Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

онецьк, піратська версія. Як я з'їздила до свого рідного міста, в якому жила до війни

Нагадаю хто такий кубанський барсег:
- антиваксер
- антисеміт
- вірун у те, що світом керують масони
- вірун в ефір та вічний двигун
- вважає, що Майдан це була спецоперація Заходу,
- звинувачує ЗСУ в обстрілі будинку його батька
- телеглядач «Первого федерального телеканала»
- власник паспорта з куркою
- відкрито пише, що готовий здати Україну куйлу

так це все про нього

але про ахметова  він правильно сказав

якщо б ахметов тоді зразу зайняв чітку проукраїнську позицію

і не тільки на слова а і на грошах

зараз ніяких днр лнр можливо і не було б
   
--------
куда?  я уехал, но только для того, чтобы вернуться.
а я уехал в 14 навсегда,жить в етом аду невозможно
   
так це все про нього

але про ахметова  він правильно сказав

якщо б ахметов тоді зразу зайняв чітку проукраїнську позицію

і не тільки на слова а і на грошах

зараз ніяких днр лнр можливо і не було б

То був вибір Ахметова не лізти у політику, а залишатися просто бізнесменом і намагатися домовитися щоб не було кровопролиття.  На мою думку, це було зроблено неправильно.  У результаті довелося самому тікати з Донецька та втратити багато активів в ОРДЛО.

Але він не поїхав до кацапів отримувати паспорт з куркою,  а зараз не пише, що Україну потрібно здати під куйлу
   
а я уехал в 14 навсегда,жить в етом аду невозможно
-------------
ну так я вернусь только с Украиной.
   
-------------
ну так я вернусь только с Украиной.
я тоже,но только чтоби свести счети...
   
Алєзка, Ахмєтов твій шеф - кримінал та вбивця, його мий не мий, та ще  й на ФСБ сто пудів підробляє(підробляв).

Бо інакше він міг сам закрити всіі питання по грьобаній "днр".
   
https://twitter.com/view/status/1484517559105998849
вот тоже чувак по Донецку гуляет и делится мыслями, т. сказать.
(tu)
   
Жаль что Дончанин нам деталей не дает.

Интернет есть у всех по-моему. Не каменный век. И тут кроме дончанина есть форумчане  с ордло. Но вам же детали нужны как там тяжко и плохо жить.
   
Интернет есть у всех по-моему. Не каменный век. И тут кроме дончанина есть форумчане  с ордло. Но вам же детали нужны как там тяжко и плохо жить.
не,там все заипись)
   
Интернет есть у всех по-моему. Не каменный век. И тут кроме дончанина есть форумчане  с ордло. Но вам же детали нужны как там тяжко и плохо жить.
-------------
а там нормально жить? я с нормальніми людьми там, в ордле, спилкуюсь периодически - жить ненормально, 3 раза(с),
друой вопрос, что не каменній век и жизненніе потребности как бі удовлетворяются на три с минусом,
а свобода, мироощущение? нарид нормальній там позакрівался в мушлі і не отсвечивает. От взять колібрі,
де человек?
   
Алєзка, Ахмєтов твій шеф - кримінал та вбивця, його мий не мий, та ще  й на ФСБ сто пудів підробляє(підробляв).

Бо інакше він міг сам закрити всіі питання по грьобаній "днр".

+100500
   
Интернет есть у всех по-моему. Не каменный век. И тут кроме дончанина есть форумчане  с ордло. Но вам же детали нужны как там тяжко и плохо жить.

ну давай дєталі як там жить харашо
але ж НІЯКИХ немає
   
Втрачена територія. Але визнавати це не можна.
   
Алєзка, Ахмєтов твій шеф - кримінал та вбивця, його мий не мий, та ще  й на ФСБ сто пудів підробляє(підробляв).

Бо інакше він міг сам закрити всіі питання по грьобаній "днр".
не думаю.
меч сильніший за золото(бізнес).
там де почалися геополітичні плани кремля, бізнесмен, навіть такий потужний як Ахметов, нічого не міг би зробити.
   
Алєзка, Ахмєтов твій шеф - кримінал та вбивця, його мий не мий, та ще  й на ФСБ сто пудів підробляє(підробляв).

Бо інакше він міг сам закрити всіі питання по грьобаній "днр".

не мелі дурниць.  Кацапи по Україні мають довгі плани.  І нинішні події свідчать, що вони готові йти до кінця. 

У 2014 кацапів зупинили добробати та ЗСУ. Бізнес має працювати у межах законів, а не брати на себе повноваження силових служб.
   
То був вибір Ахметова не лізти у політику, а залишатися просто бізнесменом і намагатися домовитися щоб не було кровопролиття.  На мою думку, це було зроблено неправильно.  У результаті довелося самому тікати з Донецька та втратити багато активів в ОРДЛО.

Але він не поїхав до кацапів отримувати паспорт з куркою,  а зараз не пише, що Україну потрібно здати під куйлу

Просто якось з його "гуманітаркою" почали возити рації та інше обладнання для орків.. Яка ж це політика, дійсно.
   
Ах ти гнида з кацапцьким паспортом [KA] , яка готова віддати Україну куйлу і яка радіє можливій війні.  Тебе карма вже наздогнала :K .  Далі буде тільки більше

А ти. гнідо ахметівське, нагадай мені свої дописи тут на ФУПі, де тебе добробати обікрали на виїзді з Маріуполя.
В 2014 ти був більшь відвертим.

Тепер ти всі свої дописи того часу потер.

Я чекаю нову версію як патріот Alezka з Маріуполя виїзждав, а його украінськи добробати обікрали.


Чекаю на відповідь.
   
не думаю.
меч сильніший за золото(бізнес).
там де почалися геополітичні плани кремля, бізнесмен, навіть такий потужний як Ахметов, нічого не міг би зробити.

Так і є. У жодній країні бізнес не може протистояти державній силовій машині.  Кацапи в 2014 не зупинилися перед збитим Боїнга та введенням регулярних військових частин.
   
Просто якось з його "гуманітаркою" почали возити рації та інше обладнання для орків.. Яка ж це політика, дійсно.

Яке обладнання? Багато водіів постійно возять контрабас. Якби оркам щось було потрібно, то їм би це без жодних проблем передали через кордон із кацапами.
   
Але є на ФУПі гніди з Кубані, які після 2014 року переїхали жити до кацапів.  Ще й паспорти там здобули.

А зараз пишуть, що для українців все одно де жити у своїй країні чи під кацапами

Останнє редагування: 22 січня 2022 22:13:27 від Alezka
   
Яке обладнання? Багато водіів постійно возять контрабас. Якби оркам щось було потрібно, то їм би це без жодних проблем передали через кордон із кацапами.

А нагадай мені Alezka,  сепар ходарковскій ще й досі охороняє Донецькій ботаничний сад патріота України ахметова, чі вже поміняв діслокацію?
   
Так і є. У жодній країні бізнес не може протистояти державній силовій машині.  Кацапи в 2014 не зупинилися перед збитим Боїнга та введенням регулярних військових частин.
влітку 2014р Ахметов вже нічого не міг вдіяти. А навесні 2014р міг, був господарем Донбасу, мав достатньо сил і засобів
   
не мелі дурниць.  Кацапи по Україні мають довгі плани.  І нинішні події свідчать, що вони готові йти до кінця. 

У 2014 кацапів зупинили добробати та ЗСУ. Бізнес має працювати у межах законів, а не брати на себе повноваження силових служб.
--------------------
пишу на кацапском -тебе самому не смешно писать такую хрень?
значит, бизнес владел практически всем регионом, все силовики под  контролем.
Алежка, ты ж квартиру почему вовремя и нормально по деньгам продал, потому
шо, вас, ахметовских служек  предупредили, съебуйте товарищи, ибо ШЕФ съебует.
Алежка, не криви душой хотя бы перед собой.  B-)
   
На голову не налазить, ну як можно бути такими покидькоми як Alezka і його хАзяін ахметов.
Але тепер Alezka в нас "український патріот"

Догори дригом перевернулось бачиння всесвіту.
   
влітку 2014р Ахметов вже нічого не міг вдіяти. А навесні 2014р міг, був господарем Донбасу, мав достатньо сил і засобів

усі ключові силовики були під сім'єю Овоча.  І після того, як вони побачили те, що сталося у Криму, думали, що також буде і в Донецьку.  Як приклад є Харків.  Поки Аваков туди не завів туди Ягуар із Вінниці, місцеві сепари спокійно захоплювали державні будівлі. За повним пофігізмом місцевих силових служб
   
усі ключові силовики були під сім'єю Овоча.  І після того, як вони побачили те, що сталося у Криму, думали, що також буде і в Донецьку.  Як приклад є Харків.  Поки Аваков туди не завів туди Ягуар із Вінниці, місцеві сепари спокійно захоплювали державні будівлі. За повним пофігізмом місцевих силових служб

Тобі що, в шостий раз викласти те відео від липня 2014, де твій ахметов розрулював в Донецьку сітуацію?

Буду шукать.
   
--------------------
пишу на кацапском -тебе самому не смешно писать такую хрень?
значит, бизнес владел практически всем регионом, все силовики под  контролем.
Алежка, ты ж квартиру почему вовремя и нормально по деньгам продал, потому
шо, вас, ахметовских служек  предупредили, съебуйте товарищи, ибо ШЕФ съебует.
Алежка, не криви душой хотя бы перед собой.  B-)

Квартиру я продав на прикинці 2014 у 2015. Коли зрозумів що у Донецьк я не повернуся.

Ти можеш думати, як тобі зручно, але якщо ти вважаєш, що бізнес може протистояти державній машині, то тоді треба подорослішати.  На мою думку насамперед сам Донецьк мав показати, що він за Україну.  Я особисто ходив на проукраїнські мітинги, але для мільйонного міста нас було мало.

Останнє редагування: 22 січня 2022 22:44:24 від Alezka
   
Барсега тут тримають як експонат? То завести треба якусь відмітку "експонат кунскамери"
   
Квартиру я продав на прикинці 2014. Коли зрозумів що у Донецьк я не повернуся.

Ти можеш думати, як тобі зручно, але якщо ти вважаєш, що бізнес може протистояти державній машині, то тоді треба подорослішати.  На мою думку насамперед сам Донецьк мав показати, що він за Україну.  Я особисто ходив на проукраїнські мітинги, але для мільйонного міста нас було мало.

А коли ти з Маріуполя виїзжав на Запоріжжя і тебе "пограбували" на виїзді з Маріуполя, ти про се вже забув, чіще й досі памьятаєшь?
   
Квартиру я продав на прикинці 2014. Коли зрозумів що у Донецьк я не повернуся.

Ти можеш думати, як тобі зручно, але якщо ти вважаєш, що бізнес може протистояти державній машині, то тоді треба подорослішати.  На мою думку насамперед сам Донецьк мав показати, що він за Україну.  Я особисто ходив на проукраїнські мітинги, але для мільйонного міста нас було мало.
------------
ТЫ САМ СЕБЕ ВРЕШЬ, ОЛЕГ. СКОЛЬКО НЕ ПИШИ НА УКРАИНСКОМ, ТЫ ВСЕГО ЛИШЬ УСПЕШНЫЙ МЕНЕДЖЕР
УСПЕШНОЙ МАФИОЗНОЙ БИЗНЕС-СТРУКТУРЫ, КОТОРЫЙ КРОСИВО ПЕРЕОБУЛСЯ НА ЛЕТУ. Я НЕ СОМНЕВАЮСЬ
В ТВОИХ ПАТРИОТИЧЕСКИХ ВЗГЛЯДАХ, НО ТЫ РАБОТАЕШЬ НА ВРАГА УКРАИНЫ.

 8-)
   
Барсега тут тримають як експонат? То завести треба якусь відмітку "експонат кунскамери"

Ну от чьому я не дивуюсь вашому лагідному ставленню до Alezka.

Свій до свого по своє.
   
Барсега тут тримають як експонат? То завести треба якусь відмітку "експонат кунскамери"

у нього щомісяця нові камінги аути.  Я не пам'ятаю жодного разу, щоб він звинувачував Росію в окупації Криму та Донбасу.  А тепер він відверто пише, що не проти того, щоб Куйло захопило Україну.  На його думку Абрамовичі та Ротенберги краще ніж Ахметови та Пінчуки
   
------------
ТЫ САМ СЕБЕ ВРЕШЬ, ОЛЕГ. СКОЛЬКО НЕ ПИШИ НА УКРАИНСКОМ, ТЫ ВСЕГО ЛИШЬ УСПЕШНЫЙ МЕНЕДЖЕР
УСПЕШНОЙ МАФИОЗНОЙ БИЗНЕС-СТРУКТУРЫ, КОТОРЫЙ КРОСИВО ПЕРЕОБУЛСЯ НА ЛЕТУ. Я НЕ СОМНЕВАЮСЬ
В ТВОИХ ПАТРИОТИЧЕСКИХ ВЗГЛЯДАХ, НО ТЫ РАБОТАЕШЬ НА ВРАГА УКРАИНЫ.

 8-)

Це твоя думка. Я бачу ситуацію зсередини великого бізнесу. Будь-який бізнес не хоче опинитися у ситуації, коли його активи попадуть у зону бойових дій.  Це прямі втрати для бізнесу.  Тому Ахметов робив те, що, на його думку, дозволило б уникнути війни.  Час показав, що його дії були помилковими
   
Ви тільки подивіться на цю іуду ахмета.

Я інше відео шукала, але це знайшла
https://corum.com/ru/news/video/rinat-akhmetov-donetsk-bombit-nelzya-donbass-bombit-nelzya/
   
І ще одне відео, в якому ахметова як масло на хліб так і хочеться намазать. Іісус Христос всьяго Даунбассу.




Невже в Україні хтось ще віріть цьому покидьку?
   
Вот посмотрите все на эту лживую мерзость под названием Alezhka.
Сидела эта сущность на теплом месте, под крылом Ахметова в Донецке, по блату на это теплое место устроенная.
Как сыр в масле каталась ничем не обделенная.
Но нет, строчила тут посты как Донбасс кормит Украину, как много Киев забирает денег и как не хватает на местах
полномочий. Голосовала за Януковича.
Януковича ушли, и этот хитрец просто потёр все посты, но от Ахметова с мягкого места не ушел. Ибо тепло и сытно,
продолжал прислуживать.
И тут рла решил себе плюшек срубить под шумок майдана очередного. Этот продолжал прислуживать.
Подожгли свой дом, всрались, всё побросали и приехали дальше Украину окучивать, теперь уже из Киева.
Перекрасился товарищ, типа на мову перешел. Лжец. Как прислуживал сепаратисту Ахметову, так и продолжает.
Зато не забывает себе виртуальный патриотизм здесь рисовать.
Да насрать ему на всё, кроме кормушки. И Украина его интересует только за бабки, что его патрон продолжает состригать
через всякие дэтэки с украинцев. Там клейма ставить негде. Но оно продолжает вякать.
Ой горе украинцам с такими евреями-патриотами как Алежка будет. Онь три раза продаст всех ради своей задницы.
К тому же  оно сцыкливое по жизни. Когда его на подвал свои же забрали в 14м, в обосранных штанах ходил, камлал
чтоб отпустили. А тут теперь раздухарился, патриот. Вот и думайте, украинцы, нужны вам такие ценные кадры или нет.


Останнє редагування: 22 січня 2022 23:38:52 від б_а_р_с
   
На голову не налазить, ну як можно бути такими покидькоми як Alezka і його хАзяін ахметов.
Але тепер Alezka в нас "український патріот"

Догори дригом перевернулось бачиння всесвіту.
добро нема з чого зробити, крім як зі зла (с)
   
Це твоя думка. Я бачу ситуацію зсередини великого бізнесу. Будь-який бізнес не хоче опинитися у ситуації, коли його активи попадуть у зону бойових дій.  Це прямі втрати для бізнесу.  Тому Ахметов робив те, що, на його думку, дозволило б уникнути війни.  Час показав, що його дії були помилковими

Та всім в 2014 було видно що лізло в Україну навесні 2014. А тільки  ахметов помилився
:weep:  :weep:
 :weep:

А які дії у ходарковського, не помилкові, бо він і сьогодні стереже барську ахметівську усадьбу аж до сьогодні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія