Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Жителі Космача до сих пір не розуміють хто агресор й з ким йде війна.

Україна чудово прожила б без бандери і дивізійників СС. Тепер коли Україна це все відхаркує ви в кущі. "хай східняки воюють а на нас не нападали, ми тут біля Польщі нормально себе чухаєм"
Мовосрачі, фАРІон і все таке. це все навязувалось і навязується.
відмова від бандери не допомогла б. Тільки тотальна біларусь могла задовольнити хуйла.
   
хуйово що?
все , що ви перелічили.
але констатувати це не складно, особливо в нашіх умовах.
   
І скільки платили радянським солдатам в Афгані, чи американським у В'єтнамі? Солдатам в першу та другу світову? Зарплата це не про призовну армію. І в призовній армії війна для солдата це не робота, а обов'язок, причому примусовий.

Піхоту мотострілків у вьетнамі і Афганістані не так вже сильно використовували. Авіація в основному.
Не можна навіть  порівнювати кількість втрат піхоти.
От літаків американці втратили десь 5000 штук, і пілотам платили шалені гроші.
   
все , що ви перелічили.
але констатувати це не складно, особливо в нашіх умовах.
є місцева влада,вони не донесли або не допрацавали,треба до них. Хтось зробив провокацію-хтось повівся.Жінок грубі тцкашники не залякають точно...
про мобілізацію,якби все було як на початку війни,всі,хто обісрався-той втік або не лізе до оборони ніяким боком-то було б набагато краще. можу помилятись
   
Чекають чеченців.
Кадиров прийде порядок наведе.
   
є місцева влада,вони не донесли або не допрацавали,треба до них. Хтось зробив провокацію-хтось повівся.Жінок грубі тцкашники не залякають точно...
про мобілізацію,якби все було як на початку війни,всі,хто обісрався-той втік або не лізе до оборони ніяким боком-то було б набагато краще. можу помилятись
так місцева влада вона ж місцева... свої  :-)o
   
Чекають чеченців.
Кадиров прийде порядок наведе.

Вони впевнені що хуйло до них не прийде, що кацапам треба тіки по Житомир.
   
Так само можна сказати, наприклад, про освіту. Тепер мабуть із 70% чоловіків 30 - 50 років мають вищу освіту. А на фронті з вищою освітою максимум кожен п'ятий.
Бідних легше мобілізувати бо для багатьох грошова компенсація має вплив.
Повторюю. Гроші можуть бути мотивацією піти в армію і отримувати свою 1 тис баксів сидячи мінімум кілометрів за 30 від лінії фронту.
Але як тільки підрозділ потрапляє в бойові дії, де потрібно повзати по гавні і кишках під обстрілами і камерами дронів, то всякий зміст мотивації "заробітчанства" втрачається.
За додаткові 50 баксів в день ти отримуєш перспективу злетіти з катушок, втратити фізичне здоров'я, стати інвалідом, або просто залишитися в тому гавні навіки.
Тому залишаються воювати тільки люди, які знаходять(або мали спочатку) для себе якусь нематеріальну мотивацію.

А те, що мобілізують в основному селян, якраз і пов'язано з тим , що відсоток людей з освітою серед них нижчий. І способів відпетляти  вони знають менше. В хворому суспільстві не може бути здорових правил.
 
   
так місцева влада вона ж місцева... свої  :-)o
хто призначає тцк?
свої це мери і старости,а решту призначають люди з оп. можу помилятися.
   
 весь це срач ні до чого тут не приведе окрім образ і звинувачень,тому задонатьмо Наталі на 54ку або хто кого знає і закриєм тему.
Слава Героям!
   
Та читав десь, що жителі Космача в 2019 мінімум 60% віддали за Боневтіка.
От я радий за них.
Жаль, що їх не п....дять кийками.

Я вимагаю твердих дій до жителів Космача.
Всі в окопи - Бубачка в небезпеці!!!
Порохоскот та інші поціновувачи бариг продовжують гарцювати на кістках.
Які ж ви мерзенні. Тьху, та ти і є той самий злобний  [M]
Кийками кажеш, жінок? Оце так любов, оце так єдність.
   
Повторюю. Гроші можуть бути мотивацією піти в армію і отримувати свою 1 тис баксів сидячи мінімум кілометрів за 30 від лінії фронту.
Але як тільки підрозділ потрапляє в бойові дії, де потрібно повзати по гавні і кишках під обстрілами і камерами дронів, то всякий зміст мотивації "заробітчанства" втрачається.
За додаткові 50 баксів в день ти отримуєш перспективу злетіти з катушок, втратити фізичне здоров'я, стати інвалідом, або просто залишитися в тому гавні навіки.
Тому залишаються воювати тільки люди, які знаходять(або мали спочатку) для себе якусь нематеріальну мотивацію.

А те, що мобілізують в основному селян, якраз і пов'язано з тим , що відсоток людей з освітою серед них нижчий. І способів відпетляти  вони знають менше. В хворому суспільстві не може бути здорових правил.

Військовий рекрутінг існує тисячі років.
Це працює.
Платити треба добре, більше ніж зараз.
До речі британці перші роки воювали тільки з рекрутінгом.
   
Та читав десь, що жителі Космача в 2019 мінімум 60% віддали за Боневтіка.
От я радий за них.
Жаль, що їх не п....дять кийками.
Я вимагаю твердих дій до жителів Космача.
Всі в окопи - Бубачка в небезпеці!!!
щось пригадався треш на виборчій дільнтці, де Вірастюка обрали. глянула - точно, в той округ Космач входить  :lol:

///
Виборчий округ 87 — виборчий округ в Івано-Франківській області.
До складу округу входять місто Яремче, а також Надвірнянський район, частини Богородчанського (окрім сіл Саджава, Космач, Кричка та всього що на південний захід від них) і Коломийського (Отинійська селищна рада, Струпківська, Угорницька, Виноградська та Воронівська сільські ради) районів.

На початку лютого 2021 року президент Зеленський запропонував Вірастюку балотуватися у народні депутати на довиборах на Прикарпатті[4]. 11 лютого на з'їзді провладної партії Слуга народу Вірастюка було висунуто кандидатом в народні депутати на довибори за 87-м округом Івано-Франківської області[5][6], де кандидатом від партії ЄС раніше запропонували Марусю Звіробій[7][8].

Голосування відбулося 28 березня. За оцінками руху «Чесно», під час голосування і підрахунку голосів на дільницях не було фальсифікацій, які би вплинули на результат виборів[9]. Але один із суперників Вірастюка, Руслан Кошулинський, 30 березня заявив про «численні порушення» і вимагав «визнати результати виборів недійсними і оголосити перевибори»[10]. Провести повторні вибори також вимагала партія «Європейська солідарність»[11]. Поліція розпочала 17 кримінальних проваджень:12 із них — щодо порушень виборчого законодавства, ще 5 — стосуються самого виборчого процесу[12].

Підрахунок голосів та обробка бюлетенів зі 117 дільниць тривали 8 днів[13]. Громадянська мережа «Опора» заявила про недотримання на окрузі № 87 права виборців на законне і чесне встановлення підсумків їхнього волевиявлення[14]. 4 квітня ЦВК оприлюднила результати голосування, згідно з якими представник від «Слуги народу» Василь Вірастюк набрав 31,25 % голосів, Олександр Шевченко від партії «За майбутнє» — 29,69 %, Руслан Кошулинський від ВО «Свобода» — 28,86 %[15][16]. На п'яти дільницях вибори визнали недійсними, на семи виявлено нестачу бюлетенів[13].

22 квітня ЦВК назвала Вірастюка переможцем на довиборах[17]. Рішення оскаржувалося Олександром Шевченком в судах.
   
окрім сіл Саджава, Космач, Кричка
Тіжолий случай.
   
У мене у взводі, в  мою першу мобілізацію в АТО, був солдат з Франківщини. Хороший надійний хлопець, але боявся мамі сказати де він, брехав що на ППД склади охороняє, а гупає в телефоні, так то грім. Такі там традиції.
   
Re: Жителі Космача до сих пір не розуміють хто агресор й з ким йде війна.

Пробзділось щось нечистоплотно у вкраїнському П'ємонті  :(
   
щось пригадався треш на виборчій дільнтці, де Вірастюка обрали. глянула - точно, в той округ Космач входить  :lol:

ні то не той Космач.
Космач,  про який йде мова належить до Косівського району, і голосував за всім сумнозвісного слугу Тимофійчука, який не знає скільки йому років....

А село прекрасне, природа, історія,  село без колгоспу, зі славними традиціями УПА. Але це все в минулому, тепер там голосували за Найвеличнішого і слуг, що чітко показує моральний занепад.
   
хто призначає тцк?
свої це мери і старости,а решту призначають люди з оп. можу помилятися

Помиляєшся.
Наказом Головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного головою Львівського обласного територіального центру комплектування призначено Героя України полковника Дениса Чаюка.

Про це повідомляє служба звʼязків з громадськістю Львівського обласного ТЦК та СП.
   
вкраїнському П'ємонті

Це було давно і неправда
   
ні то не той Космач.
Космач,  про який йде мова належить до Косівського району, і голосував за всім сумнозвісного слугу Тимофійчука, який не знає скільки йому років....

А село прекрасне, природа, історія,  село без колгоспу, зі славними традиціями УПА. Але це все в минулому, тепер там голосували за Найвеличнішого і слуг, що чітко показує моральний занепад.
а, то я неуважно пробіглась по тексту.
є таке. враження, що люди по всьому світу дрібнішають в усьому. покоління з 80-их, в масі вже погано в аналітику і критичне мислення.
   
Щось я не розумію, там довіра 70%, тут бунтують. Як це так?
   
Піхоту мотострілків у вьетнамі і Афганістані не так вже сильно використовували. Авіація в основному.
Не можна навіть  порівнювати кількість втрат піхоти.
От літаків американці втратили десь 5000 штук, і пілотам платили шалені гроші.

Піхота не трохи oxyїла, дізнавшись, що її не так вже сильно використовували.  :weep:
   
Щось я не розумію, там довіра 70%, тут бунтують. Як це так?
так вони чекали, що тіко Найвеличніший подивиться в очі хуйлу, так той зразу дасть задню.... Тому і голосували...
А воно он як вийшло, не стєгує Найвеличніший виконати свої обіцєнки, то най сам і воює....
   
так вони чекали, що тіко Найвеличніший подивиться в очі хуйлу, так той зразу дасть задню.... Тому і голосували...
А воно он як вийшло, не стєгує Найвеличніший виконати свої обіцєнки, то най сам і воює....
70% це зараз.
   
Всі ті відсотки др діри.
   
Піхота не трохи oxyїла, дізнавшись, що її не так вже сильно використовували.  :weep:

За 11 років 14 тисяч  загиблих це ні про що, навіть поруч з цією війною не стояло. Навіть порівнювати не можна.
   
Всі ті відсотки др діри.
Не зовсім. Ті відсотки це зворотній зв'язок. А якщо він не працює, а він таки не працює, бо 70% довіри і бунти це або шіза, або брехня, то сістема йде вразнос.
   
А якщо він не працює, а він таки не працює

Я ж і кажу до діри.
   
або шіза, або брехня

Може бути і щось комбіноване.
   
упали на мороз, что называется :)
кто там мне вчера доказывал,
что западные украинцы не такие как другие в смысле патриотизма?

у вас є всі шанси накаркати і будете жити в узкам мірє і там не буде "западные украинцы". Ото буде вам щастя.

Просто цих жінок вже задовбало що в Сумській області план мобілізації виконаний на 8%, в Полтавській на 13% а у Львівській на 140%

Що в боях за Бахмут бахмутян загинуло менше аніж дрогобичан. Зате чоловіків з Бахмуту тут навалом.

Що з величезного Києва мобілізовано менше ніж зі Львова

Але це ще не найгірше. Галичанам не вперше тягнути за всю Україну. Могли і в цей раз потягнути. І навіть не просять подяки.

Та коли їх усякі кацапоізикі ще й звинувачують що вони ще не всі на фронті а всього лиш частина то це до добра не приведе.
   
Космач,  про який йде мова належить до Косівського району, і голосував за всім сумнозвісного слугу Тимофійчука, який не знає скільки йому років....

А село прекрасне, природа, історія,  село без колгоспу, зі славними традиціями УПА. Але це все в минулому, тепер там голосували за Найвеличнішого і слуг, що чітко показує моральний занепад.

Це все правда. Підвів найвеличніший славних жителів Космача, йой, підвів...


Але чомусь якоюсь аж задуже штучно роздутою виглядає уся ця некрасива історія.
З чого те все почалось? З часом дізнаємося більше.
   
Це все правда. Підвів найвеличніший славних жителів Космача, йой, підвів...


Але чомусь якоюсь аж задуже штучно роздутою виглядає уся ця некрасива історія.
З чого те все почалось? З часом дізнаємося більше.

З якогось "місцевого активіста" який/яка порад від "юриста з інтернету" надивився/надивилася.

Щойно з телемарафону. СБУ відкрила справу за перешкоджання діяльності ТЦК.
   
Україна чудово прожила б без бандери і дивізійників СС. Тепер коли Україна це все відхаркує ви в кущі. "хай східняки воюють а на нас не нападали, ми тут біля Польщі нормально себе чухаєм"
Мовосрачі, фАРІон і все таке. це все навязувалось і навязується.
Мізки засрані Арестовичем.
Гидотне яке.
   
Україна чудово прожила б без бандери і дивізійників СС. Тепер коли Україна це все відхаркує ви в кущі. "хай східняки воюють а на нас не нападали, ми тут біля Польщі нормально себе чухаєм"
Мовосрачі, фАРІон і все таке. це все навязувалось і навязується.
От без таких як ти точно прожила і скоріше всього б і в нато давно б  вступила. Совки це той баласт який завжди тягнув на дно. Ви як інородне тіло яке треба вирізати з організму і викинути до біса. Наша армія є спадкоємницею ОУН, УПА і бореться за незалежність України як і вони у свій час. І всі хто проти цього значить і проти України і повинні бути  репресовані у воєнний час у відповідності зі ступенем шкоди яку вони наносять країні
   
Цим з космача треба було менше їздити по кацапщині в пошуках заробітків у довоєнний час тоді б не питали а з ким війна. Не подобається мобілізація то хай готують манатки для далекої поїздки на схід хуйлостану на спільне проживання в «дружній сімї народів»
   
Наша армія є спадкоємницею ОУН, УПА і бореться за незалежність України як і вони у свій час.

Я дико извиняюсь, но надеюсь, что не борется не так, как последний Головнокомандувач УПА  генерал-хорунжий Вася Кук, доборовшийся до должности старшего научного сотрудника АН УССР И квартиры в Киеве?

И, кстати, какой именно УПА? Бульбы-Боровца или еще какой? :)
   
Що з величезного Києва мобілізовано менше ніж зі Львова


звідки я брехлива інформація?
   
Що з величезного Києва мобілізовано менше ніж зі Львова
звідки я брехлива інформація?

У каждой местности свои легенды.
"Они там жируют а мы тянем за всех" одна из обязательных :)
   
Я дико извиняюсь, но надеюсь, что не борется не так, как последний Головнокомандувач УПА  генерал-хорунжий Вася Кук, доборовшийся до должности старшего научного сотрудника АН УССР И квартиры в Киеве?

И, кстати, какой именно УПА? Бульбы-Боровца или еще какой? :)
Знищує таких кацапських гнид як ти досить ефективно. Можеш поцікавитися у родичів дохлих кацапів яка УПА прикінчила їх предків - Бульби-Боровця чи ще яка.
   
Що з величезного Києва мобілізовано менше ніж зі Львова
звідки я брехлива інформація?

Це з серії, що переселенці бухають, а наші воюють.Типовий наратив кацапської пропаганди.,який тягають корисні ідіоти.. Який шанс у Космачі переселенцю заникатись? Ці жіночки здавали цим же ТЦКшникам ВПО за декілька годин.

Останнє редагування: 10 лютого 2024 08:33:38 від Fisher
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія