Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бритіш гьорлз готуються до вакцинації і перемоги над короною!

стоп-стоп. так, закрито зараз.

а місяц тому було все відкрито і шарилися бритіш-герл по злачним місцям тіко так... чи в Бритиші тоді корони не було?
Відкрито було в деяких містах. І сидіти компанією в 6 осіб можна було лише (!) на вулиці.
   
Спробуй деякий час тягати в спортзалі залізо повільно. І більше рухатись повільно теж. Як горилли в природі чи бики-буйволи. Нічого не жеруть толком, в спортзал не ходять, а такі прокачені... Це дає повільний образ життя. Якщо тварина рухається повільно, вона нічого не боїться. Якщо вона нічого не боїться, вона краще спить і в неї більше виробляється тестостерону. М'язи не лише скорочуються, але й розтягуються. Калорій на один убитий м'яз витрачається менше- є з чого відновлювати м'язи. В решті решт, це дійсно допомагає. Але є й мінуси- якщо вчасно не вийти з такої системи тренувань, синтез АТФ можна посадити. Бо організм уже звикне використовувати кисень, спалюючи глюкозу і виділяти воду- тобто перемикається на зовсім інше джерело енергії, а це вагітно дуже негативними процесами. Без АТФ не можна. Не лише для різких рухів, але й для нормальної роботи серця

Але за місяць-другий нічого негативного не буде, один лише позитив

я саме так і набрав вагу через спорт зал, після тривалої паузи, з вагою 68 при рості 180 почав інтенсивно займатись і за пару місяців поперло як дурне, але я тоді і молодший був набагато
   
Якщо ти бачиш в Україні дівчину в 35+ яка не залила салом, то варіантів 2: або вона не гризе нічого, або впахує в спортзалі. Інших варіантів нема.
Запости сюди брітіш гьорлз 35+, а то на твоїх фотках 20+, а вже салом заплили.
   
Запости сюди брітіш гьорлз 35+, а то на твоїх фотках 20+, а вже салом заплили.
Ти давай свою запость  :laugh: На першій сторінці 40+
   
Ти давай свою запость  :laugh: На першій сторінці 40+
Шо тобі ще дать?  :fuck:
   
Шо тобі ще дать?  :fuck:
Обтікай, жиробас  :K
   
я саме так і набрав вагу через спорт зал, після тривалої паузи, з вагою 68 при рості 180 почав інтенсивно займатись і за пару місяців поперло як дурне, але я тоді і молодший був набагато
(tu)
   
Таки да размер подходящий но нету автозагара и 10кг тонально крема  :-)o
автозагар і мейкап, то для молодих фемін. канонічна бритіш цьотка, це десь така, як ця з нашoї раші, тільки з пірсингом, татуїровками і джинсами з занишеною талією, де жири звисають над поясом.
   
канонічна бритіш цьотка, це десь така, як ця з нашoї раші, тільки з пірсингом, татуїровками і джинсами з занишеною талією, де жири звисають над поясом.
Брехня!
   
У мене просто маса знайомих, що не сидять на дієтах і в спортзал лінуються, але стрункі
Я також такий тип людини, але спорт потрібен,  без нього ніяк.

Останнє редагування: 1 січня 2021 15:57:27 від Plzen
   
Мішиганчик, ти впізнаєш себе?

Показати зображення...
Фома як ти взнав  ?
Влучив в яблучко.
   
Брехня!
напевно тоді кардинально все змінилося за останні 15-20 років. бо в  першій половині нульових це розповсюджений лук був в жінок 30-50років нижчих прошарків.
а вищих прошарків 40-90років, доглянуті, сухопарі, зазвичай в однотонному одягу пастельних, чорно-сірих тонів, в зручному взутті без підборів.
   
був в жінок 30-50років нижчих прошарків.
А який лук в Українок нижчих прошарків  :facepalm1:
   
Українці просто більшість таких жінок вже і за жінок не сприймають. От іде вулицею і дивиться на молодих і красивих. Ой які у нас красиві жінки. А ті, що в хустках і в спідницях до землі, то ніби вже і не жінки. А як поїхав на захід, побачить п'ятдесятирічних в короткій спідниці. І зразу, ой які тут страшні жінки.
Я вже писав, в загальному українці як нація ну дуже погано виглядають. Це вже помітно на Польському кордоні. Коли бачиш поляків і наших.
   
Українці реально не бояться корони  :shuffle:
Был ночью на елке, в маске только одну видел, всем пох.
Почему до сих пор не расследована утечка биологического вируса и не летят томагавки в виновных?
   
Был ночью на елке, в маске только одну видел, всем пох.
Пох поки не підхопив  :facepalm:
   
Цікаво слухати про товстих від тих хто вчора вночі жер майонез, бухав і заїдав солодким  :laugh:
:pooh_lol: Фома, не гони. типу тут ніхто не знає, що як і скільки їдять британці. десерти, це маст хев щодня. і навіть вдома після вечері.
майонез, як дресінг на стороні йде навіть до простого овочевого салату(помідори, огірок, летіс, цибуля), що тут не прийнято.
а в начинках для сендвічів(як туна-майо, чікен-томато-майо і т.д). а в піцах скільки калорій. a french fries.

Serving Sizes   kCal   Fat(g)
Calories in Chip Shop, Fish & Chips     
Small portion   946   45,7
Medium portion   1332   64,3
Large portion   1649   79,6


traditional british meal


традиційний англійський брекфест, який їдять з самого ранку, починаючи з 6-ої години. жодного разу не бачила, щоб вівсянку хто їв. їдять мюслі, які теж мають нівроку калорій(Calorie and Nutrition Values for 100g of Alpen Original)Calories   357



   
А який лук в Українок нижчих прошарків  :facepalm1:
хм, то ж писала під фоткою з "нашої раші", що такий самий, як і в британських, тільки без тату і пірсингу.
   
Пох поки не підхопив  :facepalm:
Мы все переболели, фигня полная, нет никакой угрозы. Легкие могут испортить себе этим вирусом только ленивые люди. Надо выходить на улицу, дышать свежим воздухом, делать самомассаж, легкие разминочные упражнения. Заниматься собой надо, а не игнорировать элементарные потребности. А если мы болели не тем или не так, то нам совсем пох. Значит нас это не затронуло, и пока угрозы нет. И повторю вопрос, почему не начало расследование?
   
Как утомил этот рагуль Вава  :facepalm1:
   
Фома, не гони. типу тут ніхто не знає, що як і скільки їдять британці. десерти, це маст хев щодня. і навіть вдома після вечері.
Туфта. Я бачу довкола більшість спортивних чоловіків і жінок. Люди займаються спортом, гуляють, не жеруть шлак.

Звісно що десь є любителі джанк фуду, не без цього. Але таких меншість.

Мы все переболели, фигня полная, нет никакой угрозы.
Бугага.
   
традиційний англійський брекфест, який їдять з самого ранку, починаючи з 6-ої години
Де їдять? Я таке їв востаннє в готелі в Норфолку рівно рік тому  :weep:
   
хм, то ж писала під фоткою з "нашої раші", що такий самий, як і в британських, тільки без тату і пірсингу.
То фото Мічинага, інфа 146%
   
Туфта. Я бачу довкола більшість спортивних чоловіків і жінок. Люди займаються спортом, гуляють, не жеруть шлак.
ок, вірю. але що ти тут проповідуєш не можу зрозуміти. якісь комплекси/внутрішнє невдоволення намагаєшся зкидувати?
я теж бачу довкола більшість спортивних чоловіків і жінок. Люди займаються спортом, гуляють, не жеруть шлак.
то може розказуй це британцям, які не займаються спортом і їдять висококалорійний джанк фуд :idea:
   
чего бугагакаешь? Киев, метро, все заражены ты неадекват, не веришь, что мы переболели? Офисы скопом на больничный уходили.
   
Де їдять? Я таке їв востаннє в готелі в Норфолку рівно рік тому  :weep:
в ресторанах аеропорта Хітроу, в готелях, в їдальнях на вулицях з самого ранку перед роботою, народ традиційно снідає не вдома, а аут.
   
проповідуєш не можу зрозуміти. якісь комплекси/внутрішнє невдоволення намагаєшся зкидувати?
Я нічого не проповідую. Пощу фото з умовної Вінниці чи Черкас, показую як тусить молодь. А підстаркуваті, пузаті шлімазли з залисинами, дружина яких (у кого вона є) важить під сотку і носить бігуді, починають розказувати про товстих британок і ось тут у нас.  :facepalm1:
   
в ресторанах аеропорта Хітроу, в готелях, в їдальнях на вулицях з самого ранку перед роботою, народ традиційно снідає не вдома, а аут.
Так все вірно: у кахве. Не кашу ж там замовляти?
   
https://www.garfunkels.co.uk/menus/breakfast

THE GARFUNKEL’S BREAKFAST
The big one! Two eggs, fried or scrambled, two rashers of bacon, two Cumberland sausages, Heinz baked beans, flat mushroom, a grilled tomato and cubed potatoes. Served with toast

CLASSIC BREAKFAST
Fried or scrambled egg, grilled bacon, Cumberland sausage, Heinz baked beans, flat mushroom and a grilled tomato. Served with toast
   
CLASSIC BREAKFAST
Fried or scrambled egg, grilled bacon, Cumberland sausage, Heinz baked beans, flat mushroom and a grilled tomato. Served with toast
І шо з цього? А ще продають піцци, бургери і т д.
   
Так все вірно: у кахве. Не кашу ж там замовляти?
ну. так більшість там і снідає. мало хто зранку вдома розводить готування, на відміну від тут. мені це подобалося  (tu)
   
І шо з цього? А ще продають піцци, бургери і т д.
з того, що коли я працювала в ресторанах в Хітроу, то ранком бізі брекфест тайм завжди був. і відсотків 80 англійців замовляли от такі традиційні сніданки. і як проходиш на вулицях повз кафешки зранку, то теж там всі столики зайняті і практично в всіх ці брекфест.
   
ну. так більшість там і снідає. мало хто зранку вдома розводить готування
Та ладно. Більшість таки снідає вдома. Для прикладу, у мене в офісі (коли я там був) хавка безкоштовна. Платиш фунт і береш що хочеш. Більшість брали авокадо на тості, чи поачед егг чи кашу. Сніданок - може 1% максимум.
   
з того, що коли я працювала в ресторанах в Хітроу
Тю, я як лечу з Хітроу кудись далеко, то теж нажираюсь,бо в літаку їжа шлак. Крім того вдома не снідаю/обідаю.

Що ще було там робити? Зараз, доречі, все :(
   
От старі пердунці й тут спромоглися срач замутити - баби їм не такі як треба )))
   
Я нічого не проповідую. Пощу фото з умовної Вінниці чи Черкас, показую як тусить молодь. А підстаркуваті, пузаті шлімазли з залисинами, дружина яких (у кого вона є) важить під сотку і носить бігуді, починають розказувати про товстих британок і ось тут у нас.  :facepalm1:
Постя свои фотки ты пропагандируешь межрасовый секс. Следовательно ты отрабатываешь.
   
От старі пердунці й тут спромоглися срач замутити - баби їм не такі як треба )))
І я про що. Самі з радікулітом, гемороєм, залисинами і інтелектом шимпанзе.
   
Постя свои фотки ты пропагандируешь межрасовый секс.
:facepalm: Дохтур ОлдБой, ви на свята працюєте???
   
Та ладно. Більшість таки снідає вдома. Для прикладу, у мене в офісі (коли я там був) хавка безкоштовна. Платиш фунт і береш що хочеш. Більшість брали авокадо на тості, чи поачед егг чи кашу. Сніданок - може 1% максимум.
ну дивися, я довго працювала в першому терміналі. там в основному доместік флайти були. коли в першу зміну, з 6 ранку відкривалися, в 7 вже повний зал був, 80+столиків. більшість ранішніх пасажирів, це діловий прошарок: жінки в офісному одягу, чоловіки в костюмах, краватках, сорочках з запонками. тоді ще смартфонів не було, то під час сніданку читали газети. так от, відсотків 80 замовляли традиційні брекфести, з яйцями, беконом, сосіджами, фасолькою, фрайсами, обов"язковим тостом.
   
ну дивися, я довго працювала в першому терміналі. там в основному доместік флайти були. коли в першу зміну, з 6 ранку відкривалися, в 7 вже повний зал був, 80+столиків. більшість ранішніх пасажирів, це діловий прошарок: жінки в офісному одягу, чоловіки в костюмах, краватках, сорочках з запонками. тоді ще смартфонів не було, то під час сніданку читали газети. так от, відсотків 80 замовляли традиційні брекфести, з яйцями, беконом, сосіджами, фасолькою, фрайсами, обов"язковим тостом.
Так зранку поснідали і вперед. Обід скіпнуть, наприклад.

Шо там у вас в меню авокадо на тості біло і не брали? Чи був тільки фул інгліш брекфест і його чогось брали?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія