Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
cьогодні в 11:11
Даже пластиковые окна не могли поставить. У нас уже почти во всех школах стоят.

та стоять. Але вентиляції нуль. Нема чим дихати.
Як не дивно, в радянських школах краще дерев'яні.
2
10 травня 2021 19:55:10
зрозуміло, що діджейка не може без маскви. Там заробляють люди її професії. Тому вона не може бути проти раши, проти своїх грошей.

А лещу залишається обирати: або жінка з помірковано антиукраїнським світоглядом, або Україна. Схоже, що він вже визначився.
3
8 травня 2021 22:43:28
Цензура то таке.
А от інформаційні бульбашки - тема.

отож. З цензурою хоч відомо як боротися. А тут безнадьога.
4
5 травня 2021 14:43:26
динаміка негативна у україномовного контенту. На запити російською ютуб взагалі не видає україномовний контент. На запити українською видає вперемішку українсько-російський. І це при налаштуваннях з українською мовою за замовчуванням.

Безвихідна жесть.
нельзя выдать то, чего практически нет  :-)o украиноязычный контент в сравнении с русскоязычным — это как иголка в стоге сена

Голка. І голкою цей контент робить саме ютуб.
https://www.youtube.com/results?search_query=біткоїн

російському контенту ютуб забезпечив на порядок більше переглядів. Відповідно немає сенсу вкладатися в український.
5
5 травня 2021 13:49:08
динаміка негативна у україномовного контенту. На запити російською ютуб взагалі не видає україномовний контент. На запити українською видає вперемішку українсько-російський. І це при налаштуваннях з українською мовою за замовчуванням.

Безвихідна жесть.
6
5 травня 2021 13:28:00
ордени треба тепер знищувати після смерті володаря? Щоб не було проблем?
8
2 травня 2021 13:25:42
   Зазвичай ситуйовина стандартна: Пацан придбав круту тачку, запросив на гулянку панянок, посадовив в авто. Гормони грають + алкоголь. Рве з місця так, що панянки влипають в сидіння - показує силу движка. Далі виписує круті віражі - показує який він ас. Грає музон, панянки визжать від страху. Андреналін в крові зашкалює. Авто просить швидкості, душа кайфу. Аж тут цей дрифт помічають поліціянти. Махають палицею. Ковбой перед панянками випендрюється: "Москва - Воронеж хег догониш. А догониш - хег возмьйош!".
  Розпочинається погоня. Каскадер напідпитку отож... :facepalm1:
  Уявімо, що поліціянти зафіксували номенрні знаки, передали дані колегам й не кинулися в погоню. На 99% чувак доїхав би куди слід.
  Через короткий час поліціянти б чекали гонщика біля хати із алкотестером. (Інтернет творить дива) Розбори були б вранці  :gigi:

по колесам норм. Треба пуляти. Я в vice city таке бачив.
9
2 травня 2021 11:49:41


про це?
10
2 травня 2021 11:45:45
З прапором Нідерландів?

може це скорбота за збитим боїнгом
11
2 травня 2021 11:41:42
почему женщина посредине стоит босая, а люди по бокам в обуви?
Потому, что постеснялась сказать им шоб обувь сняли  в хате, а те же своим умом недодумают же шо в хате надо снимать обувь.

може так, а може

12
2 травня 2021 11:11:07
їх жаби жеруть та інші. Порушиться харчовий ланцюг.
13
30 квітня 2021 19:05:32
я полюбляю наводити приклад великої ведмедиці на небі. Ми її бачимо. Ну або ковш. Чи існує в дійсності ковш на небі? Нам вистачає клепки визнати що ні. Щось зібрало на небі віртуальну конструкцію.
А чи існує стілець, на якому ми сидимо? Чи екран девайса? Також ні. За такою ж схемою. Як це?

Ситуація нагадує інтернет-пошукач. Я ввожу пошуковий запит "стілець". Ти вводиш такий же. І в результаті динамічно формується якась сторінка видачі. Вона схожа і у мене і у тебе. На підставі цього ми вважаємо, що стілець - реальна штука. Світ буцімто реальний.

Окрім пошукача є ще плагін в браузері. Батьківський контроль чи служба безпеки - якась така має бути назва. Плагін відкидає більшу частину видачі, а на те що залишилися навішує додаткові маркери. По тим маркерам ми звикли обирати що шукати в пошукачу далі. Можна сказати, що в інтернеті шукає отой батьківський контроль, а ми просто пливемо за течією, не втручаючись у процес обирання пошукових запитів. Оце колесо запитів від служби безпеки і формує реальність перед нами.
14
30 квітня 2021 17:10:05


замінили на домашній арешт
15
30 квітня 2021 16:20:50
Чого тебе так бомбить?
Ви з Ківою найкращі, хто ж заперечує?
може ти сам у себе питаєш, чого тебе так бомбить?
ти ж ні слова про анорексію не написав у гілці про анорексію. це правильно, що ти боїшся бовкнути щось не те.
але твоя зацикленість на моїй персоні явно не здорова.

і давай, давай починай розказувати що ніякої зацикленості немає, наче ця гілочка не іще один доказ
Псіхіятр, чим  поясниш,  що ця хвороба поширена в основному в  економічного- розвинутому суспільстві? Тобто чим розвитнутіше суспільство,  тим вищий процент захворюваності на анорексію?  Ти ж як людина, що якимось там  боком до науки,  мав би  читати  чи чути від старих професорів- психіатрів, чи була така хвороба при СРСР ?   8-)

збігаються два фактори. Добра мамка, що голубить ображену дитинку. І ще одна штука, притаманна для розвинутих країн, успішних людей.

перший раз я спостерігав цю штуку у студентстві. Дівчина, яка не могла нормально вчитися і постійно вимагала допомоги зі сторони, раптом почала сама тягнути програму ВНЗ.
З'ясувалося, що на її шляху опинився дуже жорсткий препод, якому треба було здавати курсач. Препод рвав/закреслював ватман за ватманом. І очікувалося, що капризна діваха прямо вибухне від гніву. Але не трапилося. Раз за разом вона терпляче перемальовувала ті ватмани.
Препод їй дав цю штуку, за допомогою якої вона далі змогла долати подальші проблеми навчання. Вона навчилася добиватися мети незважаючи ні на що. Ніщо не могло зупинити.

Ось така штука може бути дуже корисною як навичка, якою ти сам керуєш. І може бути руйнівною як звичка. При анорексії краще б цієї штуки дитина не досягала.
16
30 квітня 2021 12:37:19
Якраз підходящий вік. Починаються менструації, загострюється сексуальність
тут Олдбой цілковито правий.
у хлопців щось подібне починається років на два пізніше.

і у хлопців буває. Але то не секс. То ізгої. Вони всі мають надмірну заклопотаність тим, що про них думають інші.

Від нуля до підліткового віку дитина залежала на 100 відсотків від родаків. Вона навчена, що сама не здатна вирішувати проблеми - це роблять дорослі. Тепер на зміну дорослим приходить колектив, суспільство. А там не все так добре як з батьками. І приходить модель поведінки, якої навчена. Буду голодувати. І суспільство (мама) буде від цього страждати. Від того що мені погано. А я буду нещасною жертвою.
17
30 квітня 2021 11:59:17
Та дитина зачахла і померла від якоїсь болячки, яку вчасно не діагностували.
А журналюги бігом анорексію приплели.  (td)

ні. Таке буває.

Якось знайома дівчина розповідала про своє дитинство. Там був епізод з дитячим табором на морі. Щось там пішло не так, і звідти вона повернулася в глибокій депресії. Не їла, абсолютно нічого не хотіла, згасала.
Як її тільки не лікували. І лікарі, і знахарі. Один "лікар" запропонував секас з собою. ахаха. Звісно, того не трапилося. Але "лікар" все ж таки допоміг. Він далеко жив, а ходили до нього пішки.

Може я й помиляюся, але примус до активного руху є допомогою в таких ситуаціях.
18
30 квітня 2021 11:39:02
Якраз підходящий вік. Починаються менструації, загострюється сексуальність
Хрен вам, а не менструации с таким весом. У природы все четко - нет жира - нет менструаций, тем более либидо.

такі жити не хочуть, куди там секс.
19
30 квітня 2021 11:23:24
В знайомих померла дочка в 20 років. Від анорексії. Абсолютно благополучна звичайна сім'я, не фанати нічого, не сектанти, просто сімя. Дочка відмінниця і в школі і у вузі. Худала, тримала дієту. Нічого очевидного зовні батьки не помічали  В певний момент  - буквально за тиждень-два - несподівано маса тіла впала нижче критичної і почались незворотні процеси. Лікували в лікарні, нічого не допомогло. Там є такий момент, коли клітини втрачають здатність засвоювати енергію - і все.
Саме дивне, що якщо повністю голодувати (тільки чиста вода) тижнями і маса тіла впала нижче критичної - то з цього виходиться порівняно швидко і без наслідків. Але якщо маса впала так сильно при споживанні  їжі - гайки. Бо при повному голодуванні організм включає  певний захисний механізм і клітини  не втрачають здатності відновлювати засвоєння, свого роду впадають в стазис. А якщо хавчик хоч якийсь поступає зовні - захист не включається і клітини просто гаснуть.

угу. Під час голодування мітохондрії об'єднуються, що дозволяє їм більш ефективно продукувати енергію та протидіяти голоду. На тобі організм додаткову енергію, рухайся. Якщо ж ти їси мало та мало рухаєшся, то гайки.
20
30 квітня 2021 10:57:39
іноді жіночки вражають своїми видатними харчовими здібностями. З'їла булочку за тривалий час: "все, я наїлася"  ;o
щось не те з метаболізьмом.
21
27 квітня 2021 18:51:14
форум рибок Дорі  :facepalm:
це не про флюгера, а про нашу країну. Про те що німці відмовилися вважати хуйла вбивцею, і ввели покарання за таке висловлювання.
німцям срати на нас, вони он будують СєвПоток-2. пора це зрозуміти і не підставлятись

срати. Що і продемонстрували.

якщо рашку назвати скаженим псом, то німці є дресувальником того пса. Він не був скаженим спочатку, його таким зробив дресувальник. І дресувальник має намір продовжувати. Вони продовжать вирощувати скажену тварину. Для нас це катастрофа.
22
27 квітня 2021 18:41:26
форум рибок Дорі  :facepalm:

це не про флюгера, а про нашу країну. Про те що німці відмовилися вважати хуйла вбивцею, і ввели покарання за таке висловлювання.
23
27 квітня 2021 18:13:33
є речі, які у цивілізованому світі не є прийнятними
які саме?
порушення законів чи етичних норм. у даному випадку порушення регламенту ПАРЄ

Між Гончаренком і Дамсом виник конфлікт. Президент ПАРЄ пообіцяв ініціювати покарання Гончаренка у регламентному комітеті, заявивши, що буде "надзвичайно жорстким" і що це (зловживання правом слова) "востаннє під час мого президентства".

суть питання в тому яке конкретно зловживання правом слова відбулося?
24
27 квітня 2021 18:08:18
є речі, які у цивілізованому світі не є прийнятними

які саме?
25
27 квітня 2021 18:05:30
Я не є шанувальником Гончаренка, однак не розумію щенячої радості деяких персонажів з того факту, що на кляузу кацапського україножера і підхуйлятника його забанили в РЄ…

+1
26
27 квітня 2021 17:56:00
які грулі? Зима закінчилася. Природа розквітає.

Лісапет.
27
26 квітня 2021 18:42:41
вчора спілкувався з одним кретином. Сам з Донецька, а працює на ахметівському підприємстві під контролем України. Пересилає регулярно зарплатню в диру жінці з дитиною. Ті не хочуть перебиратися в Україну принципово. Ненавидять. Сам цей дурень мріє коли на його підприємство прийде дира. Впевнений що це станеться. До кретина не доходить, що тоді накриється мідним тазом його зарплатня та неквола пенсія шахтаря. Типова свиня під дубом.

І, на противагу, є проукраїнські шахтарі там. Яких щиро шкода. Стали заручниками отаких кретинів.
28
26 квітня 2021 18:35:24
Краснодарський край раніше розмовляв українською. Станиці точно. Але не зараз.
29
26 квітня 2021 18:33:49
це він так "тоненько" (як йому здається) підводить нас до думки, що хуйло не займається тероризмом.
30
24 квітня 2021 15:05:31
Грозев казав що на початку травня щось буде. Але не буде звинувачувати владу. Якось так висловився.16-та хвилина
31
23 квітня 2021 18:45:30
ну, уйгури типа сепаратисти. Відділятися хотіли, теракти влаштовували.

Китайці їх міста огородили колючкою, натикали камер. Поліція усюди, контроль кожного кроку. Буйних у велетенські в'язниці.
32
22 квітня 2021 16:53:40
Хороший троллинг
:facepalm1:
Это реальность, а не троллинг

реальність. Люди в величезних регіонах зникають. Москва наповнюється.
33
22 квітня 2021 16:49:39
Чехія залишає тільки п'ятьох дипломатів рашки
34
21 квітня 2021 18:49:36
Плохому танцору..... Аварии у нас типа из за плохих правил, можно примеры?
просто тупо швидше роз'їхатися на перехресті, якщо той хто прямо має приоритет. Тільки це одне варте зміни в правилах.

перше завдання яскравий приклад, як зміна в правилах прискорить маневри. Ми суттєво зменшимо випадки виїзду на перехрестя та зупинку.
Это очень спорно и еще больше осложнит правила. Если все прямо то как тогда?

можно перешкода зправа, а ще простіше хто перший під'їхав.
35
21 квітня 2021 18:44:43
Фиаско это незнание элементарных правил ПДД и еще доказывание, что они какие то неправильные.
ну в нас реально погані правила. Що поробиш?
Плохому танцору..... Аварии у нас типа из за плохих правил, можно примеры?

просто тупо швидше роз'їхатися на перехресті, якщо той хто прямо має приоритет. Тільки це одне варте зміни в правилах.

перше завдання яскравий приклад, як зміна в правилах прискорить маневри. Ми суттєво зменшимо випадки виїзду на перехрестя та зупинку.
36
21 квітня 2021 18:39:51
Фінальний акорд лузерів й всепроїпальщиків )))
Насральний на цугундері, його контору ось-ось розженуть й на тому й все.

Ну й нагадаємо позицію Насрального по Україні й про Крим зокрема:

О, я це пропустила колись, дякую

неважливо, що він казав по Криму. Він несправедливо засуджений. Тільки це рахується.
37
21 квітня 2021 18:32:16
Фиаско это незнание элементарных правил ПДД и еще доказывание, что они какие то неправильные.

ну в нас реально погані правила. Що поробиш?
38
21 квітня 2021 18:28:32
По ідеї червоний, синій, зелений... АЛЕ.
На практиці існує у мінімально досвідчених шоферів, що фура велика, гальмувати важче, якщо зачепить - хана машині, а можливо й тобі - тому дають пріоритет на перехресті.
А фура по вашему будет такой перекресток пролетать без остановки что ли? Или водитель фуры олень не знающий как такие перекрестки проезжать? Пропуская в такой ситуации не по ПДД, вы сами провоцируете аварийную ситуацию. Понятно что надо убедиться что тебя пропускают, особенно если это фура, но специально пропускать не нужно, для этого есть ПДД.

перша фура на перехресті - чекай задавлених пішоходів та інші проблеми.

39
21 квітня 2021 17:59:49
ПДР повинні бути максимально прості, щоб не було різних трактувань, якщо одну і ту саму ситуації різні водії можуть трактувати по різному, то тут проблема саме з правилами.
Что тут сложного, на нерегулируемых перекрестке пропуская того что справа.
5 сторінок обговорення такої ситуації вказує, що насправді це не просто.
Якби було просто, то все обговорення закінчилось би одним постом.

в динаміці воно якось простіше. На малюнках плутанина. Останній демонструє потенційний трешак. За правилами на вузьких смугах утвориться затор. Червоний перекрив дорогу сірому. Сірий зеленому. Зелений має їхати, але він заблокований.
40
21 квітня 2021 17:47:55
Знаєте в чому проблема з малюнком з першого поста. Це не стандартна задача з тестів на права. На ньому машини знаходяться на різній відстані від перехрестя. Синій вже там, червоний перед, а зелений тільки під'єжжає.

проблема в тому, що цей приклад показує недосконалість наявних правил. Якщо пропускати тих хто їде прямо, то вийде краще.

Повна версія