Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тільки у мене склалося враження, що кацапська "опозиція" - майже всі поголовно кретини?

Всі ці навальнята і каци з їхніми "полдніками" і даванковими  :facepalm1:

Єдині більш-менш варті уваги - це ті, хто воюють зі зброєю в руках, а саме РДК, Легіон Свобода Росії та Сибірський батальйон  8-)
   
Це вони зігнали своїх кацапят, хто їм довіряв, щоб вони продемонстрували хуйлу явку, щоб той міг гарно оформити свої фальсифікації  :facepalm1:
   
Всі ці навальнята і каци з їхніми "полдніками" і даванковими  :facepalm1:

Єдині більш-менш варті уваги - це ті, хто воюють зі зброєю в руках, а саме РДК, Легіон Свобода Росії та Сибірський батальйон  8-)
не тільки у тебе. У всіх рагулів.

Даванков це не опозиція, це технічний кандидат хуйла.
   
Сибірський батальйон
батальйон сибір - це не зовсім опозиційні кацапи
там воюють головним чином нацменшинства - буряти якути та інші хто не вважає себе за адінарот з москалями
   
Як же правильно вчинила Зеленська, що не стала навіть на один гектар сідати поруч з цими кретинами  8-)
   
Т.З. аппазиція необхідна щоб доповнювати математичну модель Народний Пітун  у необхідній для цієї моделі мірі. Чи то маніпуляціями, чи то залякуваннями, чи просто частина є акторами, але вони ідеально балансують Пітуна і створюють картину що той "все робить правильно" в очах глубинаріїв.
   
Всі ці навальнята і каци з їхніми "полдніками" і даванковими  :facepalm1:

Єдині більш-менш варті уваги - це ті, хто воюють зі зброєю в руках, а саме РДК, Легіон Свобода Росії та Сибірський батальйон  8-)

А хто там опозиція?
Кац в принципі не політик.
Даванков?? Опозиція??  :lol:
   
У них є один розумний - Алєксєй Арестовіч
   
Згідно з класифікацією Вело потрапляю в розряд рагулів, оскільки не згоден з категоричним твердженням,
що вся московитська опозиція - кретини)
Їхня головна і найбільша болячка - дезорганізованість.
   
Щодо даванкова - вибачте, але не слідкував зі всім цим лайном, тому не в курсі, по якій статті воно там проходить - шифрувалося колись під опозицію, чи навіть не шифрувалося  :facepalm1:
   
Щодо даванкова - вибачте, але не слідкував зі всім цим лайном, тому не в курсі, по якій статті воно там проходить - шифрувалося колись під опозицію, чи навіть не шифрувалося  :facepalm1:

Та про що ти кажеш?!
Не можу знайти. Днями було відео, де він з хуйло після виборів в кабінеті:
Тольки вы должны возглавлять страну
Нам нужен такой руководитель как вы
Чтобы победить

І таке інше
   
Єдина користь з нього вийшла, що на закордонних ділянках просто було прізвище, за яке можна було голосувати замість хуйла. І в результаті там власне хуйло набрав 39-40%, тобто демонстрація більш менш реальної підтримки.
Але це не точно))
   
А в тебе не склалося враження, що всі кацапи, за невеликим винятком кретини?
   
Всі мінімально небезпечні давно попили чайку чи вийшли в вікно.
   
У них є один розумний - Алєксєй Арестовіч
Точно - партія СРСР 3.0 дугіна-обдристовича)
   
Щодо даванкова - вибачте, але не слідкував зі всім цим лайном, тому не в курсі, по якій статті воно там проходить - шифрувалося колись під опозицію, чи навіть не шифрувалося  :facepalm1:
Яка опозиція? Це кремлівська партія новиє люді
   
Не можу знайти. Днями було відео, де він з хуйло після виборів в кабінеті:
Тольки вы должны возглавлять страну
Нам нужен такой руководитель как вы
Чтобы победить

І таке інше

Ну, значить, він навіть не косив під опозицію. Тим більшими кретинами виглядають всі ці каци  :facepalm1:
   
Тільки у мене склалося враження, що кацапська "опозиція" - майже всі поголовно кретини?


Вони всі розуміють що проти лома нема прийому,  залишаеться лише піар.
   
Ну, значить, він навіть не косив під опозицію. Тим більшими кретинами виглядають всі ці каци  :facepalm1:
кретинами перш за все є всі хто розраховує на якісь зміни в кацапії "мирним шляхом" через голосування чи щось подібне  :-)o
   
Всі мінімально небезпечні давно попили чайку чи вийшли в вікно.
Так і через це ні лідера ні якогось єдиного центру немає. А ще не зовсім ясно скільки серед них завербованих фсб+просто корисних ідіотів якими легко маніпулювати. Крім того у них немає абсолютно ніякого реалістичного плану як щось реально змінити. Все це разом робить їх просто купою клоунів які щось там блеять. Та і якщо реалістично то при тоталітарних режимах опозиція в еміграції завжди курить бамбук. І ніфіга не вирішує.Вони вже програли все що можна.Втекли гублячи тапки.Тепер можуть тільки гавкати здалеку.
   
і якщо реалістично то при тоталітарних режимах опозиція в еміграції завжди курить бамбук. І ніфіга не вирішує.Вони вже програли все що можна.Втекли гублячи тапки.

Ээээээ.... Дедушка Ленин разочарован в такой оценке. :)

Нет никакой оппозиции в кацапстане и быть не может на данный момент. И дело даже не в отстрелах и арестах с эмиграциями.

ПыСы. Технически, в Украине тоже никогда не было никаких оппозиций. Но то такэ.
   
Взагалі, думаю, той кац - фсбешна мурзілка. Недаремно навіть навальнята трималися осторонь від нього. Тому що він свою паству всіляко намагався переконувати, що підриви будинків в Москві здійснила не ФСБ, коли вже всім було зрозуміло, що то таки ФСБ  :facepalm1:
   
Якщо постійно вибивати кращих, то лишаються все гірші.

Коли в Україні (Польщі, іншій східноєвропейській країні) винищили майже всю еліту, а трохи повтікало, то Захід працював з тими, що лишились, щоб підняти їх рівень до прийнятного. Коли на Україну (Польщу etc) раптово впала незалежність, владу було кому взяти. Десь були кращі кадри, а десь трохи окультурені комуняки, але вони були. Якби не було хоч таких, була б зразу хунта, як це найчастіше й трапляється з постколоніальними країнами після звільнення. Тобто уже зі старту сотня уламків совка з ватажками-дикунами із захватом нищили б одне одного тією купою зброї, що отримали у спадок. А далі палками і камінням, живучи у землянках.
   
Взагалі, думаю, той кац - фсбешна мурзілка. Недаремно навіть навальнята трималися осторонь від нього. Тому що він свою паству всіляко намагався переконувати, що підриви будинків в Москві здійснила не ФСБ, коли вже всім було зрозуміло, що то таки ФСБ  :facepalm1:

Тут сказати важко. Або він дійсно настількти законспірований та ручний, що йому прощається все. Або просто недосяжний до спецюслужб або не вважається загрозою. Бо в своїх мережах він наговорив вже на пожиттєве. Якщо там за звичайний пост можуть 3 роки реальної колонії впаяти.
Я за ним слідкую вже з початку війни. Послідовно він проти війни, хуйла та ін. Але такий самий недоумок-ідеаліст як Навальний. Або просто типовий русо-ліберал, як вам завгодно.
   
Якби не було хоч таких, була б зразу хунта, як це найчастіше й трапляється з постколоніальними країнами після звільнення. Тобто уже зі старту сотня уламків совка з ватажками-дикунами із захватом нищили б одне одного тією купою зброї, що отримали у спадок. А далі палками і камінням, живучи у землянках.

Як же було б чудово якби оце очікувало кацапстан на наступні пару десятків років ... і жорстке неприйняття біженців звідти на територію України  :shuffle:  Було б чудово  :beach:
   
Тут сказати важко. Або він дійсно настількти законспірований та ручний, що йому прощається все. Або просто недосяжний до спецюслужб або не вважається загрозою. Бо в своїх мережах він наговорив вже на пожиттєве. Якщо там за звичайний пост можуть 3 роки реальної колонії впаяти.
Я за ним слідкую вже з початку війни. Послідовно він проти війни, хуйла та ін. Але такий самий недоумок-ідеаліст як Навальний. Або просто типовий русо-ліберал, як вам завгодно.
і його час прийде для ліквідації. Поки що хай каналізує протестні настрої ... як вже прибрані попєрєднікі до нього   :-)o
   
Тут сказати важко. Або він дійсно настількти законспірований та ручний, що йому прощається все. Або просто недосяжний до спецюслужб або не вважається загрозою. Бо в своїх мережах він наговорив вже на пожиттєве. Якщо там за звичайний пост можуть 3 роки реальної колонії впаяти.
Я за ним слідкую вже з початку війни. Послідовно він проти війни, хуйла та ін. Але такий самий недоумок-ідеаліст як Навальний. Або просто типовий русо-ліберал, як вам завгодно.

Тю. Якщо він агент, то йому дозволяється таке говорити. Як він провокуватиме інших, якщо не буде говорити такі речі? Але вже навальнята нутром відчули, що з ним "щось не так", і, скоріше за все, не помилялись  8-)
   
Тут сказати важко. Або він дійсно настількти законспірований та ручний, що йому прощається все. Або просто недосяжний до спецюслужб або не вважається загрозою. Бо в своїх мережах він наговорив вже на пожиттєве. Якщо там за звичайний пост можуть 3 роки реальної колонії впаяти.
Я за ним слідкую вже з початку війни. Послідовно він проти війни, хуйла та ін. Але такий самий недоумок-ідеаліст як Навальний. Або просто типовий русо-ліберал, як вам завгодно.
Так він давно звалив
   
Тю. Якщо він агент, то йому дозволяється таке говорити. Як він провокуватиме інших, якщо не буде говорити такі речі? Але вже навальнята нутром відчули, що з ним "щось не так", і, скоріше за все, не помилялись  8-)

Там навпаки було. В них з навальним суперечка була, коли Навальний ще жив був..Кац пропонував діяти більш рішуче, а Навальний жував соплі
   
Всі ці навальнята і каци з їхніми "полдніками" і даванковими  :facepalm1:

Єдині більш-менш варті уваги - це ті, хто воюють зі зброєю в руках, а саме РДК, Легіон Свобода Росії та Сибірський батальйон  8-)

Ні. Ти просто "трохи тормоз", якшо враження лише зараз склалося.
   
Ні. Ти просто "трохи тормоз", якшо враження лише зараз склалося.

Ти вважаєш, що їм і далі треба було в білих шкарпетках на лавочках стояти?
   
Ти вважаєш, що їм і далі треба було в білих шкарпетках на лавочках стояти?

Та мені пох, шо їм треба. Мій пост був шо вони кретини, та це зрозуміло дуже давно.
   
Мій пост був шо вони кретини, та це зрозуміло дуже давно.
Вони далеко не кретини.
Вони настільки вдало грають відведену їм роль, що світ щиро вважає їх опозицією Хуйлові.
А насправді там наразі нема справжньої опозиції, яка хотіла би бачити свою любімую родіну серед адекватних сьогоденню країн, рівною серед рівних, яку шанують у світі, але не бояться.
Крим - маркер.

Колись на роботі одна страждущая за сссссср в якості аргументу заявила мені : "Да как же можна такоє говоріть? сссссср била самая міролюбівая страна в мірє! І нас всє боялісь!"
Пишатися тим, що "нас бояться"  :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія