Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вимушений визнати, що дипломатія при ЗЕ працює на відмінно

увы
я этого не знаю
поэтому сплетни не распространяю

Когда я слышал что-то, то я пишу, что слышал. А когда я знаю что-то, я пишу, что знаю.

Во первых, я знаком с дядей Беней, и лично с ним встречался в свое время. Хотя, вряд ли он меня вспомнит сейчас... Ну может и вспомнит, если увидит.
Во вторых, один из моих небольших бизнесов зарабатывал на его огороде.
В третьих, в итоге встал выбор, либо делиться, либо уходить из его огорода.
Я просто решил отдать ему этот "свечной заводик", так-как он мне уже надоел слегка. К тому же, он предложил хорошую цену. Ну и еще были соображения.
Это про то, откуда мне иногда "кое-что известно".

"95-й квартал" выходил на Интере, у Хорошковского. Когда в Интер влез Фирташ, Беня переманил Зелю на свой канал, надеясь постепенно отжать часть кварталовского бизнеса себе... Кому принадлежит квартал сейчас, вы, надеюсь, и без слухов знаете. По сути, это единственный крупный успешный прект, работающий на Бенином огороде, и куда Бене так и не удалось влезть в долю...

Остальная галиматья идеологического размахивания языком меня не сильно волнует.

   
Когда я слышал что-то, то я пишу, что слышал. А когда я знаю что-то, я пишу, что знаю.

Во первых, я знаком с дядей Беней, и лично с ним встречался в свое время. Хотя, вряд ли он меня вспомнит сейчас... Ну может и вспомнит, если увидит.
Во вторых, один из моих небольших бизнесов зарабатывал на его огороде.
В третьих, в итоге встал выбор, либо делиться, либо уходить из его огорода.
Я просто решил отдать ему этот "свечной заводик", так-как он мне уже надоел слегка. К тому же, он предложил хорошую цену. Ну и еще были соображения.
Это про то, откуда мне иногда "кое-что известно".

"95-й квартал" выходил на Интере, у Хорошковского. Когда в Интер влез Фирташ, Беня переманил Зелю на свой канал, надеясь постепенно отжать часть кварталовского бизнеса себе... Кому принадлежит квартал сейчас, вы, надеюсь, и без слухов знаете. По сути, это единственный крупный успешный прект, работающий на Бенином огороде, и куда Бене так и не удалось влезть в долю...

Остальная галиматья идеологического размахивания языком меня не сильно волнует.

офшорные счета бубочки и его компашки
и причем через бенини отмывайки
указывают совсем на иное и причем без всякой идеологии в таком щекотливом деле как бабло
как бы я сильно не хотел бы вам верить
но как-то идиотизма не хватает ...

понятно
это же не панамские офшорные счета Порошенко
когда вся страна на горшок ходить не могла
и ломала голову чем бы помочь  в Илловайске ...

а в этот момент  и пославши всех на фиг
Петро на пару штук баксов отрывал счета в Панаме

как нам настойчиво про это вещают писаки
   
Президент України Володимир Зеленський живе в іншій реальності та не розуміє, що зараз насправді відбувається в Україні та які наслідки для нього матимуть сьогоднішні події.
Він не самостійна людина, яка взагалі живе в іншій реальності. Він не розуміє, що відбувається в Україні і чим це йому загрожує.
У Януковича, до речі, був сильний інстинкт самозбереження.
Судячи з останніх подій, у Зеленського навіть він пропав. Вся проблема в тому, що Зеленський - некомпетентна людина, яка не хоче вчитися… Я проїжджаю по вулиці Банковій, з дня призначення Зеленського і по сьогоднішній день я ніколи не бачив, щоб світло у вікнах горіло після 18:00. Ніколи. Так от, ця людина некомпетентна і вчитися не хоче. Крапка.
Володимир Зеленський також має чимало фобій з дитинства, як людина з інтелігентної сім’ї, яка вчилася в суперпролетарському, в донецькому майже місті, де у той час були «бандити в малинових піджаках», з «цепурами», охоронцями і крутими тачками.
І саме це вони зараз демонструють. Вони дорвалися до цього.
У Володимира Олександровича цінності закомплексованої людини. Він Порошенка ненавидить. До того ж досі я не можу зрозуміти чому. І саме ці дві риси — некомпетентність і фобії — використовує російська агентура, я б сказав, «кротоферма» Кремля, яку він розвів навколо себе. Водночас зверніть увагу, я зовсім не збираюся «відмазувати» Зеленського від відповідальності. Бо свита робить короля, але король призначає світу. Він призначив на посади свого найближчого оточення людей, які мають сильні зв’язки з Росією, а найімовірніше, з розвідкою Російської Федерації. І саме вони, користуючись його некомпетентністю і фобіями, творять цю всю історію.
Я вам просту річ розкажу. Зеленський розказує: «Велике будівництво» — це ж так круто. В принципі, так, для нормальних людей це правильно. Тільки одне питання. Одна фірма, яка будує дороги, з Одеси, пов’язана знову ж таки з Російською Федерацією, отримала грошей на дороги більше, ніж вся українська армія за рік. Це нормально в країні, яка воює?
Питання друге. От ми зараз Ахметову випишемо недоїмку за рентою 50 мільярдів гривень. Тепер дораховано 50 з зайвим мільярдів гривень недоїмки за рентою — вони просто змінили заднім числом методику і почали нараховувати — для того, щоб накласти арешт не просто на бізнес, а й на телевізори Ахметова. Це ж круто, я борюсь з олігархами. А що отримають росіяни? Ціла галузь не заплатить податків у січні-лютому, у найстрашніші місяці для української економіки.
Закриймо Порошенка в тюрму. Це ж круто. Але країна буде внутрішньо розколота. Тобто, усі речі, які руками Зеленського водить агентура ця російська, роблять країну слабшою, слабшою і слабшою. І йдеться до моменту капітуляції. Вони просто використовують його нерозуміння загальної ситуації в країні й у світі, своїх можливостей і неможливостей, його ненависті до конкретних осіб і його слабкостей до лестощів… Вони використовують цю його слабкість для того, щоб країну робити слабшою. Зеленський себе оточив людьми з російської «кротоферми», які роблять його руками нашу країну слабшою перед агресором.
Юрій Луценко - в ефірі токшоу «Ехо України» на каналі «Прямий»
   
офшорные счета бубочки и его компашки

Я вам тихонько шёпотом скажу - оффшорные счета даже у меня были в 90-х 2000-х. Если у вас была хоть какая-то международная деятельность в бизнесе, то без оффшорок вы просто не смогли бы ничего делать. Объявления от открывашек, сидящих в европах, разве что только в вокзальных сортирах не вешались. И вы даже не представляете, через кого и при помощи ого приходилось тогда прогонять денежки. Поэтому оставьте все это пижонство... Отмывайки...
   
Я вам тихонько шёпотом скажу - оффшорные счета даже у меня были в 90-х 2000-х. Если у вас была хоть какая-то международная деятельность в бизнесе, то без оффшорок вы просто не смогли бы ничего делать. Объявления от открывашек, сидящих в европах, разве что только в вокзальных сортирах не вешались. И вы даже не представляете, через кого и при помощи ого приходилось тогда прогонять денежки. Поэтому оставьте все это пижонство... Отмывайки...

я ничего не имею против самих офшоров
а вот брехня, наглая брехня
и корчить из себя целку при этом
не айс ... и енто не есть гуд
   
живе в іншій реальності та не розуміє, що зараз насправді відбувається в Україні
як і певні патріотично налаштовані ковбасники
   
Откровення про св'ятість Петра . Збірник псалмів,сура 7  нового заповіту.

Після виборів відбулося кілька соціологічних досліджень, метою яких було визначити, які верстви суспільства за кого голосували. Але чомусь результати тих опитувань загадково-непомітно щезли з інтернету. Причина проста: за Зєлєнского голосував плебс, а розумні голосували за Порошенка. І тут нічого дивного немає, Україна не є винятком. У будь-якій державі, чи це древня Персія, чи це сучасна Італія, плебс складає 80% населення. Історична статистика каже нам, що це стандартний відсоток бидляка для усієї історії цивілізації планети. "Хліба і видовищ!" - це про них. У свій час євро-бидляк, одразу після війни, "кинув" на виборах і Черчилля, і де Голля. Кинули переможців, кур-р-рча ляґа! Але Україна буде єдиною державою в історії людства, де плебс і зграйка блазнів знищили свою державу "па-пріколу"...
Ось так-то, "хужи ні будіт"...
   
Єжі vs Велика геополітика   :weep:

ага
то пздц :facepalm1:
   
Чого варте тільки одне звільнення міністра Німеччини.

Сказав щось не те.
Україна викликала до себе посла Німеччини, виписали п...й, через пару днів міністер подав у відставку.

Вищий пілотаж.

А чого варті поставки зброї?
Дипломатія України працює на вищому рівні, грають на випередження.

А за Баригі як було?
Одні співчування.
А під час нападу Росії на Україну (Іловайський котел) Барига думав про відкриття офшорів.

+ а Кулеба..., то взагалі є Черчилль!
   
Щодо ЗЕ - ХЗ.
А дипломати працюють гарно.
   
 Вимушений визнати, що дипломатія при ЗЕ працювала препогано.
До недавнього часу на зовнішньополітичном у напрямку в України були майже неперервні промахи.
І лише в останні місяці, коли зусиллями наших закордонних  союзників, від прямого управління МЗС був відсторонений агент Кремля Єрмак (і то тільки частково!!), українська дипломатія заворушилась і почала працювати так як вона мала це робити давно.
Одним із результатів стала оця безпрецендентна допомога від країн НАТО.
Яку наш горе-Президент і його Офіс ніби не помічає....
   
По сути, это единственный крупный успешный прект, работающий на Бенином огороде, и куда Бене так и не удалось влезть в долю...

Остальная галиматья идеологического размахивания языком меня не сильно волнует.

в мене все за цим питанням
   
Щодо ЗЕ - ХЗ.
А дипломати працюють гарно.
Це єдиний державний орган який не зазнав значної зеленої трансформації.
   
Це єдиний державний орган який не зазнав значної зеленої трансформації.
і те, тільки тому, що в зекоманді немає достатньо кадрів, щоб хоча б мали мінімальні знання, які дозволили прикинутися дипломатами.
   
:lol:

Ще одне єбануте
+=====================================+
Воно тіки "кривий канал" дивиться і не бачив про візит
Зеленського до Польші та інші, майже щоденні зустрічи.
Педрил та дебіл - це синоніми!
   
ну з байденом вроді ж не общавсі
+===================================+
А для педрил Байден не аффтаритет! Це ж не педро!
   
Причина проста: за Зєлєнского голосував плебс, а розумні голосували за Порошенка.
Ти натякаєш, що першим питанням будь-якого опитування визначалося, до якої верстви належить опитуваний?
І питання було щось на кшталт : ти - плебс чи розумний?
Бартко, ти усвідомлюєш, як зараз опустив українців, визначивши їм пріоритетом цинічного злодійкуватого брехливого клептомана, без честі і совісті, який завжди вилизував будь-яку владу, від кого залежало подальше зростання його статків - хоч Кучму, хоч Янучару, а хоч і самого Хуйла?
У "розумних" в пріоритеті брудне матюкливе бидло, яке має у лексиконі вислови на кшталт "цинічних бандер", і не гребує на догоду тим, перед ким хоче вислужитися, потоптатися брудним чоботом по Історичній Пам"яті Українців ?
За що ти так зневажаєш Український нарід, Бартко?
   
Вимушений визнати, що дипломатія при ЗЕ працювала препогано.
До недавнього часу на зовнішньополітичном у напрямку в України були майже неперервні промахи.
І лише в останні місяці, коли зусиллями наших закордонних  союзників, від прямого управління МЗС був відсторонений агент Кремля Єрмак (і то тільки частково!!), українська дипломатія заворушилась і почала працювати так як вона мала це робити давно.
Одним із результатів стала оця безпрецендентна допомога від країн НАТО.
Яку наш горе-Президент і його Офіс ніби не помічає....
МИД напрямую подчиняется президенту Украины ! И внешнюю политику определяет именно он, это определенно конституционными полномочиями ))).
Матчасть надо знать :D !
А горепрезилент, как показала история, это который в 2014 году привлёк в переговорный процесс союзников западных, и те в критический момент для нас нас же и кинули.
Вот это проеб и президента и мида. По сути сейчас Германия (политическое руководство) прямо играет на руку хуйла хранцузы пока морозятся.
   
МИД напрямую подчиняется президенту Украины ! И внешнюю политику определяет именно он, это определенно конституционными полномочиями ))).
Матчасть надо знать :D !
А горепрезилент, как показала история, это который в 2014 году привлёк в переговорный процесс союзников западных, и те в критический момент для нас нас же и кинули.
Вот это проеб и президента и мида. По сути сейчас Германия (политическое руководство) прямо играет на руку хуйла хранцузы пока морозятся.

Німеччину і Францію десятиріччями корумпував хуйло - це пройоб Петра і МЗС. Я хуй його знає що в цій голові  :facepalm1:
   
Якось так
   
Тільки не треба приписувати прихильники певної політсили якусь там дипломатію... не смішіть.
   
Німеччину і Францію десятиріччями корумпував хуйло - це пройоб Петра і МЗС. Я (x) його знає що в цій голові  :facepalm1:
Давай подробней если кратко не понятно.
Было сказано что благодаря старым кадрам мида все получилось с союзниками сейчас.
 Так вот, 2014 года в условиях войны кацапов президентом  на основании информации мида и разведки было принято решение вести переговоры в которые были вовлечены Германия и Франция, также было принято решение проводить переговоры на территории Белоруссии с привлечением Лукашенко .
 Спустя годы, оказалось что Лукашенко это враг нашей страны и сейчас совместно с хуйлом концертирует войска на своей территории для удара по нам.
 Германия блокирует любую военную помощь Украине вплоть до предоставления транзита через свою территорию. Высказывание не только политиков но военного руководства на прямую провоцирует кацапов на агрессию против нашей страны.
Я не неипатся аналитек, но это все сейчас на поверхности
И по тому что сейчас видно Украина значительно лучше проводит внешнюю политику.
   
Так что я хз что за гениальные кадры были в то время, но с нынешней ситуации никакой стратегии не было.
Я хз что сейчас происходит в миде, но такой поддержки у нас не было с момента независимости.
 PS
 Только сухой фактаж
   
Звичайно чудово коли э підтримка.
Але це залежить не від  Володомира  а від градуса загрози від москалів. Чим більше загроза, тим більша підтримка.
Тому що краще якщо москалі або передумають або їх затримують тут якомога довше. Кожен думає в решті решт за себе.

Тому нічого схлипувати від обожнювання президентом - все це вказує лише на збільшення ймовірності вторгнення. Тобто не те, що обіцяє президент у решті решт.



   
Звичайно чудово коли э підтримка.
Але це залежить не від  Володомира  а від градуса загрози від москалів. Чим більше загроза, тим більша підтримка.
Тому що краще якщо москалі або передумають або їх затримують тут якомога довше. Кожен думає в решті решт за себе.

Тому нічого схлипувати від обожнювання президентом - все це вказує лише на збільшення ймовірності вторгнення. Тобто не те, що обіцяє президент у решті решт.
Вообще нет преклонения перед зеленским))). Ему точнее нам очень повезло что поменялась внешняя политика сша. Зеленский не пошёл по пути Луки или казахов. Кто-то есть в его ближайшем окружении очень толковый.
 В целом мы сейчас в плюсах
   
Вообще нет преклонения перед зеленским))). Ему точнее нам очень повезло что поменялась внешняя политика сша. Зеленский не пошёл по пути Луки или казахов. Кто-то есть в его ближайшем окружении очень толковый.
 В целом мы сейчас в плюсах
кто знает. белорусы и казахи имеют другую историю и другой народ. Володе несколько раз намекнули насчет красных линий, думаю просто стратею другую выбрал.
в его ближайшем окружении синяки и авантюристы. Возможно толковые где-то есть, там много народу.
Вообще, сейчас не тот момент чтобы делать выводы - хорошо это или плохо. Время покажет, короче.
Наприемр, я рассматриваю в том числе вариант, что все что нам передают - потом достанется москалям и никогда не выстрелит. Это вполне возможно. Поэтому хорошо что передают ) Только кому ? :)

 
   
кто знает. белорусы и казахи имеют другую историю и другой народ. Володе несколько раз намекнули насчет красных линий, думаю просто стратею другую выбрал.
в его ближайшем окружении синяки и авантюристы. Возможно толковые где-то есть, там много народу.
Вообще, сейчас не тот момент чтобы делать выводы - хорошо это или плохо. Время покажет, короче.
Наприемр, я рассматриваю в том числе вариант, что все что нам передают - потом достанется москалям и никогда не выстрелит. Это вполне возможно. Поэтому хорошо что передают ) Только кому ? :)
Согласен.
Но верю что выстоим! У нас другого выбора нет ))
   
Ти натякаєш, що першим питанням будь-якого опитування визначалося, до якої верстви належить опитуваний?
І питання було щось на кшталт : ти - плебс чи розумний?
Бартко, ти усвідомлюєш, як зараз опустив українців, визначивши їм пріоритетом цинічного злодійкуватого брехливого клептомана, без честі і совісті, який завжди вилизував будь-яку владу, від кого залежало подальше зростання його статків - хоч Кучму, хоч Янучару, а хоч і самого Хуйла?
У "розумних" в пріоритеті брудне матюкливе бидло, яке має у лексиконі вислови на кшталт "цинічних бандер", і не гребує на догоду тим, перед ким хоче вислужитися, потоптатися брудним чоботом по Історичній Пам"яті Українців ?
За що ти так зневажаєш Український нарід, Бартко?

Бачиш, як ти... Про "цинічних бандер" одразу і збрехала. Я ж це пам'ятаю, як він обмовився.
Мова в моєму пості йшла про загальну, світову тенденцію, котра Україну не обійшла стороною.
Так сталося, що я зараз в тусовці неостанніх людей. І вони чомусь вважають, що Порошенко для України це Черчилль-2.
Отакі вони дурні та безграмотні, бо вважають що на цей історичний період йому нема заміни.
А щодо трагедії Українства, то скажу таке: 300 років русскіє убивали в Україні не усіх підряд.
Вони убивати тільки хазяйновитих і розумних. Навіть розумних собак убивали.
Дурнів, пияків і лайдаків на Сибір не вивозили. Як бачимо зараз, українська нація цієї вівісекції не витримала. Помирає... Тихо-тихо...
Ну, може Галичина з її кельтською основою видряпається, але і це під питанням.
Генетика - то серйозна наука... Нація, у котрої знищили родову еліту, перетворюється на стадо тварин.
Якщо місцевий плебс співає одинакові пісні разом з русскімі, то це означає, що кордони Новоросії будуть набагато ширші, ніж задумав хуйло.

   
Давай подробней если кратко не понятно.
Было сказано что благодаря старым кадрам мида все получилось с союзниками сейчас.
 Так вот, 2014 года в условиях войны кацапов президентом  на основании информации мида и разведки было принято решение вести переговоры в которые были вовлечены Германия и Франция, также было принято решение проводить переговоры на территории Белоруссии с привлечением Лукашенко .
 Спустя годы, оказалось что Лукашенко это враг нашей страны и сейчас совместно с хуйлом концертирует войска на своей территории для удара по нам.
 Германия блокирует любую военную помощь Украине вплоть до предоставления транзита через свою территорию. Высказывание не только политиков но военного руководства на прямую провоцирует кацапов на агрессию против нашей страны.
Я не неипатся аналитек, но это все сейчас на поверхности
И по тому что сейчас видно Украина значительно лучше проводит внешнюю политику.

за цей час Британія покинула ЄС, в США змінилося два президенти. я хз, мені правда потрібно якісь такі дитячи речі пояснювати про союзників, к кому тоді звертались, хто відгукнувся, що змінилось з того часу :facepalm1:  якось про літаки в тебе краще виходить, може ти б і продовжував про них, там я тільки уважно слухаю.
   
Кулеба красава (tu)
   
ах ось ти який, прихильники певної політсили хрват! :bueee:  :gigi:  :weep:
   
Чого варте тільки одне звільнення міністра Німеччини.

Сказав щось не те.
Україна викликала до себе посла Німеччини, виписали п...й, через пару днів міністер подав у відставку.

Вищий пілотаж.

А чого варті поставки зброї?
Дипломатія України працює на вищому рівні, грають на випередження.

А за Баригі як було?
Одні співчування.
А під час нападу Росії на Україну (Іловайський котел) Барига думав про відкриття офшорів.

+++
   
Який же ти примитивний дурко! :facepalm:

Скорее, это ты-многосложный подсвинок  :K
   
Так что я хз что за гениальные кадры были в то время, но с нынешней ситуации никакой стратегии не было.
Я хз что сейчас происходит в миде, но такой поддержки у нас не было с момента независимости.
 PS
 Только сухой фактаж

Кулеба человек Климкина

да и остальные ключевые кадры при Петре стали на ключевые позиции

а вот посол в вашингтоне нынешний это афера на уровне треша

там достижение открытие украинского ресторана в вашингтоне
   
Вообще нет преклонения перед зеленским))). Ему точнее нам очень повезло что поменялась внешняя политика сша. Зеленский не пошёл по пути Луки или казахов. Кто-то есть в его ближайшем окружении очень толковый.
 В целом мы сейчас в плюсах

Бгггг... Хай би спробував піти. :laugh:
   
а тебе не достаточно того, шо при Порохе постоянно велись новые разработки вооружения, о чем много раз рассказывалось?
И шо-то я не припомню шо бы при главзебиле чем-то новым хвастались.
Ваня, якщо ти хотів потроллити Петро заочно, то у тебе вийшло.
Якщо це був не троллінг, то дуже тривожно за твій психічний стан
   
Кулеба человек Климкина
Це тобі Клімкєнд таке сказав?  :lol:
Клімкєн - зять співробітника ФСБ.
Які у нього можуть бути "свої люди" в середовищі нашого дипкорпусу?  :facepalm1:
   
Бачиш, як ти... Про "цинічних бандер" одразу і збрехала. Я ж це пам'ятаю, як він обмовився.
По-перше, звідки ти взяв, що Петро ОБМОВИВСЯ? От просто - ЗВІДКИ? Цинічні бандери-бандити. Крапка!
По-друге. Ти коли-небудь припускаєшся обмовок? Якщо так, то чи можлива у тебе обмовка словосполученням яке для тебе непритаманне, якого ти НІКОЛИ не вживав?
Почитай теорію, Бартко. Це - неможливо. Обмовитися можна лише характерним для конкретного індивідуума словом або словосполученням.
Так сталося, що я зараз в тусовці неостанніх людей. І вони чомусь вважають, що Порошенко для України це Черчилль-2.
Отакі вони дурні та безграмотні, бо вважають що на цей історичний період йому нема заміни.
:facepalm1: Ти просто потрапив до секти зомбаків, для яких світ замкнувся на цьому безпринципному брехливому баризі без честі та совісті, та ще й по руках та ногах пов"язаному Кремлем.
Черчилль жмурукав таємно з Гітлером?
Генетика - то серйозна наука... Нація, у котрої знищили родову еліту, перетворюється на стадо тварин.
і - як наслідок - президентами така нація щоразу обирає відверте сміття.
   
Так сталося, що я зараз в тусовці неостанніх людей. І вони чомусь вважають, що Порошенко для України це Черчилль-2.
Отакі вони дурні та безграмотні, бо вважають що на цей історичний період йому нема заміни
.

 :lol:  :weep:  :lol:

 :facepalm1:


И тридцать пять тысяч одних курьеров  :weep:
   
Ти натякаєш, що першим питанням будь-якого опитування визначалося, до якої верстви належить опитуваний?
І питання було щось на кшталт : ти - плебс чи розумний?
Бартко, ти усвідомлюєш, як зараз опустив українців, визначивши їм пріоритетом цинічного злодійкуватого брехливого клептомана, без честі і совісті, який завжди вилизував будь-яку владу, від кого залежало подальше зростання його статків - хоч Кучму, хоч Янучару, а хоч і самого Хуйла?
У "розумних" в пріоритеті брудне матюкливе бидло, яке має у лексиконі вислови на кшталт "цинічних бандер", і не гребує на догоду тим, перед ким хоче вислужитися, потоптатися брудним чоботом по Історичній Пам"яті Українців ?
За що ти так зневажаєш Український нарід, Бартко?
+=============================================+
Бо педрило! Для них важлива дупа педри на табуретці, а не Україна.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія