Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Німецькі гімнастки вдягли на Олімпіаді закриті комбінезони, щоб не сексуалізувати спорт

Це не радянські.

Пан носив інші? Бо я не в темі.
   
классные

Труси? Не дуже.
Треба було ' сімейні'.

   
Чомусь згадалося знамените '  в СРСР сєкса нєт'.

Так виходить СРСР очолював боротьбу з сексизмом.
До Заходу тільки дійшло.

Показати зображення...
Радянські жіночі панталони. Совєтік Класік.

Где-то до начала тридцатых годов прошлого столетия в СССР был дичайший разгул секса в любых формах. Война похоже прикрутила.
   
Пан носив інші? Бо я не в темі.

НМД ви б краще б мовчали коли не в темі. :)
Бо таким чином може скластися враження що ви пишете не зважаючи на те що не володієте інформацією.
   
Нормальні дівки, з нормальними лобками

По моєму ще сексуальніше, ніж в трико
   


Марайа Кері канешна хараша

но нікто не сравніцца с бабой Юлей
там такоє копито верблюда  ....!!!
пару Шуфрічей поместятся зараз... :)
раз надєла джінси в обтяжку - Марайа Кері куріт в сторонкє...
кто сохраніл фото - запостіте...
   
Где-то до начала тридцатых годов прошлого столетия в СССР был дичайший разгул секса в любых формах. Война похоже прикрутила.



Общество «Долой стыд!» (1924—1925) — движение радикальных нудистов в СССР



Александру Коллонтай, одну из главных идеологов свободной любви и свободы от одежды, Сталин
 выслал за границу, а нудистские пляжи начал закрывать и запрещать. Теперь пребывание голышом в общественных местах относили к статье УК “Предумышленное хулиганство”


Останнє редагування: 26 липня 2021 22:57:33 від Neturei Karta
   
А шо в лівої там так випирає  ?  8-)
Те саме й випирає. Зараз багато трансів виступає в жіночих видах спорту.
   
В простонародье вареники! Не?
Взагалі то розповсюджено як camel toe.
   
Труси? Не дуже.
Треба було ' сімейні'.
Треба йти далі.

   
а як хлопців можна десексуалізувати? хіба що спідниці сонце-кльош натягнути.




 :gigi:
   
а як хлопців можна десексуалізувати? хіба що спідниці сонце-кльош натягнути.
А хлопці боряться за свою "десексуалізацію" як німецькі гімнастки чи норвежські гандболістки?  :-)o 
   
Где-то до начала тридцатых годов прошлого столетия в СССР был дичайший разгул секса в любых формах. Война похоже прикрутила.

З початку двадцятих. Тридцяті - то вже практично назад в стойло.

Ліля Брік встигла відкрито пожити з двома чоловіками - Осєй та Володєй Маяковським, та ще й мала чисельні романи.

Ліля Брік 1924 рік. Зацініть сукню на дамі.

   
Понавыдумывали олимпийских видов
теперь ломают голову , как зрителей привлечь
є ж стрибки з шестом в програмі ЛА ось нехай зроблять олімпійським видом-стриптиз НА шесті ( було  і є така "дисципліна"  в певних закладах :) ),а тепер пора виходити на широку арену,і ВПЕВНЕНИЙ-відвідування таких змагань буде чи не найпопулярнішим на Олімпіаді. :D  і звання -олімійська чемпіонка з шестом.Звучить заманливо. :) . А якщо ввести добровільні датки  :D  як мірило вищості показу і значить першенство в зайнятому місці олімпіоніки,то  олімпіада може сама  себе окупити.
   
З коли це гімнастки були сексуальні?  Спортивні коротконогі та  плечисті, а художниці плоскі дистрофанки. От пляжний волейбол інша справа.
За німецьких "пляжниць" можна не переживати. Вони навпаки взимку байкотували турнір в Катарі через заборону бікіні. Здається гімнастки в Німеччині більше прониклись "мусульманськими цінностями" :D 
   
Олечка, у меня в соседнем доме девочка живет. С 4 лет в гимнастике. Ей сейчас 36. Суставы убиты, гулять только с палочкой, на лице 60+
Нах такой спорт.
це ЦІНА спорту високих досягнень. Мати-природа не розраховувала,що її діти "пустяться берега". :)  У неї був простий розрахунок-доріс до віку статевого дозрівання ,вніс свій вклад в мутаційні варіанти розвитку виду і на "бочок". На те і було розраховано наше тіло,а не на всяку "розбещеність декадентську". :)
   
Комуністи були утопістами, які відкидали все буржуазне, в т.ч., цнотливу християнську мораль, тому в перші роки совка були популярні всякі лібертенські течії типа нудизму, свободної лбюові, нетрадиційні сім'ї. Гомосексуалізм певний час був декріміналізованим. У мистецтві певний час панував авангард як протиставлення усякому класицизму та гармоніям, що вважались буржуазними.

Потім, звісно, повернулись до скрєп, бо все ж 99% населення були забитими домостроєвськими пролетарями та селянами, які в гробу бачили ті авангарди та розпусту (все, що не відповідало православним уявленням про мораль).
   
є ж стрибки з шестом в програмі ЛА ось нехай зроблять олімпійським видом-стриптиз НА шесті ( було  і є така "дисципліна"  в певних закладах :) ),а тепер пора виходити на широку арену,і ВПЕВНЕНИЙ-відвідування таких змагань буде чи не найпопулярнішим на Олімпіаді. :D  і звання -олімійська чемпіонка з шестом.Звучить заманливо. :) . А якщо ввести добровільні датки  :D  як мірило вищості показу і значить першенство в зайнятому місці олімпіоніки,то  олімпіада може сама  себе окупити.

Є акробатичні танці на пілоні.

Деякі батьки записують туди навіть маленьких дівчат.

Я не знаю, як відноситися до такого спорту. З однієї сторони - це таки акробатика і тренування всього тіла, з іншої - більшість "фігур" для пілону все ж таки залишилася від тих нічних стріп-танців дорослих дєвушек.

Ось на пілоні робить вправи п'ятирічна дівчинка.




а це - десятирічна.

   
Про всяк випадок в моєму браузері не відображається вбудоване відео з допису вище.
   
Є акробатичні танці на пілоні.

Деякі батьки записують туди навіть маленьких дівчат.

Я не знаю, як відноситися до такого спорту. З однієї сторони - це таки акробатика і тренування всього тіла, з іншої - більшість "фігур" для пілону все ж таки залишилася від тих нічних стріп-танців дорослих дєвушек.

Ось на пілоні робить вправи п'ятирічна дівчинка.

https://www.youtube.com/watch?v=aQSWwIBMHyw
а це - десятирічна.

https://www.youtube.com/watch?v=Ax0w00WhdY8
   (tu)  росте таки покоління ,яке через десять років дасть просратися олімпійському руху.а якщо ще і тверк  закріплять як олімпійську дисципліну то від глядачів не буде відбою. треба Баху подати ідею .щоб на слідуючому конгресі включили обі дисципліни як показові-думаю,що відбою не буде від молодих талантів....і вдячних глядачів. :D
   
Нормально, мужики ж не в трусах виступвють

Как это не выступают? :) А в чем? :)
   
Про всяк випадок в моєму браузері не відображається вбудоване відео з допису вище.
пиши обурливий допис в лігу сексуальних реформ.як дискримінаційну дію проти любителів прекрасного і молодого. B-)
   
є ж стрибки з шестом в програмі ЛА ось нехай зроблять олімпійським видом-стриптиз НА шесті ( було  і є така "дисципліна"  в певних закладах :) ),а тепер пора виходити на широку арену,і ВПЕВНЕНИЙ-відвідування таких змагань буде чи не найпопулярнішим на Олімпіаді. :D  і звання -олімійська чемпіонка з шестом.Звучить заманливо. :) . А якщо ввести добровільні датки  :D  як мірило вищості показу і значить першенство в зайнятому місці олімпіоніки,то  олімпіада може сама  себе окупити.

Pole dancing officially made a sport and could now be included in the OLYMPICS

стриптиз тепер офіційний спорт
і буде на наступній олімпіаді

https://www.the-sun.com/sport/352286/pole-dancing-officially-made-a-sport-and-could-now-be-included-in-the-olympics/





Останнє редагування: 27 липня 2021 00:41:28 від Neturei Karta
   
[/ ]
 не допрацьовують :X  форма не та і треба по вагових категоріях розділити,щоб кожен любитель мав свою нішу "боління". :D  Але думаю,що все наладиться-мужикам теж дадуть можливість задовільнити СВОЮ,жіночу аудиторію :D  і шорти там не будуть формою одягу :) .
   
И я приняла решение закончить спортивную карьеру.
Так мова про спорт.
Ти не зрозумів це з контексту?
Дівка вирісла, давати результат не може, ой, в мене нога болить, я піду.
Так зрозуміло, що треба йти, бо молоді на п'яти наступать.
   
стриптиз тепер офіційний спорт
і буде на наступній олімпіаді
Стриптиз і пол денс - це дещо різні речі.
   
Одна француженка через суд добилася топлес загоряти.
Іі в провінціі штрафували кілька раз
За топлес в публічному місці.

Питання стояло так:
Чому чоловікам можна сосками серед дітей  світити а жінкам ніт???

Фемінізм він в різні боки рухається)


За пляжний волейбол прикро((
Все інше пох))
   
З початку двадцятих. Тридцяті - то вже практично назад в стойло.

Ліля Брік встигла відкрито пожити з двома чоловіками - Осєй та Володєй Маяковським, та ще й мала чисельні романи.

Ліля Брік 1924 рік. Зацініть сукню на дамі.

Показати зображення...


Пані Колонтай, яку вже згадували як активну прибічницю теорії ' склянки води',  мужньо боролась в 20 -х роках за офіційну полігамаю.
І майже перемогла  (P)

   
Пані Колонтай, яку вже згадували як активну прибічницю теорії ' склянки води',  мужньо боролась в 20 -х роках за офіційну полігамаю.
І майже перемогла  (P)
Для комуністів- це перша справа, жінок у спільне користування!
   
Як одні і ті самі люди можуть обурюватися "Срамота!" і тут же починати жваво обговорювати кемел-той як підлітки та чіпілятися до шортів для мене загадка...
   
Гімна́стика — фізичні вправи, які спочатку виконувалися для зміцнення здоров'я і тренування (назва походить від вигляду, в якому тренувалися чоловіки стародавньої Греції: gymnos означає оголений).

Німкені мають рацію, для них цей вид "спорту" є дискримінаційним, бо у тому ж совку в гімнастику ідуть з метою демонструвати сексуальність та принаджувати хлопців. Відчувати себе "крокодилицею" на тлі суперниць нікому нецікаво.

   
Як одні і ті самі люди можуть обурюватися "Срамота!" і тут же починати жваво обговорювати кемел-той як підлітки та чіпілятися до шортів для мене загадка...

А що то є кемел-той? Прошу пана детальніше розповісти.
   
А що то є кемел-той? Прошу пана детальніше розповісти.
Вареник по- нашому.
   
А що то є кемел-той? Прошу пана детальніше розповісти.
https://zagony.ru/2010/03/19/verbljuzhja_lapka_u_znamenitostejj_40_foto.html

   
Дякую, леді і джентельмени, за детальне пояснення!
   
даже здесь вижу сексизм)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія