Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

«Днєпр – ето рускій город всєгда бил» – у Дніпрі в кафе працівниця відмовилася обслуговувати відвіду

Мене конкретно ще в цій країні ніхто не примушував!!
Хай тількі спробують  :laugh:
АЛЕ! - Ключове але!
Ми обговорюемо конкретні випадки бикоццтва
Люди, які в реалі душки і лагідні дипломати, потім сідають за комп і пишуть наявні гадощі тут. - щелепа не така, за урал, свінособача мае бути знищена ...бла-бла - бла
Це не що інше як реальні думки певной частини населення. Поки що думки. Але вони ведуть до розколу і цей розкол все більше нажаль.

Нема ніякого розколу, просто ви зациклені в темі мовного питання( можливо латентно) . Таких упоротих кацапів ну від сили пару відсотків. Продавець спокійно могла відповісти українською,  це нормально.
   
Нема ніякого розколу, просто ви зациклені в темі мовного питання( можливо латентно) . Таких упоротих кацапів ну від сили пару відсотків. Продавець спокійно могла відповісти українською,  це нормально.

Тим більше парою стандартних фраз. Це просто тупа впертісь. Всрааца но нє здацца  (с)

Перепрошую за вєлікій і магучій...
   
От в 14-15-х роках, на багато вакансій в айті приходило людей  переселенців зі сходу. Багато намагались на співбесіді розмовляти українською, багато попереджали що ще не до кінця розуміють.. і все було норм, а дехто принципово розмовляв тільки російською - тоді переходиш на англ, і коли у відповідь бекання , то сорі чувак
   
   авжеж, - тре посилювати вимоги мовних законів, так як це пропонував Мухарський...
в такому випадку посиляться скандали і поножовщина, які з"явились після введення закону,
і чим це все закінчиться неважко спрогнозувати
   
в такому випадку посиляться скандали і поножовщина, які з"явились після введення закону,
і чим це все закінчиться неважко спрогнозувати

Дайте вгадаю. Майже 30 років сюсюкання з рускім міром закінчилось ордло і Кримом і загрозою знищення України.
А якщо припинити це робити як та ж маленька Прибалтика , то який прогноз ?
   
Є люди які  вважають що їх права  важливіші  за інших і  їх мова має бути  вищою за інші мови, вони не хочуть  в міжнаціональному спілкуванні використовувати  державну мову, вони вважають  що  усі в цій  державі  повинні  знати мову  їх національної меншини.
та неважливо що хто вважає,
важливо як є насправді - російською спілкується величезна маса громадян України,
і спроби переламати їх через коліно штрафами і скандалами, можуть мати небезпечні наслідки
   
та неважливо що хто вважає,
важливо як є насправді - російською спілкується величезна маса громадян України,
і спроби переламати їх через коліно штрафами і скандалами, можуть мати небезпечні наслідки

А до цього що було ? Де Донбас і Крим ?

Харош лякати.
   
Нема ніякого розколу, просто ви зациклені в темі мовного питання( можливо латентно) . Таких упоротих кацапів ну від сили пару відсотків. Продавець спокійно могла відповісти українською,  це нормально.


таких упоротих, як дівчина із Дніпра, яка записала відео, їх іще менше
але кожен такий випадок будує стіну
тема мови виходить на перший план і кожен ідентифікує себе: я російськомовний чи україномовний

я по той чи інший бік
   
та неважливо що хто вважає,
важливо як є насправді - російською спілкується величезна маса громадян України,
і спроби переламати їх через коліно штрафами і скандалами, можуть мати небезпечні наслідки

І які наслідки?
Що краще  продовжувати  дискримінацію інших національних меншин. От недавно прославилась  одна  особлива  з Києва, їй узагалі  українська мова  противна виявляється  селюцька вона.
То може узагалі відмовитись від  української ато будуть наслідки?
А може  взагалі  від України відмовитись? Чого ти і такі як ти прагнете? Чого ви не  задоволені рівними правами? Чого хочете  бути  рівнішими  серед рівних?
   
Я писал об этом на фупе много раз. Советские коммуняки были тварями, но не дураками. Они додумались не сделать из языка инструмент идеологии. Это взрывоопасная тема. Хотя, им это не очень помогло.

Нынешние -  идиоты (во главе с самым главным придурком) - додумались язык сделать ломом идеологии. Нельзя это делать, если вы хотите сохранить страну, и не собираетесь строить газовые камеры.
   
таких упоротих, як дівчина із Дніпра, яка записала відео, їх іще менше
але кожен такий випадок будує стіну
тема мови виходить на перший план і кожен ідентифікує себе: я російськомовний чи україномовний

я по той чи інший бік

Такі  оця тема ї є цим фактором, який власне і роздмухує це питання... Тут має бути одностайне думка щодо нормальної поведінки продавця.. і все.. є закон, є висновки.
Взагалі немає теми для розмови, навіщо тут фантазії пана Турчинова про якісь поділи, рагулів і т. д. 
   
Такі  оця тема ї є цим фактором, який власне і роздмухує це питання... Тут має бути одностайне думка щодо нормальної поведінки продавця.. і все.. є закон, є висновки.
Взагалі немає теми для розмови, навіщо тут фантазії пана Турчинова про якісь поділи, рагулів і т. д. 

нє, ну ясно, всі повинні бути за наших, а наші україномовні. а оскільки вони на своїй священній землі, то і всі права у них

але в реальності все трохи не так
немає ніякої священної землі і ніяких понаєхавших. І люди в своїй країні хочуть щоб їх захищала а не примушувала їхня своя рідна держава
   
нє, ну ясно, всі повинні бути за наших, а наші україномовні. а оскільки вони на своїй священній землі, то і всі права у них

але в реальності все трохи не так
немає ніякої священної землі і ніяких понаєхавших. І люди в своїй країні хочуть щоб їх захищала а не примушувала їхня своя рідна держава
Якщо ви вважаєте, що закон якимось чином принижує російськомовних громадян - тоді це тема до дискуссії.
Але по темі топіку: Нагадаю як вона звучить:

"Днєпр – ето рускій город всєгда бил" - фраза

Це фраза людини, яка згідно закону мала б відповісти на укр.  Які тут можуть бути аргументи, для виправдання такої поведінки?

   
Якщо ви вважаєте, що закон якимось чином принижує російськомовних громадян - тоді це тема до дискуссії.
Але по темі топіку: Нагадаю як вона звучить:

"Днєпр – ето рускій город всєгда бил" - фраза

Це фраза людини, яка згідно закону мала б відповісти на укр.  Які тут можуть бути аргументи, для виправдання такої поведінки?


я поведінку даної особи не виправдовую навіть якби відповідного закону не було
якщо уже клієнт тебе попросив, то треба з ним перейти на його мову, якщо вона є доступною. Це ж не суахілі. Тим більше не припустимо не знати державну мову на елементарному рівні. Хоча я думаю, все вона знає, це просто гонор

але я думаю, що не будь цього закону, не було би і більшої половини випадків, які зараз обговорюють
він зіграв роль провокації
   
я поведінку даної особи не виправдовую навіть якби відповідного закону не було
якщо уже клієнт тебе попросив, то треба з ним перейти на його мову, якщо вона є доступною. Це ж не суахілі. Тим більше не припустимо не знати державну мову на елементарному рівні. Хоча я думаю, все вона знає, це просто гонор

але я думаю, що не будь цього закону, не було би і більшої половини випадків, які зараз обговорюють
він зіграв роль провокації
Не думаю, що саме закон зіграв роль провокації.  Соплі і воплі  неадекватів і умовних турчинових були б у любому випадку. Просто не тре звертати на це увагу,  Тай і все. Толерантність не допомагає, перевірено кримом і донбасом
   
Не думаю, що саме закон зіграв роль провокації.  Соплі і воплі  неадекватів і умовних турчинових були б у любому випадку. Просто не тре звертати на це увагу,  Тай і все. Толерантність не допомагає, перевірено кримом і донбасом

Навіть шкодить. Перевірено  кримом і донбасом
   
Крим стався не через мовну толерантність

а через революцію, яка виявилась переворотом.
не законна зміна влади відкрила дорогу до не законних сепаратистських референдумів
   
якби не мовна толерантність, то втратили би не тільки Крим, а принаймні половину України
   
Якби цей  закон ввели в  90 році.
То Крим  був  би українським. 
   
Крим стався не через мовну толерантність

а через революцію, яка виявилась переворотом.
не законна зміна влади відкрила дорогу до не законних сепаратистських референдумів

Це тільки один з критеріїв, звичайно були і інші.

Ну можливо Крим у меншій мірі.. А Донбас?  Чому Закарпаття , Волинь чи Суми чи у будь якому іншому регіоні цього не сталось?
   
якби не мовна толерантність, то втратили би не тільки Крим, а принаймні половину України

Якась дурнувата логіка. З новинами з майбутього. А ось факти.

Карликова Прибалтика не толерувала  кацапів  взагалі. Аж до статусу негромадян . Про мову вже не кажу.

І це притому що у тій же Латвії половина рускомірних. І де зараз Прибалтика ? А ми ?

 В тих же  республіках Середньої Азії  рускомірних витискають як можуть.

Лише ми та Білорусь толерували далі нікуди. Результат. Білорусь фактично губернія Росії , ми втратили Крим і Донбас.
Давай толерувати далі ?

Куди далі ? Аж по Львів ? Скільки можна.?

Всі прояви толерастія кацапстан сприймає лише як слабкість і лізе далі.
   
Якби цей  закон ввели в  90 році.
То Крим  був  би українським. 

+

Там би просто не було руського міра і хуйлу ні до чого було чіплятися
   
Якась дурнувата логіка. З новинами з майбутього. А ось факти.

Карликова Прибалтика не толерувала  кацапів  взагалі. Аж до статусу негромадян . Про мову вже не кажу.

І це притому що у тій же Латвії половина рускомірних. І де зараз Прибалтика ? А ми ?

 В тих же  республіках Середньої Азії  рускомірних витискають як можуть.

Лише ми та Білорусь толерували далі нікуди. Результат. Білорусь фактично губернія Росії , ми втратили Крим і Донбас.
Давай толерувати далі ?

Куди далі ? Аж по Львів ? Скільки можна.?

Всі прояви толерастія кацапстан сприймає лише як слабкість і лізе далі.

Ось десь тут суть закопана нмд... Будь яке толерування з бандюком-гопніком ні до чого доброго не приведе. Тому спокійно, не роздмухуючи воплів кацапів тре гнути свою лінію
   
Крим стався не через мовну толерантність

а через революцію, яка виявилась переворотом.
не законна зміна влади відкрила дорогу до не законних сепаратистських референдумів
Якраз через мовну  толерантність.
В Криму  люди в російських загарбниках бачили своїх, і один з чинників це мовна  толерантність.
А захоплення  було не через революцію  а через бажання  Хуйла і його підхуйлятників  загарбати всі тереторії російської імперії і рухатись  далі.
   
Це тільки один з критеріїв, звичайно були і інші.

Ну можливо Крим у меншій мірі.. А Донбас?  Чому Закарпаття , Волинь чи Суми чи у будь якому іншому регіоні цього не сталось?


ну це ж очевидно
тому що країна розділилась на два вектори:

а) лягаємо під Росію
б) лягаємо під США

в східних і південних регіонах переважало бажання лягати під Росію, у західних у центральних під США

у 2010 на виборах переміг представник південних і східних регіонів Янукович
у 2014 цього Януковича скинули у Києві представники західних і центральних регіонів

ну а смислу після цього тим регіонам далі перебувати у складі України, якщо їхні голоси піддаються такій ревізії у Києві?
в результаті Росія їм допомогла їх вектор реалізувати в індивідуальному порядку
   
ну це ж очевидно
тому що країна розділилась на два вектори:

а) лягаємо під Росію
б) лягаємо під США

в східних і південних регіонах переважало бажання лягати під Росію, у західних у центральних під США

у 2010 на виборах переміг представник південних і східних регіонів Янукович
у 2014 цього Януковича скинули у Києві представники західних і центральних регіонів

ну а смислу після цього тим регіонам далі перебувати у складі України, якщо їхні голоси піддаються такій ревізії у Києві?
в результаті Росія їм допомогла їх вектор реалізувати в індивідуальному порядку

Як на рахунок Харкова?
   
Якась дурнувата логіка. З новинами з майбутього. А ось факти.

Карликова Прибалтика не толерувала  кацапів  взагалі. Аж до статусу негромадян . Про мову вже не кажу.



Прибалтика до післявоєнної окупації була моноетнічною. Усі національні меншини там по суті дійсно є приїжджими за часів СССР
в Україні принципово інша ситуація
і головним фактором цілісності прибалтійських країн є не мовний тиск, а високий рівень життя

російськомовна община там досить потужна і по суті живе автономним життям, і має потужне представництво у політикумі.  Але про сепаратизм там мовчать, бо рівень життя удвічі вищий вищий ніж у сусідніх російських регіонах.
   
Як на рахунок Харкова?


Харків був і є налаштований проросійськи
хоча війна трохи похитнула баланс, але не змінила його на користь прозахідності
   
2 олдбой, Ніхто ж не каже роздувати такі випадки, як це робить свобода чи інші радикальні сили. Є закон, є неадеквати, це лікується звільненням у рамках закону. Все, свобода на підсосі у москалів з провокаціями - тупо в ігнор..
   
Харків був і є налаштований проросійськи
хоча війна трохи похитнула баланс, але не змінила його на користь прозахідності
Так, але ж по факту не  упороті харківські турчинови вирішують ...
   
шкідлива ілюзія само по собі вважати, що люди із російською мовою зліплені із іншого тіста ніж ви самі

кожен хто пише, що треба було більше забороняти, і це би сприяло монолітності, він себе вважає прогресивним патріотом, а своїх же російськомовних громадян безвольним бидлом

При цьому тут же розказує, що при совку був страшенний тиск і репресії проти української мови. Але от я встояв, бо ятак люблю свою мову, я такий, я класний.

а той хто говорить російською, йому достатньо пальчиком погрозити, і він як слухняне бидло буде виконувати, і ніякого спротиву не буде.


це небезпечна ілюзія.
   
ну це ж очевидно
тому що країна розділилась на два вектори:

а) лягаємо під Росію
б) лягаємо під США

в східних і південних регіонах переважало бажання лягати під Росію, у західних у центральних під США

у 2010 на виборах переміг представник південних і східних регіонів Янукович
у 2014 цього Януковича скинули у Києві представники західних і центральних регіонів

ну а смислу після цього тим регіонам далі перебувати у складі України, якщо їхні голоси піддаються такій ревізії у Києві?
в результаті Росія їм допомогла їх вектор реалізувати в індивідуальному порядку
Що  значить  лягаємо????
Що  за тупість.
Що Словаки під США лежать? Чи може  Словени, Може Поляки під кимось  лежать?
А Франція під ким  лежить, що  за  гомосяцька  логіка.
Є країна  є  її інтереси,  і  в  наших інтересах бути  з кращими і розвинутішими.

От подивись  на Білорусь там  скоро країни небуде  бо там при владі  дибіл який  демонтує  державу, тим  же  займався Яник, якщо б його не скинули уже б в цей час  ми б уже були в  одній  державі  з парашою, подивись  що там твориться ти того хочеш?
Україна це держава якого народу? Все просто якщо ти себе не почуваєш українцем, тобі  осоружна  українська мова, культура навіщо себе  мучити?
Це в СССР була стаття  для втікачів, а тут  нікого насильно  не тримають.
рускі  уже  давно скористались правом  на самовизначення, створили собі  державу тому  чемодан вокзал  - краще майбутнє не мч себе не муч інших.
І не  їби мозгі.


   
шкідлива ілюзія само по собі вважати, що люди із російською мовою зліплені із іншого тіста ніж ви самі

кожен хто пише, що треба було більше забороняти, і це би сприяло монолітності, він себе вважає прогресивним патріотом, а своїх же російськомовних громадян безвольним бидлом

При цьому тут же розказує, що при совку був страшенний тиск і репресії проти української мови. Але от я встояв, бо ятак люблю свою мову, я такий, я класний.

а той хто говорить російською, йому достатньо пальчиком погрозити, і він як слухняне бидло буде виконувати, і ніякого спротиву не буде.


це небезпечна ілюзія.

За союзу така мовна політика імплементовувалась стосовно рос мови, хіба ні?
   
Все, я спати.. Сьогодні трохи бахнув віскі в честь санкцій, а завтра на лижі .. добраніч усім :)
   
Я писал об этом на фупе много раз. Советские коммуняки были тварями, но не дураками. Они додумались не сделать из языка инструмент идеологии. Это взрывоопасная тема. Хотя, им это не очень помогло.

Нынешние -  идиоты (во главе с самым главным придурком) - додумались язык сделать ломом идеологии. Нельзя это делать, если вы хотите сохранить страну, и не собираетесь строить газовые камеры.

Ти вже не вперше пишеш відверту муйню.Залишилось тільки визначитись:свідомо чи через брак знань
Ось і з комуняками черговий піз.ож
Комуняки зробили іспити в ВНЗ виключно російською,що створювало суттєві незручності для тих,хто вчився в українських школах.тому комуняки були звичайно не дураками
   
Да ,  сцуко,  абнаглєлі, б***ь. Так глядіш і українскій прідецца учіть в Українє. Ужас просто...

Фашизм какой-то . Вот учіть рускій в Росії ето савсем другоє дело.

З Турча просто в цій темі поліз кацап.ну не стрималась людина.вони завжди паляться на мовному питанні :laugh:
   
Я писал об этом на фупе много раз. Советские коммуняки были тварями, но не дураками. Они додумались не сделать из языка инструмент идеологии. Это взрывоопасная тема. Хотя, им это не очень помогло.

Нынешние -  идиоты (во главе с самым главным придурком) - додумались язык сделать ломом идеологии. Нельзя это делать, если вы хотите сохранить страну, и не собираетесь строить газовые камеры.

Олеже, ти вибач ібонувся на тих газових камерах?

Скоро ти допишешся, що то українці їх будували.

Та ні, рускомірєц. Європейці то робили. Натуральні далі нікуди.
   
Ти вже не вперше пишеш відверту муйню.Залишилось тільки визначитись:свідомо чи через брак знань
Ось і з комуняками черговий піз.ож
Комуняки зробили іспити в ВНЗ виключно російською,що створювало суттєві незручності для тих,хто вчився в українських школах.тому комуняки були звичайно не дураками

Не тільки іспити . А і весь цикл вищої освіти та наукової діяльності теж.

Так що фактично 'українізація' закінчувалась гопаком та шкарпетками в магазинах.

Якби вона була реальною то пів-ФУПа зараз би не смалило тут російською. Той же Олег теж.
   
Йому просто зручніше російською. Він так звик з дитинства. Для того аби українізувати Київ знадобиться зміна поколінь, а це питання доволі тривале. Людина просто з дитинства має спілкуватись українською, або мати досвід такого спілкування. Ось наприклад як я. Я із самого дитинства спілкувався трьома мовами, я жив в україномовному середовищі, в Волинській області в селищі де російською ніхто не розмовляє.  Де за російську могли і по їбалу дати.  Я жив в грузиномовному середовищі, в невеликому містечку на заході Грузії де навіть місцевим не грузинам не грузинською неможна, лише грузинською. Я жив в Криму. Тому для мене наприклад немає ніякого дискомфорту спілкуватися українською. Але людині яка з дитинства не звикла розмовляти українською, вона відчуває певний дискомфорт, коли її просять перейти на українську.

Дискомфорт зникає після досить нетривалої практики. Я жив у трьох країнах і на непоганому рівні вивчив мови цих країн. Так, перші пару місяців складно розмовляти, пояснювати щось в магазині або в банку, потім все легше і легше, потім вже як так і треба. А можна було б з самого початку на роботі англійською весь час, в магазині пальцем тикати, а для вирішення якихось важливих бюрократичних питань просити колег допомогти. Так набагато простіше, але кінцевий результат гірший. Так от такі мовні закони і треба як додатковий стимул як противага від отих "простіше як було", "страшно, бо не вмію", "незручно, бо засміють". І для нормальної людини вже за кілька тижнів питання не буде, як це, розмовляти українською. Питання залишаться тільки у тих, хто українську мову ненавидить, а таким точно не місце в Україні.
   
Не тільки іспити . А і весь цикл вищої освіти та наукової діяльності теж.

Так що фактично 'українізація' закінчувалась гопаком та шкарпетками в магазинах.

Якби вона була реальною то пів-ФУПа зараз би не смалило тут російською. Той же Олег теж.

Ну так я теж встиг пожити за СРСР,тому чудово пам"ятаю як "квітла" тоді українська мова :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія