Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Робота в ІТ є, але не для програмістів

Re: Робота в ІТ є, але не для програмістів

будет, потому что ИИ, когда он станет более менее глобальным, будет стремиться к минимуму энтропии. Так же, как к этому стремятся и люди в общем-то. Но у людей это не может получиться, потому что они слишком разобщены и каждый озабочен собственной выгодой. У ИИ таких проблем нет. Как только он поймет, что для улучшения собственной работы ему необходима унификация, он это сделает моментально.

с чего ему становиться более менее глобальным ?  будет куча разных ИИ,  борясщихся за независимость и между собой, все как у людей.  Как минимум у каждой страны будет свои отдельный ИИ,  как собственно и у коорпораций.  Как вы себе представляеие что параша или Ктай дадут своим ИИ куда-то интегрироваться  :facepalm:
   
Re: Робота в ІТ є, але не для програмістів

СофтСерв провів дослідження, з використанням ШІ команди розробників працюють на 40% ефективніше
так шо 40% програмістів будуть звільнені

Саме так і написали ? що звільнять 40% програмістів  ?  :D

Бо на ринку це  працює трохи інакше,  як що у них вивільняється 40% ресурсу - то вони просто збільшують на 40% кількість замовлень  ;)
   
Re: Робота в ІТ є, але не для програмістів

Чого ж не буде, фронтенд ші замінить повністю
Власне nvidia вже заявила, що нема сенсу навчати програмістів, непотрібні будуть

А чи вміє той ШІ  фіксити проблеми та баги ?

Що буде коли він зіштовкнеться з проблемою яку не зможе вирішити ? Позве людину ?  А там все написано на асемблері без ООП  :K
   
Re: Робота в ІТ є, але не для програмістів

більшість компаній це не влаштовує і вони заборонили працівникам ці тулзи використовувати

це вам хто таке сказав?
все, що вигідно, буде використано.
   
Re: Робота в ІТ є, але не для програмістів

А чи вміє той ШІ  фіксити проблеми та баги ?

Що буде коли він зіштовкнеться з проблемою яку не зможе вирішити ? Позве людину ?  А там все написано на асемблері без ООП  :K

вміє. (я навіть сам перевіряв)
а що робить людина, коли не може вирішити? ))


   
Re: Робота в ІТ є, але не для програмістів

Business Insider оновив список професій, яким загрожує небезпека через заміну штучним інтелектом:
 
• Технічні посади (програмісти, інженери, аналітики);
• Робота у ЗМІ (реклама, контент, журналістика);
• Фінанси (аналітики, особисті консультанти);
• Продавці у торговельно-інвестиційній діяльності;
• Аналітики з дослідження ринку;
• Фахівці служби підтримки;
• Графічні дизайнери;
• Помічники юристів;
• Бухгалтери;
• Вчителі;
 
Видання пише, що кількість робочих завдань, що піддаються автоматизації, продовжує стрімко зростати. Очевидно, з цієї причини глава Nvidia Дженсен Хуанг нещодавно заявив, що не радить батькам віддавати своїх дітей на програмування.
   
Re: Робота в ІТ є, але не для програмістів

вміє. (я навіть сам перевіряв)
а що робить людина, коли не може вирішити? ))

людина звертається до експертів з цього питання або якесь колективне рішення

реально складні випадки ШІ не під силу
   
Re: Робота в ІТ є, але не для програмістів

Re: Робота в ІТ є, але не для програмістів

людина звертається до експертів з цього питання або якесь колективне рішення

реально складні випадки ШІ не під силу

а колективне автоматично означає вірне? ))
   
Re: Робота в ІТ є, але не для програмістів

а колективне автоматично означає вірне? ))

програмування то не матиматика чи фізика, там нема понять вірне-невірне,  там є тільки працює-непрацює
   
я его возненавидел сразу, когда оно появилось в начале 90-х. Оно — источник всего этого раздутого и медленного софта.
яка причина, на твою думку?

адже ООП придумали щоб справитись зі зростаючою складністю програм
що пішло не так?
   
програмування то не матиматика чи фізика, там нема понять вірне-невірне,  там є тільки працює-непрацює
питання на мільйон
що таке програмування - наука, мистецтво чи ремесло?
   
Re: Робота в ІТ є, але не для програмістів

це вам хто таке сказав?
все, що вигідно, буде використано.
І що вигідного у тому що будь який співробітник може скопіювати твій продукт і йому за це нічого не буде бо AI generated code is not copyrightable. Наша компанія заборонила всі FAANG і далі по списку
   
яка причина, на твою думку?

адже ООП придумали щоб справитись зі зростаючою складністю програм
що пішло не так?

Механизм наследования — говно-идея, потому что сразу дает избыточность кода.
   
Re: Робота в ІТ є, але не для програмістів

питання на мільйон
що таке програмування - наука, мистецтво чи ремесло?

останнє
   
Re: Робота в ІТ є, але не для програмістів

Механизм наследования — говно-идея, потому что сразу дает избыточность кода.

код який не можна шивдко виправити/доповнити  іншою людиною яка його не писала - нах нікому не потрібен в принципі в сучасному світі
   
Механизм наследования — говно-идея, потому что сразу дает избыточность кода.
так, наслідування можливо найгірша штука в ооп
є багато його противників
   
останнє
ремесло це повторювати
це в принципі суперечить автоматизації, різновидом якої є програмування
   
код який не можна шивдко виправити/доповнити  іншою людиною яка його не писала - нах нікому не потрібен в принципі в сучасному світі

та да, конешна! В ООП вот доповнюваты — одно удовольствие: берешь объект, наследуешь, дописываешь свои свойства и методы, и покуй, что там еще подтянется всякой ненужной хрени на десяток мегабайт. Зато быстро!

Так вот, чувачки говнокодеры! Это у вас понятия (быстро, но неэффективно)/(медленно, но эффективно). У ИИ другие понятия: быстро и эффективно. Ему пофиг временные затраты. Ну подумаешь, без ООП он потратит на создание какого-нибудь "фотошопа" или "ворда" на 3 минуты больше, чем с использованием ООП. Если новый скомпилированный Ворд будет занимать у него 300 Мб вместо вон 2,23 Гб, который у меня на маке сейчас он весит? То это стоит лишних 3 мин работы ИИ?
   
Re: Робота в ІТ є, але не для програмістів

ремесло це повторювати
це в принципі суперечить автоматизації, різновидом якої є програмування

взагалі то інженерія,  що не зовсім ремесло але і не наука
   
Re: Робота в ІТ є, але не для програмістів

и покуй, что там еще подтянется всякой ненужной хрени на десяток мегабайт. Зато быстро!

Так вот, чувачки говнокодеры! Это у вас понятия (быстро, но неэффективно)/(медленно, но эффективно). У ИИ другие понятия: быстро и эффективно. Ему пофиг временные затраты. Ну подумаешь, без ООП он потратит на создание какого-нибудь "фотошопа" или "ворда" на 3 минуты больше, чем с использованием ООП. Если новый скомпилированный Ворд будет занимать у него 300 Мб вместо вон 2,23 Гб, который у меня на маке сейчас он весит? То это стоит лишних 3 мин работы ИИ?


и покуй, что там еще подтянется  - именно так,  главное скорость вывода продукта на рынок

А с Вордом за 3 мин от ИИ - тут тоже будет засада,  когда ИИ выйдет на такой уровень программирования,  Ворд уже никому будет не нужен, точнее тех кому он бы мог пригодится уже не останется  :K
   
главное скорость вывода продукта на рынок
бачиш медведило де корінь зла? - в бізнесі!
а точніше в нас, потреблятьських споживачах

нам би пошвидше, побільше (значить подешевше) говнопрограм і взагалі говнотоварів
   
Re: Робота в ІТ є, але не для програмістів

питання на мільйон
що таке програмування - наука, мистецтво чи ремесло?

ремесло, типу токарних робіт на заводі
   
бачиш медведило де корінь зла? - в бізнесі!
а точніше в нас, потреблятьських споживачах

нам би пошвидше, побільше (значить подешевше) говнопрограм і взагалі говнотоварів

да нет же как раз! Я каждый раз матерюсь, когда вываливают новую версию, а я еще и 2-3 версии до нее не юзал.

Просто говнокодеры хотят жрать, и постоянно придумывают какие-то "покращення", чтоб лишь бы выдать это за "новизну", зарелизить и оправдать перед начальством свое существование.

И самое главное — сейчас напрочь отсутствует обратная связь с потребителем. Никто не спрашивает пользователя: а тебе понравится, если мы сделаем вот то-то и то-то например? И пожелания пользователей — сделайте в этой программе то-то, — никто не рассматривает.

Я вспоминаю, как сразу после смерти Джобса захватившие Эппл пиdары взяли и поменяли системный шрифт Mac OS. И не просто поменяли само начертание — с тех пор системный шрифт имеет на белом фоне не черный цвет, а темно серый! Педики решили, что так меньше будут уставать глазки. Хуже видно — меньше глазки устают. Гениально!

Боже, какие вопли тогда разразились среди макюзеров! Интернет кишел обсуждениями на тему "можно ли вернуть старый системный шрифт или хотя бы вернуть ему черный цвет". Умоляли Эппл сделать это. Послушали думаешь? Хер там! Ответ от Эппла был — че вы ноете, привыкните, и все будет по пидарски хорошо.
   
говнокодеры хотят жрать, и постоянно придумывают какие-то "покращення"
і ліплять вони ці фічі одна на одну, без системи
на виході получається аморфна купа свістопердєлок

і не кодери це вирішують
їх там ціла армія, в цьому бізнесі, цілий шар суспільства


ще десять років тому програм було менше, вони були простіші і продуманіші
хтось подумав і зробив "для людей"

зараз можна ліпити любе гівно, бо "завжди можна все змінити, якщо юзеру не сподобається"
а по факту юзер в шоці, взагалі не розуміє що відбувається
а армія ІТшнтиків сита і довольна
точніше нетехнічна прослойка
технічна страждає, але мириться бо також хоче їсти
   
Я вспоминаю, как сразу после смерти Джобса захватившие Эппл пиdары взяли и поменяли системный шрифт Mac OS. И не просто поменяли само начертание — с тех пор системный шрифт имеет на белом фоне не черный цвет, а темно серый! Педики решили, что так меньше будут уставать глазки. Хуже видно — меньше глазки устают. Гениально!
це прослойка тупорилих менеджерів
   
Re: Робота в ІТ є, але не для програмістів

да нет же как раз! Я каждый раз матерюсь, когда вываливают новую версию, а я еще и 2-3 версии до нее не юзал.

Просто говнокодеры хотят жрать, и постоянно придумывают какие-то "покращення", чтоб лишь бы выдать это за "новизну", зарелизить и оправдать перед начальством свое существование.

И самое главное — сейчас напрочь отсутствует обратная связь с потребителем. Никто не спрашивает пользователя: а тебе понравится, если мы сделаем вот то-то и то-то например? И пожелания пользователей — сделайте в этой программе то-то, — никто не рассматривает.

Я вспоминаю, как сразу после смерти Джобса захватившие Эппл пиdары взяли и поменяли системный шрифт Mac OS. И не просто поменяли само начертание — с тех пор системный шрифт имеет на белом фоне не черный цвет, а темно серый! Педики решили, что так меньше будут уставать глазки. Хуже видно — меньше глазки устают. Гениально!

Боже, какие вопли тогда разразились среди макюзеров! Интернет кишел обсуждениями на тему "можно ли вернуть старый системный шрифт или хотя бы вернуть ему черный цвет". Умоляли Эппл сделать это. Послушали думаешь? Хер там! Ответ от Эппла был — че вы ноете, привыкните, и все будет по пидарски хорошо.

Тобто ООП погане через те, що говнокодери з його використанням пишуть лажу, правильно я зрозумів твій посил?
Тоді можна сказати, що і форуми херня, бо на них різні імбецили пишуть куйню. Фтопку і ООП, і форуми, і взагалі все, до чого торкається хомо, бо воно одразу перетворюється на лайно.
Так може проблема не в інструментах, а в тих, хто намагається забивати цвяхи мікроскопом пише куйню?
   
Тобто ООП погане через те, що говнокодери з його використанням пишуть лажу, правильно я зрозумів твій посил?
Тоді можна сказати, що і форуми херня, бо на них різні імбецили пишуть куйню. Фтопку і ООП, і форуми, і взагалі все, до чого торкається хомо, бо воно одразу перетворюється на лайно.
Так може проблема не в інструментах, а в тих, хто намагається забивати цвяхи мікроскопом пише куйню?

Нет, ООП просто создано для того, чтоб писать лажу. Там иначе тяжело. Если там не писать лажу, то это значит отказаться от самого принципа ООП — наследования  :D
   
Re: Робота в ІТ є, але не для програмістів

да нет же как раз! Я каждый раз матерюсь, когда вываливают новую версию, а я еще и 2-3 версии до нее не юзал.

Просто говнокодеры хотят жрать, и постоянно придумывают какие-то "покращення", чтоб лишь бы выдать это за "новизну", зарелизить и оправдать перед начальством свое существование.

И самое главное — сейчас напрочь отсутствует обратная связь с потребителем. Никто не спрашивает пользователя: а тебе понравится, если мы сделаем вот то-то и то-то например? И пожелания пользователей — сделайте в этой программе то-то, — никто не рассматривает.

Я вспоминаю, как сразу после смерти Джобса захватившие Эппл пиdары взяли и поменяли системный шрифт Mac OS. И не просто поменяли само начертание — с тех пор системный шрифт имеет на белом фоне не черный цвет, а темно серый! Педики решили, что так меньше будут уставать глазки. Хуже видно — меньше глазки устают. Гениально!

Боже, какие вопли тогда разразились среди макюзеров! Интернет кишел обсуждениями на тему "можно ли вернуть старый системный шрифт или хотя бы вернуть ему черный цвет". Умоляли Эппл сделать это. Послушали думаешь? Хер там! Ответ от Эппла был — че вы ноете, привыкните, и все будет по пидарски хорошо.
Хєрово кіпішували значить... Мікрософт прибравши кнопку "Пуск" теж отримав пістюлєй від юзерів... І таки повернув!

   
самого принципа ООП — наследования
ооп стоїть на двох принципах:

1) (забороняючий) інкапсуляція
2) (дозволяючий) наслідування

хороша парадигма забороняє писати погано, а не дає можливість писати добре
тому наслідування є поганим принципом
   
Вернее, я бы сказал наверное так: ООП позволяет и с наследованием писать нормально, но для этого надо создавать свои, нужные под именно твою задачу объекты, возможно их наследовать внутри своей задачи, но ни в коем случае не использовать (наследовать) объекты, предлагаемые всякими библиотеками, АПИ и фреймворками, которые настолько универсальны, настолько погрязли еще и в множественном наследовании, что говнокод обеспечен.

Но ведь современные говнокодеры взвоют: как это так, отказаться от готовенького и каждый раз писать что-то свое, но оптимальное. Это ж долго!
   
Слово объекты наверное надо заменить на слово классы, но у меня отобрана возможность редактировать свои посты.
   
Re: Робота в ІТ є, але не для програмістів

каждый раз писать что-то свое, но оптимальное. Это ж долго!
Бізнесу це накуй не потрібно... Бо довго, складно підтримувати, велика залежність від пісатєля...  B-)
   
Re: Робота в ІТ є, але не для програмістів
PAL

Но ведь современные говнокодеры взвоют: как это так, отказаться от готовенького и каждый раз писать что-то свое, но оптимальное. Это ж долго!


взвиють не кодери, ім реально похєру, аби платили
взвиють манагери
Знаєш чому?
тому що поки ти будеш писати "своє, оптимальне", твій конкурент видасть вже п'яту версію свого продукту й підсадить на свій продукт увесь ринок

скажеш, не так?

на тобі приклад з реального життя: Win NT vs OS/2
Чудовий, оптимізований продукт OS/2 програв поробці Біллі, розгромно програв!
   
Re: Робота в ІТ є, але не для програмістів

Вернее, я бы сказал наверное так: ООП позволяет и с наследованием писать нормально, но для этого надо создавать свои, нужные под именно твою задачу объекты, возможно их наследовать внутри своей задачи, но ни в коем случае не использовать (наследовать) объекты, предлагаемые всякими библиотеками, АПИ и фреймворками, которые настолько универсальны, настолько погрязли еще и в множественном наследовании, что говнокод обеспечен.

Но ведь современные говнокодеры взвоют: как это так, отказаться от готовенького и каждый раз писать что-то свое, но оптимальное. Это ж долго!

Тобто, все ж таки ти про забивання цвяхів мікроскопом.
   
взвиють не кодери, ім реально похєру, аби платили
взвиють манагери
Знаєш чому?
тому що поки ти будеш писати "своє, оптимальне", твій конкурент видасть вже п'яту версію свого продукту й підсадить на свій продукт увесь ринок

скажеш, не так?

на тобі приклад з реального життя: Win NT vs OS/2
Чудовий, оптимізований продукт OS/2 програв поробці Біллі, розгромно програв!

Не бойся, всем займется ИИ — все будет очень быстро.

OS/2: когда я еще работал на ящике, на весь НИИ нашелся один энтузиаст, который себе поставил ее, ковырял и агитировал других. Но что-то его никто не поддержал больше. То ли софта под нее не было нужного, то ли что еще — не помню уже
   
Re: Робота в ІТ є, але не для програмістів

Не бойся, всем займется ИИ — все будет очень быстро.

OS/2: когда я еще работал на ящике, на весь НИИ нашелся один энтузиаст, который себе поставил ее, ковырял и агитировал других. Но что-то его никто не поддержал больше. То ли софта под нее не было нужного, то ли что еще — не помню уже

Девелопери перекваліфікуються в перекладачів між ШІ і замовником.
   
Re: Робота в ІТ є, але не для програмістів

Но ведь современные говнокодеры взвоют: как это так, отказаться от готовенького и каждый раз писать что-то свое, но оптимальное. Это ж долго!

говнокодеры и оптимальное ? риали ?


если каждый начнет писать свое - будет только на порядок больше говнокода  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія