Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Можна погодитися, але тільки частково.
До 2014 не було жодного #тількизапетра, причому не тільки на ФУПі чи якомусь іншому форумі. Їх не існувало і у живій природі теж.
З"явилися після перемоги Пєцика на кастингу у Фірташа.
Але те, що вони наразі цілком щирі у своєму ідолопоклонстві і #тількизапетранізакогоішогововєківєковамінь - це поза сумнівами.
Наразі. А завтра як чергова карта ляже.
мовчала б ти "дездемона" про ідолопоклонство :facepalm1: Ти ж в ньому вже який рік і не муляє.Нема більшої істерички тут (ну може дідусь)що літає по форуму і тицяє картинки пеці,де мамку висміхають в плані ботоксу і пластики.Іконоборчи ня така собі наша мирослава-тільки специфічна-юльконапрЯмлена. І я впевнений,що в тебе карта завжди буде по компасу сучкиблох......так як там з ідолопоклонством? :)
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Завдяки кому зек прийшов до влади?
косатій і її впертості.Адже тоді всі знали,що вона не ВИБІРНА.
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

"колишні" юльки блеванули в сторону Тимошенко когда уяснили какую угрозу она несет суверенной Украине.
Те кто были за Ющенко без колебаний стали поддерживать Порошенко, потому что эти президенты одинаково созидают проукраинскую платформу идейных ценностей.
Нинішнім юлькам Украина глубоко пох, они с исступлением идиотов двигают Тимошенко  к корыту в надежде поживиться крохами с барского стола,
им абсолютно безразлично чем это выльется для страны, такая позиция роднит эту категорию с закоренелыми запутинцами.
(tu)
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Майте на увазі що Петро це не Вітя. Петро розумний, але нахабний і безсовісний. Наговорить те що потрібно. Розіграє те що потрібно.

Згоден! Політик, тим більше український політик, повинен бути чесним, прямим, безкорисним, прозорим, як сльоза дитини. Щоб його легше було наябувати очільникам сусідніх держав.
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Я як наполовину еміг спробую пояснити що дає. У мене українське громадянство і іншого нема, але половину часу проводжу закордоном  і побував в дуже багатьоїх країнах з різною економікою. За Петю, тому що коли екстраполюю його дії на реалії, то ясно, ща Америки він не побудує і Німеччини теж, але так само ясно, що майже всі його опоненти заявляють про побудову Венесуели. Найстаршніше, що я їм вірю, що вони дійсно почнуть будувати Венесуелу і у них вийде Венесуела, навіть гірше ніж справжня Венесуела. Ну не хочу я жити у Венесуелі, чесне слово. Від Петі очікую щось на кшталт Словаччини в кращому випадку...
Ще чоум за Петю, тоум що він як і Ющенко не випалив анвколо себе політичне поле. Звісно, комуняків та русоколаборанті вдавити було бю не гріх, але навіть їх вони не випалюють. Разом з Петриком на політичному обрії є купа партій, які реально конкурують між собою та з Петриком і дуже ймолвірно, що Петрика таки посунуть. Вважаю. що краще щоб його посунули не зараз, а аж після другого терміну. Юля та регіони скоріше за все випалять навкого себе політичний простір. знов ута ж Венесуела, як не Чавес то Мадуро...
(tu)  Миросям то ніколи не дійде. За складно для них.
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

А оце так маніпулює порохобоцький мінстець.
Знайди на нижніх фото зайвого.

Підкажу.
Два з них в колясці до суда, один після трьох років в'язниці. Причому обидва під прикриттям Парашенко.
Напевно є відмінність.

Сподіваюсь це всім зрозуміло.
Звісно крім останніх дебілів.
яка "вязниця"?  Курорт лікувальний СИМУЛЯНТКИ. Який зразу кінчився коли з коляски український народ викинув і копняка в дупу дав на виборах. Побігла мамка в німеччину зразу і як "святий йорген" оздоровіла від ходіння по бутіках і пластичних хірургах. І то всі ,крім юльків знали і до того.
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Що влада олігарха Петра загрозлива для України?
Ви можете репетувати і підскакувати.
Педрушки можуть тулити на мене різну херню і обзивати щоб як це їх вчать в штабах - "відсікати опонента".
Тому я навожу тут статтю генерала СБУ.

https://m.glavred.info/politics/10027961-gosudarstvo-pod-sebya-general-sbu-obyasnil-kak-poroshenko-stal-glavnym-oligarhom-ukrainy.html

Ви щось маєте проти Трепака??? Агент хуйло? Ні? То почитайте і подумайте.
Майте на увазі що Петро це не Вітя. Петро розумний, але нахабний і безсовісний. Наговорить те що потрібно. Розіграє те що потрібно. А результатом буде не те що потрібне людям, а останнє місце в Європі по рівню життя.
І те що потрібно Петру і його косюкам.

Як кажуть, краще з розумним втратити, ніж з дурним знайти  :punish:
   
Як кажуть, краще з розумним втратити, ніж з дурним знайти  :punish:

тільки петя-розумний нічого не втратить на відмину від тупака який з ним шукає кращого

 :laugh:
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Петро це не Вітя. Петро розумний,
Петро був міліонером, є і буде
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Каждый человек, отдавая свой голос за любого кандидата (ну если не считать чисто гипотетически Вакарчука и Зеленского), должен понимать:
В том списке кандидатов, который есть на сегодняшний день, любой пришедший к власти, кроме Петра, перечеркнет и сделает бессмысленным все СМЕРТИ... все и на Майдане и на фронте...
Потому что кто-то начнёт  "налаживать мир с Рассей", кто-то опять тащить даунецкое быдло во власть...
И ТОЛЬКО при Петре есть шанс сохранения сегодняшнего курса.

Останнє редагування: 19 листопада 2018 10:40:35 від Камрад
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

xyй вам а не корыто, мaккaккaки!
Не переживай, владу передадуть Бойку.
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

мовчала б ти "дездемона" про ідолопоклонство :facepalm1: Ти ж в ньому вже який рік і не муляє.Нема більшої істерички тут (ну може дідусь)що літає по форуму і тицяє картинки пеці,де мамку висміхають в плані ботоксу і пластики.Іконоборчи ня така собі наша мирослава-тільки специфічна-юльконапрЯмлена. І я впевнений,що в тебе карта завжди буде по компасу сучкиблох......так як там з ідолопоклонством? :)
аж з америки припхалося аби тут поістерити за своє улюблене ботоксне ідолище мальдівсько-шоколадне? і як, задовольнився?
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Каждый человек, отдавая свой голос за любого кандидата (ну если не считать чисто гипотетически Вакарчука и Зеленского), должен понимать:
В том списке кандидатов, который есть на сегодняшний день, любой пришедший к власти, кроме Петра, перечеркнет и сделает бессмысленным все СМЕРТИ... все и на Майдане и на фронте...
Потому что кто-то начнёт  "налаживать мир с Рассей", кто-то опять тащить даунецкое быдло во власть...
И ТОЛЬКО при Петре есть шанс сохранения сегодняшнего курса.
Вздоръ
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

аж з америки припхалося аби тут поістерити за своє улюблене ботоксне ідолище мальдівсько-шоколадне? і як, задовольнився?
Мирослава, ты слушай шо тебе говорят.
И постарайся больше не вылизывать сраку Макаке. Это уже некрасиво
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Мирослава, ты слушай шо тебе говорят.
И постарайся больше не вылизывать сраку Макаке. Это уже некрасиво
Візьми її на... Напоруки наприклад. І жорстка шоколадна дієта. Годуватимеш її виключно тортиками та шоколадом від рошен.
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Навпаки. Ніколи ще росіяни не жили так добре як при президентові України Петрі. Тому що тільки при ньому  у них появилися не тільки молдавани і узбеки різні як обєкти насмішок, а й українці.
нічого подібного.українці стали обєктом злоби і ненависті, злостивого інтересу чтотамухахлов (хоча це маскується під тіпа насмішкою). і це набагато кручє  (tu)  ніж бути об'єктом насмішок.
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

никогда еще расияне не жили так плохо, как при президенте Порошенко.
(tu)
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Вздоръ

Кто-то из сегодняшних кандидатов, дорвавшись до булавы не сольется под хуйло и газпром, ну кроме Петра?
Вакарчук и Кошулинский не в счет...это не серьезно...имеются ввиду те, которые имеют шанс на победу?
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Ні за що за цих бариг не можна голосувати! Нехай вже Гриценко чи Садовий...
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Ні за що за цих бариг не можна голосувати! Нехай вже Гриценко чи Садовий...

Нужно. Потому как никого другого нет.
Гриценко - пустой балабол, который как тот чудик на аэродроме в Крыму под гимн Украины все хуйлу сольет.
А Садовий...ну он не фигура...как мэр - то может быть. Пусть сначала мусорный завод "осилит", а потом уж о гетьманстве думает.
Повторюсь. Реалии на сегодняшний день таковы, что нет на сегодняшний день кандидата, который не стал бы для Украины шагом назад.

Останнє редагування: 19 листопада 2018 12:33:39 від Камрад
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Камрад -я разів двадцять себе умовляв, тіпо :"Чуєшь,Соломоне,тобі трє цєй головний біль? Голосуй вже за Петра,хай йому грець! Азахунвей і танки наши швИдкі!" B-)   Але бачучи до чого все йде, а це вже деструкція повна, я НЕ МОЖУ за цих розенблядів та грось с супруніхами голосувати,за цих РЕВ та Проданів, за Авакова та всю цю Ківа-гопоту... ну не можу! І все. Це вже зашкалює.

Останнє редагування: 19 листопада 2018 12:43:19 від Wolter
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Камрад -я разів двадцять себе умовляв, тіпо :"Чуєшь,Соломоне,тобі трє цєй головний біль? Голосуй вже за Петра,хай йому грець! Азахунвей і танки наши швИдкі!" B-)   Але бачучи до чого все йде, а це вже деструкція повна, я НЕ МОЖУ за цих розенблядів та грось с супруніхами голосувати,за цих РЕВ та Проданів, за Авакова та всю цю Ківа-гопоту... ну не можу! І все. Це вже зашкалює.

В истории все циклично. И опять, так же как и в 10-ом году приходится из всего гамна выбирать меньшее.
При безвольном и никчемном Грице, те же Проданы...Аваковы и Ревы...будут, только еще в квадрате.
При Садовом есть опастность...что вообще раздрай начнется...ну не удержит от страну...в одном городе то и то не может до ладу ничего довести.
Вот и получается, чтобы не стали бесполезными те смерти, которые были за последние 5 лет...нужно голосовать за того, при ком курс страны гарантировано не изменится.
А вот на парламентских выборах можно будет и "пофантазировать" и поиграть с составом.
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Вздоръ
це  супер  наглість . Навіть Штепа  не  сидить ,  вбивці  Небесної  сотні  досі  невідомі  .  Але  якщо  Пьотр  не зробить  не  зробить  ніхто . П'ять  років  .... 
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

робить . А  результат близький  до  нульового .
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

нічого подібного.українці стали обєктом злоби і ненависті, злостивого інтересу чтотамухахлов (хоча це маскується під тіпа насмішкою). і це набагато кручє  (tu)  ніж бути об'єктом насмішок.

Вы бы это... приехали бы сами посмотрели. Какая, к бесу,ненависть. Жалостливое недоумение, скорее.
Приезжих украинцев стараются вообще за политику не трогать, считают больным местом.
А если и спрашивают, то что-то в стиле "эх, как жеж вы так умудрились-то?..."
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

А за коггт мені голосувати, коли я реально тащуся від багатих людей. Дійсно, мені подобаються багаті і хочу щоб вони були президентами, прем*єрами і так далі. Особливо мені подобаються ті, у яких працевлаштовано дестяки тисяч людей, ті, які виробляють товари широкого вжитку, ті в яких побудована вертикаль від розробок до дистрибюції...
І як меін жити з цим? За кого голосувати?
Все це добре, але ж начебто вже загальновизнано, що управління державою сильно відрізняється від управління корпорацією.
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Вы бы это... приехали бы сами посмотрели. Какая, к бесу,ненависть. Жалостливое недоумение, скорее.
Приезжих украинцев стараются вообще за политику не трогать, считают больным местом.
А если и спрашивают, то что-то в стиле "эх, как жеж вы так умудрились-то?..."

ипать, какие кацапы жалосливые... Грозный из жалости разбомбили, десятки тысяч чеченцев уничтожили, многовековой Алеппо камня на камне не оставили, сотни тысяч сирийцев погубили, Донбасс довели до гуманитарной каастрофы, более десяти тысяч украинцев загубили.
Жалость из рашистких мародеров аж прет.
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Вы бы это... приехали бы сами посмотрели. Какая, к бесу,ненависть. Жалостливое недоумение, скорее.
Приезжих украинцев стараются вообще за политику не трогать, считают больным местом.
А если и спрашивают, то что-то в стиле "эх, как жеж вы так умудрились-то?..."

Кто это хуйло пустил на форум.  :facepalm:
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Вы бы это... приехали бы сами посмотрели. Какая, к бесу,ненависть. Жалостливое недоумение, скорее.
то якого біса ви, пекельне отрод"є, припхалися на чужу землю на танках?
просто йдіть геть - у Вологду, Кострому, в Алапаєвськ, Маааацкву. Але з Української землі - геть, адове плем"я.
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

це  супер  наглість . Навіть Штепа  не  сидить ,  вбивці  Небесної  сотні  досі  невідомі  .  Але  якщо  Пьотр  не зробить  не  зробить  ніхто . П'ять  років  .... 

И кто же, из сегодняшних кандидатов, их сможет посадить, по вашему, если выиграет выборы?
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

сотни тысяч сирийцев погубили
Э-э-э... что?  ;o  :S
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Э-э-э... что?  ;o  :S

хорошо, если по другим пунктам нет возражений, будем выяснять чьими стараниями проводилась бомбардировка Алеппо?
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

хорошо, если по другим пунктам нет возражений, будем выяснять чьими стараниями проводилась бомбардировка Алеппо?
Сотни тысяч-то откуда? Такие цифры даже записные русофобы России не приписывают. 90% жертв в этой войне погибли еще до вмешательства России.
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Сотни тысяч-то откуда? Такие цифры даже записные русофобы России не приписывают. 90% жертв в этой войне погибли еще до вмешательства России.

значит не сотни тысяч, а несколько меньше... Говорю же, жалосливый народ донельзя.
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

И кто же, из сегодняшних кандидатов, их сможет посадить, по вашему, если выиграет выборы?
ясенпень шо  не рошен  з  алкололом
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

асмішкою). і це набагато кручє  (tu)  ніж бути об'єктом насмішок.

Та зрозуміло що ти ждеш гіперінфляцію шоб знову наваритись як в 90ті. Тут петро тобі як серпом по яйцям - гривню тримає.
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Как выглядят на самом деле кацапы мы видим на стримах Полтавы , Луганского итд. Так что свою "жалость " засунь себе в очько  :K  Одорф
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Та не переживайте ви так. Буде вам ваш Порошенко на другий термін, як і його батько Кучма.

Я у вас вірю, ви животи покладете, як один - тільки б не була Юлька. Від дверей до дверей підете нести Благу Звістку, і будете терпіти за святого рівноапостольного Гетьмана, але воздасться вам  :gigi:
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Та не переживайте ви так. Буде вам ваш Порошенко на другий термін, як і його батько Кучма.

Я у вас вірю, ви животи покладете, як один - тільки б не була Юлька. Від дверей до дверей підете нести Благу Звістку, і будете терпіти за святого рівноапостольного Гетьмана, але воздасться вам  :gigi:

В даному випадку ви приписуєте логіку сектантів тим хто не поза сектою.
Юльку не люблять не тому що люблять Пєтю чи Гришу, а тому що вона сука має занадто великий антирейтинг.
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

В даному випадку ви приписуєте логіку сектантів тим хто не поза сектою.
А логіка тутешніх дрищів і решти антиюльків якраз сектантська. Доказ? А ось нижче.
Юльку не люблять не тому що люблять Пєтю чи Гришу, а тому що вона сука має занадто великий антирейтинг.
У вас помилка в логіці. Якщо Юлю не люблять, бо у неї великий антирейтинг, то виходить замкнене коло. Адже антирейтинг якраз показує, що її не люблять. І тут треба або розірвати коло, назвавши причину, чому її не люблять, або заново міряти антирейтинг.

І ось тут у мене для вас погані новини. Антирейтинг Тимошенко на сьогодні становить 27,5 %. Прописом, двадцять сім відсотків. Так говорить останній рейтинг:
http://vgolos.com.ua/news/za-kogo-ukrayintsi-ne-golosuvatymut-za-zhodnyh-umov-antyrejtyng-kandydativ-u-prezydenty_875645.html

Тобто, ви мені зараз продемонстрували класичну сектантську логіку. Вам сказали, що у Тимошенко великий антирейтинг колись, і ви в це повірили, а тепер повторюєте, як аксіому. А тепер згадаємо, хто останнім часом говорив про високий антирейтинг Юлі. А це був Юрій Єхануров, який заявив, що у Тимошенко 75% антирейтинга.

Ну, і ви ще будете мені доказувати, що не секта?  :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія