Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

П'ятничне. Що не так з Берегинею?

П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Берегиня не має чоловічого відповідника. Про берегиню зазвичай говорять голосно й пафосно. І найчастіше ‒ чоловіки, раз на рік, коли жінкам треба отримати тюльпанчик чи нарізати ковбасу на бутерброди. Ви бачили, щоб берегиня ставала головою ради директорів, отримувала Нобелівку чи кубок, як найкраща гонщиця? А вас колись називали Берегинею?




Стисло: образ берегині ОБМЕЖУЄ ЖІНОК материнством, домом та жертовністю, а також відкидає їхні рівні права та можливості.
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Матір Божу (прости мене, Боже) не хочуть обгадити феміністки?
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

В принципі, можна було б законом або Декларацією ООН поширити обов'язки материнства на чоловіків: народжувати, годувати груддю. Чому б ні?
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Матір Божу (прости мене, Боже) не хочуть обгадити феміністки?

Ну ту дурну сексистку казку "обгаджувати" таки потрібно. Якщо припустить що Бог існує в нього ніяк не може бути статі (бо тоді має бути рівне йому створіння протилежної статі), те що бог аврамічних релігій чоловік прямо каже що жінки нижчі створіння бо менш подібні богу

До речі, "Матір божу" бог не лише магічно трахнув, він зробив те не повідомивши, лише потім коли вже залетіла послав янгола (які чомусь всі чоловіки...)
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

я думав, тут про фупівських двох берегинь
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Берегиня не має чоловічого відповідника. Про берегиню зазвичай говорять голосно й пафосно. І найчастіше ‒ чоловіки, раз на рік, коли жінкам треба отримати тюльпанчик чи нарізати ковбасу на бутерброди. Ви бачили, щоб берегиня ставала головою ради директорів, отримувала Нобелівку чи кубок, як найкраща гонщиця? А вас колись називали Берегинею?


https://www.facebook.com/povaha.org.ua/videos/241534797729323
Стисло: образ берегині ОБМЕЖУЄ ЖІНОК материнством, домом та жертовністю, а також відкидає їхні рівні права та можливості.
:facepalm:
  Пані хоче права і не хоче обов'язків.
  Типово для інфантила.
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

я думав, тут про фупівських двох берегинь

Тихіше!

Зараз вони сюди прибжуть обидві :laugh:
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Ну ту дурну сексистку казку "обгаджувати" таки потрібно. Якщо припустить що Бог існує в нього ніяк не може бути статі (бо тоді має бути рівне йому створіння протилежної статі), те що бог аврамічних релігій чоловік прямо каже що жінки нижчі створіння бо менш подібні богу

До речі, "Матір божу" бог не лише магічно трахнув, він зробив те не повідомивши, лише потім коли вже залетіла послав янгола (які чомусь всі чоловіки...)
Обгажуйте. Якщо ви такий сміливий.
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

А по темі - Так, берегиня застарілий образ. З сучасними технологіями майже нема ніякої потреби щоб жінка була "берегинею". Ще через Х років з'явися штучна матка де дітей буде вирощувати легше і безпечніше і зникне остання біологічна причина чому саме жінка має розмножуватись.
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

  Пропоную законодавчо прирівнювати права жінок до чоловічих.
  Почати можна з рівного пенсійного віку.
  ... і простір для законотворчості вееликий. :D
 
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Тихіше!

Зараз вони сюди прибжуть обидві :laugh:
Поки по ніку не назвали, нічого не буде.
 Прикмета така є. B-)
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

А по темі - Так, берегиня застарілий образ. З сучасними технологіями майже нема ніякої потреби щоб жінка була "берегинею". Ще через Х років з'явися штучна матка де дітей буде вирощувати легше і безпечніше і зникне остання біологічна причина чому саме жінка має розмножуватись.
Інкубаторський?
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

А по темі - Так, берегиня застарілий образ. З сучасними технологіями майже нема ніякої потреби щоб жінка була "берегинею". Ще через Х років з'явися штучна матка де дітей буде вирощувати легше і безпечніше і зникне остання біологічна причина чому саме жінка має розмножуватись.
не розумію, чого вчепилися.
Це історико-етнографічний образ, який виник у певних історичних (зокрема, економічних) умовах. Хтось його нав'язує?
Не подобається - не звертайте увагу.
Навіщо ці висосані з пальця проблеми?
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Матір Божу (прости мене, Боже) не хочуть обгадити феміністки?
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

таки обгадили (((
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Обгажуйте. Якщо ви такий сміливий.
Та будь-ласочка.

Божа матір це літературний персонаж, вигадка уяви людей в творі в якому фігово з логічною сюжетної лінією.  В одній казочці, святу машку магічно трахнув БОГ але в той же час вона через свою смердючу мавп'ячу дірку народила самого творця всесвіту який, за взначенням, до народження не існував але все одно зміг її трахнути.

Це якась дуже химерна інцестна фантазія трахнути сина, щоб народити від нього його ж... Інцестна рекурсія! Особливо якщо врахувати що Єгова ж начебто всім Отець небесний....

Ще, образ "Святої Діви" створює химерне уявлення наче нормальний природній секс то щось брудне і лише магічний інцестний секс з боженькою то добре а всі інші жінки то повії навіть якщо мали одного чоловіка за життя. Таку маячню в сучасному світі потрібно лишити в світі давніх казок написанних збоченцями.   
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

І найчастіше ‒ чоловіки, раз на рік, коли жінкам треба отримати тюльпанчик чи нарізати ковбасу на бутерброди. Ви бачили, щоб берегиня ставала головою ради директорів, отримувала Нобелівку чи кубок, як найкраща гонщиця?
Ага, якраз. На самі жирнючі посади в нас є мордаті чоловіки  (tu) А жінкам там щось про кухню дітей і церкву казали.
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Берегиня не має чоловічого відповідника. Про берегиню зазвичай говорять голосно й пафосно. І найчастіше ‒ чоловіки, раз на рік, коли жінкам треба отримати тюльпанчик чи нарізати ковбасу на бутерброди. Ви бачили, щоб берегиня ставала головою ради директорів, отримувала Нобелівку чи кубок, як найкраща гонщиця? А вас колись називали Берегинею?


https://www.facebook.com/povaha.org.ua/videos/241534797729323
Стисло: образ берегині ОБМЕЖУЄ ЖІНОК материнством, домом та жертовністю, а також відкидає їхні рівні права та можливості.
ну вот зачем? Есть же тема
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Ага, якраз. На самі жирнючі посади в нас є мордаті чоловіки  (tu) А жінкам там щось про кухню дітей і церкву казали.

 І на те були об'єктивні причини.
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

не розумію, чого вчепилися.
Це історико-етнографічний образ, який виник у певних історичних (зокрема, економічних) умовах. Хтось його нав'язує?
Не подобається - не звертайте увагу.
Навіщо ці висосані з пальця проблеми?

Так його нав'язують як щось сучасне і те чим має бути "правильна жінка" а не як приклад історії
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

І на те були об'єктивні причини.
Згоден. Не кожна жінка може випити літру самогону  (tu)
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

я думав, тут про фупівських двох берегинь

Можна і так сказати) Це, так би мовити, привід замислитись...
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Згоден. Не кожна жінка може випити літру самогону  (tu)

 Майже ніхто з жінок не може контролювати гормональні сплески.
 Ті, що можуть - мужикоподібні(і чого б це так? :lol: ).
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Я думав, про Юлю гілка.
   
Стисло: образ берегині ОБМЕЖУЄ ЖІНОК материнством, домом та жертовністю, а також відкидає їхні рівні права та можливості.

Ти просто дурне що піздєц.
   
Дурепам та дурашльопам:

Матріархат це коли жінка виконує тіко свої біологічні функції, а чоловіки хуяряцця одне з одним все життя щоби жінка сиділа вдома і виконувала свої біологічні функції.

Долбойоби це називають патріархатом.
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Майже ніхто з жінок не може контролювати гормональні сплески.
 Ті, що можуть - мужикоподібні(і чого б це так? :lol: ).
Саме так. Від нервів стаканюру засадити і пів пачки цигарок за годину тіко мужикоподібні.
   
Ті, хто волають про патріархати
Єдино хочуть - вигнати жінку з хати
На рекет, на йоблю, на піздорєз
Аби в Державі був суцільний прогрес
   
Матір Божу (прости мене, Боже) не хочуть обгадити феміністки?

Хочуть

Біда і Руїна в Україні остаточно перемогли в 2013-му, коли Фемен повалили Хреста в центрі Києва
   
на піздорєз

Вибачаюся, що не володію так досконало російською

Але про що мовить пан Патріот?
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Саме так. Від нервів стаканюру засадити і пів пачки цигарок за годину тіко мужикоподібні.
  Блюзнірство не може бути аргументом. :punish:
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

смердючу мавп'ячу дірку
цікаво, чи є в тебе дружина
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

  Пропоную законодавчо прирівнювати права жінок до чоловічих.
  Почати можна з рівного пенсійного віку.
  ... і простір для законотворчості вееликий. :D
 
Вже без вас почали і закінчили
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Про берегиню зазвичай говорять голосно й пафосно. І найчастіше ‒ чоловіки, раз на рік, коли жінкам треба отримати тюльпанчик чи нарізати ковбасу на бутерброди.
Я взагалі не вживаю цього блюзнірського визначення.
Це така сама дурня,  як кацапське:  "хранительница домашнего очага"
Чого "хранительница", якщо прийдуть якісь загарбники руйнувати хату, грабувати й геноцидити, то що "берегиня" неїпаццо врятує чи шо?
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

цікаво, чи є в тебе дружина

А пан думає воно все приємно пахне під час пологів? Особливо у жінки з суспільства античних пастухів? Ні, в реальному житті воно все не так. І чого бог не зробив ото все з запахом квітів. Бракороб!

І взагалі де де, а в Біблії про "брудність" жіночого організму написано багато. Сексистькіших за аврамічні релігії треба ще пошукати. Різні там греки вірили в Артемід і Атен, аврамічні ж релігії взагалі не виділяють жінці ніякої ролі окрім брудного діторобного аппарату від бздиків якого чоловік страждає.

Останнє редагування: 16 квітня 2021 19:14:38 від Мрійник
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Вже без вас почали і закінчили
:lol:
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

https://life.pravda.com.ua/columns/2021/04/17/244605/

Цитата: цитата
"Моє тіло – моє діло": лишіть у спокої тих, хто обрав проституцію

Олена Сінченко


Ви не подумайте, я не притримуюсь антифеміністичних поглядів.

І я усвідомлюю заслугу світового феміністичного руху перед усіма жінками. І переді мною, звісно ж. Без них я би не змогла ото писати про все, що мені заманеться, голосувати і відчувати себе ні ким і ні де не пригніченою.

Але… будь-яка ідея, яка доводиться до абсурду і зводиться у ранг культу – рано чи пізно стає злом.

Кілька останніх років я спостерігаю за розщепленням феміністичного руху на кілька течій.

Є течії помірковані, які займаються захистом прав жінок у країнах, де ті права історично і культурно обмежуються, виступають за рівність чоловіків і жінок у різних сферах та аспектах життя, протидіють домашньому чи гендерноорієнтовано му насиллю, намагаються розширити для жінок горизонти діяльності.

Вони говорять про те, що жінка може все і має право бути такою, як їй хочеться, такою, якою вона себе відчуває.

Таким рухам не можна не симпатизувати, адже їх ціль і мета абсолютно логічна і правильна.

А є інші. Я їх називаю радикальні феміністки, хоча за своєю суттю вони скорше є просто чоловіконенависниць кими рухами, а інколи і жінконенависницьким и також.



   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Майже ніхто з жінок не може контролювати гормональні сплески.
 Ті, що можуть - мужикоподібні(і чого б це так? :lol: ).
блть какой же ты нелепый...
А коода мужик лезет драться- это гормональный всплеск? Он может его контролировать?антибабские форумы превратили тебя в смешного дурачка
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Саме так. Від нервів стаканюру засадити і пів пачки цигарок за годину тіко мужикоподібні.
еще один... Ты же однонаправленному идиоту поддакиваешь
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія