Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb: :bomb: :bomb:

Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

Звичайно геніальна. Стів Джобс знав, що робив. Недарма у маркетингу вважається генієм.

У Apple за часів Джобса спочатку був геніальний продукт, а потім армія шанувальків які робили основний маркетинг за Apple.

Те саме повторює Тесла, в якої нульовий бюджет на маркетинг але є генеральний продукт.
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:



Більше 20 мілліардів долларів в рік обходяться Apple дослідження та розробка. На маркетинг Apple витрачає приблизно 5% від цієї суми.

Не плутайте стратегію маркетингу з рекламою.
Тим не менше, лиш на рекламу за 2015 рік вони витратили 1,8 млрд долл. Чи, наприклад, для маркетингу Apple TV витратили пів ярда.
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

У Apple за часів Джобса спочатку був геніальний продукт, а потім армія шанувальків які робили основний маркетинг за Apple.



Це і є продати "експіріенс" "фанбоям".

Тим не менше, Apple продовжує у тому ж дусі, бо інакше фіг би хто пішов купляти у них за 20 баксів ганчірку.

Цитувати
Те саме повторює Тесла, в якої нульовий бюджет на маркетинг але є генеральний продукт.

0 на рекламу

Тут детальніше про маркетингову стратегію Тесли, які так, взяли частину елементів від Apple.

https://www.marketingstrategy.com/marketing-strategy-studies/how-tesla-used-a-0-marketing-strategy-to-dominate-a-market/
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

Ще раз, Apple як і Тесла мають геніальні продукти, маркетинг яким роблять самі користувачі. Був би продукт посереднім, чи таким що можна легко замінити на інший і не помітити різницю, як я можу замінити два своїх лептопа HP та Dell зараз на столі, і я не знаю хто з них HP а хто Dell, то не було би ні Apple, ні Tesla.
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

Тут детальніше про маркетингову стратегію Тесли, які так, взяли частину елементів від Apple.

https://www.marketingstrategy.com/marketing-strategy-studies/how-tesla-used-a-0-marketing-strategy-to-dominate-a-market/
Напоминает

Встречаются два бизнес-тренера.
– Как увеличить продажи?
– Могу рассказать.
– Рассказать я и сам могу, как увеличить???
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

Ще раз, Apple як і Тесла мають геніальні продукти, маркетинг яким роблять самі користувачі. Був би продукт посереднім, чи таким що можна легко замінити на інший і не помітити різницю, як я можу замінити два своїх лептопа HP та Dell зараз на столі, і я не знаю хто з них HP а хто Dell, то не було би ні Apple, ні Tesla.

Ще раз, це і називається продати "експіріенс" "фанбоям".
Якщо у тебе ринок насичений іншими виробниками, то ти маєш три шляхи: конкурентний по витратам, конкурентний по ціні конкурентів (даєш більше за ту ж ціну, чи те саме за меншу), та конкурентний по "value" для цільової аудиторії. Ось це останнє і взяли на озброєння як Тесла (як для стратегії входу на ринок, створити враження офігенності продукту, яке купують кул-гайс з баблом, за якими пізніше потягнуться всякі інші хом"ячки), так і Apple, лиш у випадку Apple вони створили группу "фанбоїв", які будуть купляти що завгодно, бо то Apple i лише Apple (навіть якщо то ганчірка за 20 баксів), це їхній актив вже. Беззаперечна база клієнтів.
Вже тут колись розбирали якийсь лаптоп від Apple - там в угоду зовнішньому вигляду мусили обмежити технічну продуктивність і збалансованість. Бо форма і зовнішній вигляд були на першому місці.
Це все продумується і аналізується більше, ніж якісь шахові партії, до речі.
Ось тут справжня геніальність, яка дозволяє продати ганчірку за 20 баксів.
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

Ось тут справжня геніальність, яка дозволяє продати ганчірку за 20 баксів.

Дизайн що у Тесли, що у Apple має свій стриманий клас і не більше. Обидві компанії пішли по шляху мінімалізму та «нічого зайвого».  Тому справа не в дизайну та маркетингу, а в самому продукті.
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

Apple под руководством Джобса создал несколько гениальных девайсов. Начиная с первого Мака, потом iPhone и планшетку.
В промежутке был ещё iPod, который не был конечно «гениальным», но сделал революцию в цифровой музыке и дал идею интегрировать девайсы с инфраструктурой Эппла.

Первый наш iPhone 3s мы купили жене в подарок на день рождения. Я довольно скептически относился к «смарт фонам», был опыт с Самсунгом. И когда стоял в очереди до открытия магазина спорил с фанатами Эппла, мол телефон нужен только что бы звонить.
Купил, потратил около часа на активацию (Эппловский сайт был перегружен) и через пять минут после активации просто влюбился в него. Интерфейс был сделан так как я хотел бы и даже лучше! После этого наша семья покупала только iPhone. Сейчас правда дочка перешла на Самсунг.

Помню на ФУПе тогда тоже критиковали iPhone - дорогая и бесполезная игрушка для «фанбоев» а телефон нужен только для звонков. :)

А что касается трапочки, то жена покупает тряпочки для мытья окон. Хотя конечно выбрасывает деньги на ветер - можно было бы использовать по традиции газету или старые труселя… :D
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

Apple под руководством Джобса создал несколько гениальных девайсов. Начиная с первого Мака, потом iPhone и планшетку.
В промежутке был ещё iPod, который не был конечно «гениальным», но сделал революцию в цифровой музыке и дал идею интегрировать девайсы с инфраструктурой Эппла.

Первый наш iPhone 3s мы купили жене в подарок на день рождения. Я довольно скептически относился к «смарт фонам», был опыт с Самсунгом. И когда стоял в очереди до открытия магазина спорил с фанатами Эппла, мол телефон нужен только что бы звонить.
Купил, потратил около часа на активацию (Эппловский сайт был перегружен) и через пять минут после активации просто влюбился в него. Интерфейс был сделан так как я хотел бы и даже лучше! После этого наша семья покупала только iPhone. Сейчас правда дочка перешла на Самсунг.

Помню на ФУПе тогда тоже критиковали iPhone - дорогая и бесполезная игрушка для «фанбоев» а телефон нужен только для звонков. :)

А что касается трапочки, то жена покупает тряпочки для мытья окон. Хотя конечно выбрасывает деньги на ветер - можно было бы использовать по традиции газету или старые труселя… :D
Тряпочки по $20 за штучку?
Нє, та нема питань...
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

Ще раз, це і називається продати "експіріенс" "фанбоям".
Якщо у тебе ринок насичений іншими виробниками, то ти маєш три шляхи: конкурентний по витратам, конкурентний по ціні конкурентів (даєш більше за ту ж ціну, чи те саме за меншу), та конкурентний по "value" для цільової аудиторії. Ось це останнє і взяли на озброєння як Тесла (як для стратегії входу на ринок, створити враження офігенності продукту, яке купують кул-гайс з баблом, за якими пізніше потягнуться всякі інші хом"ячки), так і Apple, лиш у випадку Apple вони створили группу "фанбоїв", які будуть купляти що завгодно, бо то Apple i лише Apple (навіть якщо то ганчірка за 20 баксів), це їхній актив вже. Беззаперечна база клієнтів.
Вже тут колись розбирали якийсь лаптоп від Apple - там в угоду зовнішньому вигляду мусили обмежити технічну продуктивність і збалансованість. Бо форма і зовнішній вигляд були на першому місці.
Це все продумується і аналізується більше, ніж якісь шахові партії, до речі.
Ось тут справжня геніальність, яка дозволяє продати ганчірку за 20 баксів.

В тебе в голові повно пасіонарних латиноамериканських поглядів на життя - «погані герої весь час намагаються надурити гарного головногогероя, але головний герой розумніший та знає як за себе постояти».

Але реалії зовсім інші. Погані герої не такі вже погані, вони трабахеру дають IPhone 13 Pro Max за дві години праці на фазенді McDonalds. А Тесла пропонує кращі показники ніж Porsche за пів Порша по ціні, та зробили машини з технічними показниками Порша доступними всім в upper middle class.

Якщо Apple чи Тесла мають велику популярність, то можливо вони пропонують щось таке, що ніхто інший за такі гроші запропонувати не може?

Останнє редагування: 26 жовтня 2021 18:00:34 від Dobre
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

В тебе в голові повно пасіонарних латиноамериканських поглядів на життя - «погані герої весь час намагаються надурити гарного головногогероя, але головний герой розумніший та знає як за себе постояти».


Які ще такі "погані герої"? З якого переляку Ви такого собі понавигадували?
Це маркетинг, тут "поганих", точніше "хороших" героїв нема, ги. Мірилом "хорошості/поганості" є об"єм продаж.

Цитувати
Але реалії зовсім інші. Погані герої не такі вже погані, вони трабахеру дають IPhone 13 Pro Max за дві години праці на фазенді McDonalds.

В смислі? І Ви туди ж?
На всякий випадок наведу числа. Макдоналдс у США (за межами США там нижчі зарплати, часто навіть на порядок, звичайно) платить робітнику від 11 до 17 долл за годину, після останнього підвищення зарплати для робітників. Працюють вони не більше 40 годин на тиждень. Більшість ресторанів МакДональдса до того ж франчиза, де ще менше можуть платити.

Цитувати
Якщо Apple чи Тесла мають велику популярність, то можливо вони пропонують щось таке, що ніхто інший за такі гроші запропонувати не може?


Ergo... Це третій різновид маркетингової стратегії та прайсингу.

I що такого запропоновано у ганчірці по ціні 20 доларів, собівартість якої 20 центів? Якась нанотехнологія офігенна, може вайфай вона приймає, чи що? Якби то була така сама ганчірка, але з іншим лейбом і навіть по нижчій ціні, Ви гадаєте, фанбої її б купили?
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

але з іншим лейбом і навіть по нижчій ціні, Ви гадаєте, фанбої її б купили
100%
louis vuitton, hermes
спокойно могут за $100+  :-)o
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

McDonalds зараз платить 21 доллар за годину чи більше в місцях з високою вартістью життя. Достатньо дві години в місяць попрацювати щоб мати самий останій IPhone 13 Pro.

Супутні товари по завищеним цінам, так званий upsale, пропонують всі компанії. Тесла продає домашній чаржер за 500 долларів, який функціонально нічим не відрізняється від того що йде в комплекті з машиною і дає ті самі до 30 миль на годину заряду. Тут немає нічого дивного чи нового. Це не основний бізнес, робиться для людей яким подобається зручність купити все в одному місці, і це не б’є по їх бюджету.
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

Всього 19 баксів

Показати зображення...
Я уж подумал новый айфон в виде клочка туалетной бумаги :super:
Господи, сколько же в этом мире пафосных дурашлёпов :facepalm1:
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

Мірилом "хорошості/поганості" є об"єм продаж.
Скорее мерилом деградации общества.
Ну вот зачем вам эта тряпочка за 20 баксов?
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

Ми тут ганчірку за 20 баксів собівартістю 20 центів обговорюємо і яка саме стратегія маркетингу стоїть за цим, щоб люди це купляли.
Що якийсь працівник МакДональдса у певних штатах США може купити собі якийсь refurbished Айфон за 200 баксів, затягнувши пасок, чи навіть дістати його, як приз після шести місяців старанної роботи

Показати зображення...
- це не обговорювалося.
І Apple це таки більше компанія маркетингу та продажів, ніж технічна компанія. Свої десятки мільярдів чистого прибутку на рік вони роблять націлившись на стратегію продажі "експіріенс" "фанбоям", а не на технічний продукт суто тому що то технічний продукт. Уся їхня технічна частина працює на цю стратегію.
рівно як і тесла
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

Якщо Apple чи Тесла мають велику популярність, то можливо вони пропонують щось таке, що ніхто інший за такі гроші запропонувати не може?
Ну да, за такие дурные гроши пожалуй да.
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

Напоминает

Встречаются два бизнес-тренера.
– Как увеличить продажи?
– Могу рассказать.
– Рассказать я и сам могу, как увеличить???
:lol:  (tu)  з розряду підняти з пів-шостої
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

Ну вот зачем вам эта тряпочка за 20 баксов?
Так и не доходит что есть много людей которым те $20 как тебе 2 гривны. Ты сильно голову ломаешь купить что-то за 2 гривны или нет?
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

Я уж подумал новый айфон в виде клочка туалетной бумаги :super:
Господи, сколько же в этом мире пафосных дурашлёпов :facepalm1:

швидкий запит на Amazon «computer screen cleaning cloth» дав мені результати в діапазоні від 9 до 25 долларів. Чому ви так возбуділісь?
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

iPhone 13 Pro Мах коштує дві години праці в McDonalds в місяць.

Показати зображення...

В макдоналдсе платят 23 доллара в час?  Не думаю. 23 в час это 50 тысяч в год.
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

швидкий запит на Amazon «computer screen cleaning cloth» дав мені результати в діапазоні від 9 до 25 долларів. Чому ви так возбуділісь?
Бо у него это дневной семейный бюджет  :-)o
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

В макдоналдсе платят 23 доллара в час?  Не думаю. 23 в час это 50 тысяч в год.

Платять більше. Працівників не вистачає. Port of Los Angeles платить в два рази більше за таку саму некваліфіковану роботу
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

McDonalds зараз платить 21 доллар за годину чи більше в місцях з високою вартістью життя. Достатньо дві години в місяць попрацювати щоб мати самий останій IPhone 13 Pro.

Тобто знову ж таки, у штаті, де рівень цін нижчий і нижчий рівень зарплат складніше купити айфон, ніж у іншій зоні. Хоч і то не факт, бо та ж рента халупи може у декілька разів дорожчою бути у іншій зоні.

Хороший маркетинговий трюк, до речі, у США. Замість того, щоб сказати ніщєброду штатівському з МакДональдса, що новий айфон насправді вийде від третини до більш, ніж половини твоєї місячної зарплати (якої тобі з натяжкою вистачає, щоб з голодухи не спухнути і не жити на вулиці), сказати, що а ти попрацюй 4 годинки (ну 3, чи 2 у деяких випадках, як Ви вказали) на місяць і він тіпа "твій". Настільки це добре використано, що навіть змінює спосіб мислення пересічного споживача. Дійсно вважає, що він "лиш" дві годинки працює на свій айфон, попутно беручи фінансові кредитні інструменти компанії в навантаження.
   
Звичайно геніальна. Стів Джобс знав, що робив. Недарма у маркетингу вважається генієм.

Джобс никогда бы не учудил такую хрень, как эта салфетка. Это чисто гомосятинская заморочка от гомосека Тима Кука. Джобс был перфекционист, а Кук — гомосек, и этим все сказано. Два абсолютно разных подхода к маркетингу. Один основан на перфекционизме "мы делаем только самое лучшее", а второй — на как можно более быстром получении бабла любой ценой.
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

Тобто знову ж таки, у штаті, де рівень цін нижчий і нижчий рівень зарплат складніше купити айфон, ніж у іншій зоні. Хоч і то не факт, бо та ж рента халупи може у декілька разів дорожчою бути у іншій зоні.

Хороший маркетинговий трюк, до речі, у США. Замість того, щоб сказати ніщєброду штатівському з МакДональдса, що новий айфон насправді вийде від третини до більш, ніж половини твоєї місячної зарплати (якої тобі з натяжкою вистачає, щоб з голодухи не спухнути і не жити на вулиці), сказати, що а ти попрацюй 4 годинки (ну 3, чи 2 у деяких випадках, як Ви вказали) на місяць і він тіпа "твій". Настільки це добре використано, що навіть змінює спосіб мислення пересічного споживача. Дійсно вважає, що він "лиш" дві годинки працює на свій айфон, попутно беручи фінансові кредитні інструменти компанії в навантаження.

Кредити не в навантаження якщо вони даються під 0%. Це бонус. Для будь якої працюючої людини в США, 40-45 долларів на місяць це не є якась велика сума що помітна в місячному бюджеті.
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

Так и не доходит что есть много людей которым те $20 как тебе 2 гривны. Ты сильно голову ломаешь купить что-то за 2 гривны или нет?

Ні, наприклад, робітник у МакДоналдс у Києві фул-тайм заробляє більше 15 тис грн бруто вдень і 20 тис вночі (дані взято з сайту МакДоналдс в Україні).
Якщо, скажімо, робітник у МакДональдсі у США заробляє на місяць 2 тис долл., то 20 долл у США для робітника Макдоналдса, грубо прикидаючи, для робітника у Києві аналогічне тому, ніби він заплатив за ганчірочку 150-200 грн, а не дві гривні.
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

Кредити не в навантаження якщо вони даються під 0%. Це бонус. Для будь якої працюючої людини в США, 40-45 долларів на місяць це не є якась велика сума що помітна в місячному бюджеті.

Так, звичайно, це інший маркетинговий хід з нульовими ставками. Оминається інформація, що тобі треба мати фінансовий кредитний інструмент, за який з тебе будуть стягувати адміністративні витрати, інтереси на заборговане сальдо та інш.
Це давно взято на озброєння по цілому світу і усі більш-менш вже у курсі, що "нуль" у цих випадках насправді не такий нуль та бонус, як може здатися.
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

Якщо, скажімо, робітник у МакДональдсі у США заробляє на місяць 2 тис долл., то 20 долл у США для робітника Макдоналдса, грубо прикидаючи, для робітника у Києві аналогічне тому, ніби він заплатив за ганчірочку 150-200 грн, а не дві гривні.
Я не писал что это стоящая покупка для людей работающих в макдональдсе  :-)o
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

Так, звичайно, це інший маркетинговий хід з нульовими ставками. Оминається інформація, що тобі треба мати фінансовий кредитний інструмент, за який з тебе будуть стягувати адміністративні витрати, інтереси на заборговане сальдо та інш.
Це давно взято на озброєння по цілому світу і усі більш-менш вже у курсі, що "нуль" у цих випадках насправді не такий нуль та бонус, як може здатися.
будуть стягувати адміністративні витрати - это ты придумал  :-)o
В данном конкретном случае Apple это стоит копейки зато повышает продажи
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

Джобс никогда бы не учудил такую хрень, как эта салфетка. Это чисто гомосятинская заморочка от гомосека Тима Кука. Джобс был перфекционист, а Кук — гомосек, и этим все сказано. Два абсолютно разных подхода к маркетингу. Один основан на перфекционизме "мы делаем только самое лучшее", а второй — на как можно более быстром получении бабла любой ценой.

Ніякої погоди в продажах Apple ці серветки не роблять. Там однієі логістики переслати зі складу в США на адресу кінцевого споживача половина вартості. Я буду здивований якщо вони взагалі що небудь заробляють на цих серветках.

Не подобається Apple, купи на Амазон за 13 долларів. Ніхто нікого не стримує в виборі. Я би не купив, бо в мене цих серветок штук п’ять щонайменьше, а якщо би потрібно було, то купив би на Амазон за 13.
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

А почему все так возбудились на эту тряпочку  :-)o ?
Для тех кто ее покупает $19 как для вас 2 гривны они про это просто не думают

Якісь довбні, а вижрати пива на тіж 19 баксів (2 стакани в Америці) - то значить краще використання для грошей  :pooh_lol:
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:
PAL

Ніякої погоди в продажах Apple ці серветки не роблять. Там однієі логістики переслати зі складу в США на адресу кінцевого споживача половина вартості. Я буду здивований якщо вони взагалі що небудь заробляють на цих серветках.

Не подобається Apple, купи на Амазон за 13 долларів. Ніхто нікого не стримує в виборі. Я би не купив, бо в мене цих серветок штук п’ять щонайменьше, а якщо би потрібно було, то купив би на Амазон за 13.

а навіщо куплять на амазоні за $13, коли у найближчому волмарті вони по доляру?
https://www.walmart.com/search?q=microfiber%20cloth%20for%20glass&typeahead=glass%20microfiber
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:
PAL

Якісь довбні, а вижрати пива на тіж 19 баксів (2 стакани в Америці) - то значить краще використання для грошей  :pooh_lol:

Ні! Це не так!
Краще використання грошей - з'їсти стейка на 19 баксів!  :gigi:
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

будуть стягувати адміністративні витрати - это ты придумал  :-)o

Звичайно. 1099 баксів - це для дебілів, а розумникам, які візьмуть "нульовий" кредит, Apple просто вирішив подарувати бабло(думаю, принцип вартості грошей у часі пояснювати не треба) і просто так подарував кредитний інструмент власний, чи партнера.
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

учитесь продавать лошары.

продать тряпочку за 20$ и так чтобы очередь была... это надо уметь

планирую обновлять свой макбукпро мид2015 на новый, бюджет $4000+

и чё мне не купить правильную тряпку для протирки его ретины?
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

Звичайно. 1099 баксів - це для дебілів, а розумникам, які візьмуть "нульовий" кредит, Apple просто вирішив подарувати бабло(думаю, принцип вартості грошей у часі пояснювати не треба) і просто так подарував кредитний інструмент власний, чи партнера.
У Apple лежит 200 ярдов кешем  :-)o
Привлекает Apple деньги под 2%
те Apple дает по сути скидку аж 4%
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

Звичайно. 1099 баксів - це для дебілів, а розумникам, які візьмуть "нульовий" кредит, Apple просто вирішив подарувати бабло(думаю, принцип вартості грошей у часі пояснювати не треба) і просто так подарував кредитний інструмент власний, чи партнера.

Apple може надати такий безвідсотковий кредит. Не всі мають таку можливість. Звинувачувати в цьому Apple буде дивно.
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:

Ні! Це не так!
Краще використання грошей - з'їсти стейка на 19 баксів!  :gigi:

Стейки вже по 30 ті що були по 19. Треба було більше локдаунити то були би по 40.
   
Re: Ультра-сучасна новинка від Apple :bomb:  :bomb:  :bomb:
PAL

Стейки вже по 30 ті що були по 19. Треба було більше локдаунити то були би по 40.

всьо, нема вже Америки!  :weep: Такую страну просралі!  :weep:  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія