Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Стартап найдешевіший вітрогенератор для освітлення (до 500 UAH) - потрібен чи ні?

 
Це добре прорахована модель і збалансована модель з вітряною лінзою і вентуре еффектом
Чудес не бува, вище кінетичної енергії вітру відомої швидкості і відомої площі перерізу не стрибнути ніяк. Інакше - ідіть за патентом на вічний двигун.
 Тиск до дупи, він роботу може виконувати тільки при зміні робочого об'єму (ДВЗ в приклад) - у вас же робочий об'єм сталий. Енергію ви отримуєте з кінетичної енергії, а в формулі кінетичної енергії присутні тільки маса та швидкість.
Модель розраховувалась на 75 ватт  при 100% (не мною і для іншої мети)
При якій швидкості вітру повинні були досягатися такі результати, якщо вже модель розраховувалась?

Останнє редагування: 24 березня 2018 23:51:06 від Jinx
   
Чудес не бува, вище кінетичної енергії вітру відомої швидкості і відомої площі перерізу не стрибнути ніяк. Інакше - ідіть за патентом на вічний двигун.
 Тиск до дупи, він роботу може виконувати тільки при зміні робочого об'єму (ДВЗ в приклад) - у вас же робочий об'єм сталий. Енергію ви отримуєте з кінетичної енергії, а в формулі кінетичної енергії присутні тільки маса та швидкість.
При якій швидкості вітру повинні були досягатися такі результати, якщо вже модель розраховувалась?

Затавруй собі на лобі, чи яке ти там своє місце бачиш у дзеркалі -
Вічних двигунів не буває, бувають перетворювачи вільної енергіі.
І не підйобуй більше нормальних людей своєю тупістю.
Щодо стрибків то йди вчи матчастину про турбіну Тесли.
Якщо не дійде, просто промовч, може в інших технічних гілках
буде бажання з тобою щось обговорювати.
   
Затавруй собі на лобі, чи яке ти там своє місце бачиш у дзеркалі -
Вічних двигунів не буває, бувають перетворювачи вільної енергіі.
І не підйобуй більше нормальних людей своєю тупістю.
Щодо стрибків то йди вчи матчастину про турбіну Тесли.
Якщо не дійде, просто промовч, може в інших технічних гілках
буде бажання з тобою щось обговорювати.
Забухав?
   
Затавруй собі на лобі, чи яке ти там своє місце бачиш у дзеркалі -
Вічних двигунів не буває, бувають перетворювачи вільної енергіі.
І не підйобуй більше нормальних людей своєю тупістю.
Щодо стрибків то йди вчи матчастину про турбіну Тесли.
Якщо не дійде, просто промовч, може в інших технічних гілках
буде бажання з тобою щось обговорювати.

Хамства на рубель, розрахунків на копійку взагалі нема. п***а.
   
Хамства на рубель, розрахунків на копійку взагалі нема. п***а.

Розрахунків чого? Твого металобрухту з колесом? Не бачив.
   
Забухав?

До чого тут бухло?
Це ж ти щось верзеш про вічні двигуни.
Я тобі доволі ввічливо пояснив матчастину що до їх існування.

Якщо я забухаю, я пішлю нафуй когось із своїх колишніх
співвітчизників, або просто пихатих ідіотів,
вони на мене звісно ж як справжні мужні чоловіки
настучать, мене забанять. :shuffle:
А зараз все гаразд. :-B

Останнє редагування: 25 березня 2018 00:36:48 від б_а_р_с
   
До чого тут бухло?
Це ж ти щось верзеш про вічні двигуни.

Перечитай уважніше, що саме я кажу, чемний ти наш.
Може, тоді зрозумієш, чому виникло питання про бухло.
   
Перечитай уважніше, що саме я кажу, чемний ти наш.
Може, тоді зрозумієш, чому виникло питання про бухло.
Чудес не бува, вище кінетичної енергії вітру відомої швидкості і відомої площі перерізу не стрибнути ніяк. Інакше - ідіть за патентом на вічний двигун.
Тиск до дупи, він роботу може виконувати тільки при зміні робочого об'єму (ДВЗ в приклад) - у вас же робочий об'єм сталий. Енергію ви отримуєте з кінетичної енергії, а в формулі кінетичної енергії присутні тільки маса та швидкість.


Якщо ти дійсно вважаєш дотепним своє зауваження,
я навіть не буду з тобою далі розмовляти, ні те що вибачатись.
Бо саме велику дурню люди несуть завжди з надутими щелепами.
   
Розрахунків чого? Твого металобрухту з колесом? Не бачив.

Дурню, в мене готова в металі конструкція. Стадія розрахунків вже позаду. А в тебе - голий п***а. Тобі людина грамотно пояснила (і мені це сподобалось, бо я сам фізик), а ти хамити почало.
   
То ж я особисто розраховую на  енергопостачання для 10 ватного світильника
Трошки роздумів.
Мені незрозумілий аспект доцільності використання вашого девайсу.
Хто і в якому випадку буде зацікавлений в його використанні?

Якщо на об'єкті, де планується його встановлювати, є електрика, то питання доцільності може стояти лише в економії коштів. Візьмемо поточну вартість електрики в 1,68 грн/квт.
Ваші 500 грн в еквіваленті дадуть ~ 300 квт-годин електрики. Для десятиватної потужності це аж 30000 годин роботи - саме через стільки вкладення в ваш апарат "відіб'ються". Наприклад, лампу ви використовуєте 10 годин на добу (беру з загрубленням у більшу сторону), це 3000 днів, або більше 8 років. Апарат надійний, витрима такий строк перебування в зовнішніх умовах?

На об'єктах, де електрики нема (ну наприклад дача в якомусь глухому куті, не знаю), на такий вітрячок важко розраховувати як на єдине джерело енергії. Нема вітру - нема енергії. Тобто для такого варіанту використання потрібен такий-сякий аккум. Ну хоча б на 100 ватт-годин (це не дуже багато - в безперебійниках аккуми 12 В на 9 ампер-годин використовуються дуже широко) та схема заряду/контролю, щоб живити вашу лампу оті самі 10 годин на добу, коли вітра нема взагалі.

Припустімо ще варіант відпочинку на природі з палатками і ваш девайс - як мобільне джерело енергії, щоб не садити аккуми авта. Знову ж таки, без аккума-накопичувача тут не обійтися. Але в цьому варіанті постає питання про габарити 60 см в дожину та 30 в діаметрі - загалом завелика конструкція для мобільного джерела, в легкову автівку запхати можна, але при подорожі на відпочинок вона буде займати забагато місця.

Для другого та третього варіанту простіше використовувати сонячну панель. Панелька 0,5х0,5 м дасть 10 ватт навіть у похмурий день, в сонячний - усі 20-25.
Сонце світить щодня.  :) А вітер - то примха природи. І ціни на 20-ваттні сонячні панелі зараз десь 800-1100 грн в залежності від виробника та технології.

Тобто в заявленому діапазоні потужностей (10-20-30 вт) ваш девайс конкурує з сонячними панелями напряму, причому ваш девайс залежний від погоди, а сонячні панелі - практично ні. Строк служби у сонячних панелей теж співставний - 10 років відпрацюють точно.

Останнє редагування: 25 березня 2018 01:51:18 від Jinx
   
Якщо ти дійсно вважаєш дотепним своє зауваження,
Дотепність? Ти таки забухав, і судячи з усьго, наодинці. А тепер тебе пробило на потриндіти, тільки збагнути контекст вже не можеш.

По темі щось буде, чи будеш і далі триндіти про турбіну Тесли з нульовою різницею тисків на вході та виході, згідно умов обговорюваного у гілці девайсу?

Останнє редагування: 25 березня 2018 01:52:34 від Jinx
   
якби запропонований вітряк давав 200-300 ват то йому б ціни не було. до нього сонячну панельку 1м.кв і акумулятор - і на дачі можна мати світло холодильник та інтернет спокійно. бо в наших широтах коли сонце то вітру нема але як сонце вдень ховається то вітер гарантовано є. а ще можна мати опалення з циркуляційним насосом зимою там де енергопостачання збоїть - зимою вітри постійні.
   
якби запропонований вітряк давав 200-300 ват то йому б ціни не було. до нього сонячну панельку 1м.кв і акумулятор - і на дачі можна мати світло холодильник та інтернет спокійно. бо в наших широтах коли сонце то вітру нема але як сонце вдень ховається то вітер гарантовано є. а ще можна мати опалення з циркуляційним насосом зимою там де енергопостачання збоїть - зимою вітри постійні.

Тут у барса треба питати - то він по джерелам вільної енергії виступає.
   
Якщо на об'єкті, де планується його встановлювати, є електрика, то питання доцільності може стояти лише в економії коштів. Візьмемо поточну вартість електрики в 1,68 грн/квт.
Ваші 500 грн в еквіваленті дадуть ~ 300 квт-годин електрики. Для десятиватної потужності це аж 30000 годин роботи - саме через стільки вкладення в ваш апарат "відіб'ються". Наприклад, лампу ви використовуєте 10 годин на добу (беру з загрубленням у більшу сторону), це 3000 днів, або більше 8 років. Апарат надійний, витрима такий строк перебування в зовнішніх умовах?

Тепер порахуйте витрати на дріт до такого світильника. Наприклад Вам треба встановити світильник на відстані 100 метрів. З резервуванням живлення - периметр охорони наприклад.
Вартість тільки дроту 2х0.75 складе більше 500 гривень.
   
Вартість тільки дроту 2х0.75 складе більше 500 гривень.
???
0,75 мм2 для 10 ватної лампочки - не жирно? Чи ви 12 вольт гнати за сто метрів надумали?
З резервуванням живлення
Не зрозумів. Резервування зазвичай роблять або безперебійником, або дизель/бензо-генератором, в залежності від задач. Локальне джерело ставиться для того, щоб не залежати від неконтрольованих споживачем факторів. Вітер - це саме такий неконтрольований фактор. І на цьому факторі будувати резервування живлення вузлів в периметрі охорони?
   
ладно
спецы

посоветуйте эффективный безщеточный генератор в котором вал привода мог бы проходить сквозь корпус якоря (или чего там)

тоесть чтоб подвижная часть могла быть смотирована на валу а неподвижная позволяла другому концу вала выходить из его корпуса

   
А тарахтеть не буить? И на сколько потянет в кв.при ветре,ну там 2 -3 /м.сек?
   
Собираюсь купить китайский на 2 квт. буду использовать с баластом, чисто для обогрева, без всяких инвенторов и акумов.
Все обойдется в 600 долларов. Зимой будет ташкент в хате.
Есть одна серьезная проблема - Кличко сука запретил ставить в Киеве, сука

Останнє редагування: 25 березня 2018 11:13:45 від гипофиз
   
ладно
спецы

посоветуйте эффективный безщеточный генератор в котором вал привода мог бы проходить сквозь корпус якоря (или чего там)

тоесть чтоб подвижная часть могла быть смотирована на валу а неподвижная позволяла другому концу вала выходить из его корпуса
автомобільний нє?
   


ТС ніфуя нового не вигадав...)))
   
Ветряк это красиво. Но в теории. На практике - геморрой конкретный. Начиная с шума и влагозащиты и заканчивая главным: безопасностью людей.

От мне (на диком отдыхе) много не надо: было бы стабильно 100Вт - и достаточно. В Крыму хватало 1-й солнечной панели 1кв.м. и аккума 120 А/ч 12В.  На Днестре и в Карпатах можно летом попасть в полосу ненастья дня на 3-4, тогда 1-й СП будет мало. Вместо 60 А/ч она даст 7, а холодильник жрёт 40-50 в сутки.

Встал вопрос ветряка. Опуская ненужные подробности, скажу: лопасти надо 1,5 метра. Соответственно им - мачту. Теперь прикиньте безопасность, когда такая хуйня крутится над головой, а вы в палатках. Налетит нерасчётный шквал и полетит этот пропеллер кому-то на голову.

Короче, для моих задач сделал от это. Автомат поворачивает на солнце сам.

   
ладно
спецы

посоветуйте эффективный безщеточный генератор в котором вал привода мог бы проходить сквозь корпус якоря (или чего там)

тоесть чтоб подвижная часть могла быть смотирована на валу а неподвижная позволяла другому концу вала выходить из его корпуса
Якщо правильно зрозумів то вам мотор-колесо для електробайка повинно підійти (не редуктрне) ну і до купи контроллер до нього з функцією рекуперації.  :-)o
   


Короче, для моих задач сделал от это. Автомат поворачивает на солнце сам.

Позиционер от антены взял?
   
Листя заб’є ту турбіну на раз.

Листья на высоте 30 и более метров не летают. А вот тополиный- пух-запросто
   
Позиционер от антены взял?

Ага. У него рабочее 36В, но при 12 он нормально работает. В реальном времени движения не видно, только мотор делает тук-тук раз в несколько секунд.
   
Листья на высоте 30 и более метров не летают. А вот тополиный- пух-запросто

   
Листья на высоте 30 и более метров не летают. А вот тополиный- пух-запросто

Дощ з мокрим снігом і темпи біля нуля - і оту трубу в девайсі топікстартера заліпить льодом. Лізти по такій погоді лагодити - ще той кайф.
   
На thingeverse есть модели вітряків різних
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія