Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

А що, хтось дійсно думав рік тому, що клоун-недоумок буде САМОСТІЙНО керувати державою?!. :S
Ну, як діти малі...
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

Навіщо розпач, що він дасть? Це стадія спокійного пофігізму. Бо ми мертві, нас вже немає і ніколи не буде. України немає і ніколи не буде (історія показує, що шанс створити країну надається пррблизно раз на сто років, я не доживу).  Хто зможе, нехай емігрує, хто не зможе, підуть у нові НКВСькі табори, вмруть від нових голодоморів, загинуть іхтамнєтами у якихось Сіріях, Лівіях чи Анголах. І нічого з тим вже зробити не можна.
   Пєцю не вибрали, то гори воно синім полум'ям?
  "Не тратьте куме сили, спускайтеся на дно".

  ПиСи. Кожен складає собі ціну сам.
           Пєці-юлі-бубочки то лише зовнішній привід.
           Як за душею пусто, то чого кивати на зовнішні обставини.

 ПиСи. НМД(і моїх друзів) слід відстрілюватися до останньго патрона
           Тих, хто став раком і зняв штани - ніскілечки не жаль. [ua]
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

Звичайно, логічно. Країни немає і ніколи не буде, будувати нема чого і немає як, тут же набігає натовп прихильники певної політсили, тимошенківців і так далі, вони у різні часи по-різному називаються, але суть одна, і стирають все на порох, а потім співають сумних пісень. От і залишається насіннячко лузгати та раз по разу вкидувати: "А ми ж казали".

  Я навіть розумію, чого з Вас оте пре. Аби заглушити голос власної совісті. Марна справа.
   
   Пєцю не вибрали, то гори воно синім полум'ям?
  "Не тратьте куме сили, спускайтеся на дно".

  ПиСи. Кожен складає собі ціну сам.
           Пєці-юлі-бубочки то лише зовнішній привід.
           Як за душею пусто, то чого кивати на зовнішні обставини.

 ПиСи. НМД(і моїх друзів) слід відстрілюватися до останньго патрона
           Тих, хто став раком і зняв штани - ніскілечки не жаль. [ua]

При чому тут Петя, вкотре запитую, чого Ви на ньому зациклились? Він усього лише був найкращим менеджером з тих, що були, і все. І його треба було вибирати, бо (а) він відповідав своїй посаді та (б) інші з топу списку не відповідали. Був би хтось інший притомний на додачу, хай би позмагались з Порошенко, але не було. Україну не вибрали, ось у чому біда, і тому воно і горить синім полум'ям, хочемо ми того чи не хочемо.

А відгороджуватися від зовнішніх обставин теж не вийде. Я не можу перебити законно демократично реалізовану волю більшості здохнути. Якби можна було позбавити ідіотів можливості голосувати, я б зробив це. Якби можна було створити дві паралельні країни, як, наприклад, у серіалі "Місто і місто", одна - Україна з президентом Порошенком, друга - Малоросія з президентом Єрмаком Аваковим Коломойським хуйлом Зеленським, я б залишився в Україні і не ліз би до вас у Малоросію. Але це неможливо, от і залишається або емігрувати, або чекати на смерть.
   
  Я навіть розумію, чого з Вас оте пре. Аби заглушити голос власної совісті. Марна справа.

І що ж моя совість каже, аж цікаво?
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

Був би хтось інший притомний на додачу, хай би позмагались з Порошенко, але не було.
:facepalm:  :facepalm:  :facepalm: 

Якби можна було позбавити ідіотів можливості голосувати, я б зробив це
Тоді б Порошенко, професійний хамелеон, зрадник, крадій і "просто засновник ПР"  просто люстрували, як міністра Януковича.

 Воно звісно, хочеться деяким весь час вигукувати "ви всє ідораси, а я Диртинан" - але то ніяким чином до реальності, банальний кацапський вплив.  ;)  [ua]
 
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

І що ж моя совість каже, аж цікаво?

 Каже "Молодець! На поличці два пиріжка, візьми середній!"
   
:facepalm:  :facepalm:  :facepalm: 

Якби можна було позбавити ідіотів можливості голосувати, я б зробив це
Тоді б Порошенко, професійний хамелеон, зрадник, крадій і "просто засновник ПР"  просто люстрували, як міністра Януковича.

 Воно звісно, хочеться деяким весь час вигукувати "ви всє ідораси, а я Диртинан" - але то ніяким чином до реальності, банальний кацапський вплив.  ;)  [ua]

Ну ніяким, так ніяким, буває і так.
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

Ну ніяким, так ніяким, буває і так.
:lol:  Ви таки таки наполягаєте на власному диртинастві? :weep:
   
А что, шоколадные виноваты, что избрали клоуна ?

да.

не лупили вовремя свина по его щеканам за его свинство, свин абарзел и как результат - абасрался жидко.
   
  Я зараз відповім "по-домашньому для шуш", бо інше Ви не сприймаєте.
 
  Не пи..діть!
  Не пи..дііть!!
  І ще раз не пи..діть!!!
  Бодай один пост за Зе, де я його вихваляю!
  Га?
  І не кривіться "ліньки шукати".
  Бо НЕ БУЛО.

  У першому турі я голосував за Юлю, у другому - за Зе.
  Свій вибір вважаю правильним і зараз.
  "При пєці було б краще" і "з неба посипляться доляри" - рівнозначні вислови.

  А вереск "ти куйовий, бо за Зе голосував " доводить тільки одне - шоколизам і зєбуінам одна задача - зчиняти гвалт, аби суспільство не спромоглося на спротив.
  ШОНІЯСНА???

Не ясно про кого йде мова.
Суспільство то хто, і спротив кому.
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

Суспільство то хто, і спротив кому.

  "Де море?" ;o

  Український загал відчуває невідповідність поточної влади власним запитам. Так зрозуміло? ;)
   
Мне эта ветка вот что напомнила

   
  "Де море?" ;o

  Український загал відчуває невідповідність поточної влади власним запитам. Так зрозуміло? ;)

Не зовсім.
Загал то хто?
Спротив кому?
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

Не зовсім.
Загал то хто?
Спротив кому?

  Я так розумію, Ви вірите у "зелена влада проводить соцопитування і дуже орієнтується на них".
  Маєте право. ;)
  У "гарного порошенка" ж вірите? B-)
   
:lol:  Ви таки таки наполягаєте на власному диртинастві? :weep:

Не знаю, може і наполягаю, може і ні, а може мене це зовсім не стосується. Я не знаю значення слова "диртинаство".
   
да.

не лупили вовремя свина по его щеканам за его свинство, свин абарзел и как результат - абасрался жидко.

Любителі яблук винні у тому, що любителі персиків нажерлиля лайна, бо не проштовхували завезення на базар персиків, які їм нахрін не здалися.
   
  Я так розумію, Ви вірите у "зелена влада проводить соцопитування і дуже орієнтується на них".
  Маєте право. ;)
  У "гарного порошенка" ж вірите? B-)

А просто відповісти не виходить?
Прості питання ж.
Хто збирається чинити спротив і кому.

Цитувати
ЗАГА́Л, у, чол. Велике коло, маса людей, товариство, широка громадськість; усі. Козаків, що приховували харч від загалу, віддавали до суду п'ятьох вибраних серед старшин суддів (Іван Ле, Наливайко, 1957, 411); Кожна літературно-критична праця адресована широкому читацькому загалу (Літературна Україна, 4.IV 1967, 2).

Словник української мови: в 11 томах. — Том 3, 1972. — Стор. 67.


Останнє редагування: 26 березня 2020 13:34:53 від Vad_Sv
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

  Я так розумію, Ви вірите у "зелена влада проводить соцопитування і дуже орієнтується на них".
  Маєте право. ;)
  У "гарного порошенка" ж вірите? B-)
  д'Артаньян Чули про такого? А про цапозакидон "ви всє ідораси а я д'Артаньян?".
 Здогадатися було не важко.
 Втім, для цього тре вміти розрізнити "дюму і муму".
 Літературна обізнаність, вочевидь, не є Вашою сильною стороною. :(

Останнє редагування: 26 березня 2020 14:11:32 від Топа
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

А просто відповісти не виходить?
Прості питання ж.
Хто збирається чинити спротив і кому.

  Ви хочете дуркувати чи спілкуватися?

 дуркувати Ую, -уєш, недок. Прикидатися дурником. Я люблю дуркувати у житті: роль блазня дуже вигідна.
 
СПІЛКУВАТИСЯ, уюся, уєшся, недок. 1. Підтримувати взаємні стосунки, діловий, дружній зв'язок із ким-небудь.2. Об'єднуватися для спільних дій. Українське панство на західноукраїнських землях спілкувалося з австрійським урядом та польською шляхтою і разом з ними пригноблювало народні маси

 
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

нет, они виноваты что выпхали непроходную свыню. Куча ж кандидатов была.

Ще більш непрохідніх  :big_boss:
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

Як можемо бачити більшість мокакофілів з радістю та захватом топлять  за зеленого Віслюка.

Що вичерпно характеризує їх моральні та розумові здібності та рівень розвитку.
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

Вождізм - це хвороба.
 Порошки цього не розуміють.
 Просто давляться ненавистю до тих, хто не хворіє на обожнювання Пєці.
 Пігулок, щоб вилікувати це, нема.

ВОждізм - це у юлефілів та зелефанів.

Я переконую, що більшість так званих "порошків" погодились на будь-яку іншу притомну фігуру з табору тих, хто РЕАЛЬНО боровся за Україну - хоч Забродського, хоч Коболєва, хоч Лану Зеркаль чи Ірину Геращенко, та навіть Яценюка або Турчинова (тут може бути довгий перелік).

ПРосто всі зазначені особи поступились місцем Порошенку, щоб не розпилювати і так невеликі сили проукраїнських вибоців :(

А фактично саме проукраїнських виявилось настільки мало, чи їм настільки засрали мізки Г+Г, Шарий і Дубінський, що зміг пройти до влади "найвеличніший з віслюків" :(
   
ВОждізм - це у юлефілів та зелефанів.

Я переконую, що більшість так званих "порошків" погодились на будь-яку іншу притомну фігуру з табору тих, хто РЕАЛЬНО боровся за Україну - хоч Забродського, хоч Коболєва, хоч Лану Зеркаль чи Ірину Геращенко, та навіть Яценюка або Турчинова (тут може бути довгий перелік).

ПРосто всі зазначені особи поступились місцем Порошенку, щоб не розпилювати і так невеликі сили проукраїнських вибоців :(

А фактично саме проукраїнських виявилось настільки мало, чи їм настільки засрали мізки Г+Г, Шарий і Дубінський, що зміг пройти до влади "найвеличніший з віслюків" :(
(tu)
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

ВОждізм - це у юлефілів та зелефанів.

Я переконую, що більшість так званих "порошків" погодились на будь-яку іншу притомну фігуру з табору тих, хто РЕАЛЬНО боровся за Україну - хоч Забродського, хоч Коболєва, хоч Лану Зеркаль чи Ірину Геращенко, та навіть Яценюка або Турчинова (тут може бути довгий перелік).

ПРосто всі зазначені особи поступились місцем Порошенку, щоб не розпилювати і так невеликі сили проукраїнських вибоців :(

А фактично саме проукраїнських виявилось настільки мало, чи їм настільки засрали мізки Г+Г, Шарий і Дубінський, що зміг пройти до влади "найвеличніший з віслюків" :(
Я б Погодився на Кошулинського.
 Було 40 кандидуїв.
 На жодних виборах такого не було.
 А все заради "юлюзавалить".
 І тепер юльки шоколадним винні. :weep:
   
ВОждізм - це у юлефілів та зелефанів.

Я переконую, що більшість так званих "порошків" погодились на будь-яку іншу притомну фігуру з табору тих, хто РЕАЛЬНО боровся за Україну - хоч Забродського, хоч Коболєва, хоч Лану Зеркаль чи Ірину Геращенко, та навіть Яценюка або Турчинова (тут може бути довгий перелік).

ПРосто всі зазначені особи поступились місцем Порошенку, щоб не розпилювати і так невеликі сили проукраїнських вибоців :(

А фактично саме проукраїнських виявилось настільки мало, чи їм настільки засрали мізки Г+Г, Шарий і Дубінський, що зміг пройти до влади "найвеличніший з віслюків" :(

О! Тут є люди, які бачать реальність.

Для зе-люків ще раз: не у Порошенко діло, а в Україні. А Порошенко просто (а) виявився непоганим менеджером, якого не варто було міняти з цієї причини, та (б) був набагато краще за всіх інших, на яких хоч якась ставка була, і тому його не треба було міняти і з цієї причини.
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

 Шоколадним можна кілок на голові тесати - все 'дно довбатимуть "пєцю верніть". :weep:
   
Ну так Зе недееспособен, так-что нак ни крути как ни верти, а рулить будет кто-то другой/другие.
   
А мені цікаво, коли зєльки нарешті перестануть на кожен зашквар НєЛоха згадувати Пороха?.. B-)
Чи почуття провини за лайно-вибір таке важке, що постійно потрібно виправдовуватися?
   
А мені цікаво, коли зєльки нарешті перестануть на кожен зашквар НєЛоха згадувати Пороха?.. B-)
Чи почуття провини за лайно-вибір таке важке, що постійно потрібно виправдовуватися?

"Это ведь беспроигрышный трюк — гордиться тем, чего следует стыдиться, — на нем еще никто не споткнулся." (С) Джозеф Хеллер. Уловка 22
   
Я б Погодився на Кошулинського.


не вірю!!!
Не вірю що б притомний прихильник Кошулинського пішов у другому турі голосувати за Зе!біла!
Принаймі я таких не знаю. Хто з них не хотів голосувати за Петра, просто не пішли на другий тур.

Зе!лепні всякими способами стараються прикрити свою тупість....
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

ти куйовий, бо за Зе голосував "

і такі так
і це факт
сумний факт

але що поробиш
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

Ну так Зе недееспособен, так-что нак ни крути как ни верти, а рулить будет кто-то другой/другие.

Що реально від клоуна можна було очікувати?
   
як ви вже прихильники певної політсили заїпали своїм пєтєю,
нитіки по життю, все в них не так, все їм хтось винуватий

   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

не вірю!!!
Не вірю що б притомний прихильник Кошулинського пішов у другому турі голосувати за Зе!біла!
Принаймі я таких не знаю. Хто з них не хотів голосувати за Петра, просто не пішли на другий тур.

Зе!лепні всякими способами стараються прикрити свою тупість....

  Шоколаки таки розумово обмежені.
  Не розуміють елементарного.\

  З однієї сторони - запевняють, що нема патріота більшого ніж шоколиз.
  "З другої - Бо ми мертві, нас вже немає і ніколи не буде. України немає і ніколи не буде"(М.С., трохи вище)

  ... І ці люди нас вчать, як тре робити. B-)

Останнє редагування: 27 березня 2020 08:59:33 від Топа
   
  Шоколаки таки розумово обмежені.
  Не розуміють елементарного.\

  З однієї сторони - запевняють, що нема патріота більшого ніж шоколиз.
  З другої - Бо ми мертві, нас вже немає і ніколи не буде. України немає і ніколи не буде(М.С., трохи вище)

  ... І ці люди нас вчать, як тре робити. B-)
Блін, "шоколадок" всього якихось 8 відсотків, а вас он скільки... що ж ви скиглите весь час про тих шоколадок. Візьміть і робіть. Зробите будет мати право щось казати.
   
При чому тут Петя, вкотре запитую, чого Ви на ньому зациклились? Він усього лише був найкращим менеджером з тих, що були, і все. І його треба було вибирати, бо (а) він відповідав своїй посаді та (б) інші з топу списку не відповідали. Був би хтось інший притомний на додачу, хай би позмагались з Порошенко, але не було. Україну не вибрали, ось у чому біда, і тому воно і горить синім полум'ям, хочемо ми того чи не хочемо.

А відгороджуватися від зовнішніх обставин теж не вийде. Я не можу перебити законно демократично реалізовану волю більшості здохнути. Якби можна було позбавити ідіотів можливості голосувати, я б зробив це. Якби можна було створити дві паралельні країни, як, наприклад, у серіалі "Місто і місто", одна - Україна з президентом Порошенком, друга - Малоросія з президентом Єрмаком Аваковим Коломойським хуйлом Зеленським, я б залишився в Україні і не ліз би до вас у Малоросію. Але це неможливо, от і залишається або емігрувати, або чекати на смерть.

Все вірно написано.
Тільки бракує одного.
Згадки про персональну відповідальність за те що ви описали вище.
Я не хочу щоб це їм зійшло з рук. Кожна ніщебродська тупа мерзота
тіпо "топа" чи "ішак узбецький" має відповісти персонально за злочини
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

Блін, "шоколадок" всього якихось 8 відсотків, а вас он скільки... що ж ви скиглите весь час про тих шоколадок. Візьміть і робіть. Зробите будет мати право щось казати.
  Мені байдуже до тупоконечників гостроконечників.
  З приводу "скиглити" - Ви нагло брешете.
  Просто подивіться на першу.
  З приводу "робіть" - багато ви, щоколадні наробили? - Мінус Крим, Донбас; Плюс мінські та офшорки.
  Краще б не одсвічували.
  Не у всіх пам'ять рибок-гупій.
   

"Платформа примирения накрылась медным тазом"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія