Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Субсидії тепер призначатимуть не зважаючи на прописку, а сумуючи доходи всіх членів сім'ї

Ситуація а-ля Янукович.Він не живе з Люською,але заради дітей не розводиться.Тепер х..... вінницькі які не мають нічого святого примушують манюпаса йти і робити те чого він не хоче.Я впевнений що навіть останні донецькі бандити, ватніки, тюлькі ніколи не осмілилися на таке. Тому прихильники певної політсили-це дно! І хто б не прийшов на іх місце-Янукович,Тимошенко чи ЛЯшко-вони будуть кращими.Бо прихильники певної політсили-це поки..ки яких треба гнати сцяними тряпками звідусіль.
   
Це в якій країні так?
А то у нас працюють єдині центри надання адміністративних послуг і реєстрація займає лічені хвилини.

Це в Україні так. У вашій країні не знаю.
Я таки мабуть зроблю декілька фоток з того "центру"
так, стало краще, бо є тітонька, що підказує, як заповняти бамаги
є "електронна черга".
Де-факто - той "центр" забитий людьми. Зайшов, узяв талончика. 3 (ТРИ!!!) години згідно того талончика мені там сидіти треба!!!!! Й ще не факт, що не більше, бо різні люди потребують різного часу.
Можливо й менше. Але я маю, як дебіл, все одно там сидіти! Бо якщо кудись піду, а черга буде рухатися швидше, я втрачу місце!
   
А сам сабж де, почитати хто автор і так далі.
   
за дружину
вона ж споживає ком.послуги які компенсує держава

ні ?

Ні. Не споживає. Бо споживає ці послуги разом зі мною, бо де-факто живе разом зі мною
   
Взагалі для мене це дивно все, я зареєстрований саме там де живу і не розумію чому не реєструватись за адресою проживання. Навіщо реєструватись в одному місці, а жити в іншому, що то за хитрий план такий.
   
так
давай розмовляти конкретно
Маю тещу-пенсіонерку. В тещі хата. Жінка прописана там. Я прописаний у своїй квартирі. Субсідію не отримую. Теща субсідію отримує (там окрема пісня, ЯК й СКІЛЬКИ ЧАСУ знадобилося для отримання, але то таке).
Тобто тепер я маю платити за себе й за тещу?
Хто кого наїбати хоче?


Прописуєте дружину до себе в квартиру - і так само продовжуєте платити за квартиру.
Теща - продовжує отримувати субсидію.
 (tu)
   
Ні. Не споживає. Бо споживає ці послуги разом зі мною, бо де-факто живе разом зі мною

тоді це чисте попадалово, сплата ком.послуг по подвійному тарифу  :)
   
Це в Україні так. У вашій країні не знаю.
Я таки мабуть зроблю декілька фоток з того "центру"
так, стало краще, бо є тітонька, що підказує, як заповняти бамаги
є "електронна черга".

Зробіть фотки, бо мій практичний досвід про єдині центри виключно позитивний. Не краще стало - а стало просто чудово, немає у мене ніяких нарікань - все стало легко та швидко. Напевне ви просто скиглити звикли, чи щоб вам хтось памперс міняв, а в сучасному світі то що зробили у нас то є дуже добре, на рівні європейських країн.
   
Ще один привiд розвестись :laugh:
   
давай розмовляти конкретно
Маю тещу-пенсіонерку. В тещі хата. Жінка прописана там. Я прописаний у своїй квартирі. Субсідію не отримую. Теща субсідію отримує (там окрема пісня, ЯК й СКІЛЬКИ ЧАСУ знадобилося для отримання, але то таке).
Тобто тепер я маю платити за себе й за тещу?
Хто кого наїбати хоче?
Теща должна платить за себя, а ты за себя. Если у тебя достаточно большая зарплата, то ты можешь помочь теще заплатить за ее квартиру. Субсидия вам не положена. Все логично. Или ты считаешь, что я должен заплатить за твою тещу ?
   
Взагалі для мене це дивно все, я зареєстрований саме там де живу і не розумію чому не реєструватись за адресою проживання. Навіщо реєструватись в одному місці, а жити в іншому, що то за хитрий план такий.
так от для чого вводилася ця хитра система субсидування.
   
Взагалі для мене це дивно все, я зареєстрований саме там де живу і не розумію чому не реєструватись за адресою проживання. Навіщо реєструватись в одному місці, а жити в іншому, що то за хитрий план такий.
можу зразу навести кілька причин
Наприклад - людина ФОП. Знаєте, скільки кіл пекла треба пройти, щоб перевели у податковій до іншого району того ж самого міста?
Фактично, за об'ємом, це означа закритися й відкритися знову
Перевірок податкової там буде неміряно.

   
Прописуєте дружину до себе в квартиру - і так само продовжуєте платити за квартиру.
Теща - продовжує отримувати субсидію.
 (tu)

не уверен, но тут есть какая то стратегическая игра на будущее, требующая обязательной прописки дочки в квартире мамы.  причем это в принципе их семейное дело. ваш рецепт может не подойти в данной ситуации.
   
Теща должна платить за себя, а ты за себя. Если у тебя достаточно большая зарплата, то ты можешь помочь теще заплатить за ее квартиру. Субсидия вам не положена. Все логично. Или ты считаешь, что я должен заплатить за твою тещу ?

Охуенная логика. А почему я должен за нее платить коммуналку? Ну назови хотя бы одну законную причину?
   
------------------------------------------------
Нет, ты не понял главного. Раньше было так: у папы и мамы-пенсов есть дети и внуки,живут отдельно.  Денег родаков на оплату коммуналки не хватало-они получали субсидию. Не получали,если дети были там прописаны или были собственниками,наряду с предками. Это еще понятно. А теперь это станет неважно. То есть есть дети-все,облом с субсидией. То есть гроймановщина навязывает детям содержание родаков. А,если родаки не хотят детей напрягать? А если (и так бывает) дети  НЕ ХОТЯТ содержать? Что делать? Должен быть принцип-каждый отвечает за себя. А это уже мудачество власти.
Все я прекрасно понял. Если родаки не хотят детей напрягать, тогда пусть покупают дом в селе и едут туда, и там топят дровами. Я тоже не собираюсь содержать чьих то родителей при условии что у детей достаточно денег.
   
І вся ця іксня на фоні фіктивного зростання рівня мінімальної зарплатні в країні.

Я вирішила, що цей уряд в мене втратив довіру остаточно.

   
Охуенная логика. А почему я должен за нее платить коммуналку? Ну назови хотя бы одну законную причину?

в вашей истории не совсем понятно, работает ли жена ( прописанная у тещи). просто коль уж вы семейные истории начали рассказывать, то откройте и на это свет. чтобы лучше понять вопрос субсидий в вашей семье.
   
Все я прекрасно понял. Если родаки не хотят детей напрягать, тогда пусть покупают дом в селе и едут туда, и там топят дровами. Я тоже не собираюсь содержать чьих то родителей при условии что у детей достаточно денег.

перепрошую
а в селах безкоштовні дрова ?

закінчиться це все гарантованими, масовими неплатежами комуналки
   
Охуенная логика. А почему я должен за нее платить коммуналку? Ну назови хотя бы одну законную причину?
Охуенная логика у тебя. Я написал, что можешь заплатить при желании, это ключевое слово. Не хочешь, не плати. Тогда если у тещи нет денег на содержание квартиры она должна съехать в ту, которую может содержать. Теперь тебе вопрос, почему ты считаешь что я должен платить за твою тещу ?
   
Прописуєте дружину до себе в квартиру - і так само продовжуєте платити за квартиру.
Теща - продовжує отримувати субсидію.
 (tu)
Теща йде за субсидією-ій нараховують доходи всіх членів іі сіміі( хто записаний у іі паспорті.незалежно де вони живуть в Росіі чи поряд..і віку. (5 років чи 50р).Від першого шлюбу .другого.третього..) І так по кожному прописаному в квартирі.Те саме з зятем- він несе свій паспорт(собез буде дивитися хто там в нього записаний і буде рахувати доходи усіх)
   
Все я прекрасно понял. Если родаки не хотят детей напрягать, тогда пусть покупают дом в селе и едут туда, и там топят дровами. Я тоже не собираюсь содержать чьих то родителей при условии что у детей достаточно денег.


Між іншим, дрова не набагато дешевші газу.
   
перепрошую
а в селах безкоштовні дрова ?

закінчиться це все гарантованими, масовими неплатежами комуналки
Почему это должно волновать меня, если не волнует их детей ?
   
Все я прекрасно понял. Если родаки не хотят детей напрягать, тогда пусть покупают дом в селе и едут туда, и там топят дровами. Я тоже не собираюсь содержать чьих то родителей при условии что у детей достаточно денег.
===================================
А ты захочешь,чтоб тебя содержали твои дети? Не зарекайся! Я,например.не хочу. Ты пойми, есть естественное право: КАЖДЫЙ ОТВЕЧАЕТ ЗА СЕБЯ!  ты.в принципе должен был бы получать пенсию,которая позволяет оплачивать дорогую коммуналку,или она не должна быть дорогой или,если гройманды хотят СУБСИДИРОВАТЬ АХМЕТОВЫХ ( а это его субсидируют),то флаг им в руки, НО ТЫ ТО ТУТ ПРИЧЕМ?   Почему-то барыги и сисилисты всегда покушаются на базовые права!
   
Охуенная логика у тебя. Я написал, что можешь заплатить при желании, это ключевое слово. Не хочешь, не плати. Тогда если у тещи нет денег на содержание квартиры она должна съехать в ту, которую может содержать. Теперь тебе вопрос, почему ты считаешь что я должен платить за твою тещу ?

т.е. ЗАКОННОЙ причины нет. Есть только эмоции.
Моя логика базируется на законодательстве, а не на эмоциях

А вот что я вижу, так это попытки КМ и рыбку съесть и на заборе посидеть. И изобразить такое ниибически гуманитарное правительство, и денег не расходовать
Прямо скажите - все, с завтрашнего дня каждый сам за себя! Выживайте, как хотите! Не хотите - сдохните.
Будет по-крайней мере чесно
   
Охуенная логика у тебя. Я написал, что можешь заплатить при желании, это ключевое слово. Не хочешь, не плати. Тогда если у тещи нет денег на содержание квартиры она должна съехать в ту, которую может содержать. Теперь тебе вопрос, почему ты считаешь что я должен платить за твою тещу ?
Якщо держава призначить пенсу гідну пенсію, гадаю, ти зможеш заспокоїтися і не платити  за чужу тещу.
   
------------------------------------------------
Нет, ты не понял главного. Раньше было так: у папы и мамы-пенсов есть дети и внуки,живут отдельно.  Денег родаков на оплату коммуналки не хватало-они получали субсидию. Не получали,если дети были там прописаны или были собственниками,наряду с предками. Это еще понятно. А теперь это станет неважно. То есть есть дети-все,облом с субсидией. То есть гроймановщина навязывает детям содержание родаков. А,если родаки не хотят детей напрягать? А если (и так бывает) дети  НЕ ХОТЯТ содержать? Что делать? Должен быть принцип-каждый отвечает за себя. А это уже мудачество власти.

брешеш
   
Почему это должно волновать меня, если не волнует их детей ?

такі конфлікти сторін повина вирішувати держава

а тепер ще бензину в вогнище  :)
комунальні платежі повинні зрости в тричі, до європейськх велечин  :D
   
Теща йде за субсидією-ій нараховують доходи всіх членів іі сіміі( хто записаний у іі паспорті.незалежно де вони живуть в Росіі чи поряд..і віку. (5 років чи 50р).Від першого шлюбу .другого.третього..) І так по кожному прописаному в квартирі.Те саме з зятем- він несе свій паспорт(собез буде дивитися хто там в нього записаний і буде рахувати доходи усіх)

так де точка зупинки?
на якому етапі підрахунок має зупинятися?
а то так доходи всього села можна на одну хату рахувати

НМД точка зупинки максимум - перша ступінь спорідненості. Тобто зять/невістка вже взагалі ажно ніяким боком, тільки дочка/син. Бо це вже не перший ступінь
   
Якщо держава призначить пенсу гідну пенсію, гадаю, ти зможеш заспокоїтися і не платити  за чужу тещу.

ну да.
коли за пенсією у 1800 грн тільки за опалення треба сплатити 1200-1500, то воно якось досить дивно вигляда
   
такі конфлікти сторін повина вирішувати держава

а тепер ще бензину в вогнище  :)
комунальні платежі повинні зрости в тричі, до європейськх велечин  :D

А скоротити кількість чиновників до європейського рівню для початку?
   
так де точка зупинки?
на якому етапі підрахунок має зупинятися?
а то так доходи всього села можна на одну хату рахувати

НМД точка зупинки максимум - перша ступінь спорідненості. Тобто зять/невістка вже взагалі ажно ніяким боком, тільки дочка/син. Бо це вже не перший ступінь

Вантажник розганяє  :zrada:
Я вже Вам написав вище - прописуйте дружину до себе - і буде Вам  :peremoga:
   
ну да.
коли за пенсією у 1800 грн тільки за опалення треба сплатити 1200-1500, то воно якось досить дивно вигляда
Та да. Вкотре постає питання: держава для людини, чи навпаки?
   
непогано було б старттопік підкрипити посиланням на джерело.
   
непогано було б старттопік підкрипити посиланням на джерело.

27 квітня Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022», якою впроваджено оновлений порядок надання житлових субсидій (набрала чинності з 01.05.2018 року).
   
Вантажник розганяє  :zrada:
Я вже Вам написав вище - прописуйте дружину до себе - і буде Вам  :peremoga:
Альо, ви дійсно не розумієте, що варіантів з різними ситуаціями безліч?
   
брешеш
=============================
 Ні.

Доведи що я брешу.... B-)
   
https://hromadskeradio.org/news/2018/05/07/novi-pravyla-nadannya-subsydiy-zminy-v-deklaruvanni-dohodiv

Нормально там все. Болт з лівою різьбою для хитровиєбаних, у кого все на жінку переписано. А з дітьми, схоже потрібно просто виписати.
   
А скоротити кількість чиновників до європейського рівню для початку?

у куди ж цим комуністам/комсомольцям діватись ? іти працювати ?  :cray:   :D
   
=============================
 Ні.

Доведи що я брешу.... B-)
Виписали дітей і все, шо не так?
   
так де точка зупинки?
на якому етапі підрахунок має зупинятися?
а то так доходи всього села можна на одну хату рахувати

НМД точка зупинки максимум - перша ступінь спорідненості. Тобто зять/невістка вже взагалі ажно ніяким боком, тільки дочка/син. Бо це вже не перший ступінь
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія