Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Модерація оберігає деяких юзерів від срачиків((

Модерація оберігає деяких юзерів від срачиків((

Виглядає на те що модерація оберігає плєшиве карельське гівно від спілкування зі мною((
пс. А може те гівно просто так ховається від сеансів уринотерапіі?((

Нічим інакшим перенесення всіх моіх тем у вільне не можу пояснити((
   
Серень, что за гонево? Я здесь, я с тобой спилкуюсь, а ты мне не хочешь отвечать - постоянно убегаешь и прячешься. При чем здесь модерация?
   
Re: Модерація оберігає деяких юзерів від срачиків((

Серень, что за гонево? Я здесь, я с тобой спилкуюсь, а ты мне не хочешь отвечать - постоянно убегаешь и прячешься. При чем здесь модерация?

Подставляй плешь))
   
Серега, как там твой анал? Многочисленные подписчики благодарят?  :-)o
   
Re: Модерація оберігає деяких юзерів від срачиків((

карельське гівно,"рєбята"--
дивлюсь на ваші потуги --як на кацапів на цужику))-- таке саме гівно((

   
карельське гівно,"рєбята"--
дивлюсь на ваші потуги --як на кацапів на цужику))-- таке саме гівно((



Срень, а шо с башкой? На последней фотке она какая то распухшая? Это от айкью?
   
Re: Модерація оберігає деяких юзерів від срачиків((


:lol:

бугага,ніщєброд))
навіть на цій фотці Сергій виглядає так як ніколи вже не будуть виглядати "рєбяты")))
   
бугага,ніщєброд))
навіть на цій фотці Сергій виглядає так як ніколи вже не будуть виглядати "рєбяты")))

Да свят-свят! Упаси хоспади!  :weep:
   
Re: Модерація оберігає деяких юзерів від срачиків((

А взагалі дивно що в той час як в краіні іде війна-- купка уєпанів знаходить час на розпалювання ворожнечі між украінцями((
і те що роздмухує цей срач карельське гівно  з родинними зв"язками на рівні фсб (прицьому прикриваючись байками про якийсь "його""підрозділ"--наштовхує на певні питання(
   
карельське гівно,"рєбята"--
дивлюсь на ваші потуги --як на кацапів на цужику))-- таке саме гівно((


А нафіга тут 5 фоток якогось олігофрена?
   
Camp Davis... Wild... Дружня порада Серьога перестань займатися херньою та починай наймати людей, ти ж у constraction?... тільки так розбагатієш. ютюб то не твоє...
   
Re: Модерація оберігає деяких юзерів від срачиків((

починай наймати людей
Відкрити фігму??? Він відкрив, але є ньюанс  :laugh:
   
Відкрити фігму??? Він відкрив, але є ньюанс  :laugh:
фірму чи просто команду ... я так розумію з констракшин проблем немає. веб-сайт реклама в гуглі та фейсбуці. чінім-красім по німецьки.
блін у нас в штатах людина б у золоті купалася. такий попит на прості робочі руки. всі хочуть у айті блін...
   
Re: Модерація оберігає деяких юзерів від срачиків((

Camp Davis... Wild... Дружня порада Серьога перестань займатися херньою та починай наймати людей, ти ж у constraction?... тільки так розбагатієш. ютюб то не твоє...

Ютуб—то розважалочка)
Нічого з заробітком грошей немає спільного)
Навіть в планах немає)
А на рахунок "наймати людей"—— лінька мені в двіжняк знов залазити(—
Я себе дуже добре почуваю в якості найманого робітника——і весь той гєморой з організаційними процесами обхожу стороною.
На рахунок "розбагатієш"——та мені не так багато й потрібно насправді——
Ще квартирку прикуплю на Північному Кіпрі( план рочків на 7), машинку можливо за рочки 2—3—— та й по великому рахунку працюю собі далі ще з десять років.

пс. Маю невеличкий побічний дохід у вигляді ПП на німецький лад.( kleingewerbe)——
Якщо добре піде——перейду туди з часом.
Так що по великому рахунку в мене все добре——а буде тільки краще)))
   
Ютуб—то розважалочка)
Нічого з заробітком грошей немає спільного)
Навіть в планах немає)
А на рахунок "наймати людей"—— лінька мені в двіжняк знов залазити(—
Я себе дуже добре почуваю в якості найманого робітника——і весь той гєморой з організаційними процесами обхожу стороною.
На рахунок "розбагатієш"——та мені не так багато й потрібно насправді——
Ще квартирку прикуплю на Північному Кіпрі( план рочків на 7), машинку можливо за рочки 2—3—— та й по великому рахунку працюю собі далі ще з десять років.

пс. Маю невеличкий побічний дохід у вигляді ПП на німецький лад.( kleingewerbe)——
Якщо добре піде——перейду туди з часом.
Так що по великому рахунку в мене все добре——а буде тільки краще)))
якби то була розважалочка ти б не тулив ото на фуп з метою розгону аудиторії...
   
Re: Модерація оберігає деяких юзерів від срачиків((

якби то була розважалочка ти б не тулив ото на фуп з метою розгону аудиторії...

Та який "розгон аудиторіі")))
Сміявсі(с)
Це тут в кращому випадку——гівно патичком потикати))——
А воно вже й роздухарилося——і пішло в гівнобложик карельського гівна один одному надрочувати))
Ось така "війна" в декого(
   
гівно патичком потикати
А ти можеш просто зняти як ти тикаєш, чи їси те гівно, але на хвуп не тягнути?

   
Re: Модерація оберігає деяких юзерів від срачиків((

А ти можеш просто зняти як ти тикаєш, чи їси те гівно, але на хвуп не тягнути?

"Істи" гівно ти можеш за карелом—атаманом уєпанів)
А я в постінні відосиків на фуп вбачаю таке ж "сучасне мистецтво"——
Всі розуміють що це за відео і всі розуміють вкладений в це відео потаємний зміст)( коли він там вкладається)——
І всі ті уєпани зразу ж біжуть на гівнобложик карельського гівна і обсмокчують кожний погляд Сергія у вашу сторону))
   
А я в постінні відосиків на фуп вбачаю таке ж "сучасне мистецтво"——
Ти використовуєш фуп як розкрутку свого #аналу. Без хвупу у тебе і 100 переглядів нема. Зробив би щось корисне краще.
   
Re: Модерація оберігає деяких юзерів від срачиків((

Ти використовуєш фуп як розкрутку свого #аналу. Без хвупу у тебе і 100 переглядів нема. Зробив би щось корисне краще.

Брехня))
Фуп не є цільовою аудиторією моіх відео))
   
Брехня))
Фуп не є цільовою аудиторією моіх відео))
Цільова аудиторія твоїх відео не існує. І якщо хвуп не цільова аудиторія - не тягни їх, все просто. І буде менше рецептів.
   
Нумерной, а у тебя есть ответ на вопрос: почему ты омерзителен почти всем, кроме кучки ебанутых, которые сами являются изгоями? Посмотри на этих юродиевых: ебанутая климактеричка Инанка, еще более ебанутая Кадра, тупой припиздень бабагаламага, ни рыба ни мясо хорват (хотя он тебя не любит на самом деле, просто ситуативно он с тобой) и ты, Кгасавчег. Вот и вся твоя подписка. Почему так, Срень? Почему все тебя не любят и тобой брезгуют, как туалетной мухой? Задумывался?  :-)o
   
Re: Модерація оберігає деяких юзерів від срачиків((

Нумерной, а у тебя есть ответ на вопрос: почему ты омерзителен почти всем, кроме кучки ебанутых, которые сами являются изгоями? Посмотри на этих юродиевых: ебанутая климактеричка Инанка, еще более ебанутая Кадра, тупой припиздень бабагаламага, ни рыба ни мясо хорват (хотя он тебя не любит на самом деле, просто ситуативно он с тобой) и ты, Кгасавчег. Вот и вся твоя подписка. Почему так, Срень? Почему все тебя не любят и тобой брезгуют, как туалетной мухой? Задумывался?  :-)o

ты старый поц просто))--
ты всё меряешь по себе))--
и даже так-- у теюя вот ну никакой " подписки" вообще нет))
А мне на самом деле не нужна " подписка" чтобы развальцевать ваше кодло "ребят" с атаманом-карельскии говном))
Моя жизнь происходит в основном в реале))-- с настоящими друзьями-приятелями и без всякой этой срани.

пс. кстати и в "интернетной жизни" я намного "успешней" практически любого из вашего уепанского круга))-'
даже здесь на фупе во время прошлогоднего срачика десяток людей писали в личку и предлагали "поддержку" в том срачике))--
обычные адекватные люди на самом деле есть даже здесь))
Так що стули пельку і біжи на гівнобложик карельського гівна з докладом як ти " дотепно" до Сергія доіпався))
   
ты старый поц просто))--
ты всё меряешь по себе))--
и даже так-- у теюя вот ну никакой " подписки" вообще нет))
А мне на самом деле не нужна " подписка" чтобы развальцевать ваше кодло "ребят" с атаманом-карельскии говном))
Моя жизнь происходит в основном в реале))-- с настоящими друзьями-приятелями и без всякой этой срани.

пс. кстати и в "интернетной жизни" я намного "успешней" практически любого из вашего уепанского круга))-'
даже здесь на фупе во время прошлогоднего срачика десяток людей писали в личку и предлагали "поддержку" в том срачике))--
обычные адекватные люди на самом деле есть даже здесь))
Так що стули пельку і біжи на гівнобложик карельського гівна з докладом як ти " дотепно" до Сергія доіпався))

Срень, у нас ни у кого нет никакой подписки по простой причине: с точки зрения нормальных людей реакция нас на таких, как ты — адекватна! Как дважды два четыре! Никто же не собирает поддержку, чтоб доказать другим, что дважды два равно четыре.

А насчет своей "многочисленной" поддержки ты списдел точно так же, как и про диагональ своего телевизора. Кстати, а ты за базар готов ответить? Где благодарности в ФБ от несчастных украинцев, не знающих, куда им податься в Кельне? Покажешь?
   
десяток людей писали в личку
Все просто, https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1133381.new#new
   
Re: Модерація оберігає деяких юзерів від срачиків((

Все просто, https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1133381.new#new

Блін(
фуп виявився насправді трохи адекватнішим аніж я думав))
"Рєбятам" і там насували куйців)

пс. Якби там навіть всього 5 людей проголосували б "за"——це була перемога Сергія) і потужна відповідь на твоє "питання")
   
Re: Модерація оберігає деяких юзерів від срачиків((

Рєбятам" і там насували куйців)
9-40 не на твою користь. 80%+ вважають тебе гандоном.
   
Re: Модерація оберігає деяких юзерів від срачиків((

9-40 не на твою користь. 80%+ вважають тебе гандоном.

Ти ж писав що ти "освіччена інтелегентна людина"( ну чи робив такий вигляд)——
А виглядає що сам не можеш розшифрувати відповідь на свое просте питання((
Якби ти запитав——"чи вважаєте ви Сергія гандоном?"—і отримав би такі результати——це одна справа.

Але коли ти запитуєш про "доречність контента на форумі"——і робиш з цього такі висновки——
То гондон тут якразь ти.

пс. Я вже писав——
Якщо навіть 5 людей проголосувало б "за" Сергія——це з огляду на деяку токсичність фупу——непоганий результат)
   
Re: Модерація оберігає деяких юзерів від срачиків((

Якщо навіть 5 людей проголосувало б "за" Сергія——це з огляду на деяку токсичність фупу——непоганий результат)
Бугага. Я не всравсі, це перемога!
   
Re: Модерація оберігає деяких юзерів від срачиків((

Бугага. Я не всравсі, це перемога!

Тобто ти насправді зрозумів неправильність своіх формулювань попередніх—— але незважаючи ні на що тулиш далі "гнилу сільодку"(
   
Re: Модерація оберігає деяких юзерів від срачиків((

Тобто ти насправді зрозумів неправильність своіх формулювань попередніх—— але незважаючи ні на що тулиш далі "гнилу сільодку"(
9-40 not in your favour. That's it.
   
9-45, це сором! Якщо у приват писав десяток, то підтримати мали набагато більше. Хтось nиздить і я знаю хто.
   
И я знаю, кто писдит


:lol:
   
Ухтышка! Серенька Блеацтательный столько понаписывал всего, сейчас отвечу  :rotate:
   
Подставляй плешь))

Ну вот смотри Серень, я же тебе культурно отвечаю, а ты как себя ведешь?  Стрыбаешь, ругаешься, достаёшь пипиську, мочишься при всех, испражняешь всякие выделения. Ты хоть понимаешь что ты среди людей находишься?
   
карельське гівно,"рєбята"--
дивлюсь на ваші потуги --як на кацапів на цужику))-- таке саме гівно((



Обрати внимание, что теперь ты стал размешать маленькие фоточки, Серень. Большие уже стрёмно размещать? Ребята сразу найдут и грязные ногтиги, и замусоленые футболочки и рыхлый бабский живот разделеный на две половинки, и всю рожу в папиломах, прыщах и гнойниках. Это хорошо, боязнь быть засвеченным вырабатывает в тебе неуверенность и комплексы (P)
   
бугага,ніщєброд))
навіть на цій фотці Сергій виглядає так як ніколи вже не будуть виглядати "рєбяты")))

Да не дай бог Серень, вертуха сильная была?
   
А взагалі дивно що в той час як в краіні іде війна-- купка уєпанів знаходить час на розпалювання ворожнечі між украінцями((
і те що роздмухує цей срач карельське гівно  з родинними зв"язками на рівні фсб (прицьому прикриваючись байками про якийсь "його""підрозділ"--наштовхує на певні питання(

Как мне нравится, когда вот такой вот замудонец, сразу прячется за украинство, мову и прочие атрибуты. Серень, у народа то память отличная, что и как ты говорил перед самой войной до 24.02. Ватное гавно. Не надо прикрывать свой стыд нашим национальным флагом, войной, окопами, страданием страны это не твоё, тем более ты за тысячу километров от той самой страны в отличие от меня и твои показушные патриотичны всхлипывания выглядят комично. Это не блеацтательно, а тошнотворно.
   
Ютуб—то розважалочка)
Нічого з заробітком грошей немає спільного)
Навіть в планах немає)
А на рахунок "наймати людей"—— лінька мені в двіжняк знов залазити(—
Я себе дуже добре почуваю в якості найманого робітника——і весь той гєморой з організаційними процесами обхожу стороною.
На рахунок "розбагатієш"——та мені не так багато й потрібно насправді——
Ще квартирку прикуплю на Північному Кіпрі( план рочків на 7), машинку можливо за рочки 2—3—— та й по великому рахунку працюю собі далі ще з десять років.

пс. Маю невеличкий побічний дохід у вигляді ПП на німецький лад.( kleingewerbe)——
Якщо добре піде——перейду туди з часом.
Так що по великому рахунку в мене все добре——а буде тільки краще)))

Серень, ну зачем невозможность прикрывать ленью. Не наймёшь ты людей никогда, люди за тобой не пойдут. У тебя просто нет лидерских качеств и организаторских способностей. Это видно по твоему видео в коллективе строителей из турции, по их лицам просто явно видно что тебя не уважают. 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія