Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

magistr  хоч трохи уявляє собі, де знаходиться Полтава, а де- Хмельницька область? Ну хоча б де знаходиться Київ, а де Поділля?
Та вроді, але при чім тут Полтава до Хмельницької області, не второпаю?
 Зрештою можливо варто в світлі останніх подій відновити історичну назву симпатичному містечку?
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Поділля означає лише низину. В кожному місті з річкою міг існувати район, який називався Поділ . Як у нас у Полтаві та Києві. І що тепер- приєднуватись до Хмельницької області ?


Подільська височина(та її складові) є не тільки в Тернопільській обл, а також займають значну частину Львівської(та і сам Львів) та Ів-Франківської областей.
Якщо змішувати(як це робить магістр) географічні та геополітичні поняття, то Галичини взагалі нема :laugh:
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Показати зображення...Показати зображення...
Подільська височина(та її складові) є не тільки в Тернопільській обл, а також займають значну частину Львівської(та і сам Львів) та Ів-Франківської областей.
Якщо змішувати(як це робить магістр) географічні та геополітичні поняття, то Галичини взагалі нема :laugh:
Це не я змішую, читай уважно,будь-ласка.
Але, зрештою, твій хід думок дуже цікавий. B-)
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

У західні частині тернопілля відчувається Галичина в мові і побуті. В селах навколо Тернополя це не відчувається, скоріше це вже Поділля. У північні частині вже відчувається більше Волинь ніж поділля, але не Галичина точно.
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Показати зображення...Показати зображення...
Подільська височина(та її складові) є не тільки в Тернопільській обл, а також займають значну частину Львівської(та і сам Львів) та Ів-Франківської областей.
Якщо змішувати(як це робить магістр) географічні та геополітичні поняття, то Галичини взагалі нема :laugh:
Так, саме це й було зроблено.
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Це не я змішую, читай уважно,будь-ласка.
Але, зрештою, твій хід думок дуже цікавий. B-)

Цікавим є те, що ми виділили різні частини речення
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Так, саме це й було зроблено.
Ні.
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Цікавим є те, що ми виділили різні частини речення
Нічого тут цікавого. Я  НЕ ЗМІШУЮ, А от бажання впихнути нєвпіхуємоє - Волинь та Поділля в Галичину у моїх опонентів чітко прослідковується.
П.С. Всім добраніч. Пішов спатоньки.

Останнє редагування: 14 жовтня 2018 21:33:55 від magistr
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

тримай, бідолахо!
тиць

при чому там я і католики з фсб зрозуміліше не стало

а Тернопіль, таки так, це Поділля, і це відомо всім ще зі школи
але на ФУПі завжди є місце новим  відкриттям
до речі, якщо вже брати за приклад Австро-Угорщину, то кацапи Україну малоросією називали, чим не привід...

Останнє редагування: 14 жовтня 2018 21:38:08 від Читач
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Фільтри.. так, я зрозумів. Я не можу сприймати світ через призму католицизму

Visa versa.  Ви сприймаєти та розумієти через Ваші фільтри i онтолоґію  - католицизм.


Останнє редагування: 14 жовтня 2018 21:43:50 від Tracy
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Аха! Крутіше тіки поросячі хвостики! :gigi:
Бо я реально з твого допису ніфіга не зрозумів. Чи ти справді так мислиш, чи лиш прикидаєшся - х.з.

Ну це може свідчити про те що ти не можеш оперувати деякими смислами
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Амиран, 12 жовтня 2018 14:34:05

    Розгорнути попередні цитати...
    УГКЦ це не загальнонаціональна церква. Має вплив лише в трьох областях України - Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській. Тобто це Церква Галичини.


В 5-ти. Ще Закарпаття й Буковина ( Чернівці )
:facepalm1:

найбільший процент віруючих МП УПЦ  в Україні саме на Буковині,і цей процент сягає позначки десь 95%.
ви там,в Україні,хоч знаєте один одного?чи так,все на авось,як у русаків?

   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

найбільший процент віруючих МП УПЦ  в Україні саме на Буковині,і цей процент сягає позначки десь 95%.



https://www.religion.in.ua/news/vazhlivo/33672-nove-doslidzhennya-v-ukrayini-60-prixilnikiv-upc-kp-ta-24-upc-mp.html
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?


https://www.religion.in.ua/news/vazhlivo/33672-nove-doslidzhennya-v-ukrayini-60-prixilnikiv-upc-kp-ta-24-upc-mp.html
можеш малювати сотні малюнків,правда від цього не зміниться.
пс.я не православний,але дивуюсь як ви не знаєте свою Україну
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

можеш малювати сотні малюнків,правда від цього не зміниться.
пс.я не православний,але дивуюсь як ви не знаєте свою Україну


Є така наука соціолоґія, яка не рисуночки малює, а досліджує.

Згідно з даними дослідження TNS MMI

Дослідження було проведене серед українців віком 12 – 65 років, в містах з населенням 50 000 і вище (крім Автономної Республіки Крим). Вибірка налічує 5000 респондентів у 2013-2015 роках і 3500 – у 2016 році.

Компанія ТОВ «Тейлор Нельсон Софрез Україна» (TNS в Україні) позиціонує себе як представника світового лідера в галузі маркетингових досліджень – компанії TNS.

Нагадаємо, що соціологічною службою Центру Разумкова раніше також підтверджувалося: кількість прихильників Московського Патріархату в Україні впала до 15%.


https://www.religion.in.ua/news/vazhlivo/33672-nove-doslidzhennya-v-ukrayini-60-prixilnikiv-upc-kp-ta-24-upc-mp.html
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Дослідження було проведене серед українців віком 12 – 65 років, в містах з населенням 50 000 і вище
засуньте в сраку українську соціологію разом з журналістикою,там їм місце.
на Буковині одне містo,яке має понад 50000 жителів.
решта 800 000 живе в містечках і селах.
отака ось українська соціологія.
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Поняття "фігуральний вислів" незнайоме?
Щодо світосприйняття - то їх є овердофіга - ось від цього я й відштовхуюсь. І католицизм тут - лише "один з.." Так, досить об"ємний, але тим не менш...
І це максимально близьке до реальних розкладів.

Якщо відштовхуватись від " взагалі " , то тут я можу погодитись .
Але якого лисого ти детермінуєш католицьке " світосприйняття " , абсолютно неприйнятними для католицизму концепціями ?
Так , концепція " автокефалії" є абсурдна , бо це протирічить принципу універсальності Церкви . Концепція " канонічєской території " є абсурдною , бо це протирічить принципу універсальності Церкви . Наявнісить в середині однієї Церкви , помісних церков які не пербувають у євхаристійній єдності одна з другою -абсурд , бо протирічить принципу універсальності Церкви .
А ти мені якийсь " третій " і " восьмий " Рим . Про що ти ?
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

'Olga Taylor' відкрила гілку та висловила ідею об'єднання трьох українських Церков — УГКЦ, УПЦ КП та УАПЦ в єдину помісну українську православну Церкву, з центром у Києві та підпорядкуванням київському патріарху, а не римському папі. Така ідея викликала сплеск гнівного обурення у ковбасників, які горою кинулися на захист Унії, тобто продовження Церковного розколу в Україні. Полилася злива доповідей, мовляв кацапський бот   'Olga Taylor' виконує завдання Кремля та намагається зіштовхнути лобами православних та уніатів.  :)

Цікаво що тутешні дописувачі (не з числа ковбасників, з цими то все давно зрозуміло) щиро вважають, що на ФУПі працює лише одна спецслужба — ФСБ, а спецслужбам наприклад Польщі чи Угорщини тут зовсім не цікаво. На щире переконання фупчиків ані Угорщина, ані Польща жодних територіальних зазіхань до України не мають.

В дописах 'Olga Taylor' вони угледіли потаємний зміст, а ось коли ймовірно польський бот 'cheshuntt' називав українських національних героїв — Гонту та Залізняка бандитами, а національно-визвольний рух українського народу "Лугандоном XVIII століття", ніхто навіть уваги не звернув. Дивно?

Вообще то да, феноменально. Призыв к единению назвать провокацией это же как извернутся надо :)
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія