Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

СРОЧНАЯ прессконференция Блинкина. В 19.30 с переводом.

Бльо.....воно знову засірає фуп скріншотиками  :facepalm1:
   
что сказать
чувак профи
   
Алєс. Останні слова - тепер м'яч на полі кацапів.
   
Re: СРОЧНАЯ прессконференция Блинкина. В 19.30 с переводом.
LAR

"вторгнення неминуче" чи мені здалося?

Это его так спросили, прозвучало как неизбежное.
   
Алєс. Останні слова - тепер м'яч на полі кацапів.

Плін - що сказав ??
   
Іди гуляй - я зєбуїнам не подаю :)) не почула вона  :lol:
Заарештуйте - і буде гратися. Але ж ви - дристливі до жуті  B-)

 :lol:

Кущодерка, ти не зливайся ))) давай розкажи чому кнурь боїться з внуками бавитися   :gigi:  он в його кумасика все так добре склалося  :D
   
Алєс. Останні слова - тепер м'яч на полі кацапів.
Главное теперь шоб у наших топов рука не дрогнула и все будет ок
   
Здається так: вони пішли на максимальні поступки,але дуже не впевнені,що Хуйло їх прийме. Звідки і невпевненість деяка.
   
Плін - що сказав ??

Сказав, що ми пропозиції подали, тому тепер м'яч на полі кацапів
   
Здається так: вони пішли на максимальні поступки,але дуже не впевнені,що Хуйло їх прийме. Звідки і невпевненість деяка.
якеі ще поступки, не лякай
   
У рапаножерки сьогодні бенефіс: дрище несамовито незаважаючи на тему гілки  :weep:   :facepalm1:
   
:lol:

Кущодерка, ти не зливайся ))) давай розкажи чому кнурь боїться з внуками бавитися   :gigi:  он в його кумасика все так добре склалося  :D

админ забань эту кацапку
зафлудила серьезну ветку
   
Та то ви всралися на фініші  :lol:
  :gigi:  (tu)
   
Плін - що сказав ??
Тепер м'яч на полі кацапів...В перекладі на пацанську ...амєри на всі хотєлкі хуйла відповіли- а то чё?
   
Сказав, що ми пропозиції подали, тому тепер м'яч на полі кацапів

А озвучив ті пропозиції ? Чи вони таємні ?
   
Это его так спросили, прозвучало как неизбежное.
я з самого початку не слухав, а журналістка дійсно спитала наче він раніше таке сказав
   
Re: СРОЧНАЯ прессконференция Блинкина. В 19.30 с переводом.
LAR

что то мне его глаза (Энтони Блинкена) не нравятся. И вообще выглядит напуганным.
не нравиться мне это.

Да ну, он очень милый   :), Там такая нагрузка, что ему думаю и пугаться не когда.
   
А озвучив ті пропозиції ? Чи вони таємні ?

Ні. Вони поділилися ними лише з партнерами (Україною зокрема). Говорив, що в цьому дипломатичному процесі потрібна певна конфіденційність.
   
Ну, вопчєм, московити спитали - «а слабО»? Американці відповіли - «не слабО».

Тоді московити сказали - «а ви напишіть це на папері». Американці написали.

А тепер м‘яч на полі хуйло.

Хоч американці в цей самий час дістали свій інший м‘яч і активно ним грають, не заморочуючись діями на іншій половині поля. І уважно слідкуючи за ТИМ м‘ячем.

Що буде далі ніхто не знає.
   
 :lol:  :lol:  поросята обісралися з подачі пальмової печенюхи і тепер обтріпуються випльовуючи коричневе смердюче  :laugh:
   
лінк для розумних людей ( що розуміють англійську):
https://www.youtube.com/watch?v=45Cj2_NzFSY
   
Тепер м'яч на полі кацапів...В перекладі на пацанську ...амєри на всі хотєлкі хуйла відповіли- а то чё?

А могло быть по другому?Они в отличии от  еврогеев от кацапов никак особо не зависят.Да и себя как то надо реабилитировать после Афганистана
   
Главное теперь шоб у наших топов рука не дрогнула и все будет ок
:weep: дайте мені трішечки ...стінгєрів!!! У мене тут глісада жулянська....хєр який кацапський борт сяде...
   
Тепер м'яч на полі кацапів...В перекладі на пацанську ...амєри на всі хотєлкі хуйла відповіли- а то чё?

Ну наразі амери прийняли єдино можливу стратегію в даній ситуації: і далі підвищувати ставки. На кожний вяк хуйла - робити те саме, але ще більше.
"Украіна нападєт" - "Рашка нападе прямо на початку лютого", "дадім оружіє ДІРЕ" - "Україна, тримай зброю". Ну норм.
Але питання: до якої кондиції, до якого стану можна так підвищувати ставки ?
   
Здається так: вони пішли на максимальні поступки,але дуже не впевнені,що Хуйло їх прийме. Звідки і невпевненість деяка.

не услышал ни одной поступки
все по делу
хочешь по хорошему , будет безопастность
не хочешь - принудим
   
А озвучив ті пропозиції ? Чи вони таємні ?
Полный текст закрытый, как сказано для дипломатического манёвра. При этом сказано что ни на какие уступки в плане Украины они не пошли
   
:weep: дайте мені трішечки ...стінгєрів!!! У мене тут глісада жулянська....хєр який кацапський борт сяде...
   :D
   
Ні. Вони поділилися ними лише з партнерами (Україною зокрема). Говорив, що в цьому дипломатичному процесі потрібна певна конфіденційність.

Ех, якби Зєля Бурбу не випер, вже б в прямому ефірі у Шустрика всі подробиці були б ))
   
:weep: дайте мені трішечки ...стінгєрів!!! У мене тут глісада жулянська....хєр який кацапський борт сяде...

вид на жуляны?

какой этаж? :D
   
Якщо перевести на нормальну мову.-Дипломатам там більше нема що робити.Далі справа за воєними.
   
вид на жуляны?

какой этаж? :D

Там є й приватний сектор.
   
Але питання: до якої кондиції, до якого стану можна так підвищувати ставки ?
До стану у кого раніше закінчаться..."фішки"...або простіше кажучи-ресурси...Якщо закінчаться одночасно то на стіл покладуть козирні фішки-ядрьон батони
   
Якщо перевести на нормальну мову.-Дипломатам там більше нема що робити.Далі справа за воєними.

 8-:  танунах.....я так не почула....
   
Якщо перевести на нормальну мову.-Дипломатам там більше нема що робити.Далі справа за воєними.
Ну это мы скоро увидим по реакции кацапов
   
До стану у кого раніше закінчаться..."фішки"...або простіше кажучи-ресурси...Якщо закінчаться одночасно то на стіл покладуть козирні фішки-ядрьон батони

Ну тоді Україна буде завалена зброєю по Говерлу  :pooh_lol:
Відчуття, що вирішили одразу перейти до ядрьон батонів....
   
Кацапам дупа.
   
конечно про германию был заготовленный вопрос :D

ихнего партогенноса байден 7го на кове вызвал
   
вид на жуляны?

какой этаж? :D
Лиса Гора бля...Глісада вздовж сапернослобідської. ..Літаки як на долоні...
   
До стану у кого раніше закінчаться..."фішки"...або простіше кажучи-ресурси...Якщо закінчаться одночасно то на стіл покладуть козирні фішки-ядрьон батони

І виявиться що в когось ніяких козирів і не було )) так ) понти та договорняки з баригами )))
   
после пресс-конференции рубль отыгрывает назад уже 79,24 с 80,00
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія