Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Працюють у тебе не по трудовій - заплатиш за кожного 192000 :gigi:

Ілі работнік требует афармленія, ілі пенсії ноль. Ілі работодатель действуіт законно ілі получает штраф. Всьо справедліво.
   
В СРСР законом засуджували (навіть до смертної кари) за підприємництво. Це на Вашу думку був, мабуть, дуже правильний закон?Чи може невідповідність законів й реалій життя треба усувати не шляхом спроби насильницької зміни цих реалій, а шляхом приведення законів до ладу?

СРСР то була корпорація злочинців та вбивць. До чого воно тут, він в минулом столітті іздох.

Треба. І хто це має робить? Де політична організація дрібних-середніх підприємців? Бо закони змінює ВР.
   
З працівників, за те що вони не влаштовуться на роботу офіційно, а шукають не офіційну роботу з зарплатою побільше, потрібно брати штраф 50...30% від штрафу роботодавцю.
   
З працівників, за те що вони не влаштовуться на роботу офіційно, а шукають не офіційну роботу з зарплатою побільше, потрібно брати штраф 50...30% від штрафу роботодавцю.
когда то ещинщик платил единый налог и еще 50% от этой суммы за наемного работника .Ему выдавалась соответствующая справка.Справка вывешивалась в видном месте.На этом геморрой с платежами и учетом заканчивался.Ну а потом государству стало мало денех и началось реформирование...

Останнє редагування: 14 листопада 2017 13:25:28 від БМП-2
   
Re: Працюють у тебе не по трудовій - заплатиш за кожного 192000 :gigi:

спроси там в европе у предпринимателя есть предоплата по электричеству на 3 месяца впирёд?

Є передоплата податків на рік.
Тобто, коли я сплачую податки, як ФОП, то розраховуюсь за звітний фінансовий рік (доплачую, якщо не заплатив менше) і спачую половину податку за наступний рік з розрахунку заробітку за минулий рік. Через 6 місяців - ще 50%. Тобто за 7 місяців до остаточного звіту за фвнансовий рік, я вже заплатив повні податки.
Щодо найманого працівника, працедавець платить за нього певні платежі, які не входять і не утримуються із зарплати найманого працівника.
   
Re: Працюють у тебе не по трудовій - заплатиш за кожного 192000 :gigi:

Працедавець в Англії платить 8% обов'язкового національного страхування на додаток до внеску нацстраху, який напряму вираховується із зарплати працівника.
Далі, він зобов'язаний оплачувати гарантовану законом відпустку, а це ще вважайте 7-8 відсотків.
Плюс можуть бути різні види професійного страхування - ніхто не хоче платити за травми на виробництві.
В результаті, якщо ви берете когось на роботу і пропонуєте йому чистими 2000 на місяць, вам це обійдеться в 4-5 тисяч.
Саме тому і існує найм без оформлення.
   
СРСР то була корпорація злочинців та вбивць. До чого воно тут, він в минулом столітті іздох.

Треба. І хто це має робить? Де політична організація дрібних-середніх підприємців? Бо закони змінює ВР.

ЦЕ має робити Рада, а не якась там організація. Хоча, звісно, вона потрібна, але в сучасних реаліях шансів практично не має.
Хоча СРСР то була корпорація злочинців та вбивць, але закони щодо заборони підприємництва були все ж такі логічні в рамках державної ідеології.
А ось сьогодні на словах держава нібито за розвиток підприємництва, але фактично (під оплески манюпаса) робиться все, щоб його задавити.
   
ЦЕ має робити Рада, а не якась там організація. Хоча, звісно, вона потрібна, але в сучасних реаліях шансів практично не має.
Хоча СРСР то була корпорація злочинців та вбивць, але закони щодо заборони підприємництва були все ж такі логічні в рамках державної ідеології.
А ось сьогодні на словах держава нібито за розвиток підприємництва, але фактично (під оплески манюпаса) робиться все, щоб його задавити.
(tu)
сразу вспоминаются Юлин мораторий на проверки и налоговые каникулы для малого бизнеса Януковича
   
Працедавець в Англії платить 8% обов'язкового національного страхування на додаток до внеску нацстраху, який напряму вираховується із зарплати працівника.
у нас 22%, а было вообще 37% :facepalm:  :-G
ну и отпуска тоже как бы есть.
   
Re: Працюють у тебе не по трудовій - заплатиш за кожного 192000 :gigi:

у нас 22%, а было вообще 37% :facepalm:  :-G
ну и отпуска тоже как бы есть.
Я, мабуть, недостатньо ясно висловився?
При фонді оплати праці 5 тисяч, працівник на руки отримує 2.
   
ЦЕ має робити Рада, а не якась там організація


Зовсім погано. :( Ви навмисно забули слово "політична".  Ніяка рада вам нічого не зробить, як там не буде вашої партії/лобіювання, представництва.
   
Re: Працюють у тебе не по трудовій - заплатиш за кожного 192000 :gigi:

Сколько раз повторять:для начала нужно перестать самим воровать тогда и налоги народ будет платить веселее и без напряга.Начните,суки,с себя а потом будете требовать от других на законных основаниях.

Кожен хто краде і при цьому каже - спочатку самі перестаньте красти, то звичайнісіньке лайно, що майже нічим не відрізняється від чиновників крадіїв.
   
Re: Працюють у тебе не по трудовій - заплатиш за кожного 192000 :gigi:

А ось сьогодні на словах держава нібито за розвиток підприємництва, але фактично (під оплески манюпаса) робиться все, щоб його задавити.

Зовсім страх втратили, вимагають щоб підприємці найманих працівників офіційно оформлювали! Це повне неподобство! А як працівники з себе жебраків будуть видавати для отримання субсидії вони подумали? Навіщо простим громадянам ускладнювати життя!
   
Зовсім страх втратили, вимагають щоб підприємці найманих працівників офіційно оформлювали! Це повне неподобство! А як працівники з себе жебраків будуть видавати для отримання субсидії вони подумали? Навіщо простим громадянам ускладнювати життя!
Так, може, хоча б якусь відповідальність працівника зробити за неоформлення?
Ну, хоча б половину від підприємця - 48 тисяч.

Й знову повертаюсь до своїх питань:
Ось хоч один з тих, хто виступає за ці гігантські штрафи в змозі перелічити хоча б половину паперів, які потрібно на працівника робити згідно існуючого законодавства?
А хто знає щось про розмір авансу? Його розрахувати правильно - то не зі шкільною освітою, навіть не кожна вища підійде.
А як правильно відпускні розрахувати? Хто з небухгалтерів взмозі розв'язати простеньку задачу:
Працівник влаштувався на роботу з 1го січня. Отримує 10 тис. грн. Рівно через рік, з 1го січня, бере відпустку на 31 кал.дн. Який розмір відпускних? Й коли їх мають виплатити?


А хто не може на них відповісти, то й не пхайтеся туди, де ніц не розумієте.
   
Re: Працюють у тебе не по трудовій - заплатиш за кожного 192000 :gigi:

Так, може, хоча б якусь відповідальність працівника зробити за неоформлення?
Ну, хоча б половину від підприємця - 48 тисяч.

Для робітника є несплата податків з отриманих доходів, а якщо на субсидії то і подання недостовірних відомостей про свої доходи.

Цитувати
Й знову повертаюсь до своїх питань:
Ось хоч один з тих, хто виступає за ці гігантські штрафи в змозі перелічити хоча б половину паперів, які потрібно на працівника робити згідно існуючого законодавства?
А хто знає щось про розмір авансу? Його розрахувати правильно - то не зі шкільною освітою, навіть не кожна вища підійде.
А як правильно відпускні розрахувати? Хто з небухгалтерів взмозі розв'язати простеньку задачу:

Щось я не розумію навіщо особисто мені це знати? Такі речі знає бухгалтер і він тим опікується, а у деяких випадках аудиторська контора щорічно перевіряла усі документи та надавала свої рекомендації. Чи для вас бізнес закінчується рівнем ларька десь у мухосранську? Самі подумайте що ви кажете.

   
Re: Працюють у тебе не по трудовій - заплатиш за кожного 192000 :gigi:

А хто не може на них відповісти, то й не пхайтеся туди, де ніц не розумієте.

Я так думаю, що ви самі хрінь повну спробували тут просунути. На підприємствах зовсім не обов'язково кожна людина має знати усі тонкощі законодавства. Для різних задач різні люди і то є не тільки нормально, то є просто правильно. Ваше зауваження з запитаннями "небухгалтерів" тор взагалі просто дурість. Ви ще запитайте а хто з не пілотів вміє літаком керувати і потім з розумним виглядом радьте не літати літакам раз не вмієте їм керувати. Мозок купіть, тут така хрінь не прокотить.
   
Я так думаю, що ви самі хрінь повну спробували тут просунути. На підприємствах зовсім не обов'язково кожна людина має знати усі тонкощі законодавства. Для різних задач різні люди і то є не тільки нормально, то є просто правильно. Ваше зауваження з запитаннями "небухгалтерів" тор взагалі просто дурість. Ви ще запитайте а хто з не пілотів вміє літаком керувати і потім з розумним виглядом радьте не літати літакам раз не вмієте їм керувати. Мозок купіть, тут така хрінь не прокотить.

паучайте лучше ваших паучат(с)

а законодательство не делает разницы между предпринимателем и предприятием в плане найма
если в плане учета дохода-расхода-определения налогооблагаемой прибыли еще есть оглядки на специфику частного предпринимательства,
то в плане найма - нет
и с принятием чела на работу проблемы не заканчиваются, а только начинаются


   
Я так думаю, що ви самі хрінь повну спробували тут просунути. На підприємствах зовсім не обов'язково кожна людина має знати усі тонкощі законодавства. Для різних задач різні люди і то є не тільки нормально, то є просто правильно. Ваше зауваження з запитаннями "небухгалтерів" тор взагалі просто дурість. Ви ще запитайте а хто з не пілотів вміє літаком керувати і потім з розумним виглядом радьте не літати літакам раз не вмієте їм керувати. Мозок купіть, тут така хрінь не прокотить.
Купіть його собі: у малого підприємця, як правило, НЕМАЄ бухгалтера (бо 1 бухгалтер на 1000 працюючих - це фігня, а 1 - на 1-10 - це вже суттєве збільшення непродуктивних витрат) - він все має робити сам. Ось я й питаю: Ви знаєте, ЩО підприємець має робити при наймі працівника?
До речі, бухгалтера там замало. Ще потрібен хоча б кадровик. Бажано ще й відповідальний за техніку безпеки, профсоюзний комітет тощо.

Якщо вже порівнювати з вмінням керувати літаком, то Ви зараз намагаєтесь повчати пілота, яким чином він має летіти.
Й повчаєте на основі якихось папірців 100-літньої давнини, які десь колись бачили. Чи Вам здається, що бачили.
   
Re: Працюють у тебе не по трудовій - заплатиш за кожного 192000 :gigi:

Для робітника є несплата податків з отриманих доходів, а якщо на субсидії то і подання недостовірних відомостей про свої доходи.

Щось я не розумію навіщо особисто мені це знати? Такі речі знає бухгалтер і він тим опікується, а у деяких випадках аудиторська контора щорічно перевіряла усі документи та надавала свої рекомендації. Чи для вас бізнес закінчується рівнем ларька десь у мухосранську? Самі подумайте що ви кажете.
А в мухосранке ларьки не нужны и кафешки , какой выхлоп должен быть в мухосранке , чтоб на 3-5 человек работающих еще бухгалтера нанимать ? Комуняка только и привык что б о тебе заботились , а тебе и думать не нужно !
   
Re: Працюють у тебе не по трудовій - заплатиш за кожного 192000 :gigi:

Купіть його собі: у малого підприємця, як правило, НЕМАЄ бухгалтера (бо 1 бухгалтер на 1000 працюючих - це фігня, а 1 - на 1-10 - це вже суттєве збільшення непродуктивних витрат) - він все має робити сам. Ось я й питаю: Ви знаєте, ЩО підприємець має робити при наймі працівника?
До речі, бухгалтера там замало. Ще потрібен хоча б кадровик. Бажано ще й відповідальний за техніку безпеки, профсоюзний комітет тощо.

Якщо вже порівнювати з вмінням керувати літаком, то Ви зараз намагаєтесь повчати пілота, яким чином він має летіти.
Й повчаєте на основі якихось папірців 100-літньої давнини, які десь колись бачили. Чи Вам здається, що бачили.
(tu) он ломится в кабину и кричит вы хуевые пилоты , прыгайте с парашютом
   
Чую, чую переможне бурління говєн щікалату!
   
паучайте лучше ваших паучат(с)

а законодательство не делает разницы между предпринимателем и предприятием в плане найма
если в плане учета дохода-расхода-определения налогооблагаемой прибыли еще есть оглядки на специфику частного предпринимательства,
то в плане найма - нет
и с принятием чела на работу проблемы не заканчиваются, а только начинаются
(tu)
   
Купіть його собі: у малого підприємця, як правило, НЕМАЄ бухгалтера (бо 1 бухгалтер на 1000 працюючих - це фігня, а 1 - на 1-10 - це вже суттєве збільшення непродуктивних витрат) - він все має робити сам. Ось я й питаю: Ви знаєте, ЩО підприємець має робити при наймі працівника?
До речі, бухгалтера там замало. Ще потрібен хоча б кадровик. Бажано ще й відповідальний за техніку безпеки, профсоюзний комітет тощо.

Якщо вже порівнювати з вмінням керувати літаком, то Ви зараз намагаєтесь повчати пілота, яким чином він має летіти.
Й повчаєте на основі якихось папірців 100-літньої давнини, які десь колись бачили. Чи Вам здається, що бачили.
а нафіга тобі затруднювати бухгалтера?
йдеш до бухгалтерського бюро платиш раз в місяць якісь копійки і маєш цілу бухгалтерію
я на ваті і при 8 працівниках плачу зараз 300 злотих
   
Re: Працюють у тебе не по трудовій - заплатиш за кожного 192000 :gigi:

а нафіга тобі затруднювати бухгалтера?
йдеш до бухгалтерського бюро платиш раз в місяць якісь копійки і маєш цілу бухгалтерію
я на ваті і при 8 працівниках плачу зараз 300 злотих
Ты не в Украине живешь
   
а нафіга тобі затруднювати бухгалтера?
йдеш до бухгалтерського бюро платиш раз в місяць якісь копійки і маєш цілу бухгалтерію
я на ваті і при 8 працівниках плачу зараз 300 злотих
В Білій Церкві була така профспілка підприємців. Вона були з підприємців гроші зібрали, а в державні органи проплати своєчасно не зробили.
   
ну то маєш добру ідею на бізнес
затруднюєш кілька бухгалтерів і берете собі кілька десятків фірм до обслуги
   
В Білій Церкві була така профспілка підприємців. Вона були з підприємців гроші зібрали, а в державні органи проплати своєчасно не зробили.
ти оплачуєш все сам раз в місяць завозиш фактури і отримаєш рахунки до оплати
   
ти оплачуєш все сам раз в місяць завозиш фактури і отримаєш рахунки до оплати
Там була  така проблема, що в податковій не розповідали які звіти подавати і які проплати робити. Тільки штрафували за зроблені помилки і говорили, що самі повинні все знати.
   
ну то маєш добру ідею на бізнес
затруднюєш кілька бухгалтерів і берете собі кілька десятків фірм до обслуги

это называется аудиторская фирма

и это у нас сейчас  лицензируется и сертифицируется
   
За незадекларовану працю повинні сплатили штрафів майже на мільйон гривень
На 14 суб'єктах господарювання 22 працівники працювали без укладення трудового договору; на 32 — допустили до роботи 75 працівників без своєчасного повідомлення до ДФС та ще на 18 — 137 працівників на підставі цивільно-правових угод виконували роботу, яка мала ознаки трудового договору.
Керівникам було вручено 45 приписів. На розгляд суду направлено 19 протоколів про адміністративне правопорушення, передбачене ст.41 КУпАП. За результатами перевірок і на виконання приписів офіційно працевлаштовано 134 працівники.
Прес-служба Управління Держпраці у Рівненській області повідомляє, що з початку року роботодавцям-порушникам винесено 6 постанов за абз.2 ч.2 ст.265 КЗпП щодо накладення штрафів на загальну суму 960 000 грн,
(С)
   
где наши там так роботают? Где кроме лояльних к нам поляков? Женщины которые смотрят за стариками,  которые по домам седят и на улицу не выходят вообще? В какой стране в мубличном месте можно роботать без оформления? Было дааавно когда то, когда омжно было роботать на стройке еще, но теперь это невозможно. Ибо штрафы и менингит потом стали исконно вяликие

Я до недавнего времени без малого лет 20 работал нелегально.
И сейчас периодически продолжаю.
Куча моего окружения-- так же.
Да --действительно недавно стало тяжелее попасть на работу без документов.Но в принципе это не нереальное событие, а достаточно обыденная практика пока.
Те кто находят обьекты строительства без фирм-посредников--- работают в основном нелегально.
Те кто устраиваются и работают на фирмах( как я)--- ищут пути оформится.
Большинство немцев вокруг меня оформлены на минималку и получают конверт.
Все про Германию.
   
Цікаво, скільки людей може сказати які податки має сплатити  в Україні роботодавець, який легально найняв робітника на одну годину в місяць?
   
Цікаво, скільки людей може сказати які податки має сплатити  в Україні роботодавець, який легально найняв робітника на одну годину в місяць?
Спочатку нехай розкажуть, яким чином можна легально найняти на одну годину... Чи навіть на тиждень.
   
Спочатку нехай розкажуть, яким чином можна легально найняти на одну годину... Чи навіть на тиждень.
так отож... :shuffle:
   
Цитувати

На Прикарпатті підприємець заплатить 2,5 млн грн штрафу за 26 нелегальних працівників

Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області спільно з відділом поліції та прокуратурою було проведено інспекційне відвідування, за зверненням працівника, в швейному цеху міста.
За попередньою інформацією фізична особа-підприємець здійснювала діяльність без укладення з працівниками трудових договорів.
Під час виїзду, за вказаною у зверненні адресою, інспектори Управління виявили 26 неоформлених працівників, які знаходились на робочих місцях у швейному цеху.

Фізичною особою-підприємцем надано цивільно-правові угоди на виконання робіт по пошиттю верхнього одягу. Проте, інспектори встановили, що надані угоди мають ознаки трудових договорів, оскільки: працівники виконують свої функціональні обов’язки на робочих місцях за конкретними посадами – швачок, закрійників, дотримуються правил внутрішнього трудового розпорядку, не можуть особисто організувати свій режим роботи та відпочинку, не мають права самовільно залишити робоче місце. Крім того, роботи, які виконували працівники по пошиттю верхнього одягу, належать до основного виду діяльності, що здійснюється фізичною особою-підприємцем.

Також деякі працівники надали пояснення про те, що отримували заробітну плату два рази в місяць, що також є ознакою саме трудових відносин, а не за фактично виконаний обсяг робіт чи надання послуг, як цього вимагають відносини цивільно-правового характеру.

1. Платіть своїм працівникам добре, навіть якщо вони у вас нелегали! Бо закладуть, сучі діти!

2. Підприємець вумний, зі всіма оформив цивільно-правові угоди. Але швачки його здали з потрохами! Тому див. п.1.

3. Все ж таки які-не-які угоди є, так шо чувак має шанс "відкупитися". Думаю, відсотків 10-20, тобто умовних $10-20 штук - це мінімум...
Бо якшо нє, ну то всьо, не тільки бізнесу гарантований гаплик, а й хату з машиною і останніми штанами теж доведеться продавати.
І їхати самому на заробітки в Польщу ))
   
1. Платіть своїм працівникам добре, навіть якщо вони у вас нелегали! Бо закладуть, сучі діти!

2. Підприємець вумний, зі всіма оформив цивільно-правові угоди. Але швачки його здали з потрохами! Тому див. п.1.

3. Все ж таки які-не-які угоди є, так шо чувак має шанс "відкупитися". Думаю, відсотків 10-20, тобто умовних $10-20 штук - це мінімум...
Бо якшо нє, ну то всьо, не тільки бізнесу гарантований гаплик, а й хату з машиною і останніми штанами теж доведеться продавати.
І їхати самому на заробітки в Польщу ))

В нашій країні дурних нема, лише хитрі.
Нічого в того підприємця не заберуть.
Ні хату ні машину ні останні сподні.
Бо не має нічого у нього у власності.
Бізнес таки знищать, це так.
Але не думаю що швеї з того будуть мати якийсь зиск.


   
Може і відкупиться. А от ті 26 швачок точно в Польщу поїдуть. Бо:
1. Після такого навряд чи він буде продовжувати цей бізнес
2. Інші підприємці будуть шарахатися від них, як чорт від ладану
   

2. Підприємець вумний, зі всіма оформив цивільно-правові угоди. Але швачки його здали з потрохами! Тому див. п.1.

3. Все ж таки які-не-які угоди є, так шо чувак має шанс "відкупитися". Думаю, відсотків 10-20, тобто умовних $10-20 штук - це мінімум...
Бо якшо нє, ну то всьо, не тільки бізнесу гарантований гаплик, а й хату з машиною і останніми штанами теж доведеться продавати.
І їхати самому на заробітки в Польщу ))

та який же він вумний, якщо не зміг організувати роботу по тім самим договорам ЦПХ?
не відкупиться, бо там все розписано "з ознаками трудового договору"
все,то фіктівні догвори ЦПХ.


Останнє редагування: 17 листопада 2017 19:58:39 від Alisa
   
мимо
   
Re: Працюють у тебе не по трудовій - заплатиш за кожного 192000 :gigi:

А от цікаво. В дитини три дні температура 38.8. Дитина в селі де по реформі закрили всю медицину. До райцентру далеко. Автотранспорту батьки і родина не мають. Згідно нових віянь лікарі по викликах не ходять. Швидка "на температуту не їздить".

Питання: яким чином дитину має побачити лікар? По телевізору?

Батьки у дитини - ідіоти?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія