Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

депресія - що це таке?

Re: депресія - що це таке?

Я робив це, показував свою атлетичну фігуру на ФУПі. Мені результат не сподобався.....

ой, так а я якраз не бачила! чи вже забула. склероз може вже в мене! давай показуй ще! я люблю красиві чоловічі хвігури!
   
Re: депресія - що це таке?

коротше, усі навколо укі - порожні і хай припинять негайно вже радіти з його успіхів. це йому набридло вже і призвело до отаких негативних наслідків.

Бо проблема ФУПу (чи українців в цілому) - що щось позитивне, як воно є, ніхто ніколи не похвалить. В кращому випадку - сприймуть, як належне. А от недолік, навіть щонайменший, обгавкують завзято.
   
Re: депресія - що це таке?

ой, так а я якраз не бачила! чи вже забула. склероз може вже в мене! давай показуй ще! я люблю красиві чоловічі хвігури!

Склероз мабуть. Ти висловлювалась навіть
   
Re: депресія - що це таке?

Ще раз: ФУП - це флуктуація в полі нормального розподілу персоналей. Ти б мав то давно зрозуміти ;)
І флуктуація - далеко не в бік сприятливішої здоровому глузду.

так і є. тим більше, шо люди позбігали після каманди свєто-сяви звідси хто куди і рідко тут з'являються. і правильно. кому хочеться бути баранами, продукуючими їм контент і даруючими безкоштовні ідеї? нікому. тіки душевнохворим.
   
Re: депресія - що це таке?

Склероз мабуть. Ти висловлювалась навіть

ну, от бач! і шо я казала? похвалила тебе?
   
Re: депресія - що це таке?

ну, от бач! і шо я казала? похвалила тебе?

Нє, сказала шо занадто смазливий. Статни Волтер тобі більше подобається
   
Re: депресія - що це таке?

Нє, сказала шо занадто смазливий. Статни Волтер тобі більше подобається

хто мені більше подобається? не знаю такого взагалі.
   
Re: депресія - що це таке?

хто мені більше подобається? не знаю такого взагалі.

дописувач Walter
   
Re: депресія - що це таке?

Нє, сказала шо занадто смазливий.

То комплімент взагалі-то! І не порожній!  :pooh_lol:
   
Re: депресія - що це таке?

То комплімент взагалі-то! І не порожній!  :pooh_lol:

Тут інша проблема... Нік Vera навіть волтера не пам'ятає
   
Re: депресія - що це таке?

Тут інша проблема... Нік Vera навіть волтера не пам'ятає

ржунімагу. вольку запорізького? так як жеж його забути? пам'ятаю його і його огірок.
   
Re: депресія - що це таке?

ржунімагу. вольку запорізького? так як жеж його забути? пам'ятаю його і його огірок.

Oh, oh  ;o
   
Re: депресія - що це таке?

Oh, oh  ;o

 :lol:
   
Re: депресія - що це таке?

:lol:

в чому справа? волька виставив свою фоту з огірком. точно пам'ятаю. писав, шо прямо в ялті був на набережній в якійсь забігаловці.
   
Re: депресія - що це таке?

в чому справа? волька виставив свою фоту з огірком. точно пам'ятаю. писав, шо прямо в ялті був на набережній в якійсь забігаловці.

Двозначно висловилась
   
Re: депресія - що це таке?

Двозначно висловилась

То вистав з двома!  :pooh_lol:
   
Re: депресія - що це таке?

Двозначно висловилась

я не спеціально, клянуся.
   
Re: депресія - що це таке?

я не спеціально, клянуся.

Вірю... Радий шо нарешті трохи розбудили твою пам'ять
   
Re: депресія - що це таке?

це старість

Ні, це психічний розлад. В Україні депресією часто називають просто поганий нстрій та апатичний настрій, але це ділетанство. Насправді депресивні стани дуже важке захворювання, яке  вимагає  медікаментозного лікування в стаціонарі. Такі люди можуть покінчити життя самогубством.
   
Re: депресія - що це таке?

Вірю... Радий шо нарешті трохи розбудили твою пам'ять

А я не вірю, що ти на то був образився. Тобі відомі такі поняття, як "іронія"?  :pooh_lol:
   
Re: депресія - що це таке?

А я не вірю, що ти на то був образився. Тобі відомі такі поняття, як "іронія"?  :pooh_lol:

Я не образився.... Просто чось запам'яталось....
   
Re: депресія - що це таке?

Ну от, благо, й розвіяли Юкіну меланхолію трохи!

(or was it just me, after having 150ml of Khortytsya for dinner, with pelmeni?..)
   
Re: депресія - що це таке?

Я не образився.... Просто чось запам'яталось....

That's your problem, buddy... You remember $%it not worth of remembering. Besides, compare your and Wolter's picture (no offense to him) to see what "sketchy" could mean in the eyes of Vera ;)
Silly you!  :friends:

Останнє редагування: 16 вересня 2018 02:50:23 від GizmoGremlin
   
Re: депресія - що це таке?

Вірю... Радий шо нарешті трохи розбудили твою пам'ять

як легко чоловіками маніпулювати. і чому я не була на місці гіларі? я б точно навішала вам локшини не гірше додіка.
   
Re: депресія - що це таке?

That's your problem, buddy... You remember $%it not worth of remembering. Besides, compare your and Wolter's picture (no offense to him) to see what "sketchy" could mean in the eyes of Vera ;)
Silly you!  :friends:

Я знаю, Gizmo. Це моя проблема. Забагато пам'ятаю, занадто швидко та чітко думаю.....
   
Re: депресія - що це таке?

Ну от, благо, й розвіяли Юкіну меланхолію трохи!

(or was it just me, after having 150ml of Khortytsya for dinner, with pelmeni?..)

так можна швидко стати алконавтом з зайвою вагою. воно тобі треба? краще без водки і пельменів вечеряти. чи у вас обід?
   
Re: депресія - що це таке?

Я знаю, Gizmo. Це моя проблема. Забагато пам'ятаю, занадто швидко та чітко думаю.....

ой, ну це ти вже себе перехвалив трошки.
   
Re: депресія - що це таке?

Ні, це психічний розлад. В Україні депресією часто називають просто поганий нстрій та апатичний настрій, але це ділетанство. Насправді депресивні стани дуже важке захворювання, яке  вимагає  медікаментозного лікування в стаціонарі. Такі люди можуть покінчити життя самогубством.

можуть! але не всі.
   
Re: депресія - що це таке?

так можна швидко стати алконавтом з зайвою вагою. воно тобі треба? краще без водки і пельменів вечеряти. чи у вас обід?

Канадський "обід" о 7ій вечора.
   
Re: депресія - що це таке?

я от ржу з цієї гілки, а хотіла вже спати лягати!
   
Re: депресія - що це таке?

ой, ну це ти вже себе перехвалив трошки.

Та ясно. Мій бос набагато чіткіше мислить чим я.... Тим не меньше
   
Re: депресія - що це таке?

Я знаю, Gizmo. Це моя проблема. Забагато пам'ятаю, занадто швидко та чітко думаю.....

Let it go! Value those opinions that come from people who are of matter to you.

Останнє редагування: 16 вересня 2018 05:33:05 від GizmoGremlin
   
Re: депресія - що це таке?

Канадський "обід" о 7ій вечора.

ясно. ну то на здоров'ячко. а яка у вас там погода стоїть? в нас ще буде літо, кажуть.
   
Re: депресія - що це таке?

Та ясно. Мій бос набагато чіткіше мислить чим я.... Тим не меньше

а хто твій бос? гарний? фігура в нього є?
   
Re: депресія - що це таке?

Та ясно. Мій бос набагато чіткіше мислить чим я.... Тим не меньше

Це - ознака англо-саксів. Їх тренують тому з дитинства. Нас тренували зворотньому, "мисью по дрєву". Перевчаємось. ;)
   
Re: депресія - що це таке?

я от ржу з цієї гілки, а хотіла вже спати лягати!

Радий що повеселив цією гілкою  :-B
   
Re: депресія - що це таке?

Це - ознака англо-саксів. Їх тренують тому з дитинства. Нас тренували зворотньому, "мисью по дрєву". Перевчаємось. ;)

Це ознака євреїв. Їх тренують ще жорсткіше за англо саксів
   
Re: депресія - що це таке?

ясно. ну то на здоров'ячко. а яка у вас там погода стоїть? в нас ще буде літо, кажуть.

В нас жарко вже другий день. +26 і humidex поза 30.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія