Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

верите ли вы в карму?

Re: верите ли вы в карму?

Навіть в тебе:
Твоє твердження, що Бога не існує - це і є Віра...  Бо ти вірешь що його не існує..
Бог є, чувак. Але віра, що в мені, існує не об'єктивно, а суб'єктивно, бо я суб'єкт. А ти як щодо цього?
   
Re: верите ли вы в карму?

Мартіне, ви бачите? А кажете, що дія наслідку

Слово Алгоритм використано для асоціативного  розуміння..
Алгоритм це якась чотка прописана програма в нашому випадку чотка прописані правила а не сама програма.. програма змінюється але завжди в рамках вказаних правил...
Боже дав нам вибір - але за  вибір  тобі і відповідати згідно встановлених правил..

Останнє редагування: 5 вересня 2019 14:43:21 від Аeternitas
   
Re: верите ли вы в карму?

Бог є, чувак. Але віра, що в мені, існує не об'єктивно, а суб'єктивно, бо я суб'єкт. А ти як щодо цього?

Тобі як суб'єкту .. см мій попередній пост.. а саме речення яке стосується вибіру..

Останнє редагування: 5 вересня 2019 14:42:15 від Аeternitas
   
Re: верите ли вы в карму?

Дія наслідку, при чому наслідок є дією і дія - наслідком для дій
тобто дія дії і наслідок наслідку. Так?
   
Re: верите ли вы в карму?

Слово Алгоритм використано для асоціативного  розуміння..
Алгоритм це якась чока прописана програма в нашому випадку четка прописані правила а не сама програма.. програма змінюється але завжди вказаних правил...
Боже дав нам вибір - але за  вибір  тобі і відповідати згідно встановлених правил..
я тобі казав, не писати мені своєї маячні?
   
Re: верите ли вы в карму?

тобто дія дії і наслідок наслідку. Так?
Ну Ви питали, що таке карма. Карма у перекладі означає "дія".
Вам просто перекладу замало. Тому Ви мене питаєте "дія чого". Так як усе - карма і Закон Карми - це Закон причини та наслідку, значить усе є дією і одночасно наслідком дій.
   
Re: верите ли вы в карму?

я тобі казав, не писати мені своєї маячні?
:lol:
А ти хто мені такий  щоб мені щось вказивати?

По-іншому мені сугубо пофіг.. що ти мені казав або ні..

   
Re: верите ли вы в карму?

Слово Алгоритм використано для асоціативного  розуміння..
Алгоритм це якась чотка прописана програма в нашому випадку чотка прописані правила а не сама програма.. програма змінюється але завжди в рамках вказаних правил...
Боже дав нам вибір - але за  вибір  тобі і відповідати згідно встановлених правил..

У кармічному баченні світу Боженька зайвий. Це (по аналогії) як казати, що тіла падають на землю, бо якийсь бог їх до землі притягає.
   
Re: верите ли вы в карму?

У кармічному баченні світу Боженька зайвий. Це (по аналогії) як казати, що тіла падають на землю, бо якийсь бог їх до землі притягає.

Карма - один з Законів... Завдяки якому існує всесвіт у тому числі фізичний всесвіт..

По-іншому це якийсь з кутів погляду на існування Всевишнього..
Складай до купи всі погляди і побачиш в цілому картинку...
   
Re: верите ли вы в карму?

Ну Ви питали, що таке карма. Карма у перекладі означає "дія".
Вам просто перекладу замало. Тому Ви мене питаєте "дія чого". Так як усе - карма і Закон Карми - це Закон причини та наслідку, значить усе є дією і одночасно наслідком дій.
ага! все таки добрались до причин
   
Re: верите ли вы в карму?

Карма? Це причинно-наслідковий зв"язок. Будь-який вчинок впливає на життя людини.
тигрику, ми до цього нарешті добрались! (tu)
   
Re: верите ли вы в карму?

тигрику, ми до цього нарешті добрались! (tu)

 :gigi:

А чому воно на тебе впливає..?
   
Re: верите ли вы в карму?

У кармічному баченні світу Боженька зайвий. Це (по аналогії) як казати, що тіла падають на землю, бо якийсь бог їх до землі притягає.
тоді що ж мав на увазі нік, коли відкрив топік. Бо не можна ж не вірити у причинно-наслідковий зв'язок
   
Re: верите ли вы в карму?

чи можна?! 8-:
   
Re: верите ли вы в карму?

тоді що ж мав на увазі нік, коли відкрив топік. Бо не можна ж не вірити у причинно-наслідковий зв'язок

А яким чином наслідки тебе знаходять?
Навіть якщо крим тебе причину(дію) ніхто не знає...

 B-)

Останнє редагування: 5 вересня 2019 15:21:24 від Аeternitas
   
Re: верите ли вы в карму?

Цікава тема про маячню :-D  :gigi:  :read:
   
Re: верите ли вы в карму?

тигрику, ми до цього нарешті добрались! (tu)
:lol: О! Нарешті! М олодці! :lol:
   
Re: верите ли вы в карму?

Цікава тема про маячню :-D  :gigi:  :read:
ахтунг! серед нас людина (?), яка не вірить у причинно-наслідковий звя'зок!! :=V
   
Re: верите ли вы в карму?

ахтунг! серед нас людина (?), яка не вірить у причинно-наслідковий звя'зок!! :=V
:snoozer1:  У Дзіпи взагалі немає нічого святого :lol:
   
Re: верите ли вы в карму?

Ах да ... Чуть не забув правило 3.

3. Карма передається дітям...
Тобто дія (причина) має наслідки, але відповідають у тому числі діти..
   
Re: верите ли вы в карму?

тигрику, ми до цього нарешті добрались! (tu)
відкрив гамерику, винайшов лісапед, тицьнув пальцем в небо
   
Re: верите ли вы в карму?

це Закон причини та наслідку, значить усе є дією і одночасно наслідком дій.

О ! Оце воно , тобто кожне хто зара граєцця тирнетом , користаючись службовим кампутіром , за мовчазної згоди адміністартора локальної иережі , замість службові обов'язки виконувати - винне .

Винне у в економічних негараздах України .

Фсьо . крайніх віднайдено .

Кожному "охвісові" - по автозаку !!! )))   Перший лозунг сучасності . ))
   
Re: верите ли вы в карму?

леньки всю муть читать, Пратчера уже цетировали
   
Re: верите ли вы в карму?

с удивлением узнал, что некоторые не верят. а вы?
+==========================================+
Вірять віруни, а люди мають знати! Пред"яви карму!
   
Re: верите ли вы в карму?

Хтось і в Бога не вірить
+=====================================+
В котрого? З описаних 7000 релігійних систем.
   
Re: верите ли вы в карму?

одні вірять що є, інші вірять що нема
+===================================================================+
Це армовірці вірять, а люди мають знати. Бо вірити у відсутність - ознака дебілізму.
   
Re: верите ли вы в карму?

Навіть в тебе:
Твоє твердження, що Бога не існує - це і є Віра...  Бо ти вірешь що його не існує..
+=============================================================+
Це не віра, а констатація факту його відсутності. Віра для цього не потрібна.
   
Re: верите ли вы в карму?

Бог є, чувак. Але віра, що в мені, існує не об'єктивно, а суб'єктивно, бо я суб'єкт. А ти як щодо цього?
+======================+
Пред"яви свого бога!  :K
   
Re: верите ли вы в карму?

+======================+
Пред"яви свого бога!  :K
оглянься довкола! B-)
   
Re: верите ли вы в карму?

+======================+
Пред"яви свого бога!  :K

Поглянь в дзеркало... Бог ближче чим знаходиться серця..
І головне виконуй одно з правил науковців - спостерігай..
Потім аналізуйтє.. потім систематизуйтє..


І так для заправки: а покажить мені смак полуниці... 
   
Re: верите ли вы в карму?

+=============================================================+
Це не віра, а констатація факту його відсутності. Віра для цього не потрібна.

Ви не можете мене довести що його нема... Я не можу довести що він є.. бо я його відчуваю - ви ні...

Ви мені не можете показати смак... Але я його відчуваю ... І ви його відчуваєте ... Тому він для мене і для вас існує..

Ось тому що ви не можете цього відчути - хоча по мене це дуже яскраве відчуття.. (і мене дійсно дивує, чому ви в такому возрасті його не відчуваєте) тому у вас не констатація факту (бо ви Гагаріна теж не бачили) ...а саме віра в його відсутність.. як до речі і віра в існування Гагаріна.
   
Re: верите ли вы в карму?

Бог є, чувак. Але віра, що в мені, існує не об'єктивно, а суб'єктивно, бо я суб'єкт. А ти як щодо цього?

Тобто, твоя кров є суб'єктивною? ;)
   
Re: верите ли вы в карму?

оглянься довкола! B-)
+===============================================+
Оглянувся. Відсутній! Оглянувся ще раз - таки відсутній!
То пред"яви свого бога. В натурі!
   
Re: верите ли вы в карму?

Карма - один з Законів...

Не "карма - це один з законів". А "Закон Карми", фундаментальний та універсальний закон (порядок та організація явищ по принципу) причино-наслідку.
   
Re: верите ли вы в карму?

Поглянь в дзеркало... Бог ближче чим знаходиться серця..
І головне виконуй одно з правил науковців - спостерігай..
Потім аналізуйтє.. потім систематизуйтє..


І так для заправки: а покажить мені смак полуниці... 
+==============================================================================+
Смак полуниці - це результат хімічного аналізу полуниці смаковими рецепторами. І нічого більше!
І ці рецептори можна надурити іншими речовинами. Які зовсім не є полуницею.
   
Re: верите ли вы в карму?

тоді що ж мав на увазі нік, коли відкрив топік. Бо не можна ж не вірити у причинно-наслідковий зв'язок
Хйз. Це було першим питанням моім на цій гілці.
   
Re: верите ли вы в карму?

Ви не можете мене довести що його нема... Я не можу довести що він є.. бо я його відчуваю - ви ні...

Ви мені не можете показати смак... Але я його відчуваю ... І ви його відчуваєте ... Тому він для мене і для вас існує..

Ось тому що ви не можете цього відчути - хоча по мене це дуже яскраве відчуття.. (і мене дійсно дивує, чому ви в такому возрасті його не відчуваєте) тому у вас не констатація факту (бо ви Гагаріна теж не бачили) ...а саме віра в його відсутність.. як до речі і віра в існування Гагаріна.
+=========================================================================+
Таке питання було вже вирішене древніми греками: неможливо довести відсутність чогось,
можливо довести лише наявність чогось. Якщо алкаш бачить зелених чортиків, а люди
навколо - ні, то це є свідчення збою в роботі органів відчуття алкаша.
А Гагаріна я бачив. Особисто. І віра для цього зовсім не потрібна.
   
Re: верите ли вы в карму?

Вера, карма, гомеопатия - кстати, суеверия можно придумывать самостоятельно.  А томос - не вера, это политика.
   
Re: верите ли вы в карму?

О ! Оце воно , тобто кожне хто зара граєцця тирнетом , користаючись службовим кампутіром , за мовчазної згоди адміністартора локальної иережі , замість службові обов'язки виконувати - винне .

Винне у в економічних негараздах України .

Фсьо . крайніх віднайдено .

Кожному "охвісові" - по автозаку !!! )))   Перший лозунг сучасності . ))

Ну, все-таки "вина" це не те слово. Вина та гріх - це одна з центральних іудео-християнських концепцій.
"Винних" нема у кармічному світі.  Є дії, які ведуть до Дхарми, "звільнення від пастки", а є дії, які залишають у Самсарі, у "пастці кармічній", тобто.
Інші кармічні релігії та традиції можуть використати інші терміни та поняття для опису.
   
Re: верите ли вы в карму?

Ви не можете мене довести що його нема... Я не можу довести що він є.. бо я його відчуваю - ви ні...

Ви мені не можете показати смак... Але я його відчуваю ... І ви його відчуваєте ... Тому він для мене і для вас існує..

Ось тому що ви не можете цього відчути - хоча по мене це дуже яскраве відчуття.. (і мене дійсно дивує, чому ви в такому возрасті його не відчуваєте) тому у вас не констатація факту (бо ви Гагаріна теж не бачили) ...а саме віра в його відсутність.. як до речі і віра в існування Гагаріна.
Вкус прекрасно кодируется, описывается, систематизируется. (Запах тоже). И, естественно, показывается в виде формулы/состава. То, что вы этого не знаете, не делает вкус чем-то "духовным".
А вот религий у людей овердохера и практически все они несовместимы между собой, как и свойства богов. Основное свойство богов - невидимость и ненаблюдаемость, мбугога, как будто создателю всего ссущего очень надо ныкаться самому и ныкать свои следы. Логика верунов в этом вопросе чуток витиевата - неисповедимы пути господни/испытание/прыжок веры, как и в вопросе теодицеи.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія