Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Примирення з поляками

Re: Примирення з поляками

І це ж комусь треба підіймати цю тему знов і в такий час.  Хоча питання риторичне. Зрозуміло кому потрібно. Тими хто тут зараз підняв цю тему повинно зайнятись СБУ.
   
Re: Примирення з поляками

Між більшістю поляків і українців "повне примирення" наступило задовго до війни. І без участі політиків.
А от якщо вони займуться цією темою, то вийде як завжди.

+1
   
Re: Примирення з поляками

необходимо абсолютно четко осознавать,
что поляки и израильтяне
никогда не примирятся с героизацией Бандеры, Шухевича и т.д.
на официальном уровне
Точка
Це вже не так актуально.
Але воїни УПА - учасники руху українського опору для українців назавжди залишаються ГЕРОЯМИ!  [ua]
"...Десь на восьмому дні нашого сидження у в'язниці, вахтер викликав усіх нас до сторожівки. Ми увійшли і з привички стали всі у ряд. В кімнаті крім двох сторожів ми побачили трьох цивільних. Один, з грубою цигаркою в зубах, напів лежав, напів сидів у кріслі, поклавши ноги на стіл, двоє молодших сиділи нормально.
Якраз так попало, що я опинився першим у ряді, і до мене підійшов один з молодших панків, простягаючи руку.
— Я є українець, так як і ви, тому мені приємно вас запізнати, — і він назвав своє прізвище, якого я, на жаль, не затямив.
Я відрекомендувався і стиснув простягнену мені руку.
Нарешті прийшли українці! Але не встиг я ще зрадіти, як він запитав мене:
— До якої партії вин належите?
Мене мов хтось обухом вдарив по голові. Партії? Ми там, безіменні бійці УПА боролися з окупантом за кривду усіх українців, щодня дивилися смерті в очі, а тут найбільш суттєве є до якої партії я належу! Мною затрясло як в гарячці.
— Пане, я не знаю хто ви, але я також не знаю як розуміти ваш запит. Я, як український повстанець запевняю вас, що в Україні нема партій, там є народ, що створив УПА і бореться за Україну, а не за партії. Хто я? Я вояк славної УПА. Вас це не цікавить? Вас не цікавить скільки кілометрів дороги протоптали ми тими чобітьми, з яких виглядають голі пальці, вас не цікавить, що ми може змучені, що ми може голодні, що ми наявно брудні і завошивлені?
Я не тямився зі злости. Панок такої реакції мабуть не сподівався і почав мене запевняти, що лише з цікавости поставив таке питання..."
https://coollib.com/b/128090-ivan-dmitrik-u-lisah-lemkivschini/readp?p=86&cnt=9000
   
Re: Примирення з поляками

І це ж комусь треба підіймати цю тему знов і в такий час.  Хоча питання риторичне. Зрозуміло кому потрібно. Тими хто тут зараз підняв цю тему повинно зайнятись СБУ.

Респект!
   
Re: Примирення з поляками

просто припинити суперечки про минуле.

+

Історію давно час залишити історикам.
   
Re: Примирення з поляками



Останнє редагування: 16 квітня 2022 14:09:07 від andry
   
Re: Примирення з поляками

Spokojnych Świąt!

?s=20&t=8m6LKgyAp4X2d4I-NFGRyw

Там теж про Україну
   
Re: Примирення з поляками

Забанити за гілку примирення?

 :facepalm1:
   
Re: Примирення з поляками

   
Re: Примирення з поляками

фуп таки читають
   
Re: Примирення з поляками

Поляків це завжди болітиме, що українці героїзують ОУН і УПА. А правди ж нікуди діти, бо
Волинська різня все ж таки була. Правда поляки в цей час також вбивали українців, але в менших масштабах. Я тільки хотів показати, яка є проблема з питанням щодо примирення між українцями і поляками.
   
Re: Примирення з поляками
Ale

Поляків це завжди болітиме, що українці героїзують ОУН і УПА. А правди ж нікуди діти, бо
Волинська різня все ж таки була. Правда поляки в цей час також вбивали українців, але в менших масштабах. Я тільки хотів показати, яка є проблема з питанням щодо примирення між українцями і поляками.
А євреям болітиме Бандера і Петлюра) якщо весь час дивитися назад ми ніколи не підемо вперед (відносин з кацапами це не стосується) - он штати воювали південь і північ - є і досі єбаньки що хочуть персонального раба але на прогрес штатів це не дуже впливає)
   
Re: Примирення з поляками

Поляків це завжди болітиме, що українці героїзують ОУН і УПА. А правди ж нікуди діти, бо
Волинська різня все ж таки була. Правда поляки в цей час також вбивали українців, але в менших масштабах. Я тільки хотів показати, яка є проблема з питанням щодо примирення між українцями і поляками.
Трохи замало ви знаєте.
Але примирятися треба, і що головне - з обох сторін.

Тільки що то за особливий статус для поляків в Україні?
   
Re: Примирення з поляками

Зирка подго овьте передачу про наше жюри на евро
уверен там торчит бабло кацапов
   
Re: Примирення з поляками

Дякую, що згадали гілку, за яку мене забанили.

Ось сьогоднішні слова Зеленського:

"В один день стало ясно, що всі ці суперечності – не мають сили, коли є сила такої загрози. Загрози виживанню наших народів. ​Ми з Анджєєм прагнули справжнього порозуміння між нашими народами, разом розбирали це "сховище". Ми планували збудувати Меморіал примирення на спільному кордоні. Але українські кордони перейшли ті, хто хоче інших меморіалів. І присвячених зовсім не миру… ​Ми захищаємо спільний для нас всесвіт – під назвою свобода і незалежність, у часи, коли хтось чинить варварство космічного масштабу. ​Такого ж масштабу сьогодні сягає розуміння, взаємодія, дружба і братерство України і Польщі. 24 лютого ми почали писати новий том нашої спільної історії. Єдність наших народів має тривати вічність. Її ніколи більше не має паплюжити ворожнеча".
   
Re: Примирення з поляками

Респект!

Досі респектуєте за звинувачення?
   
Re: Примирення з поляками

Зирка подго овьте передачу про наше жюри на евро
уверен там торчит бабло кацапов

Зараз майже не роблять програм повноцінних. Не до того.
   
Re: Примирення з поляками

помилка поляків, що після розвалу австрійської імперії пішли війною проти зунр, звідси всі решта бід у наших відносинах, як у міжвоєнний час так і під час другої світової і аж до операції вісла зокрема.
   
Re: Примирення з поляками

помилка поляків, що після розвалу австрійської імперії пішли війною проти зунр, звідси всі решта бід у наших відносинах, як у міжвоєнний час так і під час другої світової і аж до операції вісла зокрема.
Роман Дмовскі  його доктрина назва цієї помилки.
а зараз в Польші це Конфедерація і її прихильники-вірні скурвисини Тарговіци

якшо зустрінете Поляка,прихильника партії Конфедерація,знайте-перед вами кацапська гнида в польському опакуванні.

Останнє редагування: 22 травня 2022 15:58:40 від Captain Vimes
   
Re: Примирення з поляками

по яким помийкам, треба лазати, щоб відкривати таку гілку.???????????

послухайте УВАЖНО з 2:40 і до САМЕГО концА - ось ЩО ГОВОРЯТЬ СПРАВІДЛОВІ ПОЛЯКИ про УКРАЇНЬЦІВ !!!!!

і хотілось, би почути "начальника транспортного отдела" - щоб за такі гілки - БАН НАЗАВЖДИ !!!!!

то вчорашнє, в Варшаві.

   
Re: Примирення з поляками

Роман Дмовскі  його доктрина назва цієї помилки.
а зараз в Польші це Конфедерація і її прихильники-вірні скурвисини Тарговіци

якшо зустрінете Поляка,прихильника партії Конфедерація,знайте-перед вами кацапська гнида в польському опакуванні.

+1
   
Re: Примирення з поляками

по яким помийкам, треба лазати, щоб відкривати таку гілку.???????????

послухайте УВАЖНО з 2:40 і до САМЕГО концА - ось ЩО ГОВОРЯТЬ СПРАВІДЛОВІ ПОЛЯКИ про УКРАЇНЬЦІВ !!!!!

і хотілось, би почути "начальника транспортного отдела" - щоб за такі гілки - БАН НАЗАВЖДИ !!!!!

то вчорашнє, в Варшаві.

https://www.youtube.com/watch?v=A-se0ney56Y

Є кнопка "доповідь", тисніть на неї, вимагайте довічного.

Це ж просто.
   
Re: Примирення з поляками

після того як Польща повела себе зараз у питанні біженців і підтримки України - скажу відверто : я зміг пробачити їхній армії крайовей спалене вщент село мого діда.
не забув звісно.
але пробачив.
відтепер - поляки браття надовго.
   
Re: Примирення з поляками

Є кнопка "доповідь", тисніть на неї, вимагайте довічного.

Це ж просто.

не грайте з себе жертву, "несправєдліва асуждьонную"
треба думати, коли і про що писати

за весь час поки я жив в Литві, таки було "тягання один одного за чуба"
в кого більше шкіл: чи в Литві - польських, чи в Польщі - литовських

коли почалася війна - ВСІ РОЗБОРКИ - ЗНИКЛИ !!!

зараз і Литва і Польща тільки "змагаються" хто більше допоможе Україні (плюс помагають один одному і не тільки з газом....)
   
Re: Примирення з поляками

   
Re: Примирення з поляками

  От тут кажуть, що я нитік, скиглій котрий у всьму бачить один негатив.
  А от і не так - про Польщу та поляків не скажу жодного поганого слова. Поляки - такі няшки.  :-)o
 
   
Re: Примирення з поляками Нове

не грайте з себе жертву, "несправєдліва асуждьонную"
треба думати, коли і про що писати

за весь час поки я жив в Литві, таки було "тягання один одного за чуба"
в кого більше шкіл: чи в Литві - польських, чи в Польщі - литовських

коли почалася війна - ВСІ РОЗБОРКИ - ЗНИКЛИ !!!

зараз і Литва і Польща тільки "змагаються" хто більше допоможе Україні (плюс помагають один одному і не тільки з газом....)

Цікава ви людина. Поляки й українці, в тому числі президент України (сьогодні!), кажуть - досить, час порозумітися.
Та зміцнювати єдність двох народів.



Останнє редагування: 22 травня 2022 20:41:30 від Зірка №4
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія