Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Панове, як ви ставитеся до новшеств, коли у вас забиратимуть із рахунків борги без вашого відома? :D

Не знаю ні одного іноземного банку,який би відкривав рахунки для нерезидентів,

Самое главное, они наличку не возьмут... Все равно со счета на счёт надо перечислять...

А долги и штрафы надо платить... Своевременно и в полном объёме... Так шо истерика ТС непонятна...  :laugh:
   
Самое главное, они наличку не возьмут...
пісдішшшш
   
пісдішшшш

Нэт.... Открывай нерезидентский счёт и посмотришь...

А шо касаится безакцептного списания, то это просто удобная система...

https://gocardless.com/guides/sepa/introduction/
   
Эх, щас микрокредитные конторки всякие на пару с зэками разгуляются. Ставьте во всех бюро кредитных историй заборону на выдачу кредита, ну или хотя бы в УБКИ.
   
=====================================
 Наголосував за ЗЕлень-ЖРИ  падло! :fuck:
Ні це зелене бидло і падло мае бути покаране!
   
Самое главное, они наличку не возьмут... Все равно со счета на счёт надо перечислять...

А долги и штрафы надо платить... Своевременно и в полном объёме... Так шо истерика ТС непонятна...  :laugh:
Та шо вы говорите, на меня в Манивео кредит взяли 3000грн. Через 3 месяца это уже было 27000долга. Суды в таких случаях проходят в спрощеному порядку. Благо у меня хватило сил решить вопрос.  Щас же просто спишут долг со счета, и о долге узнаешь когда он будет списан. И скептикам. 1. Суд признает внесение ваших данных на сайте (даже левым лицом) как цифровую подпись. 2. Полиции покуй, она в таких случаях не шевелится. 3. У МФО кредит под 1000% годовых, оцените свои фин возможности и их...
   
У мене в банківській системі україни лише коедити.
зпишуть з кредитної, через місяць маєш погасити.
   
1. Суд признает внесение ваших данных на сайте (даже левым лицом) как цифровую подпись.
це як?
   
Панове, як ви ставитеся до новшеств, коли у вас забиратимуть із рахунків борги без вашого відома?
Це не новації, а звичайна світова практика.
   
Тут есть нюанс. Списывать будут не на счёт того, кому вы должны. А на счёт исполнителя. А уже он будет рассчитываться с теми, кому вы должны. И да, комиссию исполнителю тоже спишут. Вместе с суммой долга.
   
це як?
Отак. Поцікавтесь Манівео у судовому реєстрі. Особливо в частині рішень не на користь Манівео.
   
А що,Нацбанк дозволив відкривати іноземні рахунки?
Так
   
Ха-ха, я рад за оленей, любящих платить, телепонами, часами...  X(
Теперь заплатите трусами. Я давно предупреждал, для чего така замануха.
Так вам и надо, не уважаете налик, трудно, долго, неудобно считать,
теперь платите, может чему жизнь вас и научит к старости.  :-)o
   
Це не новації, а звичайна світова практика.

Тільки в світі закони трохи по-іншому працюють, а так все добре :laugh:
   
на меня в Манивео кредит взяли 3000грн.

Не знаю я шо это такое, но как это кто-то взял кредит на кого-то?
   
Не знаю я шо это такое, но как это кто-то взял кредит на кого-то?

Теж цікаво. Хочу взяти кредит "на когось", як це зробити ?
   
Теж цікаво. Хочу взяти кредит "на когось", як це зробити ?
Ти спочатку перевір чи не взяли на тебе.
   
Ти спочатку перевір чи не взяли на тебе.

Так як взяти кредит "на когось" ?
   
Эх, щас микрокредитные конторки всякие на пару с зэками разгуляются. Ставьте во всех бюро кредитных историй заборону на выдачу кредита, ну или хотя бы в УБКИ.

500 грн в год?
   
що,Нацбанк дозволив відкривати іноземні рахунки?
Давно вже
З 18 здається спрощено все стало
   
-----
А що,Нацбанк дозволив відкривати іноземні рахунки?
Не знаю ні одного іноземного банку,який би відкривав рахунки для нерезидентів,за виключенням бізнесу хіба що.
Але там мороки теж неміряно.
Офшорний рахунок можна відкрити,але теж тільки під бізнес і там оплата за обслуговування під тисячу баксів щорічно.
Відкрити конто за 300 євро під тимчасову реєстрацію проживання в альпах нерезедентам можна але платити в рік 40-100є за обслуговування рахунку якщо то типу "на запас" мало сенсу.
За відкриття і три роки бюджет складе 420-600є
?
В словаків трохи дешевші банк послуги  але навіть онлайн конто без зняття за обслуговування  рахунку вже немає.
25є в рік по любому.
Це то що найближче до Неньки щоб поіхати
Кошіце наприклад.
   
пісдішшшш
До 14 999 євро разово можна.
Навіть через автомат поповнення
Але на суму більше 5к євро фінмоніторинг банку стойку робить.
Може здуру блоканути доступ.
Прийдеться тягати докази законності.
Дуже геморойно
Особливо докази з Украіни.
І головне в випадку нерезедентного чужинця вилізе малозрозуміла підстава відкриття для нерезедента.
Навчання?
Лікування?
Де проплати ???

Писи.
Неважливо чи кеш чи поступлення з рахунку з за кордону.
Великі суми моніторяться.
Навіть навпаки кеш по пару тисяч вкидати краще.
То  нестандарт поповнення але менш критичний ніж регулярні перекази з за кордону.

На разові витрати 15кє+ теж скрипт стойку робить.
Доки краще готувати наперед 


Останнє редагування: 27 квітня 2021 09:20:28 від Lemberg.AT
   
До 14 999 євро разово можна.
Навіть через автомат поповнення
Але на суму більше 5к євро фінмоніторинг банку стойку робить.
Може здуру блоканути доступ.
Прийдеться тягати докази законності.
Дуже геморойно
Особливо докази з Украіни.
І головне в випадку нерезедентного чужинця вилізе малозрозуміла підстава відкриття для нерезедента.
Навчання?
Лікування?
Де проплати ???

Писи.
Неважливо чи кеш чи поступлення з рахунку з за кордону.
Великі суми моніторяться.
Навіть навпаки кеш по пару тисяч вкидати краще.
То  нестандарт поповнення але менш критичний ніж регулярні перекази з за кордону.

На разові витрати 15кє+ теж скрипт стойку робить.
Доки краще готувати наперед 

Не думаю, что для него вопрос в размерах. Те, для кого есть проблема положить 15 килоевро налом, проблемами безакцептных расчётов не заморачиваются.

Нерезидентские счета нал не берут ваще. Замечу, что нерезидентские счета относятся к тем, кто в стране не живёт ваще,  т. е. не студент или больной в стационаре, а живёт в другой стране...
   
Тіпа то лі збираються, то лі уже зробили, шо банк без відома може знімати ваші кошти і віддавати їх тим, кому ви шось там должни :D

Як вам таке? :D
   
Нэт.... Открывай нерезидентский счёт и посмотришь...

А шо касаится безакцептного списания, то это просто удобная система...

https://gocardless.com/guides/sepa/introduction/
а ну тоді ладно.
Лишній повод отримати громадянство на якійсь острівній країні.
   
До 14 999 євро разово можна.
Навіть через автомат поповнення
Але на суму більше 5к євро фінмоніторинг банку стойку робить.
Може здуру блоканути доступ.
5к за транзакцію, чи за суму на рахунку?
   
Показати зображення...
вона
 :zrada:
   
Ну по логіці, цьому має передувати вирок суду. Інакше ти засудиш той банк, що без твого дозволу чіпає твої гроші. Це я так думаю.

Неправильно. З мене особисто тупо списали ВЖЕ кредит, якого я не брав і за якій є один позов до суду і п"ять заяв до поліції.  Приват там співучасник злочину... Може і відсудиться колись... Років за три :(  Так, якийсь приватний виконавець та й ще з Миколаївщини. І хрін йому зателефонуєш і на листи не відповідає. :)  Так, 15 000 грн то хєрня  :weep: І за вами прийдуть, не хвилюйтесь :(  Співробітники банків зараз масово торгують сканами паспортів, що вони робили, коли зарплатні картки відкривали.  :-B  Так що розслабтесь і приготуйтесь.   
   
Так як взяти кредит "на когось" ?

Мати скан паспорта і ІПН  :-B (ну плюс знайомого в МФО будь якій, бажано) :( 
   
тупо списали ВЖЕ кредит, якого я не брав і за якій є один позов до суду і п"ять заяв до поліції.
то лі ісчо будєт.
в общем, коли розбагатію, то одразу ж тікаю з привата у якийсь банк який ще поважає своїх клієнтів і не розпатякує про їхні суми на їхніх рахунках
   
Мати скан паспорта і ІПН  :-B (ну плюс знайомого в МФО будь якій, бажано) :( 
+1

у знайомого було таке.
якась банкірша оформила на його ім'я кредит. Чувак писав заяви у міліцію, пох, все одно колектори заопували.
Ну а щас вапще списали би борги з рахунків. Але чуваку повезло - помер.
   
Самое главное, они наличку не возьмут... Все равно со счета на счёт надо перечислять...

А долги и штрафы надо платить... Своевременно и в полном объёме... Так шо истерика ТС непонятна...  :laugh:

И нарисованные с потолка кредиты в МФО тоже надо платить  (tu)   
   
у якийсь банк який ще поважає своїх клієнтів і не розпатякує про їхні суми на їхніх рахунках

З червня таких не буде :(
   
З червня таких не буде :(
та повинні бути. Не може такого бути
   
Зараз намагаюся домовитись з бухгалтерією, щоб платили поштовим переказом на Укрпошту... :(   Всі карткові рахунки закрию нахрін. 
   
та повинні бути. Не може такого бути

У лютому банки зобов'язали розкривати номери рахунків боржників і залишок коштів на них на вимогу держвиконавців.
   
У лютому банки зобов'язали розкривати номери рахунків боржників і залишок коштів на них на вимогу держвиконавців.
банк спокійно може це не робити, посилаючись на якісь там конвенції і міжнародне законодавство тощо
   
банк спокійно може це не робити, посилаючись на якісь там конвенції і міжнародне законодавство тощо
й навіщо цей геморой банку?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія