Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вибори президента США 2024

Re: Вибори президента США 2024

Саме за Трампа, а не за респів. Трамп не респ, це просто уйобок, що здійснив рейдерське захоплення партії

Ні, за респів.
Не має значення прізвище кандидата, то нічого не змінить.
В палаті представників у упоротих трампістів меншість, але саме вони заправляють всім. Саме респівська більшість заблокувала допомогу Україні.
У респів не залишилось нормальних людей, всіх, хто мав якісь принципи і совість, трампісти видавили з партії, а інші просто прогнулись під трампанзів.

Саме тому кожен голос за респів на будь-якому рівні - це голос за хуйла!
   
Re: Вибори президента США 2024

Рамасвами - гораздо приличнее Хейли. Кстати, она тоже индуска. Настоящая фамилия у нее дурацкая. Брахмапутра какая-то или типа того.

 я знав  :facepalm1:
   
Re: Вибори президента США 2024

Кацапо-трампанзівські пропагандони змагаються хто більш упоротий.  :lol:  :good:
   
Re: Вибори президента США 2024

я знав  :facepalm1:

Это все знают.
 :read:
   
Re: Вибори президента США 2024

Это все знают.
 :read:
Рамасвамі типовий популіст балабол. В країнах Гани, Уганди він би був пастором та прічив у церкві. У штатах таким популістам дуже важко. сьогодні він прічить про одна завтра про інше. там немає спайну, лише відслідковуввння трендів. Такі люди як він - вони не створюють новини вони ганяють на них як на хвилях...
   
Re: Вибори президента США 2024

У штатах таким популістам дуже важко. сьогодні він прічить про одна завтра про інше. там немає спайну, лише відслідковуввння трендів.

Чому це важко?
Твої кумири Трамп та ДеСантіс, такі самі піздаболи-популісти.
Вся трампанзівська пропаганда - це виключно тупий популізм.
   
Re: Вибори президента США 2024

Україна, скоріш за все, просто буде віддана Хуйлу. Як і уся східна Європа. Шанси, що Трамп не зможе висунутись - відсотки 3, або 4. Тому треба вже зараз, поспіхом, якось усіма правдами та неправдами організовувати виробництво снарядів, якихось ракет типу хамасівських, та якомогоа швидше будувати лінії манергейма усюди, де встигнемо.

повністю згодна, але зелена влада зайнята виключно мірянням рейтингів, скандалами та розкраданням країни,
тому нічого доброго нас не чекає
   
Re: Вибори президента США 2024

В Штатах сейчас имеется негласная ориентировка. На пост президента нужно выбрать негра, бабу, ветерана-инвалида, и гомосека. Получилось только один раз с негром. Но у него действительно была поддержка, и я сам за него голосовал. С остальными не вышло, хотя их продвигал админресурс.
Жена Клинтона баба.
Мак-Кейн  инвалид ветеран.
Марко Рубио - гомосек.
Как в эту компанию попал Байден - нам не объяснили. Видимо слабоумие приравнивается к инвалидности.
   
Re: Вибори президента США 2024

В Штатах сейчас имеется негласная ориентировка.

от він і їбонувся бідолашний... (с)
   
Re: Вибори президента США 2024

Інвалід то був Трамп.  :punish:
Там з головою реальні проблеми, а вибрали його такі самі інваліди на голову. :fuck:


   
Re: Вибори президента США 2024

от він і їбонувся бідолашний... (с)

Це просто кацап, вони їбануті від природи.
   
Re: Вибори президента США 2024

З Обами на Трампа. Шанувальник бездарних популістів, і пох на ідеологію.... так, є такі в Штатах, особливо на мідвесті
   
Re: Вибори президента США 2024

А демократы уже заранее слили. Я вообще не помню, чтобы они кого-то пиарили в СМИ. Короче, они ни на что не недеются. Сейчас интрига в том, кто будет президентом от республиканцев. Трамп недосягаем в плане рейтинга, но на честный избирательнай процесс надежды мало. Сейчас пытаются протащить Никки Хейли. Это такая же дура, как Псаки. Народ с нее ржет. Ну будет совсем не до смеха, когда за нее будет админресурс. Это очень вероятно.
Це де з неї ржуть в ольгіно?
   
Re: Вибори президента США 2024

я знав  :facepalm1:
Ти це реально так думаєшь?
   
Re: Вибори президента США 2024

Ти це реально так думаєшь?
я знав що воно підтримує рамасвамі
   
Re: Вибори президента США 2024

Мужик пришел на прием к психотерапевту. Доктор вытащил из ящика кирпич, положил на стол и говорит.
- Посмотрите на этот кирпич и скажите, о чем вы подумали?
- О п#зде.
- Почему о п#зде?!!
- А я всегда о ней думаю.

Так это я про обсуждения. Поражает способность местных обитателей в любой теме писать про кацапов. Вы, вообще, можете думать о  чем-то другом?
   
Re: Вибори президента США 2024

Мужик пришел на прием к психотерапевту. Доктор вытащил из ящика кирпич, положил на стол и говорит.
- Посмотрите на этот кирпич и скажите, о чем вы подумали?
- О п#зде.
- Почему о п#зде?!!
- А я всегда о ней думаю.

Так это я про обсуждения. Поражает способность местных обитателей в любой теме писать про кацапов. Вы, вообще, можете думать о  чем-то другом?
звісно можемо. але ти слухав рамасвамі? він хоче злити Україну хуйлу. Прямо про це говорив. Посуті він стоїть на початку колони комформістів.
   
Re: Вибори президента США 2024

Трампісти більші хуйлівці, ніж кацапські хуйлівці
   
Re: Вибори президента США 2024

звісно можемо. але ти слухав рамасвамі? він хоче злити Україну хуйлу. Прямо про це говорив. Посуті він стоїть на початку колони комформістів.

Першим, хто хоче злити Україну хуйлу - це Трамп, а за ним вже йдуть недофюрери ДеСантіс та Рамасвамі.

Взагалі у респів зараз нема з чого вибирати. Навіть та ж Хейлі не зможе нічого змінити, поки у трампанзів більшість в палаті представників.

Єдиний шанс - це перемога демократів.
   
Re: Вибори президента США 2024

Трампісти більші хуйлівці, ніж кацапські хуйлівці
:facepalm1:  :weep:
   
Re: Вибори президента США 2024

:facepalm1:  :weep:

Правда в очі коле?
Ти тут сам виступаєш за припинення допомоги Україні.
   
Re: Вибори президента США 2024

Респи не будуть двигати Трампа, кажуть, що ставлять на жінку, що була представницею в ООН від США
Звідки ти це взяв?
Нікі Хейлі це найкращій варіант як для України, так і для Ізраїлю та і для всього світу (окрім кацапів та іншої мразоти) серед усіх можливих кандидатів як від респів так і від демів.
   
Re: Вибори президента США 2024

Звідки ти це взяв?
Нікі Хейлі це найкращій варіант як для України, так і для Ізраїлю та і для всього світу серед усіх можливих кандидатів як від респів так і від демів.
так це непоганий варіант. бо демси то імпотенти йопані. безсилі слабкі та нажахані.
   
Re: Вибори президента США 2024

Звідки ти це взяв?
Нікі Хейлі це найкращій варіант як для України, так і для Ізраїлю та і для всього світу (окрім кацапів та іншої мразоти) серед усіх можливих кандидатів як від респів так і від демів.

Нічого вона не зможе вдіяти, якщо контроль над палатою представників і далі буде у трампістів.

Для допомоги Україні треба щоб демократи відновили контроль над палатою представників і утримали сенат.
   
Re: Вибори президента США 2024

так це непоганий варіант. бо демси то імпотенти йопані. безсилі слабкі та нажахані.

Бреше кацапський виблядок як завжди.  :fuck:
При твоїх респах, жодного цента допомоги не було виділено для України.
А "безсилі слабкі та нажахані" демократи постійно надавали допомогу на мільярди доларів. Завдяки цій допомозі вдалося звільнити Житомирську, Чернігівську, Харківську області та правобережжя Херсонщини.

Не дивно, що ти так ненавидиш демократів.  :fuck:
   
Re: Вибори президента США 2024

Звідки ти це взяв?
Нікі Хейлі це найкращій варіант як для України, так і для Ізраїлю та і для всього світу (окрім кацапів та іншої мразоти) серед усіх можливих кандидатів як від респів так і від демів.

В Америке принято голосовать за того кандидата, который лучше для Америки.
   
Re: Вибори президента США 2024

В Америке принято голосовать за того кандидата, который лучше для Америки.
і чим рамасвамі кращий для Америки за інших кандидатів?
   
Re: Вибори президента США 2024

В Америке принято голосовать за того кандидата, который лучше для Америки.

С этой точки зрения, Хейли - дура. Почему дура? Просто я её знаю лучше других. Ток получилось по некоторым причинам.
   
Re: Вибори президента США 2024

і чим рамасвамі кращий для Америки за інших кандидатів?

Я не говорил, что он лучший. Он неплохой. Лучший - Трамп. Но Рамасвами тоже не будет тратить деньги на чужие конфликты. Поэтому он на втором месте у меня.
   
Re: Вибори президента США 2024

Я не говорил, что он лучший. Он неплохой. Лучший - Трамп. Но Рамасвами тоже не будет тратить деньги на чужие конфликты. Поэтому он на втором месте у меня.
тобто треба віддати світ параші і Китаю? а потім боротися з комуністами в Колумбії? з ракетами на Кубі? а потім ловити літаки у Башні Близнюки?
   
Re: Вибори президента США 2024

А говоря в общем, от президента зависит не очень много. Есть еще конгресс, госдеп, Петнагон, ЦРУ и пр. Президет может только немного влиять на всю эту компанию. Он не царь.
   
Re: Вибори президента США 2024

От закрився ти на своїй фермі. а потім хєрак і Амазон тебе чаржить за товари в 10 разів більше. Бо твій срвний доляр вже нікому не потрібен
   
Re: Вибори президента США 2024

А говоря в общем, от президента зависит не очень много. Есть еще конгресс, госдеп, Петнагон, ЦРУ и пр. Президет может только немного влиять на всю эту компанию. Он не царь.
звісно шо не цар але військові діла за кордоном повністю контролює.
   
Re: Вибори президента США 2024

Ну то де ти пропав? розказуй про переваги світу де США остання країна з якою ніхто не рахується.
   
Re: Вибори президента США 2024

А чтобы бороться с самолетами в башнях - близнецах и ракетами на Кубе, президента мало. Вся внешняя политика должна кардинально измениться. Это очень сложно. Америка должна перестать быть пугалом для всего мира. Она должна стать доброжелательной, привлекательной и пр. В наше время американцы, выезжаюшие за границу называют себя канадцами, автралийцами... кем угодно. Считается, что американцем быть стыдно. Дожили, короче. А чтобы поправить это дело, потребуется лет 100. Так что какая разница - Трамп, Рама. Это мелочь.
   
Re: Вибори президента США 2024

В Америке принято голосовать за того кандидата, который лучше для Америки.

Якби це була правда, то Трамп ніколи б не став президентом і зараз не був би найбільш рейтинговий серед респів.
Трамп - це нагірший президент за всю історію США і ще один срок Трампа стане смертельним вироком для країни.
У респів зараз протилежна танденція - вибирати найгіршого для США кандидата.
   
Re: Вибори президента США 2024

А чтобы бороться с самолетами в башнях - близнецах и ракетами на Кубе, президента мало. Вся внешняя политика должна кардинально измениться. Это очень сложно. Америка должна перестать быть пугалом для всего мира. Она должна стать доброжелательной, привлекательной и пр. В наше время американцы, выезжаюшие за границу называют себя канадцами, автралийцами... кем угодно. Считается, что американцем быть стыдно. Дожили, короче. А чтобы поправить это дело, потребуется лет 100. Так что какая разница - Трамп, Рама. Это мелочь.

1. Америка должна перестать быть пугалом для всего мира. - це ви про що? тобтопо 250 тис нелегалів заїжжають щомісяця до "пугала"? якийсь брєд.
2. В наше время американцы, выезжаюшие за границу называют себя канадцами, автралийцами... кем угодно. Считается, что американцем быть стыдно- перший раз про це чую. особливо від емігранта. ви точно в Америці живете?

і взагалі яке це відношення має до політики ізоляції. надайте причину чому ізоляція це добре.
   
Re: Вибори президента США 2024

Америка може бути "пугалом" хіба шо для терористів, по типу Північної Кореї. Навіть кацапи - на рівні простих людей тікають в штати аж бігом. Форт Лодердейл скупчений партією Єдина Росія накорню (привіт cynic)  :)
   
Re: Вибори президента США 2024

Америка може бути "пугалом" хіба шо для терористів, по типу Північної Кореї. Навіть кацапи - на рівні простих людей тікають в штати аж бігом. Форт Лодердейл скупчений партією Єдина Росія накорню (привіт cynic)  :)

Колонизация Америки происходит уже лет 500. И что с того? Они же не для того едут чтобы строить демократию. Они едут, чтобы забрать бабло, землю. Раньше американцев при этом отправляли в резервации, не спрашивая их мнения. Теперь стало чуть цивилизованнее, но смысл не меняется. Едут не потому, что в России полюбили Америку. Едут потому, что русский мир расширяется. Ну и как партия Единая Россия голосует нынче в вашем Лодердейле? Неужели за Байдена?
Фигню вы написали, в общем.
   
Re: Вибори президента США 2024

> перший раз про це чую.

It's okay. Просто вы недавно в Америке. Поживите еще лет 20 и узнаете много интересного. А украинцы, приезжающме в США называет себя русскими. Сейчас вы тоже скажете, что такого не бывает.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія