Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я голосую за прихильники певної політсили ла ла ла ла лалллалллаааа

Тут наше суспільство порівнювали із стадом звірів...  :shuffle:  А я приклад в"язниці наведу.  8-)
      Людське товариство миттєво розшаровується на класи.
  Нарешті в Улан-Уде формують етап у табір. Із кожної камери викликали по одному-два в'язні. Зібрався великий натовп незнайомих людей. І тут я спостеріг, як миттєво людське товариство розшаровується на класи. Усього декілька секунд тихо.
  Аж тут: "Ты чё, сука, бык, по ногам ломишься?!" Почулися звуки ударів.
  Другий голос: "Совсем расчувствовались, пидараски!" Звук удару.
  Третій голос: "Правильно! А то забыли свое стойло! Получай, гад!" Звуки ударів. 
  І от їх уже троє. Знайомляться. До них підходять однодумці. За хвилину бажання за рахунок інших жити ситніше та веселіше об'єднало підлих людей у вовчу зграю. Простих в'язнів набагато більше, але там кожен тремтить сам за себе. Подумалось: як же швидко у нас з'являються вожді й як же просто у нас захопити владу. Ось так, як ця сволота у камері жменька комуністів захопила владу у величезній імперії й брехнею та терором її утримує.
  блатний підійшов до хлопця, котрий тримав зошит: - Дай чистый лист бумаги!
 Той відмовився: - Здесь все листы исписаны.
  Блатний вихопив зошит із рук. Вирвав декілька аркушів та й кинув бідоласі в обличчя. Вдарив кулаком у ніс, ногою - по тулубу. Просичав - Убью на зоне, с-сука!.
  Основна маса мовчки спостерігала цю сцену – кожен тремтів за власну шкуру.  Ото, - думаю, - ще в табір не прийшли, а кулак вже гуляє…
 От і все – влада захоплена. Проводь масові репресії – ніхто слова проти не скаже. Жити кожному хочеться тому що…
  Один із новоспечених блатних підійшов до мене: - Снимай пиджак!
  Подає майже новий: - Возьми взамен этот!
  Я без жалю розпрощався із піджаком - завтра у таборі цивільний одяг примусять здати на склад й видадуть в'язничне вбрання. Та все ж яка причина такого дивного обміну? Став приглядатись. Невдовзі мій піджак блатні… порвали на шматки, підпалили й стали у алюмінієвій кварті варити чифір. Виявилось: матеріал мого піджака при згорянні не дає смороду та кіптяви. Ось чому він їм знадобився.
  А чому я не виступив проти беспредєлу новоявлених блатних? А вже знав тому що: сам нічого не вдієш а як почнеш збирати команду спільників то скоро нарвешся на гнилу людину, котра розкриє твої плани новоспеченим блатним. Підбіжить той блатний вже до мене. Вдарить кулаком в обличчя, додасть ногою по тулубу й просичить звичне: - Убью на зоне, с-сука!
  Дивився на оте все й розумів: ніхто із основної маси в’язнів мене не підтримає - кожен хоче без зайвих проблем пережити свій термін ув’язнення.
  Та я от вже був раз рипнувся проти беспредєлу комуністичної влади. І ось де я, а де ті, що мовчали…
П.С.  Ось так у нас і добираються до вершин влади. А де ж розумні та порядні? А розумні та порядні завжди скромні - вони не стануть розштовхувати усіх, щоб здобути владу й жити на політичному олімпі лише на одну зарплату.  ;)
   
Я голосував.Згоден з ТС.Але Петро оказался таким ублюдком шо на другий термин рука и под расстрелом не поднялась бы.Зе- это отрыжка Порошенка кто бы ни отрицал обратное   
   
Я голосував.Згоден з ТС.Але Петро оказался таким ублюдком шо на другий термин рука и под расстрелом не поднялась бы.Зе- это отрыжка Порошенка кто бы ни отрицал обратное 
(tu)
   
 Почему быдло постоянно мечтает чтобы кто то перед ним встал на колени?Это так из него комплексы лезут или что то другое?
   
:facepalm1: Щось з логікою не то во... Там були гірші  а тепер лучше
Ты мозг не напрягай, не твое это.
От Кучмы до Порошенко, это одно поколение, в котором шла отрицательная селекция. Зеленский, в данном случае, потомок поколения Кучма-Порошенко, не участвовавший в предшествующей отрицательной селекции элит.
   
То чому Беня не знизить взад, щоб припинити грабунок?
(tu)
   
:facepalm1:  клініка
може в еміграції його вилікують
   

  Один кандидат у Прези став на коліна перед народом, другий повернувся до людей спиною й став на коліна перед прапором України. Народу перший сподобався більше.  B-)
   
То чому Беня не знизить взад, щоб припинити грабунок?
Фашисты были достаточно образованными и культурными людьми. Фашизм - зло! Следует ли из этого, что антифашист необразованное быдло?
   
Ты мозг не напрягай, не твое это.
От Кучмы до Порошенко, это одно поколение, в котором шла отрицательная селекция. Зеленский, в данном случае, потомок поколения Кучма-Порошенко, не участвовавший в предшествующей отрицательной селекции элит.
Дякую за турботу.  А все інше :facepalm1:
   
Фашисты были достаточно образованными и культурными людьми. Фашизм - зло! Следует ли из этого, что антифашист необразованное быдло?

Фашисти у вати в голові.
   
+=================+
Я фашистів не бачив.

тобто Ви вважаєте, що Юля бреше?? ;o
   
Свинота ще не зрозуміла, що ті люди голосували проти Кнура? Ведеться політика попередньої влади!
Спочатку дратувало, а зараз усміхає ця дешева мантра.
Звучить десь приблизно як "вистрілити собі в ногу, тим протестуючи проти кьнура". Або повіситись з тією ж метою.
Задіяння інтелекту при виборі способу протесту майже рівноцінні.
   
Спочатку дратувало, а зараз усміхає ця дешева мантра.
Звучить десь приблизно як "вистрілити собі в ногу, тим протестуючи проти кьнура". Або повіситись з тією ж метою.
Задіяння інтелекту при виборі способу протесту майже рівноцінні.

"назло мамi вiдморожу вуха".
Але насправдi брехня то всьо
та вiдмазка дешева.
ЗаЗє голосували, або з дурного розуму,
або зi злого умислу.
Нехай обирають кому що ближче.
   
"назло мамi вiдморожу вуха".
Але насправдi брехня то всьо
та вiдмазка дешева.
ЗаЗє голосували, або з дурного розуму,
або зi злого умислу.
Нехай обирають кому що ближче.
Покайтесь за те що у 2014 голосували за Петра, станьте на коліна!
   
тобто Ви вважаєте, що Юля бреше?? ;o

ВОНА постійно бреше.
   
ви так не женіть на Зе бо після нього є шанс прийдуть до влади ті .... що вам Зе покажеться світочем демократії

То ви спеціально для цього його обирали???

Щоб після нього прийшли ще гірші?
   
Шарий  интересные выдает репортажи , просто  офигенные ,разоблачительные 

ПОлюбляєш політичний стриптиз?  :K

Це з серії "І ви кажіть".
   
Покайтесь за те що у 2014 голосували за Петра, станьте на коліна!
Вас  не  влаштовує  що  вони досі  свої  язики  тримають  в  сраці  петі?
   
Покайтесь за те що у 2014 голосували за Петра, станьте на коліна!
Они уже стоят. Перед Пепой - строчат.
   
Один кандидат у Прези став на коліна перед народом, другий повернувся до людей спиною й став на коліна перед прапором України. Народу перший сподобався більше
бо народ нарешті усвідомив абсолютну нещирість другого
   
Покайтесь за те що у 2014 голосували за Петра, станьте на коліна!

та щяз. Вы мне должны за это по гроб жизни.
Я этим нам страну спас
   
ВОНА постійно бреше.

це так. Але ж юзер доводив постiйно,
що з її вуст виключно одкровення вилiтають
   
Лістен.Слухайте про Давиденка,Приходьта і Микитася на чудовому каналі Прямий.Яка творилась корупція в слуг,прямо зараз.Де звізда 4?чого нема реклами?
   
це так. Але ж юзер доводив постiйно,
що з її вуст виключно одкровення вилiтають

Беня вже давно на неї не ставить.
   
Поляков,якого з СН викинули за спробувикрити тотальну корупцію в СН.Микитася відпустили,бо ділиться з богданом,а генерала АТО в тюрму.20 проц вкрадених грошей пішло богдану.Що твориться в цьому гадюшнику!
   
ВОНА постійно бреше.
Наведіть приклад, або ти брехун.
   
Re: Ті, хто голосував за нинішнього виродка на Банковій

ця гілка створена для розпалювання внутрішньої ворожнечі і ненависті?
яке її змістовне навантаження? :S
що за дикі люди...  :(
==================
Їм демократичні вибори не подобаюцця і населення, яке голосує "не так" на їх думку! :gigi:

Ходоки в Європу,мля! :beach:
   
Наведіть приклад, або ти брехун.

наприклад про то, що дiї зє-леної влади то фашизм.
Чи не бреше?
   
Наведіть приклад, або ти брехун.

https://informator.press/tymoshenko-breshe-u-bil-shosti-publichnykh-vystupiv-doslidzhennia/
   
Согласен с ТС.
Только лично мне эта толпа люмпена и недоумков, которые преЗЕка выбрали на коленках нафиг не нужна.
   
Ты мозг не напрягай, не твое это.
От Кучмы до Порошенко, это одно поколение, в котором шла отрицательная селекция. Зеленский, в данном случае, потомок поколения Кучма-Порошенко, не участвовавший в предшествующей отрицательной селекции элит.

а в який селекцii вiн приймав участь?



   
бо народ нарешті усвідомив абсолютну нещирість другого
Так з якого гуя "абсолютна нещирість" одного мала б означати "щирість" іншого? :lol:
Хоча... Воно таки щире в своєму малоросійстві і зневазі до всього українського.
   
Воно таки щире в своєму малоросійстві і зневазі до всього українського.


Як і його виборці. Зе це віддзеркалення суспільства.
   
а в який селекцii вiн приймав участь?
А ни в какой, бо не был представителем элит.
   
Так з якого гуя "абсолютна нещирість" одного мала б означати "щирість" іншого? :lol:
Хоча... Воно таки щире в своєму малоросійстві і зневазі до всього українського.
Вот только не нужно отождествлять гладковских, дубневичей, балог, засух, порошенко, геращенко и пр. плядей со "всем украинским", ок?
Ну а если хочешь поговорить о "малоросийстве", поговори на эту тему с Ахтемом Чийгозом.
   
Так з якого гуя "абсолютна нещирість" одного мала б означати "щирість" іншого? :lol:
Хоча... Воно таки щире в своєму малоросійстві і зневазі до всього українського.
я щось казала про щирість Зеленського? Ти не помилився?
Насправді у нього ще є час довести свою щирість, Свин відведений йому час вичерпав, хоча там від початку все було прозоро зрозуміло
а щодо "всього українського"..Терпіти не можу цей вислів, але ти маєш рацію : Свиня таки справді ненавидить українське. Прикладів - чортова уйма.
   
коли до тебе прийде сбу будешь стояти ти і просити вибачення
тримай язика за зубами

Изя, из тебя совок лезет.
Справедливо будет, если ты сам прочувствуешь на своей шкуре весь беспредел за который ты топишь. 
Соскучился по ГУЛАГу, или ты потомок вертухаев? :bueee:
   
Re: Существуют ли Зе-боти?


But according to a recent investigation by VoxUkraine, Zelensky’s Facebook page had the most active fake users of any Ukrainian politician — 27,926 inauthentic accounts. They posted almost a quarter of all comments during the period analyzed. Similar ratios were seen for other top politicians.

https://www.occrp.org/en/investigations/inside-a-ukrainian-troll-farm

Троле-бото фермы помимо Зеленского (лидера по ботам), замечены на продвижении Голоса Вакарчука и Гриценка.
   
Re: Существуют ли Зе-боти?

Ага "я в собствєнном глазу брєвна нє віжу". :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія