Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як видалити російський контент з пошуку Google та YouTube

Re: Як видалити російський контент з пошуку Google та YouTube
slp

це порада язикому який нездатен навіть українську засвоїти  :laugh:

я знаю украинский еще со времен ссср
   
я знаю украинский еще со времен ссср

якщо б ти його знав ти б на ньому спілкувався зокрема і тут, я таких знаючих за життя дохєра зустрічав, а як до діла, то, мнє на русскам удобнєй...
   
какое англомовне середовище в Украине ?
мовні середовища існують в інформаційному світі
це раніше інформаційний = фізичний світ, коли людина жила в селі і говорила тільки з сусідами з села

зараз інформаційній світ користувача інтернету - ціла планета, і ти можеш вільно обрати будь-яке мовне середовище в цьому світі, незалежно де ти фізично знаходишся

звісно ми не можем повністю переселитись в віртуал (в реальному магазині кажеш "дайтє калбасу" па рускі), але в інтернеті можеш спокійно занурюватись в англійську
треба тільки трошки зусиль прикласти
   
Re: Як видалити російський контент з пошуку Google та YouTube

а як дитина освоює? без словарів і методик

вона просто багато СЛУХАЄ, постійно вариться в мовному середовищі

через певний час нейромережа сама розрізняє слова і бачить смисли
це єдиний шлях вивчити мову - оточити себе нею і відсунути інші мови
(tu) так і є. Просто почати читати тексти новою для себе мовою зі словником, тим більше, що зараз це неймовірно просто - клікнув незнайоме слово, подивився переклад і навіть приклади вживання слова чи цілого виразу. Воно запам'ятовується через кілька разів. Я так почав розуміти німецьку й іспанську, нормально говорити цими мовами, звичайно, не навчишся таким способом, але читати тексти, та ще й з якоїсь одної області - без проблем.
   
Re: Як видалити російський контент з пошуку Google та YouTube
slp

якщо б ти його знав ти б на ньому спілкувався зокрема і тут, я таких знаючих за життя дохєра зустрічав, а як до діла, то, мнє на русскам удобнєй...

еше раз
в 125 раз

Для Украины
и русская культура и украинская культура
это наше все
и Чехов и Шевченко это наше
запрет русского - это нарушение Конституции

   
Re: Як видалити російський контент з пошуку Google та YouTube
slp

мовні середовища існують в інформаційному світі
це раніше інформаційний = фізичний світ, коли людина жила в селі і говорила тільки з сусідами з села

зараз інформаційній світ користувача інтернету - ціла планета, і ти можеш вільно обрати будь-яке мовне середовище в цьому світі, незалежно де ти фізично знаходишся

звісно ми не можем повністю переселитись в віртуал (в реальному магазині кажеш "дайтє калбасу" па рускі), але в інтернеті можеш спокійно занурюватись в англійську
треба тільки трошки зусиль прикласти

это из области фантастики

выучить иностранный язык можно только живя в соотвествующих странах
такое мое мнение
   
Хабр? лоооол, я таких к бісу зразу звільняю як профнепридатних.
Технічна інформація потребує знання інґлішу, capiche? ВСЕ, що є кацапською, є або скомуніждженим, або недолугим перекладом.
А для нетехнічної інформації кацапська тим більш шкідлива.
Ergo - ізик за карабльом.
Дебілами земля повниться...
А чого ж ти диванний задрот досі не переклав ніяких статей, спек, схем або даташитів на солов'їну? Звільняє він  :facepalm: Цуко ржу з цих мамкиних задротів...  :weep: Одні алєгархи ФУПівські  :facepalm1:
   
Вчіть англійську
Геніально!  :super:  Всі інженери 40+ дивляться на тебе як на довбойоба.  :facepalm:
   
еше раз
в 125 раз

Для Украины
и русская культура и украинская культура
это наше все
и Чехов и Шевченко это наше
запрет русского - это нарушение Конституции

якщо шевченко ваше всьо, то переходь на українську, чи ти про футболіста, тоді різумію :laugh: хоча і той вже віднедавна перейшов нa українську...
   
Современная культура это шаман и киркоров и прилепин. Культура точно нам их не нужна

Это российская культура. Русская культура закончилась 100 лет назад, и теперь находится в музее - висит там на стенах, нафталином воняет, как и любая другая культура прошлых веков. Кому любопытно, тот может заглянуть в музей и ознакомиться с экспонатами.
   
Геніально!  :super:  Всі інженери 40+ дивляться на тебе як на довбойоба.  :facepalm:
вік живи вік учись

скільки зможу стільки буду вчитись
   
Нажаль
Всі Cad/ Cam системи
Не мають української
Максимум цапська
Якось так
В кінці 90-х всі системи DTP і графічні програми були виключно англомовними, тоді взагалі не було альтернативи. А всілякий ще більш професійний поліграфічний софт типу Preps чи RIP і зараз не локалізований, здається. Те ж саме стосувалось і медичного софта для КТ і МРТ.
   
В кінці 90-х всі системи DTP і графічні програми були виключно англомовними, тоді взагалі не було альтернативи. А всілякий ще більш професійний поліграфічний софт типу Preps чи RIP і зараз не локалізований, здається. Те ж саме стосувалось і медичного софта для КТ і МРТ.

Обалдеть... А я до сих пор не догадался, что можно поменять язык системы.... :) Так и сижу на английском всю жизнь. :)

   
Геніально!  :super:  Всі інженери 40+ дивляться на тебе як на довбойоба.  :facepalm:

у моїй команді всі інженери 40+ добре знають англійську. На тих, хто не хотів вчитись, подивились як на довбойобів і звільнили.
   
Современная культура это шаман и киркоров и прилепин. Культура точно нам их не нужна
То не культура - то підараси...  :facepalm1:  І вони точно не потрібні... Але ж тут намагаються відрізати українців від інформації.
   
у моїй команді всі інженери 40+ добре знають англійську. На тих, хто не хотів вчитись, подивились як на довбойобів і звільнили.
Ти точно довбойоб!  :facepalm1:  Виїдь за окружну - подивися на реальний світ... Дебіли бля (с)

Цуко сидить у "своїй хаті з краю" і починає розказувати як будувати всесвіт... В моїй команді! Блдь ридаю...  :weep:
   
Не згідний з автором рекомендації. Гугл видає російські відповіді на українські запити не тому, що тауий гугл а тому, що український сегмент гугла досі модерується з москви.
   
Не згідний з автором рекомендації. Гугл видає російські відповіді на українські запити не тому, що тауий гугл а тому, що український сегмент гугла досі модерується з москви.
Село і люди  :facepalm: Гуголь банкрот в кацапії і офіси закрив там...
   
Вивчити мову - це просто про час і працю. Для вивчення англійської, французької, німецької до рівня, щоб спілкуватися з носіями і більш-менш їх розуміти - це десь 600-800 годин реальної роботи. Ще стільки ж для рівня, щоб використовувати мову професійно. Якщо ви розповідаєте, що не можете вивчити мову - ви лінива жопа.
   
покажи хоть близко что-то похожее на хабр на английском. Про украинский я даже не спрашиваю — просто ржу.

wired.com
   
покажи хоть близко что-то похожее на хабр на английском. Про украинский я даже не спрашиваю — просто ржу.

wired.com

Або береш яку попало статтю ХАБРа і шукаєш там посилання на першоджерело
   
А я спеціально не видаляю. Мені так подобається дивитись, як там все горить. Люди бігають, суєтяться(с)
   
Геніально!  :super:  Всі інженери 40+ дивляться на тебе як на довбойоба.  :facepalm:

  в Совку інженери читали журнали англійською мовою або іншими іноземними мовами, в каталозі саюспєчаті все це називалося "рєпрадуціраваниє ізданія"(тобто - крадені), коштували досить дорого як для зарплати інженера але були в заводських та інших технічних бібліотеках, інакше совки взагалі б нічого не знали про технічні новини з-закордону...
   
Рукожопим взагалі ніякої іформаціїї не треба. Прийде дядя Вася і все зробить. А те,що дяді Васі, багато чого черпають на російськомовному контенті їх не іпе. Бо вони рукожопі.
   
1) я не выехал - я на тот
2) у меня нет детей-инвалидов

Ты меня с кем-то спутал
Извинения будут ?
Ты извинился перед Микки?
   
Вивчити мову - це просто про час і працю. Для вивчення англійської, французької, німецької до рівня, щоб спілкуватися з носіями і більш-менш їх розуміти - це десь 600-800 годин реальної роботи. Ще стільки ж для рівня, щоб використовувати мову професійно. Якщо ви розповідаєте, що не можете вивчити мову - ви лінива жопа.
Ковбасники ну зрозуміли куди вам йти з такими загонами?   :fuck:
   
  в Совку інженери читали журнали англійською мовою або іншими іноземними мовами, в каталозі саюспєчаті все це називалося "рєпрадуціраваниє ізданія"(тобто - крадені), коштували досить дорого як для зарплати інженера але були в заводських та інших технічних бібліотеках, інакше совки взагалі б нічого не знали про технічні новини з-закордону...
В тебе дебіла застаріла інформація... Ти як був відсталим совком так і залишився. Далі бібліотеки з підшивками совкових журналів в тебе не вистачає фантазії.
   
Як видалити російський контент з пошуку Google та YouTube
надо уметь жить в многообразном мире при наличии идеологического противостояния
стерильного мира без наркотиков, алкоголя, вражеской пропаганды и т.д. нет и не будет
и да, Санта -Клауса тоже нет
простите, что вас разочаровала :)
   
wired.com

Ясненько! Так і запішем — нікуя замени хабру нет (хотя хабр последние пару лет уже не айс, но хоть шось).

Что ты мне подсунул? Хабр посвящен целиком АйТи и сопредельным наукам. А ты мне какой-то про все подряд сайт впариваешь.
   
Re: Як видалити російський контент з пошуку Google та YouTube

Postgresql
PHP
Linux

на украинском нет
английский я за всю жизнь не освоил - только со словарем

 :facepalm1:

Що ти можеж зробити з лінуксом без англійської?
Якщо робити щось серйозне, то там все англійською, а для простого користувача є українські інтерфейси.
   
Re: Як видалити російський контент з пошуку Google та YouTube

 Є ще один момент. В пострадянському середовищі специ досить жваво й без зайвої монетизації діляться між собою професійними секретами та варіантами вирішення незвичайних проблем. Англомовні джерела у таких випадках менш корисні й занадто комерціалізовані. Тому поки що альтернативи, щоб повністю вимикати російську, я не бачу.
   
А вже переклали бібліотеки/спеціалізовані форуми/технічні портали?
ну щоб можна було читати спеки на солов'їній...  :beach:

якщо тобі тре читати спеки, то ти мав би вміти читати їх англійською
   
якщо тобі тре читати спеки, то ти мав би вміти читати їх англійською
Ти за мене не переживай... Ти краще переклади що небуть і виклади для всіх на шару... Хоч якась користь  [ua]

Останнє редагування: 23 березня 2024 16:11:59 від Ruza
   
Є ще один момент. В пострадянському середовищі специ досить жваво й без зайвої монетизації діляться між собою професійними секретами та варіантами вирішення незвичайних проблем. Англомовні джерела у таких випадках менш корисні й занадто комерціалізовані. Тому поки що альтернативи, щоб повністю вимикати російську, я не бачу.
Нєвідімая рука ринку  :weep: Ковбасники й зараз тихцем на рутракер ходять задля скачати щось на халяву  :facepalm1:  А корчать з себе стійких "патріотів мово-борців"...
   
Re: Як видалити російський контент з пошуку Google та YouTube

Нєвідімая рука ринку  :weep: Ковбасники й зараз тихцем на рутракер ходять задля скачати щось на халяву  :facepalm1:  А корчать з себе стійких "патріотів мово-борців"...
Ну, рутрекер це взагаллі окрема тема. Там й англомовні "скарби" шукають  :gigi:  Я про обмін досвідом в використанні програмного продукту, прошивки на деякі дефіцитні пристрої тощо...
   
Ну, рутрекер це взагаллі окрема тема. Там й англомовні "скарби" шукають  :gigi:  Я про обмін досвідом в використанні програмного продукту, прошивки на деякі дефіцитні пристрої тощо...
Це взагалі окрема тема  :lol: Мовновжарені ковбасники ходять в "зону сру" за прошивками на трахтори однієї дуже жадібної фірми щоб можна було ті трахтори самим ремонтувати... Так що бабло перемагає мову якщо дуже хочеться  :facepalm1:
   
Як можна професійно займатись лінукс та не знати англ хоча б для технічного читання?

   
:facepalm1:

Що ти можеж зробити з лінуксом без англійської?
Якщо робити щось серйозне, то там все англійською, а для простого користувача є українські інтерфейси.

Ну як що, завантажить (копіпаста) гноме твік тулз, та буде "гуру"
   
Як можна професійно займатись лінукс та не знати англ хоча б для технічного читання?
Навіть бейсиком без знання англійської зайняття таке собі


   
цікаво спостерігати, людина запитала поради як заблокувати у себе язикий контент, і відразу понабігали адепти язика переконувати, що цього в ніякому разі не можна робити.
і зразу в голові таке питаннячко, а вас іпе, що людина не хоче бачити язика в себе в компі чи на телефоні щоб лізти із своїми порадами?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія