Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: транзитна віза

Re: ФЗВ: транзитна віза

розмовляла на мові Діккенса.

вона мабуть з ним колись пила чай з пакетиків "інгліш брекфаст".
от і нахваталася..
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

мабуть стандарт : вокзал - катер - міст Реальто - площа Сан Марко і палац - палац Дожів - міст вздохів.
ну ще на звіницю піднятися.
і туалет потім шукати... :)
Ні. Слухали оперу в Малібрані
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Площу теж відвідали
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Ні. Слухали оперу в Малібрані

жир..
навіть не питаю де на гран каналі ви жили

ну хоча б масочку гипсову купили?..
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Через те потрібно пройти всім, хто відвідує Венецію
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

жир..
навіть не питаю де на гран каналі ви жили

ну хоча б масочку гипсову купили?..
Ніт, не купляв. А ви були тільки в Венеції?
Чи ще десь?
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Через те потрібно пройти всім, хто відвідує Венецію

через шо?
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Дайте будьласочка пораду, як можна злітати до GB, як і де отримати візу.

https://www.gov.uk/standard-visitor/apply-standard-visitor-visa
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

через шо?
Через знайти, де заночувати недалеко від Гран каналу
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

https://www.gov.uk/standard-visitor/apply-standard-visitor-visa
дякую!
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

А ви були тільки в Венеції?

ну там ще подорозі були якісь городи..
до речі теж з оперою
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Через знайти, де заночувати недалеко від Гран каналу

та там тих хостелів...

так а шо давали у Малібран?
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Якою?
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

La Statira
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

La Statira
щось ви зависли. ГУГЛІТЄ нєбось?
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

2019 год типа?
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

щось ви зависли. ГУГЛІТЄ нєбось?

нуда.
я туристом їздив, Лідо мене не цікавило
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

2019 год типа?
Так
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Та хз....моя сім'я говороить українською. А шо, там багато кацапів ? Просто вдалося норм житло арендувати....
В Великому Торонто 4 цілоденних українських шкіл, 10 суботніх. В тій стороні де Ню Маркет жодної, зате кілька російських, і садочків російських. Ну і магазини. Так що кожний порядний українець при виборі місця проживання біля Торонто, точно вибере Ню Маркет. Ну хіба ще Фінч і Даферін можуть вибрати.
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

В Великому Торонто 4 цілоденних українських шкіл, 10 суботніх. В тій стороні де Ню Маркет жодної, зате кілька російських, і садочків російських. Ну і магазини. Так що кожний порядний українець при виборі місця проживання біля Торонто, точно вибере Ню Маркет. Ну хіба ще Фінч і Даферін можуть вибрати.

Нє, нє, нє. Коронка, ще Bathurst & Finch. Принаймі була. А взагалі то Bathurst від Steeles до Sheppard. Колись зайшов там в магазин і зразу ностальгія. Такий типовий запах, як в сільських "кооперативах".
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

В Великому Торонто 4 цілоденних українських шкіл, 10 суботніх. В тій стороні де Ню Маркет жодної, зате кілька російських, і садочків російських. Ну і магазини. Так що кожний порядний українець при виборі місця проживання біля Торонто, точно вибере Ню Маркет. Ну хіба ще Фінч і Даферін можуть вибрати.

Нє, нє, нє. Коронка, це Bathurst & Finch. Принаймі була. А взагалі то Bathurst від Steeles до Sheppard. Колись зайшов там в магазин і зразу ностальгія. Такий типовий запах, як в сільських "кооперативах".
   
Re:

В Великому Торонто 4 цілоденних українських шкіл
Цікаво, а для кого це? Який зміст? Вивчати Шевченка у вишиванці? Де діти можуть вчитися після такої школи? Скільки в Торонто українських коледжів та університетів?

Перепрошую за так багато питань)
   
Re:

Цікаво, а для кого це? Який зміст? Вивчати Шевченка у вишиванці? Де діти можуть вчитися після такої школи? Скільки в Торонто українських коледжів та університетів?

Перепрошую за так багато питань)

вони готуються повертатися до України.
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

В Великому Торонто 4 цілоденних українських шкіл, 10 суботніх. В тій стороні де Ню Маркет жодної, зате кілька російських, і садочків російських. Ну і магазини. Так що кожний порядний українець при виборі місця проживання біля Торонто, точно вибере Ню Маркет. Ну хіба ще Фінч і Даферін можуть вибрати.

Діти вчаться в якійсь католицькій - дуже подобається.
   
Re:

Цікаво, а для кого це? Який зміст? Вивчати Шевченка у вишиванці? Де діти можуть вчитися після такої школи? Скільки в Торонто українських коледжів та університетів?

Перепрошую за так багато питань)
Я думаю, вам в Ню Маркеті буде ок.
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Я думаю

Погано думаєте.
Так що роблять діти після повноденної української школи в Торонто? Йдуть далі до англомовної? Дійсно цікаво.
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Погано думаєте.
Так що роблять діти після повноденної української школи в Торонто? Йдуть далі до англомовної? Дійсно цікаво.
Та нє, забудьте. Не треба вам того. Перетнули польський кордон, значить дома говоріть по польски, бо що далі, навіть не буде як в магазин вийти без польської. Переїхали німецький кордон, всьо до жінки тільки як фрау звертаємося. Приїхали в Канаду, всьо будем з дітьми на страшній ламаній англійській говорити, бо вони не дай Боже вивчать українську і не зможуть після цього поступити до "каледжу".
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Погано думаєте.
Так що роблять діти після повноденної української школи в Торонто? Йдуть далі до англомовної? Дійсно цікаво.

Українська культура - це на додаток до стандартної освіти. Професійно краще в чомусь іншому розвиватись також.
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

це на додаток до стандартної освіти
Це зрозуміло і так зазвичай. Але сказано
В Великому Торонто 4 цілоденних українських шкіл, 10 суботніх.

Про суботні школи у мене питань нема.
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Це зрозуміло і так зазвичай. Але сказано
Про суботні школи у мене питань нема.

Ну то як релігійні школи. Вивчають все що треба для коледжу але з ухилом до української культури
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Вивчають все що треба для коледжу але з ухилом

Як альтернатива канадським католицьким школам? І, напевно, все-таки не тільки з українською мовою викладання. Ясно, дякую.
   
Re:

Цікаво, а для кого це? Який зміст? Вивчати Шевченка у вишиванці? Де діти можуть вчитися після такої школи? Скільки в Торонто українських коледжів та університетів?

Перепрошую за так багато питань)

Це початкові школи
В мене донька ходила в українську школу Кардинала Сліпого.
Садочок і перші 3 класи.
По перше не так важко було переходити з української на англійську.
По друге допомогло їй зберегти мову.
Звичайно більше значення мало те що ми дома тільки по українські розмовляли.
Але то теж додало
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Погано думаєте.
Так що роблять діти після повноденної української школи в Торонто? Йдуть далі до англомовної? Дійсно цікаво.

Там викладання на англійській. Але є урок української
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

викладання на англійській. Але є урок української

Чітко. Чотко. Дякую
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія