Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Атака на закон про мову

Атака на закон про мову

   
Re: Атака на закон про мову

Зедроти, фас
   
Re: Атака на закон про мову

Юстас передав Алєксу розвідувальну інформацію про змагання в стані ворога.  :triniti:
   
Re: Атака на закон про мову

Юстас передав Алєксу розвідувальну інформацію про змагання в стані ворога.  :triniti:

 (tu)  (tu)  (tu)
   
Re: Атака на закон про мову

Что-то дофуя мовного качають в останій час. Щось готують суки
   
Re: Атака на закон про мову

Бужанского не перестаёт колбасить.
   
Re: Атака на закон про мову

А шо готують? Можна конкретніше?
   
Re: Атака на закон про мову

я проти закону про мову на касах але за пороха... тому буду підтримувати пороха в шатанні бубочки  :laugh:
   
Re: Атака на закон про мову

Я думаю щоб переплюнути пороха традиційно бубочці потрібно бути ще більш радикальним - дайош кримінальне переслідування санкції за відмову розмовляти на Мові  :lol:
Давай Бубончик не падвєді..
   
Re: Атака на закон про мову

А шо готують? Можна конкретніше?
гнобитимуть, тепер в побуті тільки мовою
   
Re: Атака на закон про мову

я проти закону про мову на касах але за пороха
будка є розуму - не треба
   
Re: Атака на закон про мову

Коли не хочеться займатися економікою, бо нічого в цьому не розуміють, доводиться зебобікам лизати ... хуйлу
   
Re: Атака на закон про мову

Как же горит у тупого болградского рагулька,сына вора  :weep:

 Отца президента Украины Петра Порошенко на нары ... привела водка, Антикор


из Википедии  :weep:
   
Re: Атака на закон про мову

Контра планувала скасувати мовний закон через КСУ протягом перехідного періоду, тому і були спокійні. Але минулого року дещо пішло не так, і цей шлях тепер недоступний. А перехідний період тим часом закінчується. Тому недобитки поспішають.
   
Re: Атака на закон про мову

 ;o

Останнє редагування: 21 лютого 2021 18:20:56 від Сметана
   
Re: Атака на закон про мову

Контра планувала скасувати мовний закон через КСУ протягом перехідного періоду, тому і були спокійні. Але минулого року дещо пішло не так, і цей шлях тепер недоступний. А перехідний період тим часом закінчується. Тому недобитки поспішають.

что то комунякой от тебя завоняло
   
Re: Атака на закон про мову

Димец, так что , переплюнет Зьє Пороха в мовному пытанни?  :shuffle:
Шоб этот проклятый порох кусал локти...
Давай мовные санкции!
   
Re: Атака на закон про мову

Тоді усе стає на свої місця з санкціями. Народ тішиться санкціями (які відмінять, чи відсудять) і не зреагує як годиться на зміни до мовного закону.
Таки хуцпа.
   
Re: Атака на закон про мову

Та побачимо. Думаю,що ЗЕлупонь не наважиться. А наважиться,то все собі обсере. Хоча...нехай. Все що не зроблять-все в жопу.
   
Re: Атака на закон про мову

 8-)
   
Re: Атака на закон про мову

Тоді усе стає на свої місця з санкціями. Народ тішиться санкціями (які відмінять, чи відсудять) і не зреагує як годиться на зміни до мовного закону.
Таки хуцпа.

Підступний план ворожої ставки розкрито.
   
Re: Атака на закон про мову

Підступний план ворожої ставки розкрито.
================================
Та нічого у них не вийде. Українську вже не заткнути. Тільки собі нашкодять.
   
Re: Атака на закон про мову

А шо готують? Можна конкретніше?
Цю саму фігню сьогодні бачила у рухомому рядку на Кривому - ""Слуги народу" здійснюють чергову атаку на українську мову - Петро Порошенко".
І все! Жодних деталізацій, конкретики тощо.
Сприймається як..ну як таке може сприйматися?
Пєсдючня на чолі з Кнурем тупо працює на розпалювання ворожнечі в Україні
   
Re: Атака на закон про мову

================================
Та нічого у них не вийде. Українську вже не заткнути. Тільки собі нашкодять.
Що саме не вийде?
Може ти - як глибоко довірена особа  - розтлумачиш, що мається на увазі?
   
Re: Атака на закон про мову

Зедроти, фас
+==============================+
А де "Атака на закон про мову "???
Черговий піzдьож від  піzдуна...
   
Re: Атака на закон про мову

+==============================+
А де "Атака на закон про мову "???
Черговий піzдьож від  піzдуна...

на, стара каліч, жери

25 січня група українофобів з фракції «Слуга народу» (Бужанський, Дубінський, Шевченко, Брагар, Качура, Гетманцев та ін.) зареєструвала законопроєкт №4638, що передбачає скасування штрафів за порушення права на послуги українською мовою.
9 лютого інша група «слуг народу» (в т.ч. голова партії Корнієнко, заступник голови фракції Кравчук та голова гуманітарного комітету Ради Потураєв) зареєструвала проєкт №4638-2, відмінність якого у тому, що механізм захисту мови не скасовується зовсім, але відкладається на півтора роки.
Обидва проєкти знищують систему захисту мовних прав українців, яка вже діє.
Закон перетворюється на декларацію, яку можна безкарно порушувати.
Офіс Зеленського непублічно, але активно підтримує ці антиукраїнські проєкти – наступ на мову курується з найвищих державних кабінетів.
Громадянська спільнота «Мова об’єднує» закликає президента Зеленського, партію «Слуга народу», всіх депутатів, які внесли законопроєкти про зміни до закону про мову, відмовитися від своїх безвідповідальних планів,  відкликати і зняти з порядку денного ці провокаційні законопроєкти.
Залиште в спокої закон про мову.
Не сійте вітер, бо пожнете бурю.
Ми закликаємо кожну людину й спільноту, які готові боронити своє право на мову, мобілізуватися для опору планам влади.
Просимо поширити цей заклик і стежити за новинами.
Якщо вони не отямляться, їх зупинить лише наш рішучий опір.
#РукиГетьВідМови
   
Re: Атака на закон про мову

Димец, так что , переплюнет Зьє Пороха в мовному пытанни?  :shuffle:
Шоб этот проклятый порох кусал локти...
Давай мовные санкции!

  Дімец та Зе - євреї, а євреї на території України створювали єврейські мовні патрулі котрі успішно діяли...

  тепер настав час відновити цей корисний єврейський досвід...

   не маю сумніву що обидва підтримають
   
Re: Атака на закон про мову

  Дімец та Зе - євреї, а євреї на території України створювали єврейські мовні патрулі котрі успішно діяли...

  тапер настав час відновити цей корисний єврейський досвід...

   не маю сумніву що обидва підтримають

Во мне ,на сколько я знаю, нету ни капли еврейских кровей,но если бы они и были,то я не считал бы их чем то зашкварным или поводом для гордости.И мне обидно что на Земле до сих пор существуют такие узколобые долбоебы,как ты,которые строят свои логические цепочки исходя из национальности,языка и прочего бреда,которому просто нет места в 21 веке.Ты понимаешь что ты это прошлое,отсталое,забитое,ограниченное,не имеющее право открывать рот,чтобы не тянуть за собой всех на дно?
   
Re: Атака на закон про мову

Во мне ,на сколько я знаю, нету ни капли еврейских кровей,но если бы они и были,то я не считал бы их чем то зашкварным или поводом для гордости.И мне обидно что на Земле до сих пор существуют такие узколобые долбоебы,как ты,которые строят свои логические цепочки исходя из национальности,языка и прочего бреда,которому просто нет места в 21 веке.Ты понимаешь что ты это прошлое,отсталое,забитое,ограниченное,не имеющее право открывать рот,чтобы не тянуть за собой всех на дно?

  це що, Ізраіль, котрий використовував цей досвід це - "забітиє далбаєби"?

  чогось в мене є чуйка що ти помиляєшся...
   
Re: Атака на закон про мову

Во мне ,на сколько я знаю, нету ни капли еврейских кровей,
...скажіть, будьте ласкаві, пане Дімець, а які у вас є каплі крові...щоб люди не хвилювалися та не кидали даремні слова...дуже прошу...:)))
   
Re: Атака на закон про мову

А шо готують? Можна конкретніше?

скасування штрафів
   
Re: Атака на закон про мову

на, стара каліч, жери

25 січня група українофобів з фракції «Слуга народу» (Бужанський, Дубінський, Шевченко, Брагар, Качура, Гетманцев та ін.) зареєструвала законопроєкт №4638, що передбачає скасування штрафів за порушення права на послуги українською мовою.
9 лютого інша група «слуг народу» (в т.ч. голова партії Корнієнко, заступник голови фракції Кравчук та голова гуманітарного комітету Ради Потураєв) зареєструвала проєкт №4638-2, відмінність якого у тому, що механізм захисту мови не скасовується зовсім, але відкладається на півтора роки.
Обидва проєкти знищують систему захисту мовних прав українців, яка вже діє.
Закон перетворюється на декларацію, яку можна безкарно порушувати.
Офіс Зеленського непублічно, але активно підтримує ці антиукраїнські проєкти – наступ на мову курується з найвищих державних кабінетів.
Громадянська спільнота «Мова об’єднує» закликає президента Зеленського, партію «Слуга народу», всіх депутатів, які внесли законопроєкти про зміни до закону про мову, відмовитися від своїх безвідповідальних планів,  відкликати і зняти з порядку денного ці провокаційні законопроєкти.
Залиште в спокої закон про мову.
Не сійте вітер, бо пожнете бурю.
Ми закликаємо кожну людину й спільноту, які готові боронити своє право на мову, мобілізуватися для опору планам влади.
Просимо поширити цей заклик і стежити за новинами.
Якщо вони не отямляться, їх зупинить лише наш рішучий опір.
#РукиГетьВідМови
+==============================================================+
Ну, те що Бужанський та Дубінський і Ко - це купка прокацапських виродків -
у тому сумнівів нема вже давно. Вони за це мають бабло від паРашки.
Підтримки від виборців вони не мають, окрім ватної вати. Ну. і на пару з
педрилами регулярно влаштовують галас та срачі щоб заробити.
А спробують щось зробити - то отримають кулю між роги...
   
Re: Атака на закон про мову

  Дімец та Зе - євреї, а євреї на території України створювали єврейські мовні патрулі котрі успішно діяли...

  тепер настав час відновити цей корисний єврейський досвід...

   не маю сумніву що обидва підтримають
+===================================================================+
Уся біла раса походить від 14 чи 15 жінок, що десь 45 000 років назад перейшли
майже пересохлу на той час протоку між Африкою та Євразією. І їх гени є в усіх
білих, які на той час були чорношкірими. Окремих жидівських генів просто не існує.
А за 69 років я ще не зустрічав "єврейські мовні патрулі котрі успішно діяли".
Де ти такі відкопав?
   
Re: Атака на закон про мову

+==============================================================+
Ну, те що Бужанський та Дубінський і Ко - це купка прокацапських виродків -
у тому сумнівів нема вже давно. Вони за це мають бабло від паРашки.
Підтримки від виборців вони не мають, окрім ватної вати. Ну. і на пару з
педрилами регулярно влаштовують галас та срачі щоб заробити.
А спробують щось зробити - то отримають кулю між роги...

нє, ну раз сам ні разу не вигнатий з ради Дубінський бажає такого закону, то прихильники певної політсили просто зобовязані проголосувати  :laugh:
   
Re: Атака на закон про мову

Такі закони треба приймати не за колонами ВР, а на виїзних сесіях у запорізьких маршрутках чи АТБ. Тобто, сівши на місце касира чи водія. Або ставши замість покупця.
   
Re: Атака на закон про мову

Звісно дискримінаційнийний закон має бути скасовано.

Конституція захищає право на працю без ніяких виключень по мові, релігії, кольору шкіри і т.д.

Коли довбойоби кажуть, що їх права порушені, тому що продавчиня говорить російською...це все одно що сказати, "мої права порушено бо продавчиня чорна/інвалід/лесбійка".

Йобнуті нацисти тягнуть україну в історію 100 річної давнини. Ваші права закінчуються там, де починаються права іншого. В данному випадку нацисти атакують права інших громадян.

Останнє редагування: 22 лютого 2021 08:30:50 від DeL1T
   
Re: Атака на закон про мову

Такі закони треба приймати не за колонами ВР, а на виїзних сесіях у запорізьких маршрутках чи АТБ. Тобто, сівши на місце касира чи водія. Або ставши замість покупця.

А виховувати обов'яз касира і водія за колонами, місці депутатів, не треба?
   
Re: Атака на закон про мову

+===================================================================+
Уся біла раса походить від 14 чи 15 жінок, що десь 45 000 років назад перейшли
майже пересохлу на той час протоку між Африкою та Євразією. І їх гени є в усіх
білих, які на той час були чорношкірими. Окремих жидівських генів просто не існує.
А за 69 років я ще не зустрічав "єврейські мовні патрулі котрі успішно діяли".
Де ти такі відкопав?


 цей корисний досвід започаткований євреями Вижниці, далі впроваджений всюди аж до Палестини,

  на, знайомся:





 
   
Re: Атака на закон про мову

Ваші права закінчуються там, де починаються права іншого. В данному випадку нацисти атакують права інших громадян.
іпанат...  :facepalm1:
   
Re: Атака на закон про мову

кацяпощелепні не втомлюються нагадувати, що ніяка "м'яка сила" на них не діє

вичавлювати кацапську потрібно такими самими методами, як вона насаджувалась серед українців
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія