Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Starship - тестовий політ.

Re: Starship Flight Test
PAL

так я це і маю на увазі, а на мене тут  всі насіли....
п.с. колись, як вчився, в інституті були такі екземпляри- от, моделювання все вирішить, позбудемось витрат на фізичні експерименти... угу, угу...

ні, ніяке моделювання не замінить експерименту, просто дає можливість значно зменшити кількість експериментів
хоч й бахнуло, але інформація, що вони отримали, безцінна. Вона дасть можливість таки запустити таке одоробло

   
Re: Starship Flight Test

так я це і маю на увазі, а на мене тут  всі насіли...

Бо ти написав маячню, як завжди.
Лише людина, що ніколи не займалась наукою та експериментами, може думати, що все можна зробити правильно з першого разу без експериментів та помилок. :punish:
   
Re: Starship Flight Test

так я це і маю на увазі, а на мене тут  всі насіли....
п.с. колись, як вчився, в інституті були такі екземпляри- от, моделювання все вирішить, позбудемось витрат на фізичні експерименти... угу, угу...

Для моделювання треба якісь вхідні параметри. Для збору таких параметрів робляться експерименти.
   
Re: Starship Flight Test

Маск замахнувся на максимум результат - старт з бустером, розділення та орбітальний політ Старшипа.
Це був перший запуск бустера, могли замість повнофункціональног о старшипа прставити на верх масогабаритний макет старшипа, щоб відпрацювати спочатку запуск бустера.
Ну можливо на макеті не можливо було все перевірити.
   
Re: Starship Flight Test

Маск замахнувся на максимум результат - старт з бустером, розділення та орбітальний політ Старшипа.
Це був перший запуск бустера, могли замість повнофункціональног о старшипа прставити на верх масогабаритний макет старшипа, щоб відпрацювати спочатку запуск бустера.

Тут він протупив, звичайно.....
   
Re: Starship Flight Test

Старт вцілів. Це - головнее. Там вже черга з нових ракет. В які внесені внесені покращення. Наприклад, електропривід двигунів замість гідравлики... Нуто таке...

Маємо згадати Фалькон-1. Він полетів лише з 5 разу.

:(

   
Re: Starship Flight Test

Там все аж до самого відділення йшло наче нормально. А механізм відділення там якийсь дуже нестандартний. Ще ніхто ніколи так не відділявся..... Звичайно ж вірогідність успішного завершення цього відділення була мінімальною.....  Наступного разу повинні його здійснити, якщо у маска руки не опустяться
Ні, там проблеми раніш почалися.  Двигуни відмовили  5 шт а також,  почався витік чогось збоку ще до відділення тому і закрутило  мабуть.
   
Re: Starship Flight Test

Ну можливо на макеті не можливо було все перевірити.

Ну якщо дорогі керамічні плитки заміниш дешевими бетонними, замість шести двигунів поставиш один то в плані відпрацювання механізму відділення - це буде точно таке як і справжній старшіп, але НАБАГАТО дешевше
   
Re: Starship Flight Test

чисто теоретически? когда следующий тестовый полет?
Кто следит?

Это годы или месяцы?
   
Re: Starship Flight Test

Ні, там проблеми раніш почалися.  Двигуни відмовили  5 шт а також,  почався витік чогось збоку ще до відділення тому і закрутило  мабуть.

У мене є підозра що "відмова" двигунів - це частина тесту, а витік вбік - це якийсь маневр.... Вони казали що старшип повинен зробити якийсь маневр перед відділенням. Думаю через цей маневр вони і втратили контроль
   
Re: Starship Flight Test

чисто теоретически? когда следующий тестовый полет?
Кто следит?

Это годы или месяцы?

Як маск вирішить так і буде. Можливо вони почнуть макети кожні кілька місяців пуляти щоб відпрацювати механізм відділення, а може знову будуватимуть повноцінний старшип - це явно не меньше року займе
   
Re: Starship Flight Test

А у вернера на 5 ти двигунах і полетіло...
   
Re: Starship Flight Test

Ну можливо на макеті не можливо було все перевірити.

Воно то так, але шанси що все пройде ідеально з першого разу були мінімальні.
   
Re: Starship Flight Test

 Приєднуюсь до коментів, що забагато для першого старту від системи захотіли. Цілком ймовірно, що головною перепоною для поступового й методичного тестування стали довгі бюрократичні процедури й постійні заборони, тож коли, нарешті, дозвіл було отримано - вийшло так, як вийшло. Маневр з нахилом було заплановано й, теоретично, ракета була деякий час під правильним кутом, але самого відділення не сталося й це головне розчарування тесту, бо навіть перепони у вигляді витоку кисню, й непрацюючими двигунами система керування, наче, подолала...
   
Re: Starship Flight Test

Ні, там проблеми раніш почалися.  Двигуни відмовили  5 шт а також,  почався витік чогось збоку ще до відділення тому і закрутило  мабуть.

Чи відмовили 5, невідомо покищо.
На старті не працювали 3, що сталось з наступними двома поки невідомо, чи відмовили чи електроника їз спеціально вимкнула.
   
Re: Starship Flight Test

чисто теоретически? когда следующий тестовый полет?
Кто следит?

Это годы или месяцы?

Місяці. Один два.

Там вже в черзі декілька покращених прототипів.

Вони їх будували цілий рік, поки комісія видавала дозвіл на запуск.

Тому тепер піде (відносно) швидко.
   
Re: Starship Flight Test

чисто теоретически? когда следующий тестовый полет?
Кто следит?

Это годы или месяцы?
Вважаю  від 2-3 місяця до,  можливо, навіть декількох  неділь. Прототипи вже майже зібрані.
   
Re: Starship Flight Test

Вражає кілкість людей які повчають SpaceX як робити тести  :facepalm1:
   
Re: Starship Flight Test

У мене є підозра що "відмова" двигунів - це частина тесту, а витік вбік - це якийсь маневр.... Вони казали що старшип повинен зробити якийсь маневр перед відділенням. Думаю через цей маневр вони і втратили контроль

думаю ні, ніхто не буде ризикувати запороти відділення, тестуючи водночас відмову двигунів
   
Re: Starship Flight Test

А у вернера на 5 ти двигунах і полетіло...

 :facepalm1:
   
Re: Starship Flight Test

Вражає кілкість людей які повчають SpaceX як робити тести  :facepalm1:

 (tu)
   
Re: Starship Flight Test

А у вернера на 5 ти двигунах і полетіло...

Куди, що і як летіло у Вернера - на то є технічна документація... :) +- 25 км :)   

Але в Лодонон здебільшого потрапляли :( З Пенемюнде... :(
   
Re: Starship Flight Test

Вони казали що старшип повинен зробити якийсь маневр перед відділенням


Хто таке казав??
   
Re: Starship Flight Test

Вражає кілкість людей які повчають SpaceX як робити тести  :facepalm1:
вражає кількість людей, які неспроможні до кінця осягнути тезу опонента... але одразу- ти хто такий, маск краще знає(жіраф бальшой , яму віднєй(с))
   
Re: Starship Flight Test

Куди, що і як летіло у Вернера - на то є технічна документація... :) +- 25 км :)  

Але в Лодонон здебільшого потрапляли :( З Пенемюнде... :(

Ви шо про аполони не чули??
   
Re: Starship Flight Test

Вражає кілкість людей які повчають SpaceX як робити тести
Ну, тобто, все нормально, все йде за планом? Це я вже від декого чув  :gigi:  Власне, потрібно було подивитися на самого Маска, щоб зрозуміти, що очікування були набагато більшими. Тим більше, що до успіху (вдалого розділення) було так недалеко.
   
Re: Starship Flight Test

думаю ні, ніхто не буде ризикувати запороти відділення, тестуючи водночас відмову двигунів

Ну вони прорахували ризики звичайно і вичислили оптимальну кількість двигунів, які можна вимкнути щоб ризик збільшився не дуже сильно....... 
   
Re: Starship Flight Test
PAL

думаю ні, ніхто не буде ризикувати запороти відділення, тестуючи водночас відмову двигунів

скажімо так - відмова двигунів це очікувана штатна ситуація, бо тих двигунів дохєра, й відмова доволі вірогідна
спеціально імітувать у першому польоті то вряд чи
   
Re: Starship Flight Test

Хто таке казав??

Коментатори СпейсХ
   
Re: Starship Flight Test

Хто таке казав??
Там було внизу "горизонт" відображено з кутом нахилу. Мабуть, недарма.
   
Re: Starship Flight Test

Ну вони прорахували ризики звичайно і вичислили оптимальну кількість двигунів, які можна вимкнути щоб ризик збільшився не дуже сильно....... 


 :facepalm1:
   
Re: Starship Flight Test

Коментатори СпейсХ

Та то ви щось не те почули.
Який маневр? Вони мали розділитися як і фалкон.
У трансляції навіть ролік показували.
   
Re: Starship Flight Test

Ви шо про аполони не чули??

там все просто та одноразово.... зараз відпрацьовуються набагато більш наворочені технології
   
Re: Starship Flight Test

ти хто такий, маск краще знає
В SpaceX працюють топові Space Eng. в світі і навіть Маск гарантовано знає про тестування в 1000 раз більше тебе
   
Re: Starship Flight Test

Гроші є - най трейнується... Я деь гадаю, 6 чи 7 пуск буде нормальний... То не так все просто... На перші два я навіть не сподівався... Тай то, навіть краще... Є шанс аналізувати помілки  8-)
   
Re: Starship Flight Test

Короче - мацку був сьогодні сигнал за 41 сек до старту,
але не послухав і не відмінив старт.

І дарма.


Буде розбор польотів, розкажуть шо сталося.
Але щось там з першим ступенем погане приключилося.
   
Re: Starship Flight Test

В SpaceX працюють топові Space Eng. в світі і навіть Маск гарантовано знає про тестування в 1000 раз більше тебе
:lol: багато з тих тестувальників під стіл пішки ходило, коли я відрами транзистори палив!  :laugh:
   
Re: Starship Flight Test

During stage separation, the booster will perform a kick and flip maneuver to separate the ship from the booster. Using the inertia of the kick from the booster, the ship will separate and then ignite all six engines to continue on its path to orbit.
   
Re: Starship Flight Test

Куди, що і як летіло у Вернера - на то є технічна документація... :) +- 25 км :)  

Але в Лодонон здебільшого потрапляли :( З Пенемюнде... :(
плюс мінус 25 кеме- це чудовий результат для тодішніх технологій. маск би й такого не зробив.
   
Re: Starship Flight Test

В SpaceX працюють топові Space Eng. в світі і навіть Маск гарантовано знає про тестування в 1000 раз більше тебе
якби ми були топові інженери, то сиділи би в спейсікс, а не на форумі
тому не заважай нам тут чесати язиками
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія