Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

жіноче питання

Re: жіноче питання

Ташотам розказувати... 8-)
Погано живе крокодил. А кіт вже років 3 як в могилі.
жаль
коти як люди
   
Re: жіноче питання

Кроки, не слишком печальтесь за котом.  Это их жизнь,она коротка и полна опасностей. Я своими котами выходит, что сов кормил. Семь подростков в минус. сейчас выжившие две большие кошки, то сова не унесет. Две всего кошки.
   
Re: жіноче питання

Думаю там модератору весело, читать кучи не обоснованный "доповидь", ипануться можно(

ти нічого не маєш проти бути недолюдиною тут? я так і думала. молодець!
і - доповідь за матюки.
   
Re: жіноче питання

то моя кітка
   
Re: жіноче питання

Это вам, люби друзи, должно стать всем уроком. Хочешь Верке добра - ешь говна.
Доповидь?

Як писав Данте, добрими намірами шлях у пекло стелено :diablo:
   
Re: жіноче питання

Як писав Данте, добрими намірами шлях у пекло стелено :diablo:
ну скажите, Мартин, что вы иногда людям не хотели добра.
   
Re: жіноче питання

ну що ви вєщаєте шановний. Людська ієрархія не співпадає з ієрархією фізичною (та розумовою) вже не одне тисячоліття. Людська ієрархія чітко вибудовується по здатності паразитувати на інших людських особях. Україна самий яскравий приклад. І людська самка як правило обирає здатність самця забеспечити ресурсом в рамках тої чи іншої паразитної людської спільноти, а не його здоров'я, фізичний чи розумовий потенціал так взагалі. А тому ступінь психопатії в суспільствах наростає, а зараз взагалі стрибок через штучний статевий відбір. Навіть праві think tanks в Гамериці це підмітили, тому що дами ігнорують  тип трудяг (не в смислі пролетарів) і стають в чергу до "поганих" хлопців і відвертих психопатів психотип яких має набагато більше переваг в боротьбі за паразитні висоти.

Якщо це дійсно так (а це у багатьох випадках не так, як на мене), то це вирішується зміною парадигми виховання дівчат, як залежних від чоловіка, яким конче необхідно когось підчепити, щоб бути кимось і т.д.
self-sufficient women вже статус, бабло і т.д. якщо не повністю по барабану, то це щось п"яте-десяте.

А. І не варто будувати теорії щодо "природи", що, мовляв, жінки так по природі "запрограмовані" - шукати самця, який б їх втримував. У історії є купа періодів, де у загальних звичках було якраз навпаки - чоловіки намагалися підчепити жінку, яка б їх утримувала, або мала статус, або маєтки і т.д. Тобто чоловіки не менш схильні до альфонства, ніж жінки.
   
Re: жіноче питання

ну скажите, Мартин, что вы иногда людям не хотели добра.
В сенсі, чи хотів комусь зла? Ні, звичайно, це вже прямо стан пекла.
Проблема у тому, що хотіти, навіть добро (не кажімо вже про зло, звичайно) - це вже акт егоїзму і потенційно веде до негативних наслідків.
Людям не потрібне "добро" (бо часто, якщо не завжди, це як милостиня, чи кістка, яку кидають голодному собаці), їм потрібна мудрість. А мудрість досягають лиш вільні люди, які мають змогу робити помилки, вільно аналізувати помилки інших і здатність на них вчитися і робити висновки.
   
Re: жіноче питання

В сенсі, чи хотів комусь зла? Ні, звичайно, це вже прямо стан пекла.
Проблема у тому, що хотіти, навіть добро (не кажімо вже про зло, звичайно) - це вже акт егоїзму і потенційно веде до негативних наслідків.
Людям не потрібне "добро" (бо часто, якщо не завжди, це як милостиня, чи кістка, яку кидають голодному собаці), їм потрібна мудрість. А мудрість досягають лиш вільні люди, які мають змогу робити помилки, вільно аналізувати помилки інших і здатність на них вчитися і робити висновки.
вы много мудрее меня.
   
Re: жіноче питання

Нужно сесть спокойно на берегу реки и скоро по ней проплывут трупы и кроки, и веры. Я прав, Мартин?
   
Re: жіноче питання

Нужно сесть спокойно на берегу реки и скоро по ней проплывут трупы и кроки, и веры. Я прав, Мартин?

канєчна! дуже скоро твоя дуща заспокоїться.
   
Re: жіноче питання

Нужно сесть спокойно на берегу реки и скоро по ней проплывут трупы и кроки, и веры. Я прав, Мартин?

Ну, щодо річки та трупів краще Гессе напевно ніхто не сформулював

(c)

Цитувати
А тобі теж, — звернувсь якось Сіддхартха до перевізника, — тобі річка теж відкрила оцю свою таємницю: що часу немає?

На обличчі у Васудеви заграла ясна усмішка.

— Так, Сіддхартхо, — відповів він. — Чи не хочеш ти сказати, що річка в той самий час повсюди: де виток і де гирло, де водоспад і де перевіз, на бистрині, у морі, в горах — повсюди і водночас, і що для неї не існує теперішності й немає й тіні майбутнього?

— Саме так, — мовив Сіддхартха. — І коли я це збагнув, то ще раз поглянув на своє життя, і воно виявилося також річкою, і хлопчика Сіддхартху від чоловіка Сіддхартхи та старця Сіддхартхи не відділяє вже ніщо дійсне, а тільки тінь. І попередні народження Сіддхартхи також перестали бути минулим, а його смерть і повернення до Брахми — майбутнім. Нічого не було, нічого не буде; все є, все має сутність і теперішність.

Сіддхартха говорив із захватом, це просвітлення сповнило його глибоким щастям. О, хіба всі страждання — не час, хіба всі самокатування, самопобоювання — не час, хіба всі тягарі, все вороже на світі не щезає, не кане в небуття, щойно долаєш час, щойно в думці вдається його усунути? Захоплено говорив Сіддхартха. Але Васудева лише променисто всміхнувся й кивнув головою на знак згоди — мовчки кивнув головою, поплескав Сіддхартху по плечу й знов заходився коло роботи.

А іншим разом, — була саме дощова пора, вода в річці піднялася й грізно шуміла, — Сіддхартха сказав:

— А правда ж, о друже, річка має багато голосів — дуже багато голосів? Хіба не чути в ній царського голосу, й голосу воїна, й реву бика, й крику нічного птаха, й зойку породіллі, й людського зітхання, і ще сотні інших голосів?

— Це правда, — Васудева кивнув головою. — В її голосі є голоси всіх створінь.
   
Re: жіноче питання

Ну, щодо річки та трупів краще Гессе напевно ніхто не сформулював

(c)

спасибо, Мартин. Это как раз то, что нужно с утра. Мне очень приятно находиться в одном ментальном пространстве с такими людьми, что понимают такие вещи. Благодарю.
   
Re: жіноче питання

Віра, а яке у тебе ставлення до girl-on-girl harassment - причому на сексуальній основі?

Ну, наприклад:


Що може розуміти в цьому питанні тупа калгарійська шльондра?


А ось таке може в принципі написати жінка взагалі, не кажучи вже психічно здорова жінка?

та (x)уй ти кобилячий, б***ь, а не крокодил. Заїбав. Скільки можна? За тобою ж ніякий мужик не бігає із вачьком, щоб ти зрозумів, наскільки це неприємно.


Кухлику, не звизди.
А хочеш, я покажу тобі кусок пи*ди? (с). :gigi:

Чекаю твоєї неупередженої відповіді!
   
Re: жіноче питання

ще раз повторюю для "людей" цього форуму: доповідь застосовується для повідомлення модератору, щоби він вжив заходів по припиненню образ на адресу дописувачів. наприклад, забанив би порушника правил.
але, на жаль, реакція на таку неприпустиму поведінку деяких юзерів з боку модераторів - відсутня!
тут, я бачу, потакають "людям" і карають тих, хто вказує на неприпустимість подібної політики на цьому форумі.
це просто недостойно нормальних людей, така ганебна ситуація як тут, на цьому форумі, так і в суспільстві в цілому.

Будеш послідовною і натиснеш доповідь на осіб, процитованих вище? чи тільки так, бла-бла-бла?
   
Re: жіноче питання

сучасна молодь усвідомлює, наскільки капіталістичний підхід руйнує навколишнє середовище і насамперед їхні життя і життя наступних поколінь на цій планеті. тому їхні мізки якраз працюють в правильному напрямку - дивися на дівчинку Greta Thunberg.

Віра, якщо це так, то чому ти до цього часу не виїхала у Венесуелу або хоча б на Кубу і продовжуєш користуватися надбаннями цивілізації у розвинутому капіталістичному суспільстві?

Це непослідовно!

Останнє редагування: 7 серпня 2019 05:50:26 від Inanna
   
Re: жіноче питання

користуватися надбаннями цивілізації у розвинутому капіталістичному суспільстві
Особенно интернетом эта ж продукт американской военщины
   
Re: жіноче питання

Особенно интернетом эта ж продукт американской военщины

Bingo!
   
Re: жіноче питання

Будеш послідовною і натиснеш доповідь на осіб, процитованих вище? чи тільки так, бла-бла-бла?
Ну для чого ви питаєте? У Вєри не жіночий погляд, а прихильники певної політсили вибірковий зір. Тут бачу, тут не бачу.

Останнє редагування: 7 серпня 2019 06:46:23 від Agni
   
Re: жіноче питання

Ну для чого ви питаєте? І Вєри не жіночий погляд, а прихильники певної політсили вибірковий зір. Тут бачу, тут не бачу.

Тому і запитую - для чистоти експерименту  :laugh:
   
Re: жіноче питання

Не може Віра бути таким тупим створінням.Це просто хтось тролить використовуючи образ  хворої на всю голову феміністки- комуністки.
   
Re: жіноче питання

Внезапно обнаружила что не знаю как заигнорить с телефона. Тут такая кнопка есть?
   
Re: жіноче питання

Внезапно обнаружила что не знаю как заигнорить с телефона. Тут такая кнопка есть?
За кнопку не знаю, а от у своєму профайлі - можна
   
Re: жіноче питання
U2

18 страниц... как сериал - с какой серии ни начни, предыдущие все равно не пропустил. В общем, женский вопрос.
   
Re: жіноче питання

18 страниц... как сериал - с какой серии ни начни, предыдущие все равно не пропустил. В общем, женский вопрос.
говорил же. Универсальный ответ: чем больше женщину мы это, тем больше нас она того. Ответ на все вопросы.
   
Re: жіноче питання

ну писал же, что вы хамка и быдло. Ну не обязательно вам то было иллюстрировать.
да божеж мой. я такоє же бидло, какі ви. Ні хуже, ні лудше. знайшов чим ужалить, Чудак на букву Ме.
   
Re: жіноче питання

Ташотам розказувати... 8-)
Погано живе крокодил. А кіт вже років 3 як в могилі.
і що, за три роки другого не взяв? ;o
   
Re: жіноче питання

Віра, якщо це так, то чому ти до цього часу не виїхала у Венесуелу або хоча б на Кубу і продовжуєш користуватися надбаннями цивілізації у розвинутому капіталістичному суспільстві?

Це непослідовно!

інана, я живу у відні, це місто ( і бундесланд ) керується соц-демократами, тобто лівими і червоними, на яких ти постійно нападаєш. і вже майже сто рочків! і по всім показникам займає перше місце у світі! і я хотіла саме сюди, як тільки вперше тут побувала.
але тут нео-наці знову хочуть "пакращити" ці показники. як це вже тут було проміж першою і другою республікою. коли наці начолі з арійським фюрером брехнею і насильством прийшли до влади. хочуть павтаріть!
   
Re: жіноче питання

Не може Віра бути таким тупим створінням.Це просто хтось тролить використовуючи образ  хворої на всю голову феміністки- комуністки.

доповідь.
   
Re: жіноче питання

Ну для чого ви питаєте? У Вєри не жіночий погляд, а прихильники певної політсили вибірковий зір. Тут бачу, тут не бачу.

я постійно прошу і жінок також поводити себе культурно і теж роблю доповіді модераторам, коли вони не виправляються.
але марно! і на ценітєльку алєй я скаржилася, і на олю тейлор, і ще на когось, хто порушував правила.
як жеж вони можуть самі себе карати банами? якщо вони самі і є модераторами в своїх гілках і їм якийсь головмодератор потакає і дав їм кнопку?
ще одне жіноче питання!
   
Re: жіноче питання

я постійно прошу і жінок також поводити себе культурно і теж роблю доповіді модераторам, коли вони не виправляються.
але марно! і на ценітєльку алєй я скаржилася, і на олю тейлор, і ще на когось, хто порушував правила.
як жеж вони можуть самі себе карати банами? якщо вони самі і є модераторами в своїх гілках і їм якийсь головмодератор потакає і дав їм кнопку?
ще одне жіноче питання!
да, приходится согласиться, что австрийские мужики ницгивнаневарти. Да.
   
Re: жіноче питання

да, приходится согласиться, что австрийские мужики ницгивнаневарти. Да.

доповідь.
   
Re: жіноче питання

да божеж мой. я такоє же бидло, какі ви. Ні хуже, ні лудше. знайшов чим ужалить, Чудак на букву Ме.

каровка, навіть ще гірше. в тебе є "еталон" хвупу? ні, не еталон поки шо ( скоро стане! ), а "талісман"! а в нього - є! крокоділ з чєлавєчєскім ліцом. для якого всі жінки - недолюди.

Останнє редагування: 7 серпня 2019 13:00:39 від Vera
   
Re: жіноче питання

каровка, навіть ще гірше. в тебе є "еталон" хвупу? ні, не еталон поки шо ( скоро стане! ), а "талісман"! а в нього - є! крокоділ з чєлавєчєскім ліцом. для якого всі жінки - недолюди.
я даже теряюсь, что сказать. Сошлись две правильные фемины. Наверное надо закричать "Браво!!!!" Я не знаю просто, что в таких случаях делают.
   
Re: жіноче питання

Вы уникальны, Вера. Я пытался вас защищать и получил от вас же. Это урок. Знаете что, а тысну ка я тоже на доповидь. На вас. за ложь, в посте, что выше.
   
Re: жіноче питання

я даже теряюсь, что сказать. Сошлись две правильные фемины. Наверное надо закричать "Браво!!!!" Я не знаю просто, что в таких случаях делают.
в такіх случяях нормальні мужики просто затикаються. Але де нормальний мужик, а де ти....
   
Re: жіноче питання

Вы уникальны, Вера. Я пытался вас защищать и получил от вас же. Это урок. Знаете что, а тысну ка я тоже на доповидь. На вас. за ложь, в посте, что выше.

що ти сказав? ти мене "захищав"? принижуючими коментарями?
ой який "чєловєчіщє"! один з "людей" фупу! і якась недолюдина не оцінила!
скандал!
   
Re: жіноче питання

в такіх случяях нормальні мужики просто затикаються. Але де нормальний мужик, а де ти....
нормальні мужики тєряюцця про зустрічі з кацапською кароффкаю:
дати по писку -  ніби не по джентельменськи;
проігнорити - так ця ж кацапська корова на шию сяде і грубі(!) ноги звісить
І шо дєлать? :)
   
Re: жіноче питання

нормальні мужики тєряюцця про зустрічі з кацапською кароффкаю:
дати по писку -  ніби не по джентельменськи;
проігнорити - так ця ж кацапська корова на шию сяде і грубі(!) ноги звісить
І шо дєлать? :)
о, ще один обділений жіночою увагою прискакав поспілкуватися про жіноче питання.

послухай, 0,001 кароффки, ти б мовчало там уже про мої ніжки, убоге, і не відсвічувало.
   
Re: жіноче питання

я постійно прошу і жінок також поводити себе культурно і теж роблю доповіді модераторам, коли вони не виправляються.
але марно! і на ценітєльку алєй я скаржилася, і на олю тейлор, і ще на когось, хто порушував правила.
як жеж вони можуть самі себе карати банами? якщо вони самі і є модераторами в своїх гілках і їм якийсь головмодератор потакає і дав їм кнопку?
ще одне жіноче питання!
У Тейлор забрали це право.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія