Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про субсидии :S

Re: Про субсидии  :S

Ну, то у тебе так, а у мене ще при установкі змішувачь на кухні потроху тік, але я його встановлювала (сраний сантехнік встановлював) вже більше ніж через 2 тижні після покупки. Довго мучилася - все не могла зрозуміти, що з ним, аж поки сама до нього не полізла - просто замінила картриджа бракованого і перестало вже років із 7 як.

У мене в квартирі родичів теж на новій кухні протікав змішувач, напевне схожий сраний сантехнік встановлював та ще і сам цей змішувач продав, без гарантії. Коротше - мудак рідкісний. Питання було вирішено купівлею нового змішувача і встановлення його своїми руками. Сантехніки різні бувають, бувають майстри своєї справи, а бувають хитрожопі з руками з тої самої жопи.

   
Re: Про субсидии  :S

О, а тепер я ще і сідр вмію робити - перший раз зробив і чудово вийшло, зараз дегустую.
Навіщо мені ця субсидія, коли я такий по життю спритний!

 ;)
   
Re: Про субсидии  :S

О, а тепер я ще і сідр вмію робити - перший раз зробив і чудово вийшло, зараз дегустую.
Навіщо мені ця субсидія, коли я такий по життю спритний!

 ;)

Цю та пользи з того, шо я з винограду умію вино робити. Ним якось можна оплатити комуналку?

Чи ти маєш на увазі - забульбашиш сідр і тобі почорту та комуналка? Таг ніззя....
   
Re: Про субсидии  :S

ну, не могу сказать насчет 500 баксов
брал он что-то около 5 баксов в час
если тупо прикинуть 176 рабочих часов в месяц, уполовинить их до 88 и помножить на 5 - то выходит около 440 долларов в месяц
не так много и не так мало, наверное
в реальности там было больше часов, на дядьку была прямо очередь.

Тобто він податків ніяких не платив, тупо найопував державу?  :pooh_lol: 
   
Re: Про субсидии  :S

Цю та пользи з того, шо я з винограду умію вино робити. Ним якось можна оплатити комуналку?

Не користь, а задоволення від процесу та результату.
Шкода лише, що яблука покупні, своїх ще не так багато як хотілось. А виноград скоро буде, але він поганий і доброго вина не буде.
   
Re: Про субсидии  :S

Не користь, а задоволення від процесу та результату.
Шкода лише, що яблука покупні, своїх ще не так багато як хотілось. А виноград скоро буде, але він поганий і доброго вина не буде.

Нукась-нукась... і чим же це він поганий?  ;o
   
Re: Про субсидии  :S

Нукась-нукась... і чим же це він поганий?  ;o

У мене поганий, сорт не той, кисла гидота, а цукор чи фруктозу добавляти то "не по феншую"
   
Re: Про субсидии  :S

ну, не могу сказать насчет 500 баксов
брал он что-то около 5 баксов в час
если тупо прикинуть 176 рабочих часов в месяц, уполовинить их до 88 и помножить на 5 - то выходит около 440 долларов в месяц
не так много и не так мало, наверное
в реальности там было больше часов, на дядьку была прямо очередь.

А поміняти кран-буксу - це справа 10 хвилин, ну якщо не прикіпіло.
Заробляв менше бакса на одному змішувачі...  :pooh_lol:   

 
   
Re: Про субсидии  :S

брал он что-то около 5 баксов в час

Таким чином наскирдовував собі 440 баксів на місяць ..  :pooh_lol:
   
Re: Про субсидии  :S

брал он что-то около 5 баксов в час

Таким чином наскирдовував собі 440 баксів на місяць ..  :pooh_lol:
То "теоретики".
 Розкажуть що завгодно. ;)
   
Re: Про субсидии  :S

Починаючи із травня місяця зняли у ВСІХ поголовно субсидію.

В державній тумбочці гроші закінчились. Нічого, скоро ціну на газ піднімуть, МВФ бабла підкине, і знов вам, шаровикам,
буде на подачку субсидію.
   
Re: Про субсидии  :S

В державній тумбочці гроші закінчились. Нічого, скоро ціну на газ піднімуть, МВФ бабла підкине, і знов вам, шаровикам,
буде на подачку субсидію.

Субсидію не шаровикам, а Ахмєтову і Кобєлєву на мільярдні премії...
   
Re: Про субсидии  :S

Субсидію не шаровикам, а Ахмєтову і Кобєлєву на мільярдні премії...
Не було б субсидій - не було б і премій.
   
Re: Про субсидии  :S

Не було б субсидій - не було б і премій.

Сам хоч зрозумів, що написав?
   
Re: Про субсидии  :S

   
Re: Про субсидии  :S

А поставить счетчики 5000 гривен при том, что работы на час, а сам счетчик стоит 300 гривен. Прелестно! Политическое самоубийство.
   
Re: Про субсидии  :S

А поставить счетчики 5000 гривен при том, что работы на час, а сам счетчик стоит 300 гривен. Прелестно! Политическое самоубийство.

Не знаю, не знаю... Співробітниці встановили лічильник абсолютно безкоштовно. Єдине, щось 100 чи 200 грн вона дала бригаді за те, що прийшли у той час, який їй був зручним. Вона сама домовлялась там якось з ними і потім віддячила. Так каже, що і сміття за собою все прибрали і розставили все, як було.
   
Re: Про субсидии  :S

Кабінет міністрів України ухвалив постанову, відповідно до якої з 1 жовтня 2018 року скасовуються або не видаватимуться субсидії тим споживачам, які не встановили лічильники газу.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні уряду 22 серпня, повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на текст постанови, яким володіє редакція.

Таким чином уряд намагається стимулювати процес встановлення газових лічильників.

«Пільги та субсидії на оплату послуг з постачання та розподілу природного газу з 1 жовтня 2018 року в обсязі встановлених соціальних нормативів не надаються споживачам, які не забезпечили самостійного встановлення індивідуальних приладів обліку природного газу та письмово відмовились від їх встановлення за рахунок коштів державного бюджету або власних коштів операторів газорозподільних систем», — йдеться у постанові уряду.

Також на засіданні уряду міністр соціальної політики України Андрій Рева повідомив, що за субсидіями на наступний рік наразі звернулось близько половини споживачів, які отримували субсидію минулого року.
   
Re: Про субсидии  :S

кому горгазы навязали общедомовые счетчики - писта субсидии B-)
   
Re: Про субсидии  :S

Не знаю, не знаю... Співробітниці встановили лічильник абсолютно безкоштовно. Єдине, щось 100 чи 200 грн вона дала бригаді за те, що прийшли у той час, який їй був зручним. Вона сама домовлялась там якось з ними і потім віддячила. Так каже, що і сміття за собою все прибрали і розставили все, як було.
Как всегда настает время о..ельных истоорий.
   
Re: Про субсидии  :S

Как всегда настает время о..ельных истоорий.

не более охуительный, чем установка счетчика за стопицоттыщ
   
Re: Про субсидии  :S

Как всегда настает время о..ельных истоорий.

Дурень ти. У Харкові поступово усі будинки  обладнюють лічильниками, що мене, особисто, не радує, бо я цю одороблу на кухні не хочу. А існує график. І як попадає дім під встановлення лічильників - от і стоїш перед фактом.
   
Re: Про субсидии  :S

бо я цю одороблу на кухні не хочу
это да
причем есть же нормальные маленькие счетчики газа - а ставят огромную бандуру
мне вот на кухне его некуда особо ставить - у меня плита впритык к трубе и кругом потом шкафчики висят
чтобы повесить счетчик придётся всё перехренячивать :(
   
Re: Про субсидии  :S

это да
причем есть же нормальные маленькие счетчики газа - а ставят огромную бандуру
мне вот на кухне его некуда особо ставить - у меня плита впритык к трубе и кругом потом шкафчики висят
чтобы повесить счетчик придётся всё перехренячивать :(
Ставят маленькие, гибкий шланг на вход и на выход, без проблем в любое место перецепить
   
Re: Про субсидии  :S

Ставят маленькие, гибкий шланг на вход и на выход, без проблем в любое место перецепить
да? Замечательно!
Надо будет при установке настоять именно на таком
ну или потом поменять на такой
   
Re: Про субсидии  :S

Ставят маленькие, гибкий шланг на вход и на выход, без проблем в любое место перецепить
Це де таке?  ;o
   
Re: Про субсидии  :S

да? Замечательно!
Надо будет при установке настоять именно на таком
ну или потом поменять на такой
Одоробала ставят снаружи вроде, в частных домах. В квартирах - маленькие электронные, с кулак размером.
   
Re: Про субсидии  :S

Ставят маленькие, гибкий шланг на вход и на выход, без проблем в любое место перецепить

Відмовляються це робити. Нав*язують лише своє. Колега це пропонувала. Навіть, усі роботи і лічильник за свій кошт їм пропонувала. Ніяк. :(
   
Re: Про субсидии  :S

Одоробала ставят снаружи вроде, в частных домах. В квартирах - маленькие электронные, с кулак размером.

Нічого подібного!!!
   
Re: Про субсидии  :S

Ждали, что к осени свора испугается неплатежей. Ни хрена. Еще и счетчики.
   
Re: Про субсидии  :S

А поставить счетчики 5000 гривен при том, что работы на час, а сам счетчик стоит 300 гривен. Прелестно! Политическое самоубийство.

В Чернігові газовикі безкоштовно по квартиирах їх ставили, тобто навіть 300 грн не брали.
Щось ви забрехались "шановний".
   
Re: Про субсидии  :S

Как всегда настает время о..ельных истоорий.

Ну так на розказуй, чого ти тут про якісь 5000 розказуєш, коли людям лічильники на газ взагалі безкоштовно ставлять і то зовсім не історія а цілком реальні факти.
   
Re: Про субсидии  :S

Нарешті.
   
Re: Про субсидии  :S

Одоробала ставят снаружи вроде, в частных домах. В квартирах - маленькие электронные, с кулак размером.

Неправда. Маленькі то роторного типу. Такі як на воду. Їх заборонили в Україні на газ ставити.
Мотивом було що невеликі об*єми газу вони пропускають без оплати. Не рухаються.
Ставлять тільки мембранного типу. Це одоробло з відро середнього розміру.
У нас в тому році масово ставили. В мене теж таке одоробло стоїть .

Причому вони щось там заїкаються про абонплату за це обладнання. А може вони мені будуть платити за те що
ЇХ лічильник зжер в мене площу на кухні ?
   
Re: Про субсидии  :S

В Чернігові газовикі безкоштовно по квартиирах їх ставили, тобто навіть 300 грн не брали.
Щось ви забрехались "шановний".

А за "останню милю" теж ?  В нас брали за шланг до плити + кран.

Десь гривень 250.
   
Re: Про субсидии  :S

Неправда. Маленькі то роторного типу. Такі як на воду. Їх заборонили в Україні на газ ставити.
Мотивом було що невеликі об*єми газу вони пропускають без оплати. Не рухаються.
Ставлять тільки мембранного типу. Це одоробло з відро середнього розміру.
У нас в тому році масово ставили. В мене теж таке одоробло стоїть .

Причому вони щось там заїкаються про абонплату за це обладнання. А може вони мені будуть платити за те що
ЇХ лічильник зжер в мене площу на кухні ?
Я не слепой и сомневаюсь, что теща самостоятельно опомбировала свой новоустановленный счётчик просто ради смеха. Сегодня узнаю подробнее и отпишусь
   
Re: Про субсидии  :S

счетчик полумеры, полумеры
обратить внимание на окна!
только стекло пакеты.
стекло - не давать субсидии..
им деньги, а они топят окружающую среду!
   
Re: Про субсидии  :S

А за "останню милю" теж ?  В нас брали за шланг до плити + кран.
Десь гривень 250.

Взагалі нічого не брали, узгодили зручний час і все зробили.
Правда труби криво поварили, рукожопи, але грошей ніяких не треба було. Шланг до плити залишився той що був раніше.
   
Re: Про субсидии  :S

Взагалі нічого не брали, узгодили зручний час і все зробили.
Правда труби криво поварили, рукожопи, але грошей ніяких не треба було. Шланг до плити залишився той що був раніше.

В нас такий варіант не проходив.
   
Re: Про субсидии  :S

Взагалі нічого не брали, узгодили зручний час і все зробили.
Правда труби криво поварили, рукожопи, але грошей ніяких не треба було. Шланг до плити залишився той що був раніше.

це коли таке було????

в 2009 році з меня взяли 500 грн плюс сам лічильник
мама пенсіонер інвалід з 2013 року на черзі - нема лічильника
в 2017 на її будинок поставили загальний - і чергу по будинку скасували
якщо хочете індивідуальний - біля 3000 грн з лічильником
це Чернігівгаз
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія