Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чюваки, які б пішли з хуйло на рибалку :-B



Останнє редагування: 7 лютого 2019 15:59:28 від Добродій
   
Да, это пока чюваки, а не брехливые роботы
   
Re: Чюваки, які б пішли з хуйло на рибалку  :-B

На зелена так важко компромат ботам рити - аж смішно .

Звичайно з бабцею легше працювати там такий шлейф...а тут хаза! сатаніст! термос! Тепер оце
   
Да, это пока чюваки, а не брехливые роботы

   
Re: Чюваки, які б пішли з хуйло на рибалку  :-B

https://www.youtube.com/watch?v=t57AIY3W9hg

 :facepalm1:
   
Ладно поправочка, Зеленський на колінах наживлював би їм червячки  :K  Вибачайте за каламбурчик
   
Re: Чюваки, які б пішли з хуйло на рибалку  :-B

"...Де зараз міністер Охорони Здоров'я? - Не турбувати, на рибалке с Владіміром Владіміровічем!"
   
"...Де зараз міністер Охорони Здоров'я? - Не турбувати, на рибалке с Владіміром Владіміровічем!"
Нехай лікує дитячі поноси.
   
Re: Чюваки, які б пішли з хуйло на рибалку  :-B

Ладно поправочка, Зеленський на колінах наживлював би їм червячки  :K  Вибачайте за каламбурчик
или отсасывал бы  хуйло червячёк
   
В якості живця?
   
Рибки :shuffle:

Показати зображення...
Каліко на голову, іди геть на порнхаб, якщо піхва свербить! :blush2:
   
Показати зображення...
:X у мене ніфуйя не видно що у тебе в коменті...допоки не натиснув - цитувати.
Нафуйя користуватися якоюсь фігньою для завантаження картинок?
   
   
я б тоже пошел. не только на рыбалку, но даже и на охоту. уверен, нам было бы о чем поговорить. только меня не зовут. и вряд ли позовут в будущем.
   
я б тоже пошел. не только на рыбалку, но даже и на охоту. уверен, нам было бы о чем поговорить. только меня не зовут. и вряд ли позовут в будущем.
Маєш рацію! Тебе і твоїх співвітчизників раком поставлять і не спитають вашої згоди!
   
Хотів було навести цю статтю повністю в окремій гілці, але вона перевищує максимально допустимий обсяг. Тому даю посилання: https://www.radiosvoboda.org/a/tayemnytsi-volodymyra-putina/29763290.html
Рекомендую, незважаючи на величезну кількість букв, прочитати. Дуже інформативно і повчально.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія