Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну что, банковская мафия ,кинув все резервы,

таки нагнёт парламент ? :-G
Зате все стало зрозуміло,вху із ХУ.  ...
   
нужно бы и все валютные депозиты конвертануть по 5 грн за бакс
жирные валютные депозитчики с таким курсом давно уже отбили все на одних только процентах
можно списывать
 :super:
   
нужно бы и все валютные депозиты конвертануть по 5 грн за бакс
жирные валютные депозитчики с таким курсом давно уже отбили все на одних только процентах
можно списывать
 :super:

И заодно гривневым кредитчикам надо бы вернуть чрезмерно уплоченные ими проценты (те, что были выше валютных процентов).
   
И зарплату сейчас среднюю вернуть 400 баксов, а не 150 !
   
А заодно и купившим баксы по 28 перепродать их по 5 :weep:
ТСу и прочим халявщикам:
Вам не осточертело мусолить еще эту тему?
Должны в баксах, верните в баксах и спите спокойно.
   
И Кучму вернуть
   
А заодно и купившим баксы по 28 перепродать их по 5 :weep:
ТСу и прочим халявщикам:
Вам не осточертело мусолить еще эту тему?
Должны в баксах, верните в баксах и спите спокойно.


так неохота отдавать...
   
И тарифи ЖКХ 1991 року.
   
И тарифи ЖКХ 1991 року.

і податки тих часів
і бартер
і затримки пенсій по пів-року
   
Суки,я купував автомобіль за 20.000$ а зараз він коштує 10.000$ Верніть різніцю!!!1111 А то я на майдан піду !!!!1111
   
і податки тих часів
і бартер
і затримки пенсій по пів-року

И  веерный отключения, и крутую ЗП в 30 баксов.  X(
   
Суки,я купував автомобіль за 20.000$ а зараз він коштує 10.000$ Верніть різніцю!!!1111 А то я на майдан піду !!!!1111

обізнані люди кажуть, як тільки виїхав за ворота салону - авто вже не варте своєї ціни :gigi:
   
Суки,я купував автомобіль за 20.000$ а зараз він коштує 10.000$ Верніть різніцю!!!1111 А то я на майдан піду !!!!1111

Бакс теж девальвує, але керовано... :lol:
   
И  веерный отключения, и крутую ЗП в 30 баксов.  X(

і з/п торбами
   
"Геніальний банкір сучасності" не зміг за рахунок споживчого популізму підняти добробут манюпасів у тривалій перспективі!  Не витримує економіка шарлатанів при Нацбаку, ніяк не витримує.   :lol:
   
а хто,хто в цім теремку живе  став багатшим в сім разів за рік,коли всі інші зубожіли ?
   
і всім, хто заправлявся по 20грн та вище також компенсувати до 4грн\літр (були такі гарні часи)
   
К чему я и веду.
банковские троли сводят ПРОБЛЕМУ на хи-ха-ха .
лохом быть не запрещено,но чтоб на столько?
депо-кинули ...
кредитчиков-кинули ...
Где деньги,Зин?


 :tease:
   
шаровате сказали, что низзззяяяяя :lol:
   
Цілком підтримую! Довбойоби взяли кредит у баксах, купили на них "дві бляшанки крушовиці" чеського виробництва і під магазином її вижрали.
 І ніякого галасу в цей час у черзі не виникло. Ви запитаєте: А при чому тут банкіри, яким  ті бакси потрібно повертати всім загалом? А не причому! -  торочать обурені громадяни, треба було пити  місцеву "оболонь"... :lol:
   
55 тыс валютных кредитчиков довольны

и как минимум 1 млн украинцев недовольны и гудят где только можно про хитровыебанных кредитчиков.

почему этот "закон" назвали популистским? наоборот популярным будет его ветирование!!!

Петя - ветируй и закрой эту тему навсегда. А у кредитчиков пора отбирать имущество, нужен закон о зубатой исполнительной службе! Чтоб работали, а не майданили! А не то  :butcher:
   
[ Invalid YouTube link ]
   
Цілком підтримую! Довбойоби взяли кредит у баксах, купили на них "дві бляшанки крушовиці" чеського виробництва і під магазином її вижрали.
 І ніякого галасу в цей час у черзі не виникло. Ви запитаєте: А при чому тут банкіри, яким  ті бакси потрібно повертати всім загалом? А не причому! -  торочать обурені громадяни, треба було пити  місцеву "оболонь"... :lol:

ба, більше вони купили хати під аренду та перепродажі на хвилі "будєтдорожать".

а курс їм не дозволяє стати повноцінними рантьє, горе у людей!
   
в усіх цивілізованих країнах люди купують житло в кредит і це не бляшанка пива B-)
   
и как минимум 1 млн украинцев недовольны и гудят где только можно про хитровыебанных кредитчиков.

От "гудєть" не потрібно, треба мовчки повертати всім загалом! Всім, Карло, всім. У іншому випадку отримаємо курс по 30.
До цього  можна додати   бонус морального задоволення,  -  повісити на Майдані "найкращого банкіра сучасності" разом з  його "правою рукою", бо обидва нічого не крали... :lol:
   
Что хочу сказать.Уродов на ФУПе оказалось не так уж много, от силы десятка два. Ожидал худшего. Это вселяет оптимизм. Значит, не все еще потеряно и есть надежда у нашей страны. Ведь данный форум-это срез гражданского общества, и, надеюсь, довольно точный. Всем удачи!
   
55 тыс валютных кредитчиков довольны

и как минимум 1 млн украинцев недовольны и гудят где только можно про хитровыебанных кредитчиков.

почему этот "закон" назвали популистским? наоборот популярным будет его ветирование!!!

Петя - ветируй и закрой эту тему навсегда. А у кредитчиков пора отбирать имущество, нужен закон о зубатой исполнительной службе! Чтоб работали, а не майданили! А не то  :butcher:
та п***а как ты прав ,а кто автомобилеквартиры в кредит валютный не брал,а создавал рабочие места ,платил зарплаты,налоги ,заложив кровнозаработанное имущество и теперь стал нищим ?
б***ь ,насколько это  справедливо.
п***а будет пороху за вето и ещё больший п***а если переголосуют,я не угрожаю,я вангую.
   
8at5yasIw9o#t=963

Юлька круто опозорилась своими "подсчетами" в этой сфере,
настолько, что даже некоторые истые юльки тут на фупе прозрели
   
до речі чому ціни на недвігу переважно вказувались в долярах а не в націоналной валюті ? не свідчить це про те що людей свідомо в змові з лихварською мафією підштовхували брати валютні кредити на купівлю житла? B-)
   
Юлька круто опозорилась своими "подсчетами" в этой сфере,
настолько, что даже некоторые истые юльки тут на фупе прозрели
чому зганьбилась? на мій погляд все достатньо зрозуміло пояснила  B-)
   
ба, більше вони купили хати під аренду та перепродажі на хвилі "будєтдорожать".

а курс їм не дозволяє стати повноцінними рантьє, горе у людей!

Так і я про те! Хто ж знав що бакс так РЕВАЛЬВУЄ!  :lol:
   
до речі чому ціни на недвігу переважно вказувались в долярах а не в націоналной валюті ? не свідчить це про те що людей свідомо в змові з лихварською мафією підштовхували брати валютні кредити на купівлю житла? B-)

треба підвищувати свої знання в темі, особливо якщо це зв*язано з фінансами. ви ж якщо програєте в платний шаховий турнір - не станете обзивати шахарів чи власника клубу мафією?

як можна взяти кредит і почати обзиватися лихварями? це де таке в світі є?

я в своєму житті ніодного кредиту не брав, навіть у найважчих ситуаціях розраховував лише на свої.
   
чому зганьбилась? на мій погляд все достатньо зрозуміло пояснила  B-)

была у нас ветка в субботу, где подробно разобрали ее неграмотность на эту тему
   
треба підвищувати свої знання в темі, особливо якщо це зв*язано з фінансами. ви ж якщо програєте в платний шаховий турнір - не станете обзивати шахарів чи власника клубу мафією?

Та якби ж турнір з шахів, була гра в наперстки з лохами, що тряслися з-за бляшанки пива.
   
треба підвищувати свої знання в темі, особливо якщо це зв*язано з фінансами. ви ж якщо програєте в платний шаховий турнір - не станете обзивати шахарів чи власника клубу мафією?

як можна взяти кредит і почати обзиватися лихварями? це де таке в світі є?

я в своєму житті ніодного кредиту не брав, навіть у найважчих ситуаціях розраховував лише на свої.

это ничего, шо не брали...  теперь будете рассчитываться за тех, которые брали
   
это ничего, шо не брали...  теперь будете рассчитываться за тех, которые брали
не буду, фольксман ветирует, даю вам 100%.
   
треба підвищувати свої знання в темі, особливо якщо це зв*язано з фінансами. ви ж якщо програєте в платний шаховий турнір - не станете обзивати шахарів чи власника клубу мафією?

як можна взяти кредит і почати обзиватися лихварями? це де таке в світі є?

я в своєму житті ніодного кредиту не брав, навіть у найважчих ситуаціях розраховував лише на свої.
саме на кредитах і доступу до них і стоїть західна економіка правда час від часу трапляються кризи на кшталт 2008-2009  тому Вашою думкою можна знехтувати і дослухатися до ЮВТ яка добре знається як на нашій мафіозній економіці так і на західній  B-)
   
не буду, фольксман ветирует, даю вам 100%.

От якраз якщо ветує і будете, через курс. Це те, що йому потрібно.
   
От якраз якщо ветує і будете, через курс.
чому це ?

курс буде таким як і був, якщо кредитчиків пошлють нах
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія