320 доларів, утримують безробітних від пошуку нової роботи. Багато республіканців у Конгресі стверджували, що це так, і кілька штатів пригрозили припинити виплати в розмірі 300 доларів, причому Джорджія - останній штат, який розглянув такий крок.

Президент Джо Байден, який включив додаткові гроші в свій пакет «рятувальних дій» на суму 1,9 трильйона доларів, схвалений в березні, не згоден, що винна додаткова виплата в розмірі 300 доларів. Але він також закликав міністерство праці працювати зі штатами над оновленням вимог, згідно з якими ті, хто отримують допомогу повинні шукати роботу і займати посаду, якщо така пропонується. Правило пошуку роботи було призупинено під час пандемії, коли багато підприємств були закриті.

«Кожен, хто отримує допомогу з безробіття, з яким пропонується підходяща робота, повинен прийняти її або втратити допомогу по безробіттю», - сказав Байден.

https://zn.ua/ukr/WORLD/u-ssha-vidkrito-rekordnu-kilkist-zajavok-na-dostupni-robochi-mistsja-ale-nemaje-bazhajuchikh.html
   
Re: наслідки засівання грошима в США

Податки краще хай знизять, а не гроші роздають. Бо коли в США мало заробляєш. то вигідніше допомогу по безробіттю стає отримувати.
   
Re: наслідки засівання грошима в США

будь-яка халява шкодить суспільній моралі
звісно, крім допомоги інвалідам і тимчасово непрацездатним
   
Re: наслідки засівання грошима в США

Они засевают, а у нас жратва дорожает.
   
Re: наслідки засівання грошима в США

пусть открывают рынок труда для козаченек.

чего только полякам такое счастье?
   
Re: наслідки засівання грошима в США

Я за останій місяць був два рази в Лас Вегас. До цього був ще два рази був проїздом з зупинкою наніч в 2020 після початку пандемії.

Після перших двох зупинок в минулому році мені кинулась в очі зміна в демографії відвідувачів серед яких було диспропорційно багато white trash та такий самий чорношкірий trash, а нещодавні зупинки навели на думку що це вже не випадковість, а реальність.

Я не здивуюсь якщо багато відвідувачів використовують гроші що отримують від уряду під час пандемії на розваги в Лас Вегасі, інакше перетворення стріпу на філіал Комптону я не можу пояснити.
   
Re: наслідки засівання грошима в США

white trash
Іншими сдовами "біла шваль"?
   
Re: наслідки засівання грошима в США

Скільки платять ті роботодавці, 11 баксів за годину?
Так зараз цих грошей не вистачить щоб жити на унітаз.
Нехай дають хочаб 20 баксів, тоді швиденько закриють всі вакансії.
   
Re: наслідки засівання грошима в США

Працювати на чийсь бізнес і благополучча - це не морально а аморально.
   
Re: наслідки засівання грошима в США

Працювати на чийсь бізнес і благополучча - це не морально а аморально.
=================================
Сісілістік, мені такі випадки невідомі. Це все лівацька брехня. Ви паразити просто.
   
Re: наслідки засівання грошима в США

=================================
Сісілістік, мені такі випадки невідомі. Це все лівацька брехня. Ви паразити просто.

Це правда.
Тому якщо є можливість уникнутии рабства то чому б ні.
Працюйте самі.
   
Re: наслідки засівання грошима в США

Скільки платять ті роботодавці, 11 баксів за годину?
Так зараз цих грошей не вистачить щоб жити на унітаз.
Нехай дають хочаб 20 баксів, тоді швиденько закриють всі вакансії.

100%... Башлять надо больше... А так да, получая 620 баксов в неделю, накуй надо работать за 500...
   
Re: наслідки засівання грошима в США

Я не здивуюсь якщо багато відвідувачів використовують гроші що отримують від уряду під час пандемії на розваги в Лас Вегасі, інакше перетворення стріпу на філіал Комптону я не можу пояснити.
бо роздавати гроші безробітним, що дорівнюють зарплаті, хай і нижньої планки, це немудро.
фудстемпи на прод і промтовари замість грошей поліпшили б ситуацію.
   
Re: наслідки засівання грошима в США

Податки краще хай знизять, а не гроші роздають. Бо коли в США мало заробляєш. то вигідніше допомогу по безробіттю стає отримувати.

Податки на малі статки дуже маленькі якщо взагалі є урахуванням всіх списань. В США прогресивна система оподаткування.
   
Re: наслідки засівання грошима в США

Я за останій місяць був два рази в Лас Вегас. До цього був ще два рази був проїздом з зупинкою наніч в 2020 після початку пандемії.

Після перших двох зупинок в минулому році мені кинулась в очі зміна в демографії відвідувачів серед яких було диспропорційно багато white trash та такий самий чорношкірий trash, а нещодавні зупинки навели на думку що це вже не випадковість, а реальність.

Я не здивуюсь якщо багато відвідувачів використовують гроші що отримують від уряду під час пандемії на розваги в Лас Вегасі, інакше перетворення стріпу на філіал Комптону я не можу пояснити.

Людську природу не зміниш - і халява є халява.
   
Re: наслідки засівання грошима в США

США ще по скромному. Ось щойоно Австралія прийняла федеральний бюджет, то там прямо як останій рік живуть, а далі хоч каміння з неба.
   
Re: наслідки засівання грошима в США

Они засевают, а у нас жратва дорожает.

А ти біток по 17к злив
   
Re: наслідки засівання грошима в США

Працювати на чийсь бізнес і благополучча - це не морально а аморально.
хто б сперечався
от нарід й знайшов собі бізнес-модель - отримувати пайку по безробіттю і не годувати клятих капіталістів
логічно було б, як звернули увагу вище, замість грошей видавати фуд-стемпи, але сміття все одно міняє їх на дозу
   
Re: наслідки засівання грошима в США

Податки краще хай знизять, а не гроші роздають. Бо коли в США мало заробляєш. то вигідніше допомогу по безробіттю стає отримувати.
це каже українець, у якого з зарплати держава взагалі 70%+ забирає :facepalm1:  (19,5% ндфл+вс,22% єсв, 20% ПДВ, 10% мита-акцизи)

уже б мовчав
   
Re: наслідки засівання грошима в США

з зарплати держава взагалі 70%+ забирає   (19,5% ндфл+вс,22% єсв, 20% ПДВ, 10% мита-акцизи)
:weep:  :lol:
   
Re: наслідки засівання грошима в США

А ти біток по 17к злив
Там такой кошелек, что могли, вообще, украсть в любой момент.
https://ru.trustpilot.com/review/blockchain.com
Так хоть 800 баксов забрал. Еще и на комиссии надули, я еще сомневался, но когда зашел в кошелек и увидел, что хотят 200 баксов комиссии за перевод 800, когда за 2 дня до этого было все нормально, сомнения отпали. На следующий день они могли и все 800 захотеть, дождался утра и перевел с комиссией 30 с чем-то баксов.
Тем более, что я ж их не покупал. Это папа когда-то выиграл в океанкэше еще года 4 назад, пока ту лавочку не прикрыли, тоже еле успел вывести (тогда это было 30 баксов). Да, он и сам планировал забирать, когда биток приблизится к 20К. Не успел на полтора месяца. 

   
Re: наслідки засівання грошима в США

Американец получил от властей субсидии на 5,1 млн долларов и потратил их на суперкары

Власти США предъявили обвинение некоему Мустафе Кадири в мошенни­честве при получении субсидий, направ­ленных на поддержку бизнеса в период пандемии. Как пишет New York Times, полученные 5 миллионов долларов калифорниец потратил в том числе и на расширение собственного автопарка за счёт люксовых машин.

По данным прокуратуры, на которые ссылается издание, в период с мая по июнь прошлого года Мустафа Кадири подал заявки в несколько банков на получение субсидий по программе поддержки — она предназ­начена для помощи бизнесу и ориенти­рована в первую очередь на выплату зарплат сотруд­никам компаний. Четыре заявки Кадири составил от лица фирм, которые на самом деле не вели никакой деятельности.

Подозреваемому удалось собрать в общей сложности 5,1 миллиона долларов (чуть менее 380 миллионов рублей), которые он потратил на себя. На эти деньги Мустафа Кадири отправился в роскошный отпуск, положил долю средств на частный счёт в банке, а также обзавёлся тремя дорогими авто­мобилями, которые уже конфискованы властями.


https://неперевірене джерело/amerikanec-poluchil-ot-vlastej-subsidii-na-51-mln-dollarov-i-potratil-ix-na-superkary
   
Re: наслідки засівання грошима в США

Скільки платять ті роботодавці, 11 баксів за годину?
Так зараз цих грошей не вистачить щоб жити на унітаз.
Нехай дають хочаб 20 баксів, тоді швиденько закриють всі вакансії.

крсень а дє їх взяти
плати податкі  плати страховку бензин купуй машини і плати 20 на годину
нехера собі а нічого що мінімальна в нью джерзі $8 за годину
   
Re: наслідки засівання грошима в США

100%... Башлять надо больше... А так да, получая 620 баксов в неделю, накуй надо работать за 500...

Во идиот. Предлагает мелкому бизнесу конкурировать с бидоном который платит за ничегонеделанье и имеет неограниченые ресурсы.   :facepalm1:
   
Re: наслідки засівання грошима в США

Податки на малі статки дуже маленькі якщо взагалі є урахуванням всіх списань. В США прогресивна система оподаткування.

Бгг... А FICO? А бидоновские деньги они чистыми. Ни тебе отчислений на сошиал секьюрити ни на медикере
   
Re: наслідки засівання грошима в США

крсень а дє їх взяти
плати податкі  плати страховку бензин купуй машини і плати 20 на годину
нехера собі а нічого що мінімальна в нью джерзі $8 за годину
ти не прибідняйся, ти можеш льохко платити 20 баксів, але дуже жадібний, всі хотят щоб задарма на них вйобували.
все більше народу доходить що простіше бомжувать ніж за копійки горбатитися.
   
Re: наслідки засівання грошима в США

ти не прибідняйся, ти можеш льохко платити 20 баксів, але дуже жадібний, всі хотят щоб задарма на них вйобували.
все більше народу доходить що простіше бомжувать ніж за копійки горбатитися.

Так бомжувати, чи сидіти на шиї тєрпіл?

Велферастія це подвіний удар по бізнесам: 1) у бізнесів (та тєрпіл) відбирають бабло щоби дати вєлферастам, 2) велфєрасти, замість того щоб ці гроші заробити, піднімають ринкову ціну на робітників у тих же бізнесів у яких вже відібрали бабло для велферастів.
   
Re: наслідки засівання грошима в США

Так бомжувати, чи сидіти на шиї тєрпіл?

Велферастія це подвіний удар по бізнесам: 1) у бізнесів (та тєрпіл) відбирають бабло щоби дати вєлферастам, 2) велфєрасти, замість того щоб ці гроші заробити, піднімають ринкову ціну на робітників у тих же бізнесів у яких вже відібрали бабло для велферастів.
Ну а шо робить, інакше будуть тебе розкуркулювати або заплатиш більше за охорону твого бізнесу, статків і життя.
   
Ну а шо робить, інакше будуть тебе розкуркулювати або заплатиш більше за охорону твого бізнесу, статків і життя.

Прийдуть і будуть працювати за ринкову зарплату. І всім буде добре.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія