Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Велика модернізація ППО та воєнної авіації

Re: Велика модернізація ППО та воєнної авіації

Дороги потрібно будувати... :D

до речі на заході варто. щоб підвозити техніку і боєприпаси
   
Сподіваюсь на найближчому засіданні ВРУ підтримають цю програму (яку сподіваюсь розробляють Кабмін і Президент) і приймуть відповідні зміни в бюджеті

ничего не будет ))
у бубочки флот в тренде
 и под это бабло турки и  бриты дают
и там можно по заграницам ездить
с видом как кормилец британского судостроения ...

а шо тут ?
еще и херов на заводе натыкают ))
   
ПЗРК ж існує.
Ти не знав?


ПЗРК має дуже обмежений спосіб застосування
   
так я давно цю дурню несу

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1115078.msg26128598#msg26128598

це взагалі не проблема


а ось по темі гілки


долучайся
посилання дати?
   
Re: Велика модернізація ППО та воєнної авіації

ничего не будет ))
у бубочки флот в тренде
 и под это бабло турки и  бриты дают
и там можно по заграницам ездить
с видом как кормилец британского судостроения ...

а шо тут ?
еще и херов на заводе натыкают ))

я не експерт як багато з тих хто тут пише
так чисто по дилетантські мені здається флот без неба то дуже гарна мішень для літаків противника, мабуть з неба дуже легко буде знищити 
   
Угу. З елт в штабі перехід на тфт...
Без фазових решіток це все дизайн а не модернізація. Власних в нас нема.

ПС. Розшифрую. Сучасний радар це в першу чергу абсолютно нерухома плоска фазова решітка з кутом огляду майже 180 град. На відміну від класичної параболічної сітчастої антени що постійно крутиться як дурна. Ця крутилка то і є отой "осцилограф" де бігає на круглому дисплеї зелений промінчик раз в пару секунд висвічуючи ціль. А фазова решітка оглядає простір за долі мілісекунд без рухомих частин і заганяє дані в комп. Саме тому сучасний радар може "вести" сотню цілей, а старий тільки то що механіка дозволила прокрутити.
Чому це власних нема ? А що тоді ось це 80К6КС1 ?
"Фенікс" 80К6КС1 від "Іскри": на що здатна "бойова" РЛС для всіх зенітних ракетних комплексів ЗСУ
   
З протикорабельними системами у нас майже все готово - залишилось наклепати дивізіони. З цим ми можемо справитися уже самі, може буде незайвою якась невелика фінвнсова допомога.
З протиповітряними системами ніби у нас теж робота ведеться. Там, напевне, нам буде незайвою науково-технічна підтримка, і деяка некритична фінансова  8-)
(tu) Будувати кораблі, в сьогоднішніх умовах, це неефективна трата коштів. Усі кошти на протикорабельні системи захисту.
   
І мені хотілось би. З літаком поки не визначились.
:D
   
я не експерт як багато з тих хто тут пише
так чисто по дилетантські мені здається флот без неба то дуже гарна мішень для літаків противника, мабуть з неба дуже легко буде знищити

это если очень быстро флот построить )
но такая поспешность  и в таком важном деле ни к чему

например, корпус фрегата на 40% готовности на верфи
никогда не потопит противник ))
   
Re: Велика модернізація ППО та воєнної авіації

це взагалі не проблема

а ось по темі гілки

долучайся
посилання дати?

я маю
думаю про них
ще там з'явилась можливість тисячу скинути ковідну на них через видавництво

що мені не подобається це відсутність детальних звітів
скільки отримали скільки і на що витратили

мені здається таке мало б бути кожного місяця 
   
красте легше всього на армійських замовленнях

Петро із Свинарчуком не дадуть збрехати
Уже посадили? Пи з даболи зелені...
   
Угу. З елт в штабі перехід на тфт...
Без фазових решіток це все дизайн а не модернізація. Власних в нас нема.

ПС. Розшифрую. Сучасний радар це в першу чергу абсолютно нерухома плоска фазова решітка з кутом огляду майже 180 град. На відміну від класичної параболічної сітчастої антени що постійно крутиться як дурна. Ця крутилка то і є отой "осцилограф" де бігає на круглому дисплеї зелений промінчик раз в пару секунд висвічуючи ціль. А фазова решітка оглядає простір за долі мілісекунд без рухомих частин і заганяє дані в комп. Саме тому сучасний радар може "вести" сотню цілей, а старий тільки то що механіка дозволила прокрутити.
От коли в Україні буде виробництво НВЧ електроніки тоді й радари на базі активної фазованої решітки будуть
   
я маю
думаю про них
ще там з'явилась можливість тисячу скинути ковідну на них через видавництво

що мені не подобається це відсутність детальних звітів
скільки отримали скільки і на що витратили

мені здається таке мало б бути кожного місяця

кстати
я вот что-то не слышал чтобы на дороги и крадивныцтво собирали у народа деньги
а на оборону трусить народ  , это уже традиция и фишка
   
до речі на заході варто. щоб підвозити техніку і боєприпаси
Осінню їхав через Стрий на Закарпаття, дорога добра. Непогана дорога і через Самбір, три роки тому зробили.
   
Уже посадили? Пи з даболи зелені...


Прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури передали до Вищого антикорупційного суду справу щодо колишнього першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони. Про це йдеться в повідомленні САП 2 липня.

«На сьогодні досудове розслідування у справі закінчено. Обвинувальний акт скеровано до Вищого антикорупційного суду для розгляду по суті», – зазначають у прокуратурі.

Йдеться про справу щодо ймовірного завдання державі збитків на 17,44 мільйона гривень. У ній також повідомили про підозру колишньому заступнику міністра оборони та директору департаменту Міноборони.

Ім’я експосадовця САП не називає, проти обставини вказують на колишнього заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

14 травня Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила про зміну підозри колишньому заступнику секретаря Ради національної безпеки і оборони Олегу Гладковському у справі про зловживання з оборонним замовленням у частині збільшення суми інкримінованих збитків з 10,62 мільйона гривень до 17,44 мільйона гривень. У червні САП заявила про завершення слідства.
   
Прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури передали до Вищого антикорупційного суду справу щодо колишнього першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони. Про це йдеться в повідомленні САП 2 липня.

«На сьогодні досудове розслідування у справі закінчено. Обвинувальний акт скеровано до Вищого антикорупційного суду для розгляду по суті», – зазначають у прокуратурі.

Йдеться про справу щодо ймовірного завдання державі збитків на 17,44 мільйона гривень. У ній також повідомили про підозру колишньому заступнику міністра оборони та директору департаменту Міноборони.

Ім’я експосадовця САП не називає, проти обставини вказують на колишнього заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

14 травня Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила про зміну підозри колишньому заступнику секретаря Ради національної безпеки і оборони Олегу Гладковському у справі про зловживання з оборонним замовленням у частині збільшення суми інкримінованих збитків з 10,62 мільйона гривень до 17,44 мільйона гривень. У червні САП заявила про завершення слідства.

это все
бла бла бла и роттердамы
а не посадили
   
ПЗРК має дуже обмежений спосіб застосування
І літак проти грунтових цілей має дуже обмежений спосіб застосування.
   
І літак проти грунтових цілей має дуже обмежений спосіб застосування.


чим обмежений?
   
чим обмежений?
Висотою і швидкістю.
   
Нажаль не тільки електронікою. Сучасне ППО має ловити в першу чергу ракети а вже потім літаки. Українські ракетні технології готові з натовською електронікою ловити літаки. З ракетами проблема, там треба високотехнологічне тверде ракетне паливо і супутникова підтримка. І це засада
позтому для борьбы с ракетными комплексами нужны собственные тактические ракетные комплексы до 1000км
   
позтому для борьбы с ракетными комплексами нужны собственные тактические ракетные комплексы до 1000км
З БЧ 500-1000кг.
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1076827.0
Переоснащення авіації Повітряних Сил ЗС України новими бойовими літаками
планується здійснити у три етапи протягом 2021-2035 років. Орієнтовна вартість переоснащення тактичної авіації становить близько 200 млрд грн.
Про це йдеться у Візії Повітряних Сил 2035, що була схвалена рішенням Військової ради Командування Повітряних Сил Збройних Сил України від 15 травня 2020 року.

По ППО такого не бачив.
с пво не радужно, но и не так критично как например с самолётами и флотом
почитайте, больше 300 ПУ с300, бук и с125 на боевом дежурстве
кроме этого
оса, стрела, тунгуска и шилка

это советское дерьмо, но оно тоже против советского дерьма (су35 это всего лишь модернизация су 27)
   
с пво не радужно, но и не так критично как например с самолётами и флотом
почитайте, больше 300 ПУ с300, бук и с125 на боевом дежурстве
кроме этого
оса, стрела, тунгуска и шилка

это советское дерьмо, но оно тоже против советского дерьма (су35 это всего лишь модернизация су 27)
Плюс Стінгер, Гром, Пьорун як вишенка на торті.
   


Місця дислокації ракетних дивізіонів (не позначено, в центрі кіл) і відповідно зони прикриття зенітно ракетними військами території України зображено на карті. Малі кола – БУК-М1 та С-125-2Д1, середні кола С-300ПТ/ПС, велике коло С-300В. Одне коло – один дивізіон. Карта розроблена відповідно до місць дислокації дивізіонів.

До карти відразу два коментарі

На карті не вказані дивізіони, по яких не має інформації у відкритому доступі по їхньому місцю дислокації. Тобто фактично, до того, що є на карті, ми маємо додати:

6 дивізіонів БУК-М1 (+6 малих кіл на карті)

5 дивізіонів С-300ПТ/ПС (+5 середніх кіл)

2 дивізіони С-300В (+2 великих кола)

Потрібно врахувати, що всі зенітно-ракетні системи є мобільними і в разі початку бойових дій, можуть змінювати місця дислокації, відповідно до оперативної обстановки.
   
Re: Велика модернізація ППО та воєнної авіації

яку сподіваюсь розробляють Кабмін і Президент
якщо можна буде щось вкрасти, то розроблять звичайно
   
Тепер стосовно інформації, що можна побачити на самій карті.

Так, територія України прикрита не повністю. Варто розуміти, що комплексами протиповітряної оборони прикриваються, передовсім, найважливіші центри та регіони країни. Задачі прикрити ВСЮ територію країни, у військ ППО не має. Бомбити умовну Жмеринку яка не являє собою ніякої ні економічної ні політичної цінності ніхто не буде.

Аналізуючи карту, можна прийти до наступних висновків:

Найбільші промислові та культурні центри країни – Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Одеса, Львів знаходяться під захистом українських систем ППО.

Під захистом ППО Дніпровський та Запорізький промисловий регіони. Також під захистом українських зенітно-ракетних комплексів знаходяться найбільші порти Чорного моря (та Маріуполь на Азовському), а також суднобудівні верфі Миколаєва та Херсону.

Крім цього, не забуваємо про 13 ракетних дивізіонів, які не позначено на карті. Так, за офіційними заявами Міністерства оборони, під захистом української ППО знаходяться (лише та інформація, що є у відкритих джерелах):

Весь каскад дніпровських ГЕС (6 станцій)

Дністровська ГАЕС

Всі АЕС (5 станцій, включно з Чорнобильською)

Дивізіонами С-300 було посилено зону проведення ООС на сході та прикрито Луцьк на північному заході країни.

Вся ця армада стоїть на захисті українського неба. І зараз одна з найбідніших країн Європи, має найбільш потужну систему ППО серед європейських країн.
   
Так, техніка не найновіша, але завдяки українській оборонній промисловості та українським розвідникам, які останні декілька років відверто кажучи, просто розкрадали з російських заводів та військових складів запчастини до комплексів ППО, які не може виготовляти українська економіка, завдяки ним, техніка зараз в повністю боєздатному стані.

Стосовно моральної застарілості – система С-300 майже одноліток американської Patriot. Так, Patriot неодноразово модернізувався з часу прийняття на озброєння. Але ми повинні розуміти, що наш ворог – це не F-22 чи F-35, а російські МиГ-29 та Су-27,30,34,35. Російські літаки цілком по зубам нашим системам.

Великою проблемою є російські ракети, найновіші з яких, наші системи збити не можуть. Тут лишається сподіватися що наші комплекси ППО зможуть прикрити радіоелектронними чи іншими перешкодами або спровокувати удар на фальшиві цілі, таким чином вивести з під першого удару наші ракетні комплекси. Бо він буде саме по ним.

А на майбутнє хотілося б вірити, що системі протиповітряної оборони буде приділена належна увага бо це одна із головних компонент національної безпеки. Смартфонами, навіть з встановленою в них Єбабусьою від російських ракет не прикриєшся. І такі комплекси продавати нам ніхто не буде. Нам їх може дати тільки власна промисловість. Мирні часи, коли Штати кормили росіян “ніжками Буша”, щоб ті не подохли з голоду, а українці не думали про власну безпеку давно минули. Настав час правильно розставляти пріоритети. І одним із головних пріоритетів для України має бути створення сучасного ракетного щита, для ПОВНОЇ ліквідації як поточних так і потенційних загроз з повітря.
   
Тепер стосовно інформації, що можна побачити на самій карті.

я типа плохой полицейский ))
эшелонированная оборона не просматривается
непонятна возможность отражать длительные атаки  с воздуха (запасы и производства ракет в необходимых количествах)

а так - ну пойдет
под пивко и чтобы утереть нос сомневающимся )
   
Так, техніка не найновіша, але завдяки українській оборонній промисловості та українським розвідникам, які останні декілька років відверто кажучи, просто розкрадали з російських заводів та військових складів запчастини до комплексів ППО, які не може виготовляти українська економіка, завдяки ним, техніка зараз в повністю боєздатному стані.

Стосовно моральної застарілості – система С-300 майже одноліток американської Patriot. Так, Patriot неодноразово модернізувався з часу прийняття на озброєння. Але ми повинні розуміти, що наш ворог – це не F-22 чи F-35, а російські МиГ-29 та Су-27,30,34,35. Російські літаки цілком по зубам нашим системам.

Великою проблемою є російські ракети, найновіші з яких, наші системи збити не можуть. Тут лишається сподіватися що наші комплекси ППО зможуть прикрити радіоелектронними чи іншими перешкодами або спровокувати удар на фальшиві цілі, таким чином вивести з під першого удару наші ракетні комплекси. Бо він буде саме по ним.

А на майбутнє хотілося б вірити, що системі протиповітряної оборони буде приділена належна увага бо це одна із головних компонент національної безпеки. Смартфонами, навіть з встановленою в них Єбабусьою від російських ракет не прикриєшся. І такі комплекси продавати нам ніхто не буде. Нам їх може дати тільки власна промисловість. Мирні часи, коли Штати кормили росіян “ніжками Буша”, щоб ті не подохли з голоду, а українці не думали про власну безпеку давно минули. Настав час правильно розставляти пріоритети. І одним із головних пріоритетів для України має бути створення сучасного ракетного щита, для ПОВНОЇ ліквідації як поточних так і потенційних загроз з повітря.
Зробити ПРО на рівні ІДЖІСу-?
Хіба це реально?
   
Зробити ПРО на рівні ІДЖІСу-?
Хіба це реально?
У нас есть КБ южное и кб Луч, они при нормальном финансировании, вполне могут разработать и выпускать ЗРК малой и средней дальности аналог Осы и Бука, а также модернизировать существующие.
   
я типа плохой полицейский ))
эшелонированная оборона не просматривается
непонятна возможность отражать длительные атаки  с воздуха (запасы и производства ракет в необходимых количествах)
а я типа хороший
на карте не указаны оса, стрела, тунгуска и шилка
то есть зрк малой дальности которые должны прикрывать зрк средней дальности
к сожалению по большой дальности с200 информации нет
было что-то про востановление, но скорей всего не получилось
   
У нас есть КБ южное и кб Луч, они при нормальном финансировании, вполне могут разработать и выпускать ЗРК малой и средней дальности аналог Осы и Бука, а также модернизировать существующие.
В сенсі ППО згоден. В сенсі ОТРК згоден. В сенсі ПРО маю великий сумнів.
   
непонятна возможность отражать длительные атаки  с воздуха (запасы и производства ракет в необходимых количествах)
против нас выставлено приблизительно 300 самолётов
"длительность атаки с воздуха" ограничена количеством воздушных целей  :)
   
а я типа хороший
на карте не указаны оса, стрела, тунгуска и шилка
то есть зрк малой дальности которые должны прикрывать зрк средней дальности
к сожалению по большой дальности с200 информации нет
было что-то про востановление, но скорей всего не получилось

это все не то
например
я противник и направляю какой-то хлам на с -300
они стреляют  два раза в это хлам - ok
пусковая С-300 разряжена и будут в тубусы полчаса запихивать ракеты ))
есть гарантии что они еще могут стрельнуть ?
   
Re: Велика модернізація ППО та воєнної авіації
dmp

У нас есть КБ южное и кб Луч, они при нормальном финансировании, вполне могут разработать и выпускать ЗРК малой и средней дальности аналог Осы и Бука, а также модернизировать существующие.

Этого мало. При всем уважении к Лучу, они динозавры прошлого тысячелетия. Нужно снижать порог входа в ВПК так чтобы коммерческие компании могли успешно проводить свои разработки и чтобы они были выгодными, а не головняком на года с прокураторой в финале.

   
я противник и направляю какой-то хлам на с -300
Так какой- то хлам- це основа авіації кацапстана.
Воно там все однакове.
   
А бабло є?

   
А бабло є?
На розробку зенітної ракети багато бабла не треба.
Вийде нормальною, то її можна продавать по світу.
   
они стреляют  два раза в это хлам
четыре
кроме этого дивизион это 12 ПУ которые расположены относительно "рядом", условный залп 48ракет
перезарядка крнечно продолжительная, тут ничего не поделаешь
   
четыре
кроме этого дивизион это 12 ПУ которые расположены относительно "рядом", условный залп 48ракет
перезарядка крнечно продолжительная, тут ничего не поделаешь

ну это условно

хлама-то у меня хватает и на полный дивизион
а дивизионами у нас называет даже один учебный нептун с одной пусковой ))
потрындеть тут мастера
не охота даже проверять этот трындеж )
только копни ))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія