Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Виграла приз - путівку на довічне утримання 8-)

   
Ну и нафіга цю мразь годувати довічно ???
   
Вата народжує вату, а толерантні українці всі роки закривали очі всі роки. По доброму вату треба вішати на деревах, як нагадування іншим
   
Ну и нафіга цю мразь годувати довічно ???

Для молодой пожизненное по страшней смерти будет.
   
Re: Виграла приз - путівку на довічне утримання  8-)

Для молодой пожизненное по страшней смерти будет.
Головне щоб ніяких дурних амністій
   
Та ні, треба саме так, як зараз відбувається - спокійно, холоднокровно, строго по закону, і невідворотньо. Без усяких емоцій  8-)
   
Re: Виграла приз - путівку на довічне утримання  8-)

Такі короткі повідомлення мають регулярно подаватися, як реклама у тік токах, фейсбуках та інстаграмах, і так, щоб з першого погляду було ясно, що турма.
В обов'язковому порядку для всіх, а не тільки для тих, хто раз глянув.
Це ж мож5а технічно зробити?
Бо маю сумнів, що сотні і сотеі, як не тисячі отаких покидьків, ідейних і тих, що любителі грошей, знають, що за такі злочини і ловлять, і саджають.
Я би вішав. У неділю, на центральній площі міста, де почвара жила. Публічно.
З конфіскацією майна у особини і найближчих родічів.


Останнє редагування: 21 березня 2024 15:40:10 від Fedir
   
Вата народжує вату, а толерантні українці всі роки закривали очі всі роки. По доброму вату треба вішати на деревах, як нагадування іншим
себе бля за яйця підвісь
як нагадування іншим з кацапомишленням у голові
   
Ну и нафіга цю мразь годувати довічно ???

вона молода
ще років 20-30 може попрацювати на державу
є ж якісь шкідливі роботи, які вимагають робочих рук
от їх туди
   
Re: Виграла приз - путівку на довічне утримання  8-)

вона молода
ще років 20-30 може попрацювати на державу
є ж якісь шкідливі роботи, які вимагають робочих рук
от їх туди
(tu) є хороше місце ДП "УДВП ІЗОТОП"   чи  ДСП “Об’єднання “Радон”
   
Re: Виграла приз - путівку на довічне утримання  8-)

вона молода
ще років 20-30 може попрацювати на державу
є ж якісь шкідливі роботи, які вимагають робочих рук
от їх туди
Сиертна кара у військовий час і довічне для виявлених після війни.
Чат СБУ страшно відкривати - щодня по 3-5 отаких виловлюють.
Це в місяць десь соьня, а за рік тисяча.
А скільки не виловлених?
Може б хоч неідейних спинило...
   
себе бля за яйця підвісь
як нагадування іншим з кацапомишленням у голові
"Понять, простить"???
   
Сиертна кара у військовий час і довічне для виявлених після війни.
Чат СБУ страшно відкривати - щодня по 3-5 отаких виловлюють.
Це в місяць десь соьня, а за рік тисяча.
А скільки не виловлених?
Може б хоч неідейних спинило...


ми в ЄС хочемо
яка смертна кара:?
   
(tu) є хороше місце ДП "УДВП ІЗОТОП"   чи  ДСП “Об’єднання “Радон”

ну от
хай працює за шмат хліб і цигарки

зі. які ж вони єбануті
19 років, все життя попереду
студенство, закоханість, романтика
живи собі
нє, захотілося рускій мір :facepalm:
   
ми в ЄС хочемо
яка смертна кара:?

Та це диванні тушканчики "звіріють"  :facepalm1: Спокійно, холоднокровно, без емоцій, строго в рамках закону - саме так треба, як це зараз робиться  8-)
   
"Понять, простить"???
не поняв
їй дали довічне, от і нехай сидить
   
Re: Виграла приз - путівку на довічне утримання  8-)

Та це диванні тушканчики "звіріють"  :facepalm1: Спокійно, холоднокровно, без емоцій, строго в рамках закону - саме так треба, як це зараз робиться  8-)
"Критикуючи - пропонуй" (С)
Що ви пропонуєте, щоб донести до ВСІХ в Україні, що цього - працювати на кацапню шпигуном - робити не варто?
   
"Критикуючи - пропонуй" (С)
Що ви пропонуєте, щоб донести до ВСІХ в Україні, що цього - працювати на кацапню шпигуном - робити не варто?

Я і пропоную - спокійно, холоднокровно. без емоцій, невідворотньо, строго в рамках закону - саме так, як зараз це робиться. Щоб людям дійшло, що абсолютно ніщо не вплине на покарання, не буде абсолютно ніяких емоцій  8-)
   
Re: Виграла приз - путівку на довічне утримання  8-)

До останнього часу їх просто випускали.  Тіпа ну шо такого щось сфоткала щось навела.. сама ж не вбила
   
Re: Виграла приз - путівку на довічне утримання  8-)

 :brunette: у мене сусід запалює багаття щоразу акурат за 5-10 хв до сирени тривоги. Дим білий густючий, ще й підсвічує його.

Довести нічого не можливо. Телефоную в сбу, запитую, чи можна під час вс палити багаття в нічний час, каже можна!!! Я в ахуї..  :facepalm:  Я вже навіть мовчу, що я задихаюся від того щоденного вечірнього диму. На весь куток смог стоїть до половини ночі.
   
:brunette: у мене сусід запалює багаття щоразу акурат за 5-10 хв до сирени тривоги. Дим білий густючий, ще й підсвічує його.

Довести нічого не можливо. Телефоную в сбу, запитую, чи можна під час вс палити багаття в нічний час, каже можна!!! Я в ахуї..  :facepalm:  Я вже навіть мовчу, що я задихаюся від того щоденного вечірнього диму. На весь куток смог стоїть до половини ночі.
То він дає сигнал куди парашутистам летіти.
   
Re: Виграла приз - путівку на довічне утримання  8-)

То він дає сигнал куди парашутистам летіти.
не смішно.
   
:brunette: у мене сусід запалює багаття щоразу акурат за 5-10 хв до сирени тривоги. Дим білий густючий, ще й підсвічує його.

Довести нічого не можливо. Телефоную в сбу, запитую, чи можна під час вс палити багаття в нічний час, каже можна!!! Я в ахуї..  :facepalm:  Я вже навіть мовчу, що я задихаюся від того щоденного вечірнього диму. На весь куток смог стоїть до половини ночі.
Викликай дільничного у нас не можна палити листя і траву - штраф смішний але може подіяти)
А краще дочекайся вітру і підпали шину під забором сусіда)
В мене в селі таких дятлів повно - ніхєра не вдієш - дебіли як вони є, рагулі одним словом)
   
Викликай дільничного у нас не можна палити листя і траву - штраф смішний але може подіяти)
А краще дочекайся вітру і підпали шину під забором сусіда)
В мене в селі таких дятлів повно - ніхєра не вдієш - дебіли як вони є, рагулі одним словом)
Ну не дуже смішний - зараз біля 2х тис. здається. У нас в ІФ робили рейди навколо міста по приміських селах - реально штрафували. Засікали з дрона де палять щось на городі і їхати туди цілою командою - поліція, пожежні, ще й з виконкому якісь чиновники. Але чи це постійно так, чи разова акція - я не знаю
   
Re: Виграла приз - путівку на довічне утримання  8-)

Викликай дільничного у нас не можна палити листя і траву - штраф смішний але може подіяти)
А краще дочекайся вітру і підпали шину під забором сусіда)
В мене в селі таких дятлів повно - ніхєра не вдієш - дебіли як вони є, рагулі одним словом)
каг би нє таг.. Викликала поліцію. Приїхали без бодікамер, приймати заяву відмовлялися. Викликала новий наряд, ці побачивши, шо ващє безбашення і не з лякливих, почали залякувати за неправдивий виклик. Таки погодилися прийняти заяву. Написала заяву і пояснення. Через місяць сільський дільничний організував ще двох амбалів, припхалися до мене додому і почали залякувати за неправдивий виклик. Але для цього їм потрібно було якось або виманити мне з двору, або самим до мене у двір пробратися, щоб типу скласти на мене протокол. Я цю їхню х.й.ю розгадала і хвіртку не відчинила - перегавкувалася з ними через забор, вломивши їм при цьому піз ди, що я їм нічого не должна, бо пояснення власноруч написані я до заяви приклала. Коли у перепалці фиркнула їм "да што ви гаварітє", вони вирішили, що у них є ще один привід для складення на мене адмінки - за вживання кацапських слів (їбонуті якісь). У відповідь я їх обрадувала, шо можу їх і нахуй по кацапськи послати і мені за це нічого не буде, бо я на своїй приватній території. Коли я пішла в хату за мобілкою, щоб показати їм докази обгрунтованості того виклику, вони хутко сїбалися. Наступного ранку терор продовжився. Вломила пиз ди попередженням, що розмовляти з ними буду вже у кабінеті головмента області, якого тільки щойно призначили на посаду. Свою обіцянку виконала - більше ніхто не тероризує і не палить... ПОКИ ЩО.
   
Re: Виграла приз - путівку на довічне утримання  8-)

Ну не дуже смішний - зараз біля 2х тис. здається. У нас в ІФ робили рейди навколо міста по приміських селах - реально штрафували. Засікали з дрона де палять щось на городі і їхати туди цілою командою - поліція, пожежні, ще й з виконкому якісь чиновники. Але чи це постійно так, чи разова акція - я не знаю
у мене навколо всі ускрізь палять. Як тільки стає тепліше, на вулиці втриматися неможливо. Я не можу собі дозволити палити. Із принципу. дихати важко, коли дим чую. Я саме тому для свого листя викопала компостну яму 2,5х1,0х0,5м. Половину вже закидала. Це за минулий рік листя. Цьогорічне листя восени в другу половину буду скиртувати. Дворічний цикл для компосту буде.
Єдине, що я восени один тільки раз у себе спалила - це на вгороді бадилля, але воно було вже зовсім сухе, то воно за 5 хв тіке пихнуло і згоріло до тла, не пустивши ні диминки.
   
у мене навколо всі ускрізь палять. Як тільки стає тепліше, на вулиці втриматися неможливо. Я не можу собі дозволити палити. Із принципу. дихати важко, коли дим чую. Я саме тому для свого листя викопала компостну яму 2,5х1,0х0,5м. Половину вже закидала. Це за минулий рік листя. Цьогорічне листя восени в другу половину буду скиртувати. Дворічний цикл для компосту буде.
Єдине, що я восени один тільки раз у себе спалила - це на вгороді бадилля, але воно було вже зовсім сухе, то воно за 5 хв тіке пихнуло і згоріло до тла, не пустивши ні диминки.
Тупі сільські рагулі - дід палив, батько палив то і я палити буду - при цьому палять суки пластик та мокре листя і бурян- бо дебіли) діди палили сухе і воно за годину згоряло
   
Re: Виграла приз - путівку на довічне утримання  8-)

Тупі сільські рагулі - дід палив, батько палив то і я палити буду - при цьому палять суки пластик та мокре листя і бурян- бо дебіли) діди палили сухе і воно за годину згоряло
Іменно!!! я і казала, що пластик палить, бо смердюче до крику. Але дуже багато диму. У нього немає стільки рослинності у дворі, щоб впродовж року щодня її палити. У мене вже складається враження, що то він не рослинність палить, а шось по типу димової шашки туди кидає. Бо перші 1-2 хвилини дуже слабий димок, а потім як завалує - цілими величезними білими густими хмарами дим піднімається. Шо це щодня можна таке палити - я хз. А, і найголовніше: коли починається білий густий дим - обовязково він його підсвічує. І одразу лунає тривога. Не раз вже таке помічала.
   
Re: Виграла приз - путівку на довічне утримання  8-)

Кста, пластик при згорянні білого диму не дає (дає чорний) і його не так багато, як у мене тут. Це підтвердив у розмові і главполіцій.
   
От дурне, то чувак тебе прикриває, он експерти фупа вже довели, що ракети в тумані/в диму не літають. Спаситель!, а ти його поліцією...
   
Re: Виграла приз - путівку на довічне утримання  8-)

Кста, пластик при згорянні білого диму не дає (дає чорний) і його не так багато, як у мене тут. Це підтвердив у розмові і главполіцій.
якісь вибори папи у вас щовечора  :D
   
Кста, пластик при згорянні білого диму не дає (дає чорний) і його не так багато, як у мене тут. Це підтвердив у розмові і главполіцій.

а ти його, тобто сусіда, не питала - накуя цей всьой перформанс? це ж щодня щось палити можна заєпатись
   
Та ні, треба саме так, як зараз відбувається - спокійно, холоднокровно, строго по закону, і невідворотньо. Без усяких емоцій  8-)
Мелькнуло коли листав ютюб в якомусь італійському серіалі: там жінці погрожували довічним в повній темряві!
ЖУТЬ,...

 ;o
   
Такі короткі повідомлення мають регулярно подаватися, як реклама у тік токах, фейсбуках та інстаграмах, і так, щоб з першого погляду було ясно, що турма.
В обов'язковому порядку для всіх, а не тільки для тих, хто раз глянув.
Це ж мож5а технічно зробити?
Бо маю сумнів, що сотні і сотеі, як не тисячі отаких покидьків, ідейних і тих, що любителі грошей, знають, що за такі злочини і ловлять, і саджають.
Я би вішав. У неділю, на центральній площі міста, де почвара жила. Публічно.
З конфіскацією майна у особини і найближчих родічів.
сподіваюсь   ти  це  зробив
   
ми в ЄС хочемо
яка смертна кара:?
на  час війни
   
Re: Виграла приз - путівку на довічне утримання  8-)

Головне щоб ніяких дурних амністій

Вона на обмін піде, швидше за все.
   
Re: Виграла приз - путівку на довічне утримання  8-)
TC

Вона на обмін піде, швидше за все.

Нах вона нужна кацапам?
   
не смішно.

почему не смешно???))) какая-то дура считает, что ракеты увидят дым и прибегут на него)) уже дебилы содрали номера домов в Киеве и рассказывали, что треугольнички на асфальте - это знаки для летчиков вкс.
тетка, ракеты слепые, а ты - дурная!
борись за восстановление номеров домов, чтобы люди могли найти убежище по адресу, а не по слухам!
   
От дурне, то чувак тебе прикриває, он експерти фупа вже довели, що ракети в тумані/в диму не літають. Спаситель!, а ти його поліцією...
:gigi: попесди-попесди, сам нюхай те "прикритіє". Добре, що хоч не бздить у таких самих масштабах. Бо точно задихнулася б.
   
а ти його, тобто сусіда, не питала - накуя цей всьой перформанс? це ж щодня щось палити можна заєпатись
:umnik2: не питала. Не настільки високіє у нас с нім атнашенія. Я сама в ахує, шо так часто і багато можна палити. Там реально на півгодини сустючого білого диму в дуже великих обємах. Це як взяти і мокре бадилля з картоплі восени запалити - такі самі клуби диму, але картоплиння дає дим вертикально уверх, а це якісь такі кучеряві не дуже високі величезні клуби диму. Таке враження, що той дим важкуватий для повітря. Дим трішки піднявшись починає розстилатися горизонтально.

У нього для трави всього лише 5-7 сотих, які він постійно вистригає до облисіння - не любить чогось трави. За двором взагалі випалює траву ураганом, щоб не витрачати на неї бензину для газонокосарки. Перед тим, як розпалює димовуху, в той день чую трішки що пилкою раза два-три джикне. То скільки ж там від того тирси, якщо попиляє десь хвилин 10-15, що ото стільки диму аж на півгодини інтенсивного густого, а потім ще 1-2 години димить? Перед новим роком диміло добу, а потім проспався після нового року і в те ж багаття знову щось накидав і знову білий густий дим завалував  ;o Я вже і ментам казала: ЩО так багато можна палити що фого вистачає аж на цілий рік щоденного паління?? Рослинність вже давно вся закінчилася. Там у нього величезна 3-метрова гора поддонів. Може то він їх пиляє та палить на вулиці замість топки? Але ж не буде сосна таку димовуху давать та ще й якщо вона суха. А сира взагалі не горітиме і такий інтенсивний вогонь не даватиме.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія