Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Кухня 6 м2. Це шикарна для них
Ппц :lol:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

В мене маленька кухня. 4х4. Не далеко від 2х6 впала. То для 2-3 людей достатньо. Хоча, як втрьох люди ебаються готуванням іжи, то, мабуть, замало
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Фімочці Віка всюди мерещиться.
Вам Кадра.

Оце довели вас до білої ручки.

Так і повинно бути.  :beach:
   
В мене маленька кухня. 4х4. Не далеко від 2х6 впала. То для 2-3 людей достатньо. Хоча, як втрьох люди ебаються готуванням іжи, то, мабуть, замало
То номас. Тут 6м2 було заявлено як шикарна. Це на фоні українських великих кухонь просто Звучить з вуст як неадекватна. А скільки їх там на кухні кільку руками їсть  все одно.
   
Хорват, знаєш, чого всі регочуть з тебе?

...бо ти не можеш і не вмієш вчасно зупинитися.

Ось і зараз - вже двсі авно проїхали тему з, пардон, говном, але ж ти, продовждуєш настирно пережовувати цю тему та пхаєжш її, куди треба і не треба, як Кадра свої повчання про цноту та страшну історію, як її виперли з Дурдому.

А потім ти не розумієжш, чого всі знову над тобою сміються.

Так шо там с образованием, Шуша? Чего замолчала? Заочница? Ну и что? Оно ж тебе всё равно не понадобилось, верно?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Хто проїхав?

Я не проїхав

Я розумію, що Вам ця тема неприємна.
Що у ваших голівоньках не вкладається, як може стояти поруч патріотичність і срання в річку, де живеш.

Тому я і мусолю цю тему
 :D   :K
У тебя есть какие-то факты про сброс дерьма, или из пальца высосал и радуешься как дурачок.
   
У тебя есть какие-то факты про сброс дерьма, или из пальца высосал и радуешься как дурачок.

Это я процитировал слова Барона. Я не делаю скрины, конечно, как этот маланский параноик. Просто помню разговор.

Кстати, Тетянка, ты ж антисемитка та ещё, и как в тебе это уживается по отношению к 6-вольтовому поцу? Как ты абстрагируешься?  ;)
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Площа кухні, якщо на ній лише готувати великого значення не має.
У нас же кухня завжди була ще й їдальнею.
Головне, щоб кухня забезпечувала повний функціонал.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Так шо там с образованием, Шуша? Чего замолчала? Заочница? Ну и что? Оно ж тебе всё равно не понадобилось, верно?

Ти що, з першого разу не розумієш? Я ж відповіла тобі в іншій гілці. Ще в цій треба? У тебе труднощі з розумінням написаного?

А як же ти тоді в Очісткє працював?

Чи ти, як Кадра, будеш тепер по всіх гілках за мною таскатися?  :facepalm:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Это я процитировал слова Барона. Я не делаю скрины, конечно, как этот маланский параноик. Просто помню разговор.
Невже Барон спиздів збрехав?
 ;o

Нєгоже так робити Барону.
Якийсь пістабол виходить.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Кстати, Тетянка, ты ж антисемитка та ещё, и как в тебе это уживается по отношению к 6-вольтовому поцу? Как ты абстрагируешься?  ;)
Хто такий 6 вольтовий поц?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Площа кухні, якщо на ній лише готувати великого значення не має.
У нас же кухня завжди була ще й їдальнею.
Головне, щоб кухня забезпечувала повний функціонал.
Коли площа замала тоді приходиться всякі бойлєри в шафки ховати, а шуфляди кришечками напихати.
   
Ти що, з першого разу не розумієш?

Минуточьку... Ты настырно спрашивала - я отвечал. Это налагает на тебя ответную обязанность. Ты ж не хочешь быть дешёвой балаболкой?

   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Ти що, з першого разу не розумієш? Я ж відповіла тобі в іншій гілці. Ще в цій треба? У тебе труднощі з розумінням написаного?

А як же ти тоді в Очісткє працював?

Чи ти, як Кадра, будеш тепер по всіх гілках за мною таскатися?  :facepalm:
Пані Шуша, напишіть ще мені відповідь тут, бо я не бачив.
Заочниця?
   
Хто такий 6 вольтовий поц?

Вот это говно маланское, шо врёт про работу в Киевэнерго, хотя уплыло 30 лет назад в Германию и сидит там социале всё это время.
И от безделья совсем чокнулось, 15 лет на какие-то протухшие скрины дрочит. Уже все давно забыли, а у него всё болит.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Пані Корово, так Ви що, схвалюєте, коли козаченьки сруть прямо в річку і засирають тим самим екологію України?
 ;o
пане Жирна Срако (я ж вас не образила, надіюся?) ви перднули про патріотизм, то я вам і відповіла, а проблеми ховрашиного срання шерифа не ябуть.

В селі зазвичай вміст нужника виплескують у викопаний на огороді рівчачок, загортають, а навесні там гарбузи садять, і насіння або самі на блядках лузкають, або здають.
Але ж ви мабуть і борщ виделкою їсте, а не тільки з-під вас миші все носять та й пукає е ви мабуть фіалками у вспульній сраленькі.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Минуточьку... Ты настырно спрашивала - я отвечал. Это налагает на тебя ответную обязанность. Ты ж не хочешь быть дешёвой балаболкой?
Братство балаболів
 :lol:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Вот это говно маланское, шо врёт про работу в Киевэнерго, хотя уплыло 30 лет назад в Германию и сидит там социале всё это время.
И от безделья совсем чокнулось, 15 лет на какие-то протухшие скрины дрочит. Уже все давно забыли, а у него всё болит.
А чого 6 вольтовий?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

:lol:
:gigi:  та да.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Спробуй. Особливо якшо я не Кадра
танахертикомувсралася.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

пане Жирна Срако (я ж вас не образила, надіюся?) ви перднули про патріотизм, то я вам і відповіла, а проблеми ховрашиного срання шерифа не ябуть.
Пані Корово, я Вас називаю тільки так як Ви самі себе назвали.
Колись Ви також сказали, що Ви також сакральна Корова.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Мне как-то пох кто ты. Я могу и Кадрюку дождаться. Что-то она подозрительно надолго затихарилась.  :D
А вот ты вчера еще с одним чучелом ырвалГом (abg) строчили из-под похожих IP.


А еще можно над этим поржать:

Ім'я користувача:
    ЧьоткоПатрiотка
Дата реєстрації:
    15 вересня 2018 17:32:51
Повідомлень:
    366 (~0 в день)

И первый пост через ТРИ года   :lol:

:weep:  :weep:  :weep:


Поэтому - сиди пока тихонько и не отсвечивай - до тебя еще тоже руки дойдут.
Не тобi менi вказувати, dude, що менi робити.. ти щось дуже старт зависокий узяв пiсля розбану
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

танахертикомувсралася.
Я вас не чипала, кажись. Якщо я нахеркомувсралась то проходьте повз.
   
Братство балаболів
 :lol:

Та понятно. Кому есть чем ответить на предъяву - тот отвечает. Даже всякому говну вроде гея-срциальщика. Ибо это долг чести.
А Шуша обычно такая языкатая, а тут язык прикусила. А почему? Потому что ПТУ-шница-домохозяйка. И эти люди допытывают старину Зольда - где он работал?  :rotate:


   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Пані Шуша, напишіть ще мені відповідь тут, бо я не бачив.
Заочниця?

А це вже як ти собі нафантазуєш :gigi:
   
А чого 6 вольтовий?

Ник у него - 6 букв, обозначающих напряжение в электрической сети.

   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Пані Корово, я Вас називаю тільки так як Ви самі себе назвали.
Колись Ви також сказали, що Ви також сакральна Корова.
пане жирна срако, я теж вас називаю так, як ви виглядаєте, але якби у вас мозги були в голові, а не в тій вашій жирній сраці, то ви б називали опонента за його ніком, а не висмоктували образи на нього із своєї короткої стріли, що губиться в бабських стрінгах, які у вас слугують купальними плавками.

 :facepalm: дебілбля (с).
   
А це вже як ти собі нафантазуєш :gigi:

Та ладно, Шуша... Ничего страшного. Но осадочек остался.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Та понятно. Кому есть чем ответить на предъяву - тот отвечает. Даже всякому говну вроде гея-срциальщика.

 :lol:

Так она тебе, гею-социальщику, и ответила.

И спустись, наконец-то, на землю эту грешную - кто от тебя, петуха, будет предъявы принимать?  :lol:

Ты, кстати, не ответил - ты уже в этом году 200 грн. помощи выпросил?  :D
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Та понятно. Кому есть чем ответить на предъяву - тот отвечает. Даже всякому говну вроде гея-срциальщика. Ибо это долг чести.
А Шуша обычно такая языкатая, а тут язык прикусила. А почему? Потому что ПТУ-шница-домохозяйка. И эти люди допытывают старину Зольда - где он работал?  :rotate:

 (tu)
Якщо шуша швачка мотористка або крановщиця, то це й не погано
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Та понятно. Кому есть чем ответить на предъяву - тот отвечает. Даже всякому говну вроде гея-срциальщика. Ибо это долг чести.
А Шуша обычно такая языкатая, а тут язык прикусила. А почему? Потому что ПТУ-шница-домохозяйка. И эти люди допытывают старину Зольда - где он работал?  :rotate:

Не бреши, я тобі все відповіла, але ти продовжуєш фантазувати.

Я ж тобі вже казала - менше бреши тут і менше хизуйся власними "досягненнями", і люди до тебе потягнуться. Можливо.  B-)

Пи. Си. В цтому році 200 гривень вже встиг отримати для підьримки штанів?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Не тобi менi вказувати, dude, що менi робити.. ти щось дуже старт зависокий узяв пiсля розбану

Вот поэтому забейся куда-нибудь и не вибрируй.  :punish:

пы.сы. Так почему ты ТРИ года молчало? А потом вдруг прорвало  :D
   
(tu)
Якщо шуша швачка мотористка або крановщиця, то це й не погано

Просто домохозяйка, оплывшая от безделья.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Вот поэтому забейся куда-нибудь и не вибрируй.  :punish:

пы.сы. Так почему ты ТРИ года молчало? А потом вдруг прорвало  :D
Вiд щастя що врештi решт в Україну лад прийшов, з зеленським
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Пані Корово, я Вас називаю тільки так як Ви самі себе назвали.
Колись Ви також сказали, що Ви також сакральна Корова.
і да, не пезди, що я себе якось там обзивала. Це ти, гівнюк, любиш обзивать опонента усілякими дебільними обзивалками, обізвеш раз, другий, третій, дивишся, що опонент не реагує, або на жарт переводить, а потім так підарно песдиш, що твій опонент сам же себе так обзивав. Ну, і хто ти після цього, як не редиска сраний?

От тільки я чомусь не бачу, щоб ти отакі хyйнюшки проробляв із чоловічими ніками - сциш бодацця з мужиками, жирна бабська срако?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Просто домохозяйка, оплывшая от безделья.
Вона мабуть лiмiта, шо вискочила замiж за киянина, швиденько народила та лапки склала.
Шуша ти шиєш зараз?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

і да, не пезди, що я себе якось там обзивала. Це ти, гівнюк, любиш обзивать опонента усілякими дебільними обзивалками, обізвеш раз, другий, третій, дивишся, що опонент не реагує, або на жарт переводить, а потім так підарно песдиш, що твій опонент сам же себе так обзивав. Ну, і хто ти після цього, як не редиска сраний?

От тільки я чомусь не бачу, щоб ти отакі хyйнюшки проробляв із чоловічими ніками - сциш бодацця з мужиками, жирна бабська срако?
Ви ж погодились з тим що ви сакральна корова
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Я вас не чипала, кажись. Якщо я нахеркомувсралась то проходьте повз.
шо, сциш другого фронта? Ну, сци, сци. Ти поки що у мене не в планах, чеЧьоточька.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Вот поэтому забейся куда-нибудь и не вибрируй.  :punish:

пы.сы. Так почему ты ТРИ года молчало? А потом вдруг прорвало  :D

Так вона одразу з козирів пішла, перше повідомлення, зате яке!

"Якi натренованi гарнi плечi та статура, Сергiй!
I як гарно виглядає обручка на красивих руках, зараз доволi рiдко чоловiки її носять. I дарма!"


Що, так все погано у приватному житті, Чьотка?

Тільки і залишається, що чужі чоловічі фотки на форумах розглядати? :(

То ти Авіатора попрохай - он тут свою фоту вивалював зовсім без одягу, хизувався своєю достоїнством якоюсь фігнею, за що бан і отримав.

мабуть, і тобі залюбки таку ж фотку покажде, в обмін на твої палкі комплімани.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Так вона одразу з козирів пішла, перше повідомлення, зате яке!

"Якi натренованi гарнi плечi та статура, Сергiй!
I як гарно виглядає обручка на красивих руках, зараз доволi рiдко чоловiки її носять. I дарма!"

Що, так все погано у приватному житті, Чьотка?

Тільки і залишається, що чужі чоловічі фотки на форумах розглядати? :(

То ти Авіатора попрохай - он тут свою фоту вивалював зовсім без одягу, хизувався своєю достоїнством якоюсь фігнею, за що бан і отримав.
Якщо буде потреба i попрохаю
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія