Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Львів із евакуацію - це пипець :facepalm1:

Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Всьо Зе написав везуть в Санджари
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

По тєліку, ведуча запитує в учильника Нацполіції по Полтавский обл
- Правда шо в Стонжари зтягується війскова техніка?
- Ні, вона вже там
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Это ты типа юморЫст. Хотела бы я видеть как бы ты юморил если бы Коблево два дня тому не отбилось


Мне плевать.Я согласен даже на госпиталь на пироговской недалеко от которого живу.Это у вас паника на ровном месте,как и подобает рагулю
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:
Via

--
прихильники певної політсили військові бази не цікавлять, прихильники певної політсили везуть інфікованих у міста з великою щільністю населення.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Всьо Зе написав везуть в Санджари


Зажигайте костры,бейте в барабаны,устраивайте самосожжения ибо грядёт  :laugh:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Там ще орки не пішли в наступ під шумок?  :facepalm:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

санжари - то просто спа-курорт якийсь!







   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Это надо у Фатера спрашивать. Он у нас большой знаток протоколов МОЗовских.
==================

Одне добре- до вас вже ніяких питань немає. :cray:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Зажигайте костры,бейте в барабаны,устраивайте самосожжения ибо грядёт  :laugh:
Зе сидить постить у фейсі жалисліви пости про людяність і громадян, а сам навіть не прийшов на летовище :facepalm:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Все такие интересные, типа "к нам не надо", а куда тогда их везти? Все думают до сих пор, что именно они умнее других.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

==================

Одне добре- до вас вже ніяких питань немає. :cray:

Блох, лучше не цепляйся ко мне, пока и я тебя тут не замечаю с твоими причитаниями из далёкого далёка.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

прихильники певної політсили військові бази не цікавлять, прихильники певної політсили везуть інфікованих у міста з великою щільністю населення.
Так візьми автомат і розстріляй їх!
Розвелось "партіотів"!!!
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Пздц, 100500 спецназа и нгу, бтры... Акуеть :facepalm1:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Нашел а телеге

​​Літак з нашими громадянами та громадянами інших країн, яких ми евакуювали з Уханя, приземлився в Україні. Було складно з погодою – довелося спершу посадити його в Борисполі. Він дозаправиться та полетить у місце призначення – до аеропорту в Харкові.

Заходи безпеки – безпрецедентні. Зробили все можливе й неможливе, щоб гарантувати: вірус в Україну не потрапить. Декількох громадян не пустили на борт в Ухані, оскільки у них була трохи підвищена температура. Всі, хто піднявся на борт, у задовільному стані. Вони здорові, але мають пройти карантин і обсервацію протягом 14 днів. Евакуйовані житимуть у закритому медичному центрі Національної гвардії у Нових Санжарах. Він буде повністю ізольований та переведений на суворий режим бактеріологічної безпеки. Протягом двох тижнів це буде, напевне, найбільш охоронюваний об’єкт у країні. Співчуваю нашим евакуйованим, бо вже знаю, що таке перебувати під особистою охороною, а в них охорона буде набагато серйозніша, ніж у Президента.

Тобто бактеріологічної небезпеки немає. Але є інша небезпека, про яку я хотів би сказати. Небезпека забути про те, що всі ми люди і всі ми – українці. Кожен з нас. Включно з тими, хто опинився в Ухані під час епідемії.

Коли Франція евакуювала людей з Уханя і їх привезли в одне з міст, реакція у мешканців цього міста була одна: вони турбувалися про життя і здоров’я своїх співгромадян, співчували тим, хто опинився у складній ситуації. Навіть у Казахстані, коли наш літак з Уханя сів на дозаправку й доправив казахстанського громадянина, не було жодних протестів і блокувань. Навпаки, всі дякували й раділи, що людина нарешті вдома.

На жаль, не всі з нас можуть пишатися такою ж людяною реакцією. Спроби перекрити траси, блокувати госпіталі, не пустити громадян України в Україну – цим ми показуємо далеко не найкращий бік нашого характеру. Особливо якщо врахувати, що більшість пасажирів – люди, яким менше 30 років. Для багатьох з нас вони – майже як діти.

Українець завжди залишається українцем. Тимчасове перебування в Ухані або еміграція до Канади не робить його чужим для своєї країни. Розумію: стара політика протягом десятків років робила звичним ділити українців на «правильних» і «неправильних». Але ця епоха скінчилася. Ми будемо боротися за кожного українця, який опинився у біді, – де б він не перебував. Рятувати, евакуювати, обмінювати. Україна не здаватиме своїх. Такою буде державна політика – я це гарантую. Але такою ж самою має бути й реакція суспільства – я на це дуже сподіваюся.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Все такие интересные, типа "к нам не надо", а куда тогда их везти? Все думают до сих пор, что именно они умнее других.
в Кончу, там і так одні пєдораси живуть  :weep: і паркани є 6и метрові
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Это же Родина Серёньки - Бебифокса
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

санжари - то просто спа-курорт якийсь!





=============================

Якби не совок, взагалі б ніфуя не було, бо руки з жопи, а в голові- одна ненависть.

За 30 років навіть таблички нормальні зробити не змогли- це рівень! :facepalm1:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

"там висока щільність населення - село на селі" (с) Людас.

тепер буде країною ширитися, що *%& хотять звільнити землю від українців, щоб її продати :beach:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Але як же майстерно зелені інформаційно заглушили роковини розстрілів на Майдані. Тому мабуть і тягнули з евакуацією так довго. В використанні масс-медія вони на голову вище конкурентів.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:
Via

Это же Родина Серёньки - Бебифокса
А ти не сильно вимахуйся, літачок ще в Борисполі і автобуси десятками стоять, за годинку і в Конча-Заспу можуть привезти, Зе-б-і-л такий непередбачуваний.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Шоб кожен учитель українець жив як президент

тому в кончу або Козин  :laugh:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Зе сидить постить у фейсі жалисліви пости про людяність і громадян, а сам навіть не прийшов на летовище :facepalm:


Ну тут такое...Пришёл - пиарится на больных,не пришёл - наплевал на украинцев.Хотя после такого кипиша приехать конечно не помешало бы

Останнє редагування: 20 лютого 2020 10:42:52 від dimec
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

=============================

Якби не совок, взагалі б ніфуя не було, бо руки з жопи, а в голові- одна ненависть.

За 30 років навіть таблички нормальні зробити не змогли- це рівень! :facepalm1:
слухай от ти вже все зрозумів про "націю, українців, і всьо отакое".
як довго ти ще тут мазохізмом будеш займатися. от що спонукає людину, яка мешкає в канаді, просто тупо вбивати свй час на фупі? :S
навіть для українців це тупе вбивання часу тут сидіти.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

в Кончу, там і так одні пєдораси живуть  :weep: і паркани є 6и метрові

До Порохатого в маєток...

Місця всім вистачить!   :-)o
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

А ти не сильно вимахуйся, літачок ще в Борисполі і автобуси десятками стоять, за годинку і в Конча-Заспу можуть привезти, Зе-б-і-л такий непередбачуваний.

Я уже в Аэропорту, многоуважаямая Вияро
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

=============================

Якби не совок, взагалі б ніфуя не було, бо руки з жопи, а в голові- одна ненависть.

За 30 років навіть таблички нормальні зробити не змогли- це рівень! :facepalm1:


Ну так и делал бы, что за вопрос?

А то ведь давно свалил из страны и теперь, сидя ровно на дупе в Канадийщине,  поучаешь нас, как тут жить, откуда у нас руки растут и  какие таблички надо менять.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

До Порохатого в маєток...

Місця всім вистачить!   :-)o

прихильники певної політсили не дозволить на такий піар  :K
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Мне плевать.Я согласен даже на госпиталь на пироговской недалеко от которого живу.Это у вас паника на ровном месте,как и подобает рагулю

Татышо на практически режимный объект он согласен  :weep:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Все такие интересные, типа "к нам не надо", а куда тогда их везти? Все думают до сих пор, что именно они умнее других.
У Міжгір'я везти - ніхто не проти, але чомусь Зелепуш про нього ніяк не хоче згадати. Не здогадуєтеся, чому?
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

в Кончу, там і так одні пєдораси живуть  :weep: і паркани є 6и метрові
Конечно, только всех в одном месте не поселишь, это сколько еще персонала надо подвергнуть опасности. Но кого волнует, все у нас по старинке - на тачанке, с советскими кумачовыми лозунгами.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Ну тут такое...Пришёл - пиарится на больных,не пришёл - наплевал на украинцев.Хотя после такого кипиша приехать конечно не помешало бы
він би подав приклад шо боятись нічого. бо я сам тут між тими людьми
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Кажуть шо ті захисні кустюми то кустюми для будівельників 8-)
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Нашел а телеге

​​Літак з нашими громадянами та громадянами інших країн, яких ми евакуювали з Уханя, приземлився в Україні. Було складно з погодою – довелося спершу посадити його в Борисполі. Він дозаправиться та полетить у місце призначення – до аеропорту в Харкові.

Заходи безпеки – безпрецедентні. Зробили все можливе й неможливе, щоб гарантувати: вірус в Україну не потрапить. Декількох громадян не пустили на борт в Ухані, оскільки у них була трохи підвищена температура. Всі, хто піднявся на борт, у задовільному стані. Вони здорові, але мають пройти карантин і обсервацію протягом 14 днів. Евакуйовані житимуть у закритому медичному центрі Національної гвардії у Нових Санжарах. Він буде повністю ізольований та переведений на суворий режим бактеріологічної безпеки. Протягом двох тижнів це буде, напевне, найбільш охоронюваний об’єкт у країні. Співчуваю нашим евакуйованим, бо вже знаю, що таке перебувати під особистою охороною, а в них охорона буде набагато серйозніша, ніж у Президента.

Тобто бактеріологічної небезпеки немає. Але є інша небезпека, про яку я хотів би сказати. Небезпека забути про те, що всі ми люди і всі ми – українці. Кожен з нас. Включно з тими, хто опинився в Ухані під час епідемії.

Коли Франція евакуювала людей з Уханя і їх привезли в одне з міст, реакція у мешканців цього міста була одна: вони турбувалися про життя і здоров’я своїх співгромадян, співчували тим, хто опинився у складній ситуації. Навіть у Казахстані, коли наш літак з Уханя сів на дозаправку й доправив казахстанського громадянина, не було жодних протестів і блокувань. Навпаки, всі дякували й раділи, що людина нарешті вдома.

На жаль, не всі з нас можуть пишатися такою ж людяною реакцією. Спроби перекрити траси, блокувати госпіталі, не пустити громадян України в Україну – цим ми показуємо далеко не найкращий бік нашого характеру. Особливо якщо врахувати, що більшість пасажирів – люди, яким менше 30 років. Для багатьох з нас вони – майже як діти.

Українець завжди залишається українцем. Тимчасове перебування в Ухані або еміграція до Канади не робить його чужим для своєї країни. Розумію: стара політика протягом десятків років робила звичним ділити українців на «правильних» і «неправильних».
Але ця епоха скінчилася. Ми будемо боротися за кожного українця, який опинився у біді, – де б він не перебував. Рятувати, евакуювати, обмінювати. Україна не здаватиме своїх. Такою буде державна політика – я це гарантую. Але такою ж самою має бути й реакція суспільства – я на це дуже сподіваюся.
=====================

Не в коня корм,нажаль.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

А з котами, мишами на тих базах як?
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Конечно, только всех в одном месте не поселишь, это сколько еще персонала надо подвергнуть опасности. Но кого волнует, все у нас по старинке - на тачанке, с советскими кумачовыми лозунгами.
тобто в лікарні де 1 душ на 70 ліжок можна.

а в хоромах на 500 квадратів де в кожній спальні є савузол неможна? :weep:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

велкам!!!




Мы дето таких параметров планировали собачью передержку делать  :weep:
Это точно госпиталь ?
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Татышо на практически режимный объект он согласен  :weep:


Ты давно там была,домохозяйка?Я туда пройду к любому врачу,но слава богу ненадо.Да и чем плох режимный объект для карантина?
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Кажуть шо ті захисні кустюми то кустюми для будівельників 8-)
купили по бистрому в епіцентрі  :laugh:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Интересно, а куда девать умирающих от простого гриппа? У нас пару человек умерло, и в других регионах так же, есть же те, кто контактировал с ними, ну родные или врачи, их тоже надо изолировать? У нас так же очень много больных туберкулезом, что с ними делать? крематории?

Останнє редагування: 20 лютого 2020 10:49:33 від Микроба
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

слухай от ти вже все зрозумів про "націю, українців, і всьо отакое".
як довго ти ще тут мазохізмом будеш займатися. от що спонукає людину, яка мешкає в канаді, просто тупо вбивати свй час на фупі? :S
навіть для українців це тупе вбивання часу тут сидіти.

так, вже дістало те скавуління
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія