Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сурков призвал "добровольцев" РФ быть готовыми вернуться воевать на Донбасс

Сєпар-наводчик - це ворог. Тут немає питань, треба відноситись як до ворога. А ця сука-хірургиня та інші набагато гірші за сєпара. Це - мародери. У війну таких розстрілювали без суду та слідства по закону воєнного часу. Я вважаю, що ц нас війна з Хуйлостаном, тому мародерів треба розстрілювати...
І ще раз про Андрія Романовича нагадаю...
Я передивився всю цю пресуху і нічого подібного на вину Хірурга не бачив.Тобто в твоїх очах невинний дитячий хірург який спас тисячі маленьких діток гірше сепара,який вбив і покалічив 30 людей?Господь,жгі!тут нема більше людей,ходячі шлунки.Свинарчукі.. .мародьори...
   
И ПатриоТТ садиться около забора в окоп и сторожит его от посягательств и восстанавливает после очередного обстрела

Сторожить хранилище отходов - на то есть специально обученные люди
   
Вопрос с повестки не снят,если ты заметил

А вот возвращение бывших вновь под знамёна-анриал

Так что иди обткекай

Донч. Які в сраку добровольці? Це до того,що  кількість регулярів збільшать. Збільшать кількість обстрілів, снайперів, і решти... А зіліпушка буде відводити. Треба ж займати якось ті місця, де були раніше ВСУ.
Так що обтікайте, шановний. Ваші вангування- це як в калюжу трішки перднути.
   
И какой раз он за последние года 4 он их к этому призвал..Не считал?

И сколько раз "сбылось"..?

Ми рахуємо наши втрати. Ти рахуєш що там бекає кремль. Кожному своє.
   
Я передивився всю цю пресуху і нічого подібного на вину Хірурга не бачив.Тобто в твоїх очах невинний дитячий хірург який спас тисячі маленьких діток гірше сепара,який вбив і покалічив 30 людей?Господь,жгі!тут нема більше людей,ходячі шлунки.Свинарчукі.. .мародьори...
Кому ви відповідаєте. Це клінічний випадок, в нього повна деградації особистості. За режиму сталіна такі особи засуджували "врагов народа", за режиму брежнева-андропова вони кричали, що в усьому винні "западние шпійони", зараз нова парадигма - в усьому винні нацики, добробати і волонтери. Зеленський то їх колективне втілення. Там нема ні гідності, ні совісті, тільки шлунок і рояль з чле.ом на клавішах.
   
Донч. Які в сраку добровольці? Це до того,що  кількість регулярів збільшать. Збільшать кількість обстрілів, снайперів, і решти... А зіліпушка буде відводити. Треба ж займати якось ті місця, де були раніше ВСУ.
Так що обтікайте, шановний. Ваші вангування- це як в калюжу трішки перднути.

ну вот как збильшыть-так разбудишь
   
Ми рахуємо наши втрати. Ти рахуєш що там бекає кремль. Кожному своє.

та нет,дружочек,вы -нэ рахуетэ

Вы утверждаете,что во всех потерях за последние полГода виноват исключительно ЗЕ
   
 Та можно подумать что добровольцы кацапские за 5 лет и уже 10 месяцев покидали территорию Донбасса.
Я этих пидаров с марта 2014 в Мариуполе наблюдала по 13 июня  2014.

Представляю сколько их пасется на оккупированной территории.
   
Донч. Які в сраку добровольці? Це до того,що  кількість регулярів збільшать. Збільшать кількість обстрілів, снайперів, і решти... А зіліпушка буде відводити. Треба ж займати якось ті місця, де були раніше ВСУ.
Так що обтікайте, шановний. Ваші вангування- це як в калюжу трішки перднути.

Неа. Зеля не Поросенок, он более склонен к резким реакциям.
   
та нет,дружочек,вы -нэ рахуетэ

Вы утверждаете,что во всех потерях за последние полГода виноват исключительно ЗЕ

Хуйло твій дружочєк та сєпарня сусідска
   
та нет,дружочек,вы -нэ рахуетэ

Вы утверждаете,что во всех потерях за последние полГода виноват исключительно ЗЕ
в усіх втратах винне Хуйло в першу та останню чергу. А Зе! винен в тому, що під час передвиборчої кампанії явно чи неявно переводив відповідальність за війну на керівництво України чим розхитував одностайність українських оборонців. А тепер ця тупа риторика бумерангом б'є по новому керівництву країни, тобто по ньому самому. За що Зе! і мусить тепер відгрібати
   
Хуйло твій дружочєк та сєпарня сусідска

Конструктивно
   
чим розхитував одностайність українських оборонців

Свинарчуков,шоле?
   
в усіх втратах винне Хуйло в першу та останню чергу. А Зе! винен в тому, що під час передвиборчої кампанії явно чи неявно переводив відповідальність за війну на керівництво України чим розхитував одностайність українських оборонців. А тепер ця тупа риторика бумерангом б'є по новому керівництву країни, тобто по ньому самому. За що Зе! і мусить тепер відгрібати
гірше хуйла -  порохоботи мертвечука, скільки бруду та хамства ви виливаєте на Президента України, і власне Україна вам до сраки,  ви не здатні творити на благо, а поводитеся як кацапи - самі не живете, щей іншим активно заважаєте.
   
гірше хуйла -  порохоботи мертвечука, скільки бруду та хамства ви виливаєте на Президента України, і власне Україна вам до сраки,  ви не здатні творити на благо, а поводитеся як кацапи - самі не живете, щей іншим активно заважаєте.

 (tu)

Причём работают фактически в паре
   
(tu)

Причём работают фактически в паре
та почитати на ФУПі майже нікого, шлунки петрамертвечука загадили зрадою, та фейками(
   
РФ готовится провозгласить там Луган-Дон по типу Абхазии
   
та почитати на ФУПі майже нікого, шлунки петрамертвечука загадили зрадою, та фейками(

Самое интересное,что если ща сравнить 112-й и Прямой, то 112-й серет в Украину-МЕНЬШЕ

И плюрализма там поболе будет
   
гірше хуйла -  порохоботи мертвечука, скільки бруду та хамства ви виливаєте на Президента України, і власне Україна вам до сраки,  ви не здатні творити на благо, а поводитеся як кацапи - самі не живете, щей іншим активно заважаєте.
Це мені персонально така епічна тирада адресована ?  :weep:

По сабжу - все що лилося на попереднього Президента України вже акуратно забулося ? а на Зе!бубочку і пальцем не мож помахати ?
а ваші узагальнення та натягування сови на глобус з висновками про кореляцію любові до України з любов'ю до Президента видають у вас штатного пропагандона
ІМНО

Ну про те що кому і до якого місця - я б на вашому місці не робив необгрунтованих висновків, а то іноді дуже неприємні ситуації бувають, коли доводиться за свої слова відповідати  B-)
   
Це мені персонально така епічна тирада адресована ?  :weep:

По сабжу - все що лилося на попереднього Президента України вже акуратно забулося ? а на Зе!бубочку і пальцем не мож помахати ?
а ваші узагальнення та натягування сови на глобус з висновками про кореляцію любові до України з любов'ю до Президента видають у вас штатного пропагандона
ІМНО

Ну про те що кому і до якого місця - я б на вашому місці не робив необгрунтованих висновків, а то іноді дуже неприємні ситуації бувають, коли доводиться за свої слова відповідати  B-)

 :facepalm:  ця шобла навіть не розуміє про що ви пишете
   
Це мені персонально така епічна тирада адресована ?  :weep:

По сабжу - все що лилося на попереднього Президента України вже акуратно забулося ? а на Зе!бубочку і пальцем не мож помахати ?
а ваші узагальнення та натягування сови на глобус з висновками про кореляцію любові до України з любов'ю до Президента видають у вас штатного пропагандона
ІМНО

Ну про те що кому і до якого місця - я б на вашому місці не робив необгрунтованих висновків, а то іноді дуже неприємні ситуації бувають, коли доводиться за свої слова відповідати  B-)
я то можу критично мислити, і ні з кого месію не ліплю, відкрий першу сторінку ФУПу - більшість тем або фейк або зрада, і тс - шлунки аля волькастайл(
Де креатив щодо перемоги над рф?, хуйло ж нас за худобу хоче мати, а тут 100500 тем про якусь муйню та зраду(
   
:facepalm:  ця шобла навіть не розуміє про що ви пишете
Значит бот строчит.Побачив знакомое слово бубочка и уперьод
   
я то можу критично мислити, і ні з кого месію не ліплю, відкрий першу сторінку ФУПу - більшість тем або фейк або зрада, і тс - шлунки аля волькастайл(
Де креатив щодо перемоги над рф?, хуйло ж нас за худобу хоче мати, а тут 100500 тем про якусь муйню та зраду(
ПНХ,когда Зеибень отдаст все Хуйлу до Чопа , потом поздно будет визжать шо то був не фейк.
   
ПНХ,когда Зеибень отдаст все Хуйлу до Чопа , потом поздно будет визжать шо то був не фейк.
чуєш, шлунок, вереск про зраду стоїть вже майже рік, але щось з того що ви курви нам пророчили, не збулося, тож або думайте і пишіть, або не пишіть, не будьте кацапоподібними!
   
я то можу критично мислити, і ні з кого месію не ліплю, відкрий першу сторінку ФУПу - більшість тем або фейк або зрада, і тс - шлунки аля волькастайл(
Де креатив щодо перемоги над рф?, хуйло ж нас за худобу хоче мати, а тут 100500 тем про якусь муйню та зраду(
Тю , тільки тепер "муйню та зраду" тут побачили ? це ж ФУП, він же перманентно тільки цим і живе, вже роками  B-)
   
чуєш, шлунок, вереск про зраду стоїть вже майже рік, але щось з того що ви курви нам пророчили, не збулося, тож або думайте і пишіть, або не пишіть, не будьте кацапоподібними!

Авак ПУБЛІЧНО повідомив про спільне патрулювання УКРАїНСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ та сепарні.

Мало?

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія