Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Щодо любителя Мамчура

Щодо любителя Мамчура

Щодо Aelita, який не може написати речення без слова "Мамчур" і нестримно флудить. Спочатку він мене нервував - але, чим далі, тим більше мені стає його просто шкода. Бо людина зневірилася в своїх співгромадянах. А глибоко всередині неї сидить патріотизм, який не дає спокійно спостерігати за тим, як ці співгромадяни руйнують Україну своєю тупістю, неосвіченістю, безчесністю, готовністю йти на будь-які компроміси заради власного шлунку.
Тож Aelity боляче і, як захисна реакція, він починає обливати все брудом. Навіть те, що обливати - це, насправді, ганьба.
Прагматично аналізуючи ситуацію - у критичній ситуації я би краще опинився поряд з Aelitom, ніж з пересічним фанатом Зеленського (і Порошенка також, хоча останніх, насправді, небагато).
Отакі парадокси. Людина мене бісить, поводить себе як скотина, але насправді краща багатьох інших, які зліпили собі образи борців за народне щастя.
   
Re: Щодо любителя Мамчура
tyv

Так, депресивний чувак
   
Re: Щодо любителя Мамчура

Хз ,аэлит это просто городской сумасшедший.у нас в Одессе одна бабка на вокзале   много лет кричала" Америка заметает следы" так и аэлит с мамчуром  и имитацией во всех ветках
   
Re: Щодо любителя Мамчура

Щодо Aelita, який не може написати речення без слова "Мамчур" і нестримно флудить. Спочатку він мене нервував - але, чим далі, тим більше мені стає його просто шкода. Бо людина зневірилася в своїх співгромадянах. А глибоко всередині неї сидить патріотизм, який не дає спокійно спостерігати за тим, як ці співгромадяни руйнують Україну своєю тупістю, неосвіченістю, безчесністю, готовністю йти на будь-які компроміси заради власного шлунку.
Тож Aelity боляче і, як захисна реакція, він починає обливати все брудом. Навіть те, що обливати - це, насправді, ганьба.
Прагматично аналізуючи ситуацію - у критичній ситуації я би краще опинився поряд з Aelitom, ніж з пересічним фанатом Зеленського (і Порошенка також, хоча останніх, насправді, небагато).
Отакі парадокси. Людина мене бісить, поводить себе як скотина, але насправді краща багатьох інших, які зліпили собі образи борців за народне щастя.

Ты его еще попроси все 17 котлов ЗСУ перечислить...

Это у него любимая тема: "котлы" "Мамчур"

совок вульгарис.
   
Re: Щодо любителя Мамчура


Може й так. Може й совок вульгаріс, або міський божевільний. Цікаво, що б на це сказав він сам? ;)
   
Re: Щодо любителя Мамчура

Хз ,аэлит это просто городской сумасшедший.у нас в Одессе одна бабка на вокзале   много лет кричала" Америка заметает следы" так и аэлит с мамчуром  и имитацией во всех ветках

ти не розібрався в ситуації
це решта городскіє сумашедшіє
а Аеліт як раз все по ділу пише в основному
   
Re: Щодо любителя Мамчура

ти не розібрався в ситуації
це решта городскіє сумашедшіє
а Аеліт як раз все по ділу пише в основному
ну да ,на пару с мичиганом стили похожие  :laugh:
   
Re: Щодо любителя Мамчура

Нагадаю, що такі як Аеліт співали в унісон з кацапами :» тільки не Петро» і привели до влади клоуна.. він кацапський полєзний ідіот...не жаліти таких треба а знищувати
   
Re: Щодо любителя Мамчура

Нагадаю, що такі як Аеліт співали в унісон з кацапами :» тільки не Петро» і привели до влади клоуна.. він кацапський полєзний ідіот...не жаліти таких треба а знищувати

Вірно.Зрадофіли своїми зусиллями підтримали реванш антиукраїнських сил і розвал країни.
   
Re: Щодо любителя Мамчура Нове

ну да ,на пару с мичиганом стили похожие  :laugh:
На ФУПі таких аелітів не один і не два.
Тільки з іншими тезами.  Які вони, як папуги, повторюють в різних гілках.
Для прикладу -- пост, що вище даного.
Просто цей папуга  -- найяскравіше розфарбувався.
Всі вони впевнені -- якщо талдичити одну і ту ж фразу, то вона стане істиною.
НМД, це проста тупість.

Останнє редагування: 22 травня 2019 06:20:07 від StepbyStep
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія