Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Імпічмент Трампа

Re: Імпічмент Трампа

Именно так... что у Обоссаного в голове, у Очкарика - на языке. Вот и вся разница между ними  :)

Фишка в том что херню про гулаг ляпнул не сам Очкарик а какой то мелкий стафер
Но конечно для фюрера Очкарик будет самый удобный оппонент.

Я пока держу кулаки за Блумберга, он тихо ведёт свою кампанию. Посмотрим на супер тьюсдей
   
Re: Імпічмент Трампа

Да хоть 200.  :)  А чего-так туманно - "кандидата от респов"? Будто бы не понятно КТО будет этми кандидатом... И то, что елси для победы будет нужно облизать зад всяким подонкам от Пухлика до Вовы Хуйла, дать себя трахнуть Эрдогану на пару с Асадом - он это сделает!
А дома, если нужно будет пойти по трупам сограждан - он пойдет. Потому как его сограждане, которые не внесены в гроссбух его Маланки - это биомусор и личные враги Его Уринового величества и Соединенных Штатов.

Я готов поставить 10 штук или больше на то, что эта кампания не пройдет без крови. Немного крови было уже на прошлой кампании, на этой будет в разы больше. Но самое интересное будет когда в январе это ничтожество опять введут в насиженное кресло... Боже, спаси Амеркику и всех нас, як то кажуть....
Согласен, когда красные берутся за дело без крови не обойтись.
На улицах СФ все остановки оклеены рекламой с восстанием швали. Всякие революционные рожи и призывы «where is our bailout”, иликак то так, бурление говен это сильный козырь швондеров.
Из чего вы сделали вывод что кто-то пойдет по трупам и ктото будет лизать вове неясно.
Заигрывание с тем же вовой было в деловом стиле, мол у нас купец у вас товар, закончилось ничем.
В общем подоплека ваших слов неясна.
   
Re: Імпічмент Трампа

Ну и напоследок, чтобы надолго тут не засиживаться...
Имхо не по тому вопросу демсы импичмент затеяли... ОЙ не по тому...
Ну да ладно, как я уже говорил, ворошить грязное белье московских связей не в интересах обеих партий.
Не один он там пасся... и принимал не только золотой дождь, а куда более весомые "блага"... Не один...
Так что Америка отделалсь пока только позором попрания Конституции и верховенства права над политическими интересами.
Дали будэ...
   
Re: Імпічмент Трампа

Согласен, когда красные берутся за дело без крови не обойтись.

Красные, черные, желтые... Какая разница. Главное что края потеряны...


[/quote]Из чего вы сделали вывод что кто-то пойдет по трупам и ктото будет лизать вове неясно.[/quote]

Вывод? Из его отношения к людям... к соратникам, даже к тем, кто сделал это ничтожество президентом. Что уже говорить об оппонентах...

А что касается Вольдемара... только слепой может отрицать, что за 4 года Трампа, Рашка, не смотря на "адские санкции", только усилилась и углубилась в своей наглости - развалить окончательно западный оборонный и экономический альянс и привести мировой порядок к невиданной с 38-39 годов нестабильности. А единственный жалкий укус в виде отсрочки на год  :facepalm: Севпотока2 - просто дружеский подарок Кремля, чтобы его самому полезнейшему идиоту (и это еще очень мягко сказано) на посту американского президента было с чем выступать на кампании 20 года перед своими обрюзгшими "ястребами"  :D

Останнє редагування: 8 лютого 2020 07:59:41 від Silentio
   
Re: Імпічмент Трампа

Фишка в том что херню про гулаг ляпнул не сам Очкарик а какой то мелкий стафер
Но конечно для фюрера Очкарик будет самый удобный оппонент.

Я пока держу кулаки за Блумберга, он тихо ведёт свою кампанию. Посмотрим на супер тьюсдей

Я честно говоря, мало слежу за подробностями всей этой возни... Даже не успеваю за пэрэгонами.  Кажется еще вчера дядя Джо был на коне, а сегодня уже такая нэвдача  :D

Блумберг... Ну может. Поверить в кандидата Очкарика мне трудно. Хотя после победы Додика в 16 -м. удивляться уже не стоит ни чему.
Пошли они все в ж! Меня больше всего волнует сейчас, чтобы китайчеги все от короновируса не вымерли, а то кто мне столько интересных гаджетов слать будет  :D  Он в Штатах уже не то что- гадждеты собрать, трусы шить сами разучились  :laugh:
   
Re: Імпічмент Трампа

Весело спостерігати за тим, як про стару добру GOP теревенять колишній комсомольський активіст SlavRedko, який живе в США лише три роки, та черкаський кугут Silentio, який в США взагалі ніколи не був  і всі поїздки поза межі України в якого це виїзди у Польщу на збирання полуниці та журавлини.
   
Re: Імпічмент Трампа

Ну и на самый уже последок. Тут сынуля недавно поуштил. А чем вам плох товарисч Сандерс?
 вот выберут марксиста,  так он всех нынешних кремлевских комсомольцев-кооперативщиков
ревизионистами объявит и даст им прикурить под первое число! Ибо разборки между товарищами по компартии всегда
куда круче дешевых трусливых санкций продажных империялистов  :lol:
   
Re: Імпічмент Трампа

О местный якобы грузинский кловун нарисовался. Это уже без меня. Я не по этим делам - с кловунами общаться. Это уже вы на ваших фупотусовках без меня. Гуд лак , гайз  :laugh:

Останнє редагування: 8 лютого 2020 08:22:54 від Silentio
   
Re: Імпічмент Трампа

О местный якобы грузинский кловун нарисовался. Это уже без меня. Я не по этим делам - с кловунами общаться. Это уже вы на ваших фупотусовках без меня. Гуд лак , гайз  :laugh:

Давай вже дуй звідси ''радник покійного Маккейна'' із засраної двокімнатної хрущьоби у Черкасах. Повертайся у реальність із своїх вологих мрій.
   
Re: Імпічмент Трампа

Давай вже дуй звідси ''радник покійного Маккейна'' із засраної двокімнатної хрущьоби у Черкасах. Повертайся у реальність із своїх вологих мрій.

Резвись кловн-надомник, небось без бензопиреновых батончиков парашена за работу на хвупах совсем сутужно стало  :laugh:
Хоть тут свое ублюдочное ничтоженство потешь. Весь хфуп для тебя  :laugh:
   
Re: Імпічмент Трампа

  Судя по увольнению обоих Вигманов, Трамп злопамятен, мелок и мстителен. По этой причине проигравшим расчитывать не на что, все что есть в Конгрессе оппозиционного будет уничтожаться при первой возможности. Выборы Трамп выиграет несомненно, кроме вутренней поддержки за ним стоит ФСБ с мощным опытом и уже обкатанными технологиями. Такого больше ни у кого нет, как и карт-бланша нарушать Законы.
  Если у кого-то есть яйца, то будет кровь, если нет, то в Америке появится "гениальный лидер" вместо демократии.
   
Re: Імпічмент Трампа

Я честно говоря, мало слежу за подробностями всей этой возни... Даже не успеваю за пэрэгонами.  Кажется еще вчера дядя Джо был на коне, а сегодня уже такая нэвдача  :D

Блумберг... Ну может. Поверить в кандидата Очкарика мне трудно. Хотя после победы Додика в 16 -м. удивляться уже не стоит ни чему.
Пошли они все в ж! Меня больше всего волнует сейчас, чтобы китайчеги все от короновируса не вымерли, а то кто мне столько интересных гаджетов слать будет  :D  Он в Штатах уже не то что- гадждеты собрать, трусы шить сами разучились  :laugh:

ви дійсно консультували Рамні?

бо оце "Кажется еще вчера дядя Джо был на коне, а сегодня уже такая нэвдача"  ;o  свідчить про те що ви ніюха не в курсі хто був насправді найпопулярнішим демократом з 2016 року
і це був не Байден а саме Сандерс просто котрого ігнорувала верхівка демпартії
купа аналітиків визнавала Сандерса лідером перегонів ще до того поки Байден погодився взяти участь у виборах в квітні 2019 тобто ще і року не пройшло

ну а то як деми нагнали Байдену "рейтинг" ну то ми вже бачили ціну тим рейтингам в 2016 і тепер в Айові - же він аж четвертий  :facepalm1:

здається мені що з вас "консультант" Рамні як з чогось куля 
бо ні для кого це не було сурпрайзом
Бутіджаг - так , здивував, але коли взяти до уваги що ту програму робила фірма по його рекомендації то питання відпадають

Останнє редагування: 8 лютого 2020 15:41:02 від ivan ukrainets1
   
Re: Імпічмент Трампа

молоді турки, всякі антифа, ейкорни і прочая грес рутс організації  вже давно просікли що верхівка демів ніюха не рубить в настроях виборців і повиставляли своїх кандадів проти номенклатури демів і вони  спокійно, не напружуючись виграли в старих пердунів - таж сама АОК як приклад що очікує на демів цього року
оце і є реальність дем кандидатів а не Байден та його болото
   
Re: Імпічмент Трампа

Весело спостерігати за тим, як про стару добру GOP теревенять колишній комсомольський активіст SlavRedko, який живе в США лише три роки, та черкаський кугут Silentio, який в США взагалі ніколи не був  і всі поїздки поза межі України в якого це виїзди у Польщу на збирання полуниці та журавлини.

що, сер"йозно про Silentio ?
   
Re: Імпічмент Трампа

здається зрозуміло звідки фраза про "Кажется еще вчера дядя Джо был на коне, а сегодня уже такая нэвдача":lol:

2017 Байден підтримав кандидатуру Тома Переца на голову комітету Дем партії
тому то він і був "на коне, а сегодня уже такая нэвдача" -
Перец просто всрався з виборами в Айові і тепер його люди Сандерса просто з"їдять

дивно що консультант не знає про такі подробиці стосунків всередині демів

https://www.politico.com/story/2017/02/joe-biden-endorses-tom-perez-dnc-chair-234495

Former Vice President Joe Biden, in his statement, praised Perez's tenure as a civil rights lawyer and Labor Secretary. | Joel Auerbach/AP Photo

Biden endorses Perez in DNC chair race
By DANIEL STRAUSS 02/01/2017 01:04 PM EST Updated 02/01/2017 05:24 PM EST
Share on Facebook Share on Twitter
Former Vice President Joe Biden endorsed former Labor Secretary Tom Perez in the race for Democratic National Committee chair on Wednesday.

"I’ve known Tom Perez for a long time. He’s a man of integrity and vision," Biden said in a statement. "And he knows what it means to be a Democrat—that we are a party that fights for economic fairness for working families and believes that everyone is entitled to be treated with dignity, regardless of who they are, where they come from, or who they love."
   
Re: Імпічмент Трампа

  Приповз Ваня кремлебот. :beach:
   
Re: Імпічмент Трампа

  Приповз Ваня кремлебот. :beach:

пенсіонер, йди в сраку ( с ) - "пікейний жілєт" , ніби то ти щось розумієш в політиці  :D
   
Re: Імпічмент Трампа

що тобі каже ім"я Тома Переца?
а точно, як я забув -  він  же не рос ліберал  :laugh:
   
Re: Імпічмент Трампа

Весело спостерігати за тим, як про стару добру GOP теревенять колишній комсомольський активіст SlavRedko, який живе в США лише три роки, та черкаський кугут Silentio, який в США взагалі ніколи не був  і всі поїздки поза межі України в якого це виїзди у Польщу на збирання полуниці та журавлини.

А коли пишуть gianni з Канади, або  ivan ukrainets1 з Австрії то тебе це не бентежить?
   
Re: Імпічмент Трампа

А коли пишуть gianni з Канади, або  ivan ukrainets1 з Австрії то тебе це не бентежить?

а чого когось має бентежити правда?

тебе це бентежить ?

суд відкинув позови демів проти Трампа про його заробітки з його активів
тут ше пару місяців тому "екперти" і "консультанти" з штанів вискакували очікуючи як Трампа розмажуть по цьому позову  :lol:

https://www.politico.com/news/2020/02/07/appeals-court-rejects-democrats-emoluments-suit-against-trump-111942

LEGAL

Appeals court rejects Democrats' emoluments suit against Trump
D.C. Circuit rules, 3-0, that individual lawmakers lack standing to sue.

More
A federal appeals court has rejected a lawsuit from Congressional Democrats who accused President Donald Trump of violating the Constitution by receiving profits from foreign governments' spending at his luxury Washington hotel and other businesses.

The D.C. Circuit Court of Appeals decision did not address the legality of Trump's business dealings, but held that the more than 200 Democratic senators and House members who banded together in 2017 to bring the suit against the president lacked legal standing to do so.

   
Re: Імпічмент Трампа

що, сер"йозно про Silentio ?

Ти сам пишеш з Австрії, так що ти не сильно виступай.
Сіленто пише із США.
   
Re: Імпічмент Трампа

Ти сам пишеш з Австрії, так що ти не сильно виступай.
Сіленто пише із США.

а то що буде?
ти не оухїв часом?
   
Re: Імпічмент Трампа

Так шо правильно Ольга говорила-Трамп выполняет обещания, народ доволен и он хороший президент.
   
Re: Імпічмент Трампа

Йобнутий фуп вірний собі ...

Одні й тіж "фвхівці" з усіх питань серуть роками один одному в очі, втративши будь-який зв"язок з реальністю  :weep:
Ососбливо доставляють знавці внутрішньогамерикан ських політичних колізій з канацьких гливах і
австрійських швайнефутрів, витягуючи свої "знання" в найкращому випадку з масмедіа а в найгіршому з засаляних "блохів" таких же "фахівців від політики" як вони самі  :laugh:  Яж кажу, резвіться! Дурка вже недалеко  8-)
   
Re: Імпічмент Трампа

Сіленто пише із США.

Я наразі не пишу з ЮС. Слава Богу тепер я настільки ж віддалений від них, як і від гнилої Явропи. Є ще місця, де людина може хоч інколи забути про цей скажений світ  :)

І потім, хіба визанчально хто звідки пише.  Я завжди думав, що головне це те, Що він пише. Але це не випадок фупу. Я знаю :)
В цю гілку забіг лише, аби перекинутися парою слів із своїм двічі земляком (як по Києву, так і по Штатам).
Радий був його почути в доброму гуморі.

А щодо інших "знавців" і особливо лизунів рудого ануса - моя ставка 10 тисчяч гамериканських долларів (не проти її хоч вдесятеро збільшити) щодо кривавої кампанії 2020 року в США і особливо початку гострої стадії глобального військового конфлікту в період другого строку Додіка - вона в силі. Як наберетесь нахабства її прийняти  - пишіть.  За мною не заржавіє, он минулий програвший мені означену суму підтвердить.   B-)

Останнє редагування: 8 лютого 2020 18:44:39 від Silentio
   
Re: Імпічмент Трампа

Я наразі не пишу з ЮС. Слава Богу тепер я настільки ж віддалений від них, як і від гнилої Явропи. Є ще місця, де людина може хоч інколи забути про цей скажений світ  :)

І потім, хіба визанчально хто звідки пише.  Я завжди думав, що головне це те, Що він пише. Але це не випадок фупу. Я знаю :)
В цю гілку забіг лише, аби перекинутися парою слів із своїм двічі земляком (як по Києву, так і по Штатам).
Радий був його почути в доброму гуморі.

А щодо інших "знавців" і особливо лизунів рудого ануса - моя ставка 10 тисчяч гамериканських долларів (не проти її хоч вдесятеро збільшити) щодо кривавої кампанії 2020 року в США і особливо початку гострої стадії глобального військового конфлікту в період другого строку Додіка - вона в силі. Як наберетесь нахабства її прийняти  - пишіть.  За мною не заржавіє, он минулий програвший мені означену суму підтвердить.   B-)


кансультант , типу зробив "одкровення" про збройне протистояння - про це пишуть вже пару років але ж то читати треба ті мас мідія а не надувати щоки багатозначушче

https://www.newyorker.com/news/news-desk/is-america-headed-for-a-new-kind-of-civil-war

IS AMERICA HEADED FOR A NEW KIND OF CIVIL WAR?

By Robin Wright

August 14, 2017

https://www.theatlantic.com/magazine/archive/2019/12/how-america-ends/600757/

How America Ends
A tectonic demographic shift is under way. Can the country hold together?

   
Re: Імпічмент Трампа

ось тут ще 2017 році писалося про можливі сценарії громадянського конфлікту в США

але консултант не читає мас - мідія бо то ж для "простих"

https://foreignpolicy.com/2017/10/10/what-a-new-u-s-civil-war-might-look-like/

BEST DEFENSE
What a new U.S. civil war might look like
Following an earlier 2017 survey, Foreign Policy’s Best Defense blog opened a poll about the likelihood of a second U.S. Civil War.
BY THOMAS E. RICKS | OCTOBER 10, 2017, 11:24 AM

By Chris Arkenberg
Best Defense Second Civil War correspondent

Following an earlier 2017 survey, Foreign Policy’s Best Defense blog opened a poll about the likelihood of a second U.S. Civil War. However, framing it as a second civil war embeds numerous assumptions about warfare on U.S. soil that are based more on history than the current reality of how power acts in the world. The distinction is critical to effectively counter the emergence of networked violence in America.

It’s easy to imagine that a second civil war might proceed like the first: two institutionalized factions wielding state militaries against each other along prescribed strategic fronts. Generals would choose a side, those with the most troops and firepower at their disposal would claim victory. The outcome, we imagine, would likely be a winner-take-all restructuring of the United States.
   
Re: Імпічмент Трампа

"передбачення" від експерти про те що ще в 2017 році 30-35 відсотків справжніх експертів попереджали про можливіст громад війни в США



https://foreignpolicy.com/2017/06/28/what-are-the-chances-of-a-second-american-civil-war-a-best-defense-update/

What are the chances of a second American Civil War? (A Best Defense update)
Last time out, in early March, when we discussed this, the consensus number for national security experts was at about 30 percent, with some outliers at 60 percent and even 95 percent.
BY THOMAS E. RICKS | JUNE 28, 2017, 10:45 AM

https://foreignpolicy.com/2017/03/07/will-we-have-a-2nd-civil-war-you-tell-me/

Will we have a 2nd Civil War? You tell me.
What are the chances of another civil war breaking out in this country in the next 10 to 15 years?
BY THOMAS E. RICKS | MARCH 7, 2017, 10:52 AM

I asked a group of smart national security thinkers that question the other day over my wild boar burger at Austin’s Dai Due. I was surprised that the range of answers ran from “five percent” to “95 percent.” I would say the consensus was about 35 percent.



   
Re: Імпічмент Трампа

краше Quora почитати ніж таких "консультантів"
він прокинувся про можливість конфлікту  :lol:

https://www.quora.com/What-are-some-possible-scenarios-that-could-lead-to-another-American-civil-war

Possible ways it could start:

Donald Trump runs for re-election and wins the election. Liberals, Progressives, Democrats and leftists march in protests and riots. The President declares a state of emergency and martial law. Soon enough, during a protest outside the White House, civilians were fired upon by the police. This soon sparks conflict.
Bernie Sanders wins the election. Far-Right groups along with white supremacists, white nationalists, and Trump supporters will be fueled by those of the Republican Party that loyal to Trump will cause bombings, mass shootings, mass rape, stabbings, and assassinations in districts and states that voted for Bernie Sanders. States governed by Republicans will secede and far-right wingers will rise up and overthrow Democrat governed states.
Either becomes president and gets assassinated, triggering civil war from tensions.
how America will be divided:

Democratic and Republican states, Liberals and Conservatives, Left and Right. No definitive line.

How it ends:

In case Democrats win:
They push their agenda.
Strict Gun Control to prevent shootings and guns getting on the black market. Probably put ID locks on them so that they only react to the owner’s biometric fingerprints to unlock on it. The age of buying guns is raised to 21.
ICE is dissolved.
Companies will be regulated so that they won’t exploit their consumers.
Laws on corruption will be enacted and installed to keep politicians from accepting money from corporations.
Republicans will be put on life sentences or be put on exile.
Abortion is legal and new laws to women’s rights are thrown into action.
LGBT rights are expanded upon.
Democrats Control the Legislative, Executive, and Judicial branches.
country is run by Democrats for decades to come.
Changes in our government will occur towards the progressive path.
Republicans Win:
Conservative Agenda is pushed.
Abortion is banned.
Gay Rights are restricted severely.
Gun Rights become more loose.
Borders become closed and illegal immigrants will be forced out/shot/or imprisoned.
Liberals will be hunted down and killed/raped/imprisoned/exiled.
Blacks and other non-whites will be killed /exiled/discriminated/enslaved.
Democrats will dissolve or be absorbed by the GOP.
GOP controls all branches of government.
GOP rules for decades.
It will be like the 1950s or 1850s again.
   
Re: Імпічмент Трампа

що, сер"йозно про Silentio ?

Ладно не будемо чіпати довбня,  хай залишається.  Джанні коли вийде з бану, буде йому з ким розважитись, він таких недоумкуватих полюбляє дуже.  :D
   
 :lol:  8-) Re: Імпічмент Трампа

Та хоч всі виходьте трамполизи (і як на диво майже всі за сумісництовм любителі шоколадного ануса)  :laugh:
Яке чудове совпадєніє  8-)

Повоюєте у віртуалі між собою, кловни-надомники, поки "черкаські кугути" насолоджуються останніми мирними днями цього гнилого світу
під тихий шелест тихокеанських хвиль  B-)

Я навіть випью за вас склянку  24 річного Джеферсона аби ви недовго мучились в полум'ї від любові до вашого обісцяного московськими шльондрами кумира  8-)
   
Re:  :lol:  8-) Re: Імпічмент Трампа

Та хоч всі виходьте трамполизи (і як на диво майже всі за сумісництовм любителі шоколадного ануса)  :laugh:
Яке чудове совпадєніє  8-)
це дійсно дивний збіг
   
Re:  :lol:  8-) Re: Імпічмент Трампа

Та хоч всі виходьте трамполизи (і як на диво майже всі за сумісництовм любителі шоколадного ануса)  :laugh:
Яке чудове совпадєніє  8-)

Повоюєте у віртуалі між собою, кловни-надомники, поки "черкаські кугути" насолоджуються останніми мирними днями цього гнилого світу
під тихий шелест тихокеанських хвиль  B-)

Я навіть випью за вас склянку  24 річного Джеферсона аби ви недовго мучились в полум'ї від любові до вашого обісцяного московськими шльондрами кумира  8-)

проблема між мною простим котрий читає пресу і "консультантами" в тому шо я не заангожований і не напускаю туману , котрий як правило роблять коли просто нема мізків а є велике его

мені по барабану Трамп-швамп, Обама - барама і т.д. і т.п.

мені не по барабану коли голота лізе до влади і вимагає собі ніштяків за рахунок працюючих

коли само-проголошена еліта в особі "потомствєних" політиків, жур-на-шлюх, селебрітіз і "консультантів" в тому числі лізе вчити робочий люд як йому треба жити і на що тратити гроші і головне що мають взяти собі на шию ще купу нероб-шарікових котрі за ту еліту дупу рвуть

а про жополизтво то хто би казав - вилизування дупи Маккейна "консультантом" було "зачьотне"  :lol:
   
Re: Імпічмент Трампа

мені не по барабану коли голота лізе до влади і вимагає собі ніштяків за рахунок працюючих
хочеш поставити владу до станка?
   
Re: Імпічмент Трампа

проблема між мною простим котрий читає пресу і "консультантами" в тому шо я не заангожований і не напускаю туману ,
   Ти, не заангажований... :lol:  :lol: В тебе на язику вже виросло м'якеньке кучерясте волоссячко, а от Трамп цього не помітив, а ти так старався... Яка прикрість. :beach:
   
Re: Імпічмент Трампа

а то що буде?
ти не оухїв часом?

 :facepalm1:

Ти реально тупий, як і всякий трампоїд. Навіть не можеш прочитати і зрозуміти прочитане.
Живеш на рефлексах чисто, саме такими Трамп і маніпулює з легкістю.
   
Re: Імпічмент Трампа

Президент США Дональд Трамп доручив послу США в Росії Джону Саллівану зробити все можливе, щоб поліпшити відносини між Москвою і Вашингтоном.

Джерело: Салліван в інтерв'ю російському телеканалу РБК

Деталі: За словами Саллівана, він має намір продовжити курс, взятий його попередником Джоном Хантсманом.

Посол США також заявив, що наразі відносини двох країн перебувають "на найнижчій точці з часів завершення холодної війни". За його словами, мета його роботи - зупинити спад у відносинах і поліпшити їх.

Пряма мова посла США в РФ: "Не можу сказати, скільки на це піде часу, але починати треба сьогодні. Ми не можемо чекати виборів у США у листопаді цього року або якихось інших політичних подій. Спільна робота Сполучених Штатів і Росії - це сьогодні абсолютна необхідність і моє пріоритетне завдання".

Деталі: Також Салліван зазначив, що у Росії і США є принципові розбіжності, "але це не означає, що у нас немає обов'язку підтримувати контакти з іншою стороною". https://www.pravda.com.ua/news/2020/02/8/7239882/
   
Re: Імпічмент Трампа

:facepalm1:

Ти реально тупий, як і всякий трампоїд. Навіть не можеш прочитати і зрозуміти прочитане.
Живеш на рефлексах чисто, саме такими Трамп і маніпулює з легкістю.

це ти написав?  Ти сам пишеш з Австрії, так що ти не сильно виступай.
"ти сильно не виступай" - це що?
прохання? наказ?
давай , умний розтолкуй мені
   
Re: Імпічмент Трампа

   Ти, не заангажований... :lol:  :lol: В тебе на язику вже виросло м'якеньке кучерясте волоссячко, а от Трамп цього не помітив, а ти так старався... Яка прикрість. :beach:

пенсіонер, йди в сраку ( с )

читай рос лібералів і не відволікайся - "пікейний жілєт" , ніби то ти щось розумієш в політиці  :D
   
Re: Імпічмент Трампа

це ти написав?  Ти сам пишеш з Австрії, так що ти не сильно виступай.
"ти сильно не виступай" - це що?
прохання? наказ?
давай , умний розтолкуй мені

Ти настільки тупий, що не можеш прочитати на два ипроцитованих повідомлення назад і зрозуміти зв'язок?
Чи у тебе пам'ять як рибки гуппі, запам'ятовуєш лише останнє речення?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія