Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Якийсь апокаліпсис. Емірати.

Re: Якийсь апокаліпсис. Емірати.

Але такої, як в 2021-2022, ще не було
серед моїх знайомих більшість не вакцинувалася і нічого
ніхто їх не хапав і примусово не колов
   
Re: Якийсь апокаліпсис. Емірати.

Дуже гарні останні 100 років в світовій історії.

Але такої, як в 2021-2022, ще не було
Якби все залишилось як 100 років тому, ти б пас полякам телята, їв би м'ясо 10 раз на рік і добре якби дожив до 40 років.
   
Re: Якийсь апокаліпсис. Емірати.

Чекайте на наплив авто-потопельників на вторинному ринку )
Тачки там в більшості аборигенів - серйозні.

Там машіни без антикорозійної обробки, бо там сухо, вони для Юропи сухі негодяця, а це будуть прямо іржаві оттудова? 8-)
   
Re: Якийсь апокаліпсис. Емірати.

серед моїх знайомих більшість не вакцинувалася і нічого
ніхто їх не хапав і примусово не колов

А ухилянти серед ваших знайомих є?
   
Re: Якийсь апокаліпсис. Емірати.

Якби все залишилось як 100 років тому, ти б пас полякам телята, їв би м'ясо 10 раз на рік і добре якби дожив до 40 років.

Я 100 років тому не жив. Тому ні.
   
Re: Якийсь апокаліпсис. Емірати.

В мене торговля притормозилася. Казахстан залило...трупи з погостів плавають...страшне!
   
Re: Якийсь апокаліпсис. Емірати.

В ЛА щоб такого не траплялось запакували канаву у низині в бетон з величезним запасом



ось так воно вигляда під час злив. Якби цього бетонного русла не було то був би повний дубай



Останнє редагування: 18 квітня 2024 15:34:26 від Uki_
   
Re: Якийсь апокаліпсис. Емірати.

В ЛА щоб такого не траплялось запакували канаву у низині в бетон з величезним запасом

І Арні є де покататися якщо-що
   
Re: Якийсь апокаліпсис. Емірати.

І Арні є де покататися якщо-що

Ага. І траволті влаштувати гонки   :D

   
Re: Якийсь апокаліпсис. Емірати.
den

В ЛА щоб такого не траплялось запакували канаву у низині в бетон з величезним запасом

Показати зображення...
ось так воно вигляда під час злив. Якби цього бетонного русла не було то був би повний дубай

https://www.youtube.com/watch?v=Vy9Bz-e5r_o

Виеасьтаке також є
Річка Либідь як приклад
   
Re: Якийсь апокаліпсис. Емірати.

Колись, У 1982 році, в часи боротьби Андропова з пияцтвом, я мав проставитися за першу зарплату. І ми не знайшли нічого розумнішого, ніж залізти в подібний канал річки Либідь на короткій відкритій ділянці біля інституту Патона.  Конструкція схожа на Лос-Анжелеську, але вужча раза в два.
Бухаємо, значить, зукусуємо, травимо анекдоти, і тут як в'єбе супер-злива. Ми полізли наверх, а після бетонної стіни - земляна. Слизько, під ногами вирує потік, як на відео вище, а вилізти наверх і страшно і небезпечно. Так і простояли на верхньому торці стіни, тримаючись за дерева і гілки, поки не вщухло. Добре, що вище стіни вода не піднялась. Сантиметрів 15 ще лишалось.
   
Re: Якийсь апокаліпсис. Емірати.

Різниця в тому, що в каналі Либеді бетонні стінки десь півтораметрові і вертикальні.
   
Re: Якийсь апокаліпсис. Емірати.

Висота каналу десь 7-10 м
   
Re: Якийсь апокаліпсис. Емірати.
PAL

Ага. І траволті влаштувати гонки   :D

Показати зображення...

та навіть шатл є де посадить!

   
Re: Якийсь апокаліпсис. Емірати.

та навіть шатл є де посадить!

Здається, навіть чужим інопланетянам є де саджати свої кораблі. Поправте мене, якщо я помиляюся  8-)
   
Re: Якийсь апокаліпсис. Емірати.

А ухилянти серед ваших знайомих є?
так ти ще й ухилянт
   
Re: Якийсь апокаліпсис. Емірати.

ще їм для повного щастя снігу з заметілями під час цвітіння фруктових  не  завадило б.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія