Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как тєсєн мір... :facepalm:

Как тєсєн мір...  :facepalm:

Місяцем раніше..

Стою на вузловій зупинці міського транспорту, людей дуже мало, спекотний ранок. На зупинці в загашнику (лавочки встановлені за рогом взуттєвої майстерні, тому їх не видно з платформи зупинки міського транспорту) на лавці лежить молода жінка пошарпаного вигляду п*янюча вдим, спить. Біля неї крутиться п*ятеро мужчинок підпухших від надлишку спиртного. Цю алкогольну ідилію розбавляє жіночка вже поважних років, специфічно одягнута як Свідчиня Ієгови - косинка, пришпилена до голови невидимками, пряма спідниця за середину литки.. Картинка дивна.. Ту поважну жіночку алкаші насилу спровадили. Потім двоє чоловіків пішло звідти - мабуть виховна робота була не даремною, і тут почалися роботи по "вихованню" молодої жіночки. Мужчинко з підпухшим обличчям і двома фінгалами, симетрично посадженими під очима, вийшов із загашника з її сумкою, порившись, дістав її паспорта, погортав його і повернувся назад. Через кілька хвилин знову вийшов із її сумкою і зайшов у продуктовий магазинчик на зупинці (раніше там була налівайка нічна - не знаю, як зараз). Коли вийшов з магазинчика, почав порпатися у тій дамській сумці, вийняв жіночого гаманця і засунув собі його у труси, задерши бруднючу футболку. Коли робив цей шмон, дуже уважно подивився у мій бік. На зупинці крім мене майже нікого більше не було...

Сьогодні...

Йду в центрі біля Кооператора в магазин за заміненими навушниками, навпроти суне та мармизя із фінгалами. Фінгали попередні вже давно зійшли, замість них красувалися трішки менші і трішки в інших місцях - мабуть вже інші лівий і правий кулаки їх ставили. Його траекторія пролягала на відстані метрів 5-7 лівіше від моєї, але він за 10 метрів побачивши мене, різко її змінив і з прискоренням направився у мій бік. Сумку я тримала у руці не з його боку, тому мені не зрозуміло, на що він в той момент розраховував... Він не підійшов до мене - він прямо налетів на мене, ніби хотів мене протаранити.. Я теж його впізнала, і коли він летів на мене, я швиденько зорієнтувалася в ситуації, повернулася корпусом градусів на 30 вправо і виставила у його бік руку зігнуту в ліктеві якраз так, щоб лікоть прийшовся йому у сонячне сплетіння. Він аж ухнув від болю, повисши наді мною. Хукнувши його під дих, я йому прошипіла: "Пішов нах*й, п*янь подзаборна!". У відповідь почула лише "Каза!". Це ваідбулося так швидко, що ніхто нічого не зрозумів. Я пішла собі далі, не зупиняючись, ніби нічого і не було. Люди трішки пооглядалися..
   
Re: Как тєсєн мір...  :facepalm:
N88

Треба було не лікоть а груди виставляти.
Може б і бур тобі було б кому встромити.
   
Re: Как тєсєн мір...  :facepalm:

руку помити не забула хоть
   
Re: Как тєсєн мір...  :facepalm:

кароффка-каратістка!  :laugh:
кстацє, тобі той музчинка комплімент зробив
   
Re: Как тєсєн мір...  :facepalm:

руку помити не забула хоть
прийшла додому - вся викупалася. :gigi:

Він налітав на мене з криком "Дай дєсять рублєй!". Ну, я і дала... под дих.
   
Re: Как тєсєн мір...  :facepalm:

А Кароффка то бодлива, виявляється!   :K
   
Re: Как тєсєн мір...  :facepalm:

нє, я б руками ТАКЕ пи3дити погидував би.
Ногами ще можна та і то гидко всьо равно.
Якимсь дрином, ото б да
   
Re: Как тєсєн мір...  :facepalm:

  Це таке художнє оповідання. Мала форма. Мода.

"Будні, перемоги та проблеми жулькоскота в їх природному середовищі "

Гг...
   
Re: Как тєсєн мір...  :facepalm:

нє, я б руками ТАКЕ пи3дити погидував би.
Ногами ще можна та і то гидко всьо равно.
Якимсь дрином, ото б да

О, пішли чьоткі поради від групи подєржкі жулькоскота

Гг..

"а я би йево раазз..."
   
Re: Как тєсєн мір...  :facepalm:

  Це таке художнє оповідання. Мала форма. Мода.

"Будні, перемоги та проблеми жулькоскота в їх природному середовищі "

Гг...
придурок. Я сама від себе не чекала такої миттєвої реакції. Я просто не встигла злякатися. Бо якби це було розтчгнуте в часі ще на кілька секунд, то розклАд був би зовсім іншим.
   
Re: Как тєсєн мір...  :facepalm:

Ну што там ?!

Давай часть вторую.

Як короффка побіділа конкурірующу групіровку

   
Re: Как тєсєн мір...  :facepalm:



Корофка у вас є Parabellum  ?

   
Re: Как тєсєн мір...  :facepalm:

Корофка

а может він жениця хотів з вами
з чистою душою гарячим серцем

а ви його рраазз на 30 градусів, дваа на 45...

це ніхрена не еротична і не молодьожна поведінка...
 :(
   
Re: Как тєсєн мір...  :facepalm:



Корофка у вас є Parabellum  ?
Є Магнум пнєвмо і якийсь пєстік - я не шарю в тому.  Хочеш суїциднутися? Я нє по тєм дєлам. Шукай собі кіллера в іншому місці.
   
Re: Как тєсєн мір...  :facepalm:

Правильно зробила. Ще багато якихось злиднів,що ниють,щоб їм подали гроші. Багато у нас біля Сільпо. Не проходить і дня щоб не скиглили. І хоча б якісь були старі,чи жінки,чи убогі-ні! Досить молоді досить кремезні. "Він мені-я 4 дні не їв!" Я йому та йди на ринок погрузи щось,заробиш сотню,щось з'їш та ще й нальють. А воно:" Дай грошей!" "Не подаю..."

Їх стало вже  офігеть як багато. Покращання аж гуде.
   
Re: Как тєсєн мір...  :facepalm:

Правильно зробила. Ще багато якихось злиднів,що ниють,щоб їм подали гроші. Багато у нас біля Сільпо. Не проходить і дня щоб не скиглили. І хоча б якісь були старі,чи жінки,чи убогі-ні! Досить молоді досить кремезні. "Він мені-я 4 дні не їв!" Я йому та йди на ринок погрузи щось,заробиш сотню,щось з'їш та ще й нальють. А воно:" Дай грошей!" "Не подаю..."

Їх стало вже  офігеть як багато. Покращання аж гуде.
Дик, отож.


Днів три тому біля Будинку торгівлі ходив якийсь бомжуватий мужчинка і випрашував у перехожих 10 гривень на проїзд. Я так і не зрозуміла, чому саме 10, адже у маршрутці проїзд 7 гривень, у тролейбусі - 5. Дик, куди він зібрався з*їздити і по що? Чому саме 10 гривень? Ну, клянчиш на проїзд, то хоч не кажи скільки. Зупинки жє розділені між собою: де стоять на тролейбус, то тобі і так дадуть 5 грн. На маршрутку - 7. Але він одразу вже заявляє  свої вимоги - щоб не менше як на 2 поїздки йому дали. Хитрі жебраки тепер пішли.
   
Re: Как тєсєн мір...  :facepalm:

Є Магнум пнєвмо і якийсь пєстік - я не шарю в тому.  Хочеш суїциднутися? Я нє по тєм дєлам. Шукай собі кіллера в іншому місці.

Та я тут ні до чого...
Просто це очевидно, що за вами слєдят, швидше за все конкурірующа групіровка

А якщо серйозно, то це практично біблейський сюжет. ПостАпокаліпсису...

Йшла собі проста людина Корофка, йшла довго, поки зустріла іншу людину
На радостях взаємні емоції були настільки високими
Що ці прості люди вирішили один одного уконтрапупити
Побіділа молодость, т.є. Корофка с помощю секретного прийома борьби Бартитсу, на 30 градусів. (Рівно 30 !)
   
Re: Как тєсєн мір...  :facepalm:

Здається, це був той дядька, про якого сметана тему создав  :read:
   
Re: Как тєсєн мір...  :facepalm:

Та я тут ні до чого...
Просто це очевидно, що за вами слєдят, швидше за все конкурірующа групіровка

А якщо серйозно, то це практично біблейський сюжет. ПостАпокаліпсису...

Йшла собі проста людина Корофка, йшла довго, поки зустріла іншу людину
На радостях взаємні емоції були настільки високими
Що ці прості люди вирішили один одного уконтрапупити
Побіділа молодость, т.є. Корофка с помощю секретного прийома борьби Бартитсу, на 30 градусів. (Рівно 30 !)
нє, ти таки прідураг.

У мене син ходить на роботу і в час ночі, і вдранці рано повз ту зупинку, де валялася та п*яничка - каже, що приблизно те ж саме там відбувається постійно, він не звертає вже на те уваги. То прсто я опинилася не в той час не в тому місці, от саме тому і було продовження.
   
Re: Как тєсєн мір...  :facepalm:

нє, ти таки прідураг.

У мене син ходить на роботу і в час ночі, і вдранці рано повз ту зупинку, де валялася та п*яничка - каже, що приблизно те ж саме там відбувається постійно, він не звертає вже на те уваги. То прсто я опинилася не в той час не в тому місці, от саме тому і було продовження.


А ти ж тля...
Я їй про високе
а воно бикує...

Не можна цих "простих людей" за шерстю...

В стойло животноє !
 до четвероногого состашу
   
Re: Как тєсєн мір...  :facepalm:

А ти ж тля...
Я їй про високе
а воно бикує...

Не можна цих "простих людей" за шерстю...

В стойло животноє !
 до четвероногого состашу
попустися, огризок.
   
Re: Как тєсєн мір...  :facepalm:

А ти ж тля...
Я їй про високе
а воно бикує...

Не можна цих "простих людей" за шерстю...

В стойло животноє !
 до четвероногого состашу

добровільно не піде :nea: модератор потрібен
аби заштовхав туди всіх чорноротих
які загаджують своїм лайном чужий майданчик
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія