Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Первый Майдан для Зе. Почему ФОП и большой бизнес готовят бунт

если безнал, то этот закон вас не касается

у мене нал
але все в межах дозволеного річного обороту.
я його в три рази недобираю.
до 500 тис у рік валовий дохід не більше виходить. не 1.5 міьйони.
2 група. послуги.
п.с. хто хоче - адмін дає касовий ордер.
   
если аппарат программный, то это не плохо
у кацапов уже несколько лет
1) так, це непогано щоб так все працювало, з мінімальним впливом на найдрібніший бізнес, типу QR-кодів у навіть найпростіших смартфонах, без навʼязування своїх обслуговуючих контор та зайвих витрат
2) ця вся муть про РРО у ФОП реально доносилась до суспільства начебто для захисту прав споживача, замість того щоб в лоб сказати, що ми хочемо бачити всі транзакції тощо

Останнє редагування: 10 вересня 2019 18:50:50 від Alyans
   
у мене нал
але все в межах дозволеного річного обороту.
я його в три рази недобираю.
до 500 тис у рік валовий дохід не більше виходить. не 1.5 міьйони.
2 група. послуги.
п.с. хто хоче - адмін дає касовий ордер.

ну я бы ради такого оборота не ставил кассовый аппарат
если есть публичное место может лучше какой-нибудь IBox поставить...
   
если безнал, то этот закон вас не касается

Вот и те у кого нал - платите налоги честно и в полном объеме.
   
ну я бы ради такого оборота не ставил кассовый аппарат
если есть публичное место может лучше какой-нибудь IBox поставить...

буду шукати лазєйку.
мені можуть навіть зі смартфона платити мені байдуже як це зробити шоб тільки цей РРО не ставити.
я колисмь мав касовий апарат - памятаю як податкова  заябувала.
   
буду шукати лазєйку.
мені можуть навіть зі смартфона платити мені байдуже як це зробити шоб тільки цей РРО не ставити.
я колисмь мав касовий апарат - памятаю як податкова  заябувала.

р/с в Привате
оплата через п24 - зачисление моментальное
   
у мене нал
але все в межах дозволеного річного обороту.
я його в три рази недобираю.
до 500 тис у рік валовий дохід не більше виходить. не 1.5 міьйони.
2 група. послуги.
п.с. хто хоче - адмін дає касовий ордер.

ну от ти кажеш, що у тебе оборот 500 штук, платиш ти 60 штук податку на рік.
12%.

Витрати у тебе є, ти ж не поп у церкві, хоча і нього трохи є.
Якщо з твоїх 500 штук відняти витрати, та залишити під податок чистий прибуток, то скільки відсотків буде оті 60 тисяч що ти платиш?
Розумієш на що я натякаю?
 :gigi:
   
Ну це 1і2 групі кронти...
Чого не зробили при Овощу, те зробили зараз.
Зато олігархи будуть цвісти і пахнути...
Цікаво буде податковий Майдан...?
   
Налічман будуть душити, без варіантів.
Залишиться лише в зовсім дрібній торгівлі, парикмахерських та в церквах.
 :laugh:

Я в Кракові в центрі каву пив, так там більшість телефонами та картками платила.
   
ну от ти кажеш, що у тебе оборот 500 штук, платиш ти 60 штук податку на рік.
12%.

Витрати у тебе є, ти ж не поп у церкві, хоча і нього трохи є.
Якщо з твоїх 500 штук відняти витрати, та залишити під податок чистий прибуток, то скільки відсотків буде оті 60 тисяч що ти платиш?
Розумієш на що я натякаю?
 :gigi:

тоді загальна система мені цікава.
я платитиму менше податків.
18% з прибутку. чи скільки зараз ?
бо по факту 10+12 =22 +5= 27 штук витрати у місяць. 15 чистими залишається не більше.
і мої 5 податків=30% від чистого прибутку. багато.

тому і зробили групи 1 і 2.

Останнє редагування: 10 вересня 2019 18:57:37 від Бандер1вець
   
Або інтернет магазин, тож цирк, коли людина купує телевізор, їй привозять товар і беруть налом гроші.
   
тоді загальна система мені цікава.
я платитиму менше податків.
18% з прибутку. чи скільки зараз ?
18+1,5%
   
тоді загальна система мені цікава.
я платитиму менше податків.
18% з прибутку. чи скільки зараз ?

ну так а я про що. Навіть якщо чистий прибуток у тебе буде 50% від доходу то це вже буде менше.
А можна зробити початкову ставку меншою, можна і з 10% податку на прибуток почати.
Тоді той хто дійсно дрібний підприємець, заробляє практично середню зарплату буде нести мінімальне навантаження, а хитровиіпаний тіпа "ФОП" змушений буде показати чималий прибуток і сплатити 20% або більше.
Тут тобі і прозорість і соціальна справедливість
   
ну так а я про що. Навіть якщо чистий прибуток у тебе буде 50% від доходу то це вже буде менше.
А можна зробити початкову ставку меншою, можна і з 10% податку на прибуток почати.
Тоді той хто дійсно дрібний підприємець, заробляє практично середню зарплату буде нести мінімальне навантаження, а хитровиіпаний тіпа "ФОП" змушений буде показати чималий прибуток і сплатити 20% або більше.
Тут тобі і прозорість і соціальна справедливість

а ЕСВ не хотите оплатить с 500 000 грн?
   
А якщо ще ввести мінімум, який взагалі вільний від податку, то заробивши 200 тисяч на рік віднімеш навіть 30, то це вже 170.
А якщо дружина не працює то це вже 140. З такої невеликої суми брати більше 10 відсотків не варто, то це буде 14 тисяч.
І накуя той єдиний податок? Просто треба зробити людську систему, без наіпалова та тиску з боку держави.
   
а ЕСВ не хотите оплатить с 500 000 грн?

от вам і ще мінус з доходів, в прибуток зараховуються лише чисті суми.
А якщо він ще буде сплачувати приватну страховку, то і ці гроші в прибуток не побадуть.
От тому у Гейропах спочатку все це віднімається, а потім податки платяться з того що лишилося.
І виявляється немає для більшості пересічних отих лякаючих 30%, тому що прибутку такого високого не лишається.
Я наприклад за минулий рік списав тільки на утримання сина-студента більше 10 тисяч євро. Це відняли з моєї прибуткової бази і повернули 2 тисячі сплачених податків.

От до чого треба йти, а не триматися за феодальні повинності
   
от вам і ще мінус з доходів, в прибуток зараховуються лише чисті суми.
А якщо він ще буде сплачувати приватну страховку, то і ці гроші в прибуток не побадуть.
От тому у Гейропах спочатку все це віднімається, а потім податки платяться з того що лишилося.
І виявляється немає для більшості пересічних отих лякаючих 30%, тому що прибутку такого високого не лишається.
Я наприклад за минулий рік списав тільки на утримання сина-студента більше 10 тисяч євро. Це відняли з моєї прибуткової бази і повернули 2 тисячі сплачених податків.

От до чого треба йти, а не триматися за феодальні повинності
в укр реаліях це лише корупціогенність.

Бо за всі ті віднімання наш податківець питатиме "а мені шо з цього"

"А може давай і оце тобі віднімемо за 30%"  :rotate:

Останнє редагування: 10 вересня 2019 19:14:40 від DeL1T
   
в укр реаліях це лише корупціогенність.

Бо за всі ті віднімання наш податківець питатиме "а мені шо з цього"

а це треба випалювати напалмом. Це зло
   
а це треба випалювати напалмом. Це зло
ну так вони не змінили нічого в системі. НІЧОГО.
Просто повторюють азірівські хотєлки нічого не змінюючи.
   
тоді загальна система мені цікава.
я платитиму менше податків.
18% з прибутку. чи скільки зараз ?
бо по факту 10+12 =22 +5= 27 штук витрати у місяць. 15 чистими залишається не більше.
і мої 5 податків=30% від чистого прибутку. багато.

тому і зробили групи 1 і 2.

а на общей будет
18 + 1,5 + 22= 41,5
   
Потому что эти законы относятся и к ФОП в том числе.
Вся проблема, почему постоянно идут споры о ФОП, в том, что у нас очень сложное администрирование обслуживания РРО. И для того, чтобы ФОПу применять РРО, ему надо нанимать бухгалтера.
Поэтому уже много лет вся эта катавасия идут по кругу: ФОПы НЕ ПРОТИВ РРО, они просят сначала УПРОСТИТЬ АДМИНИСТРИРОВАНИЕ, а потом уже вводить РРО поголовно. Потому что иначе малый бизнес, именно реально работающий, а не оптимизаторы, исчезнет как класс.
ПОЭТОМУ ОБРАЩАЮСЬ СЕЙЧАС К СЛУГАМ НАРОДА, КОТОРЫЕ ЧИТАЮТ ФУП. А ОНИ ТОЧНО ЧИТАЮТ.
НЕ ДЕЛАЙТЕ ЭТОГО.
БО БУДЕТ ОЧЕНЬ БОЛЬНО.
НАЧНИТЕ С НАЛОГОВОГО АДМИНИСТРИРОВАНИЯ. СДЕЛАЙТЕ, ЧТОБЫ ОБЫЧНЫЙ ФОП МОГ САМОСТОЯТЕЛЬНО ОБСЛУЖИВАТЬ КАССОВЫЙ АППАРАТ, И ТОЛЬКО ПОСЛЕ ЭТОГО МОЖНО ПРИНИМАТЬ ЭТОТ ЗАКОН.

ггг

їпаш своїх полудурків  :pofig: , вовчик!
   
ну так вони не змінили нічого в системі. НІЧОГО.
Просто повторюють азірівські хотєлки нічого не змінюючи.
Так воно і мало бути, ви ж вибрали Молодих ригів на чолі із Разумковим...
Чи ти думав, що буде по іншому, коли голосував за ЦЕ...
Вони зараз розвернуться по повній, малих знищать повністью, думаю до піз..ца безвізу, теж не довго ждати і будете пахати на олігархів...
   
походу сейчас обсуждают
говорят если например муж парикмахер
то жену может подстричь
а уже тещю - нет, ибо уход от налогово  ;o и будет нефиговый штраф
   
   
Або інтернет магазин, тож цирк, коли людина купує телевізор, їй привозять товар і беруть налом гроші.
А що, в інтернет-магазині тільки телевізори продають? ;o
От наприклад, мені нещодавно треба були українські сувеніри на подорунок за кордон.
Я замовила в ІМ на Закарпатті кучу всякого дріб"язку: магнітики, серветки, рукавички, носочки шерстяні, підставки з ялівцю і тд. Всого десь на 700 грн. Прийшла мені посилка, а в ній виявилось, що поклали половину не того, що я замовляла. Прийшлось більшу половину повертати назад.
От як ти уявляєш цю процедуру з застосуванням РРО?
   
CountdownX - ти не прихильники певної політсили.
я перепрошую якшо тебе таким вважав.

али ти пропонуєш чисто американську систему сплати податків.
чи можлива вона у нас - я не думав.
   
А що, в інтернет-магазині тільки телевізори продають? ;o
От наприклад, мені нещодавно треба були українські сувеніри на подорунок за кордон.
Я замовила в ІМ на Закарпатті кучу всякого дріб"язку: магнітики, серветки, рукавички, носочки шерстяні, підставки з ялівцю і тд. Всого десь на 700 грн. Прийшла мені посилка, а в ній виявилось, що поклали половину не того, що я замовляла. Прийшлось більшу половину повертати назад.
От як ти уявляєш цю процедуру з застосуванням РРО?

уявляю просто як воно є в тій же Німеччині.
Замовляєш і оплачуєш - або банківським переказом, або кредиткою, або електронними грошами, або по факту.
По факту це коли тобі висилають товар і рахунок, який ти сплачуєш тим же банківським переказом.
Всьо. Касовий апарат там не потрібен взагалі
   
А що, в інтернет-магазині тільки телевізори продають? ;o
От наприклад, мені нещодавно треба були українські сувеніри на подорунок за кордон.
Я замовила в ІМ на Закарпатті кучу всякого дріб"язку: магнітики, серветки, рукавички, носочки шерстяні, підставки з ялівцю і тд. Всого десь на 700 грн. Прийшла мені посилка, а в ній виявилось, що поклали половину не того, що я замовляла. Прийшлось більшу половину повертати назад.
От як ти уявляєш цю процедуру з застосуванням РРО?

от із цим і треба насправді боротися.

я купував доньці кальоса баленсіага типу. вона так хотіла шо мусів купити. 2200 гривень вийшло. через 3 місяці відвалилася підошва. і шо ?
гроші втрачені. барига нажився на китайському лайні яке продав.  ні адреси нічого крім інстаграм магазину...
   
CountdownX - ти не Зе.
я перепрошую якшо тебе таким вважав.

али ти пропонуєш чисто американську систему сплати податків.
чи можлива вона у нас - я не думав.

я не знаю чи це американська. Я тобі розповів про німецьку.
Можна зробити простіше, тому що німецька доволі наворочена та часто заскладна
   
уявляю просто як воно є в тій же Німеччині.
Замовляєш і оплачуєш - або банківським переказом, або кредиткою, або електронними грошами, або по факту.
По факту це коли тобі висилають товар і рахунок, який ти сплачуєш тим же банківським переказом.
Всьо. Касовий апарат там не потрібен взагалі

у нас - наложенним платежем - нова пошта продавцеві передає готівку від покупця.
тут і собака зарита насправді.
   
паш своїх полудурків   , вовчик!
цікаво, це скільки буде ще до Польщі/нІМЕЧЧИНИ, міліон?
   
от із цим і треба насправді боротися.

я купував доньці кальоса баленсіага типу. вона так хотіла шо мусів купити. 2200 гривень вийшло. через 3 місяці відвалилася підошва. і шо ?
гроші втрачені. барига нажився на китайському лайні яке продав.  ні адреси нічого крім інстаграм магазину...

запустите з часом Амазон і ці проблеми відпадуть.
Я зараз користуюсь практично тільки Амазон та Ебей.
Ну ще онлайн-аптеки. Але майже всі прийшли до чіткого стандарту і проблем із сплатою або поверненням товару практично немає.
А ті хто намагається мутити швидко втрачають клієнтів і випаровуються.
   
уявляю просто як воно є в тій же Німеччині.
Замовляєш і оплачуєш - або банківським переказом, або кредиткою, або електронними грошами, або по факту.
По факту це коли тобі висилають товар і рахунок, який ти сплачуєш тим же банківським переказом.
Всьо. Касовий апарат там не потрібен взагалі
Я розумію, як це відбувається в Германії, точно так же як в Америці та інших цивілізованих країнах. Я там була не раз і в мене там живуть діти.
Я кажу про Україну. У нас більша половина населення взагалі НЕ МАЮТЬ карток, а інша половіна від половини не вміють ними користуватися, вона їм для того, щоб знімати зарплату і все.
Так може для початку навчити людей, як оплачувати карткою? Розказати їм, як це зручно і безпечно? Нє?
   
у нас - наложенним платежем - нова пошта продавцеві передає готівку від покупця.
тут і собака зарита насправді.

Колись це теж було, може навіть ще і лишилося, я правда давно не зустрічав.
Тільки сплатити пошті було майже в 2 рази дорожче, тому це швидко втратило популярність.
   
Маю на увазі дорожче за саму доставку, а не за товар звичайно
   
запустите з часом Амазон і ці проблеми відпадуть.
Я зараз користуюсь практично тільки Амазон та Ебей.
Ну ще онлайн-аптеки. Але майже всі прийшли до чіткого стандарту і проблем із сплатою або поверненням товару практично немає.
А ті хто намагається мутити швидко втрачають клієнтів і випаровуються.
Слухай, ну ти реально дістав.
Я тобі про бичка, а ти про корову.
Ще раз: у нас люди НЕ КОРИСТУЮТЬСЯ картками в своїй більшості.
І не треба розказувати, що нам буде краще.
Спочатку треба розібратися з тим, що є.
А саме - дати людям інформацию.
   
Я розумію, як це відбувається в Германії, точно так же як в Америці та інших цивілізованих країнах. Я там була не раз і в мене там живуть діти.
Я кажу про Україну. У нас більша половина населення взагалі НЕ МАЮТЬ карток, а інша половіна від половини не вміють ними користуватися, вона їм для того, щоб знімати зарплату і все.
Так може для початку навчити людей, як оплачувати карткою? Розказати їм, як це зручно і безпечно? Нє?

Зачем?
   
у нас - наложенним платежем - нова пошта продавцеві передає готівку від покупця.
тут і собака зарита насправді.
Я в курсі про всі способи оплати. ТОму і запитує, не ЯК розрахуватися.
А ЯК в такому випадку видати фіскальний чек.
   
Або інтернет магазин, тож цирк, коли людина купує телевізор, їй привозять товар і беруть налом гроші.

Брал этим летом телек. Затрахался пока нашел белый, с нормальной гарантией от производителя.
   
Налічман будуть душити, без варіантів.
Залишиться лише в зовсім дрібній торгівлі, парикмахерських та в церквах.
 :laugh:

Я в Кракові в центрі каву пив, так там більшість телефонами та картками платила.
Та ти шо?
А я в Канаді тиждень тому була, привезла з Києва 5 доларів канадських, через тиждень їх же привезла назад в Київ. :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія