Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ІПСО? Україна купить 2 атомні реактори російського виробництва

Бухгалтер.

Ну то чекай доки він тобі дасть розпорядження розкривати рота на теми, де ти нічого не вирішуєш.
Ти світло собі вже відрізав? Чи насолоджуєшся енергією, виробленою кацапським реактором?
   
Ну то чекай доки він тобі дасть розпорядження розкривати рота

Він вже дав. Каже, що гниди бо підтримуєте купівлю кацаських товарів.
   
Я вирішив що оскільки кацапи жодного зиску з цієї угоди не матимуть, то проблеми тут немає.
Чи тобі саме це і пече?

Точно не матимуть?
   
Він вже дав. Каже, що гниди бо підтримуєте купівлю кацаських товарів.

То він тебе мав на увазі.


Точно не матимуть?


давай, перерахуй по списку

П.С. от чесно, ти такий унилий, якщо ти штабний, то я не знаю який бовдур тобі ті копійки платить. Навіть зраду нормально не можеш розігнати  :facepalm1:
   
Так в нас скрізь багато таких людей, на жаль.
Бо то все вихідці з касти "червоних директорів".
Я не говорю зараз взагалі про стан того обладнання. В нас вся атомна енергетика працює на цих реакторах.
Ти справді думаєш що в нас недостатньо фахівців, які зможуть адекватно оцінити всі ризики цієї угоди якщо наша країна експлуатує їх вже майже 40 років?
А от як почнеться про кацапів, тоді і будем обговорювати по факту. Чи ти думаєш ніхто не поставить публічно цього питання відповідальним за проект?

1. Фахівців вистачає, а от виважених рішень дуже мало. Все більше якось так, що всі білі і пухнасті, а державні гроші тю-тю.
2. Погоджуюсь. Зачекаємо.

   
П.С. от чесно, ти такий унилий, якщо ти штабний, то я не знаю який бовдур тобі ті копійки платить. Навіть зраду нормально не можеш розігнати
Ну може я йому допоможу. Ми вже так давно те обладнання поставили, що воно вже потребує деякої модернізації ))
   
То він тебе мав на увазі.


. Навіть зраду нормально не можеш розігнати

Тут не зрада а список тих хто підтримує купівлю російського.
   
До того ж блоки на основі американських реакторів також зводити будуть. Але узгодження всіх технічних й організаційних моментів й можливість застосування своїх спеців це процесс завжди непростий. Звичайно, було б непогано, якби все йшло саме так як планувалося, тобто зведення за старим й новим (AP-1000) проектом почати одночасно.

Можу по перших двох пунктах сказати, що якщо в міжнародних наглядових організацій досі не виникло заперечень, значить ці питання узгоджені, інакше на загал їх не виносили б. П3 - це скоріш емоційна оцінка ніж реальний аналіз всіх чинників, тому відповім так - на емоційному рівні мені будь-яка співпраця з кацапами не подобається, але й відморожувати вуха матері назло не слід ))

Швидше, туди ще не звертались.
   
1. Фахівців вистачає, а от виважених рішень дуже мало. Все більше якось так, що всі білі і пухнасті, а державні гроші тю-тю.
2. Погоджуюсь. Зачекаємо.

Ну оце мабуть найбільше тривожить в усій цій темі, але ж це не унікальне явище конкретно цього проекту.
Сподіватимемось на краще)
   
Ну може я йому допоможу. Ми вже так давно те обладнання поставили, що воно вже потребує деякої модернізації ))

Не допомогли, бо зради в ваших словах я не побачив. Зрада буде якщо оцінку стану і необхідних на модернізацію коштів того наявного обладнання не проведуть до придбання реакторів.
   
Швидше, туди ще не звертались.
Ну тоді найближчим часом все одно реакція буде. Але думаю, що заявляти на весь світ про наміри не узгодивши позиції принаймні не дуже розумно.
   
Ну тоді найближчим часом все одно реакція буде. Але думаю, що заявляти на весь світ про наміри не узгодивши позиції принаймні не дуже розумно.

Яка там реакція? Тут майже всі радісно підтримали ідею купівлі кацапських реакторів.
   
Тут не зрада а список тих хто підтримує купівлю російського.

Я тобі вже казав - відріж собі світло, не отруюй власне життя електроенергією з кацапських реакторів.
   
Схоже, за один день вирішив перевершити краківського ссикуна в темі про мобілізацію.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія