Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Дію" хакнули? :K

Re: "Дію" хакнули?  :K

Ну от було в мого сина, як злили дані Привату - зняли з картки 6 штук.
Я до речі, нерухомість і у Львові, і поза Львовом в електронний реєстр не занесла. Землю - довелося, а будинок при ньому - ні.
Яким чином ? Сімкарту перевипустили ?
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

А якщо двушки в центрі Києва?
ь
Заложи в банке под кредит в 100 000 гривен лет на 10-ть.
Хрен черные реэлторы добирутся.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Так деколи соромно, що ви галичанин ще й пишете під таким ніком. Холєра, знову зачепила.

Які 1000 гривень полуумна ?
У мене дія щоб права техпіспорт і страхівку не возити з собою.
От дврнувата баба тьху…
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Найшов, в 2х банках можна змінити фінномер дистанційно. Вже поміняв.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Які 1000 гривень полуумна ?
У мене дія щоб права техпіспорт і страхівку не возити з собою.
От дврнувата баба тьху…
То я вас так страшно образила, що ви почали до мене такі слова вживати? Як гидко таке читати від галичанина. Чим ви відрізняєтеся від кацапів?
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Далі ти на ладоні
Твої профілі, твої дзвоники шльондрам, твої банківські дані

Я і так на долоні, не ховаюся, профілі відомі, дзвоники то параноя, тут потрібен доступ до телефону чи бази мобільного оператора, останнє за мзду менти можуть отримати, дія тут до чого? Банківські дані, я як фоп постійно клієнтам передаю, можу взагалі на сайті розмістити публічно для оплати, але, наприклад, cvv код від картки в державних реєстрах на щастя не зберігається. Просто прості люди не розуміють як воно працює і починають параноїти на рівному місці.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Яким чином ?
Пропало з рахунку, але банк після розборок повернув.
Схоже, що тепер на якийсь час банки перестануть видавати кредити.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

А якщо двушки в центрі Києва?

Хоча б один випадок, вереску було б на весь світ. Була одна мутна історія у фейсбуці, як на якусь жіночку через дію взяли кредит, але до чого там дія в тому параноідальному маренні я так і не зрозумів, історія скінчилася нічим, але осад від "вкрадених ложечек" залишився.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Просто прості люди не розуміють як воно працює і починають параноїти на рівному місці.
Ви ще переконаєтеся, що Зеленський просто так це не робив. Усе було продумано заздалегідь.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

А хто перший прив'язав телефон до банку? Згадали? Правильно, Коломойський.
я тобі, тупа курко, більше скажу, це коломоський придумав і телефони і банки.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

я тобі, тупа курко, більше скажу, це коломоський придумав і телефони і банки.
Ще один невихований когут. Як нема аргументів у ботів, то хоч лайном покидаються.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Звісно, я повторюся, що я нікого з тої дії не збираюсь виправдовувати, і якщо стався витік через їх профнепридатність, хтось має понести відповідальність. І спеців треба брати кращих з кращих, а не затуляти очі на проблему і насилати ботоферми.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Які 1000 гривень полуумна ?
У мене дія щоб права техпіспорт і страхівку не возити з собою.
От дврнувата баба тьху…

+1
   
Re: "Дію" хакнули?  :K
hawk2002

я тобі, тупа курко, більше скажу, це коломоський придумав і телефони і банки.
Ти тупий довбойоб зелепень.
Ти хочь розумієш що таке приватні дані, я вже не кажупро всякі gdpr
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Хоча б один випадок, вереску було б на весь світ. Була одна мутна історія у фейсбуці, як на якусь жіночку через дію взяли кредит, але до чого там дія в тому параноідальному маренні я так і не зрозумів, історія скінчилася нічим, але осад від "вкрадених ложечек" залишився.

наскільки я зрозумів, їй віддалено замінили сім-карту телефона, захопили контроль за фінансовим номером. тоді зайшли в приват24 і вказали, що забули пароль. пароль привату через телефон змінили, а далі зайшли в Дію через зламаний приват і дізналися дані. а далі набрали кредитів.

причому необов'язково, що в неї була Дія до того, ніщо не заважає зловмиснику через вкрадену сімку і банк зайти в Дію вперше.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Пропало з рахунку, але банк після розборок повернув.
Схоже, що тепер на якийсь час банки перестануть видавати кредити.
Трохи дивно звучить, без платіжни з рахунку нічого не може зникнути. Тут або або, але зараз нічого страшного не сталося для манюпаса.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Коротенько.. шо тут? 8-)
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Коротенько.. шо тут? 8-)

Перепишуть твою хату з клійонкою на кацапа
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Коротенько.. шо тут? 8-)

Проходь мимо, для тебе нічого.. всьо харашо.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Перепишуть твою хату з клійонкою на кацапа

 :weep:
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

наскільки я зрозумів, їй віддалено замінили сім-карту телефона, захопили контроль за фінансовим номером. тоді зайшли в приват24 і вказали, що забули пароль. пароль привату через телефон змінили, а далі зайшли в Дію через зламаний приват і дізналися дані. а далі набрали кредитів.

причому необов'язково, що в неї була Дія до того, ніщо не заважає зловмиснику через вкрадену сімку і банк зайти в Дію вперше.

От, це вже якась конкретика, але на скільки я пам'ятаю, коли відновлюєш пароль на телефон треба ще вказувати пін від основної карти (пін від карти такий собі захист, але у цьому ланцюжку навіть такий може врятувати), не зрозуміло, навіщо дія взагалі, коли є доступ до приват24, просто береш кредит у приваті, виводиш гроші на ліву картку, швиденько зливаєш кеш у банкоматі, профіт. Що правда зловмисника сб банку може знайти, а всі операції, якщо вчасно звернутися, відкатити назад. Ще цікаве питання, як віддалено замінити сімкарту. Раніше був спосіб, але мобільні оператори швиденько ту діру закрили. Напевно й зараз щось технічно складне можна вигадати, але заради 6000 грн ніхто не буде заморочуватись.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

ПОрохороти як обично напрасліну на бубочку наводять...
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

От, це вже якась конкретика, але на скільки я пам'ятаю, коли відновлюєш пароль на телефон треба ще вказувати пін від основної карти (пін від карти такий собі захист, але у цьому ланцюжку навіть такий може врятувати), не зрозуміло, навіщо дія взагалі, коли є доступ до приват24, просто береш кредит у приваті, виводиш гроші на ліву картку, швиденько зливаєш кеш у банкоматі, профіт. Що правда зловмисника сб банку може знайти, а всі операції, якщо вчасно звернутися, відкатити назад. Ще цікаве питання, як віддалено замінити сімкарту. Раніше був спосіб, але мобільні оператори швиденько ту діру закрили. Напевно й зараз щось технічно складне можна вигадати, але заради 6000 грн ніхто не буде заморочуватись.
Зачем так палится.
Купить в супермаркете электроники через Liqpay купить последний Iphone, а потом слить его через OLX с дисконтом 20%.

Профит.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Ти тупий довбойоб зелепень.
Ти хочь розумієш що таке приватні дані, я вже не кажупро всякі gdpr
шо за херня. Чи коломойській дійсно піонер смс і інтернетбанкінгу? І до чого тут приватні данні.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Зачем так палится.
Купить в супермаркете электроники через Liqpay купить последний Iphone, а потом слить его через OLX с дисконтом 20%.

Профит.

О человек в теме. :)
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Та не сцы ты за свой хрущ

Бггг... В мене не хрущ. А от на місці пана я б напружилась.  :laugh:
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

От, це вже якась конкретика, але на скільки я пам'ятаю, коли відновлюєш пароль на телефон треба ще вказувати пін від основної карти (пін від карти такий собі захист, але у цьому ланцюжку навіть такий може врятувати), не зрозуміло, навіщо дія взагалі, коли є доступ до приват24, просто береш кредит у приваті, виводиш гроші на ліву картку, швиденько зливаєш кеш у банкоматі, профіт. Що правда зловмисника сб банку може знайти, а всі операції, якщо вчасно звернутися, відкатити назад. Ще цікаве питання, як віддалено замінити сімкарту. Раніше був спосіб, але мобільні оператори швиденько ту діру закрили. Напевно й зараз щось технічно складне можна вигадати, але заради 6000 грн ніхто не буде заморочуватись.

про пін не знаю, а щодо телефону - якщо ваш номер на припейді, то достатньо назвати суму останнього поповнення (тому остерігайтесь, якщо хтось вам скидає гроші), + здається 3 номери, на які найчастіше дзвонили (теж можна дізнатися - це найчастіше номери родичів або ще варіант - якщо людина підприємець або продає щось на олх, то зловмисники можуть часто дзвонити ніби по бізнесу). захиститися можна, якщо встановити заборону дистанційної заміни сім-картки (на тільки особисто у відділенні) і прив'язати до паспорта.

її, до речі, Дія врятувала - прийшла інформація в Дію, що є запит на її кредитну історію. тому вона швидко почала вживати заходів.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

На вас вже виписали кредит, чи переписали вашу хату? :)

А я знаю? А на Вас? Ви впевнені, що ні?
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

А я знаю? А на Вас? Ви впевнені, що ні?

зробіть запит на свою кредитну історію - дізнаєтесь  :gigi:
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

О человек в теме. :)

У каждого свои недостатки ;)
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

за «підтримки західних донорів», яким вигідно тримати Україну у штучні й комі у якості кібер-полігону для дослідження росіянських методів ведення кібер-війни.
Ну и как обычно, говно медведчука...
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Про фірми - дані відкриті були завжди.

Тссс... Не спугни. Журналізд не в курсі!  :laugh:
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

захиститися можна, якщо встановити заборону дистанційної заміни сім-картки (на тільки особисто у відділенні) і прив'язати до паспорта.

И лучше вообще не на свой.  B-)
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

А я знаю? А на Вас? Ви впевнені, що ні?
https://privatbank.ua/ru/kredity/kreditniy-reyting
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

ь
Заложи в банке под кредит в 100 000 гривен лет на 10-ть.
Хрен черные реэлторы добирутся.

Льогко. Банк перепродав частину активів (кредиторську заборгованість) іншому банку або іншій кредитній установі. А ті - чорним колекторам.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Номер при'вязав до паспорту, а ця тему з відновленням сімки затаріла, зараз вона вже не працює
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Льогко. Банк перепродав частину активів (кредиторську заборгованість) іншому банку або іншій кредитній установі. А ті - чорним колекторам.

А вы выплачивайте, через 10-ть лет. Самокатом расплатитесь.  B-)

ПС. Банки продают только токсичные кредиты.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Тссс... Не спугни. Журналізд не в курсі!  :laugh:

З цих відкритих даних по юрособах можна дотичні дані по фізособах рити.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

https://privatbank.ua/ru/kredity/kreditniy-reyting

Замовив собі на пошту довідку про кредитну історію, раз на рік безкоштовно у приват24
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

А вы выплачивайте, через 10-ть лет. Самокатом расплатитесь.  B-)

ПС. Банки продают только токсичные кредиты.

Ніт. Буває, банк міняє напрямок активності і позбавляється роздрібу. Починає працювати тільки з юриками. Або позбавляється дрібних клієнтів - вкладників дрібних вкладів і невеликих кредитів. Знаю такі випадки.
Ну і варіант ліквідації банку з продажем активів теж не така рідкісна історія.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія